Opinie o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Porsche Inter Auto Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Porsche Inter Auto Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Iwona

@wujek w takim razie, czy mógłbyś dać znać innym ile mniej więcej wynoszą te sprzedane godziny? Na pewno dla osób, które rozważają zatrudnienie kwestia premii to dość ważna kwestia.

wujek

Byłem jakis czas temu na rozmowie w Vw Połczynska,Kierownik powiediał że mechanicy mają 2000tyś podstawy,a resztę są rozliczani od sprzedanych godzin

Pablo
@wujek

Mechanik ma w Wwa minimum 4 tyś ogłoszenie jest i na lakiernika ale sobie chyba daruję jeżeli dają mechanikowi 2000 tyś i jeszcze po komentarzach kiepska atmosfera i donosiciele

Jabik

Witam Czy ktoś sie orientuje jak wyglada wynagrodzenie na stanowisku mechanika ?

jj

Witam, Ile może zarobić lub ile się zarabia przeciętnie w VW Warszawa handlowiec w salonie ? Jaka atmosfera w pracy bo tam się trochę ostatnio pozmieniało?

James
@jj

Zarobić możesz 2000 brutto plus prowizja od sorzedaży która zazwyczaj wypłacana jest po około 6 miesiącach jak zrobisz teczkę która jest u nich ważniejsza niż klienci i jest przy niej naprawdę kupę roboty i czekasz jeszcze na korekty od producenta która tak naprawdę Ciebie wogole nie powinny interesować.odradzam

Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Audi (f/m/d) w firmie Porsche Inter Auto Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Iwona

@Zyta rozumiem, że nie spodziewałaś się testu na rozmowie kwalifikacyjnej. A co jeszcze Cię zaskoczyło podczas procesu rekrutacji do firmy?

Zyta

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. zatrudnienia i płac. Poszłam w zasadzie z ciekawości , bo dopiero zastanawiam się nad zmianą pracy. Teraz po komentarzach widzę, że to jednak dobrze, że odpadłam. Na rozmowie jest test z wiedzy, o którym nie informują wcześniej, choć dobry zwyczaj nakazuje poinformować o tym kandydata.

Iwona

@Kukurydzaco sprawia, że masz taką opinię na temat pracy w firmie? Bardzo cenne będą dla nas i użytkowników forum bardziej rozbudowane wypowiedzi. O pracy w jakim dziale firmy mówisz?

Kukurydza

Klan donosicieli, wazeliny i pseudo karierowiczów. Atmosfery brak!!!

szukajac_jelenia

podobno poprzednie dostały "52". Prawda to ??? Ogłoszenie wisi chyba od lutego... O czymś to świadczy...

Martyna

Witam, jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. zatrudnienia i płac, czy mógłby ktoś powiedzieć o atmosferze w firmie? Czy biuro mieści się na Połczyńskiej. Dziękuję za odpowiedź

Iwona

@olekdługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat Twoich doświadczeń i wrażeń z pracy w Porsche Inter Auto Polska.

olek

Najpierw musisz spełnić setki wyśrubowanych i tylko górze znanych norm żeby dostać tą wymarzoną premię. Na dzień dzisiejszy wzór na wyliczenie swojej premii jest tak skomlikowany ze nie jesteś w stanie obliczyć jaką dostaniesz wypłatę. Dla mnie to nic innego jest zwykłe korpo gdzie korposzczurki się ścigają na wyższe stołki...

ws

Ja to bym się chętnie załapał, bo w końcu oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie, ale czy wypłata jest terminowa? Dziękuję za odpowiedź.

Kura
@ws

Nie jest terminowa.

jajaja

No dobra, ale ile tam może zarobić sprzedawca/doradca klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Porsche Inter Auto Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Porsche Inter Auto Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Porsche Inter Auto Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porsche Inter Auto Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Porsche Inter Auto Polska
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Połczyńska 118A
    01-304 Warszawa