Opinie o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Porsche Inter Auto Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Porsche Inter Auto Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porsche Inter Auto Polska w Warszawa

ByłyPracownik

O tej firmie można napisać wiele. Wiele złego. W zasadzie można powiedzieć że firma przekłada potrzeby klienta i pracowników na chore procedury, które piszą ludzie nie mający zielonego pojęcia o obsłudze klienta. Potwierdzam że teczki to studnia bez dna raz po raz nowo wymyślanych zasad rozliczania. Firma usuwa komentarze starając się w ten sposób odrobinę wybielić swój wizerunek. Firma potrafi tylko wymagać nic w zamian nie dając ze swej strony. Regulamin wynagradzania prowizyjnego w ciągu kilku lat wielokrotnie modyfikowany bez uprzedniego poinformowania pracownika o tym fakcie. Ogromna rotacja ludzi, szczególnie na Okęciu gdzie nie ma miesiąca by się ktoś nie zwolnił. Jeśli chodzi o benefity to jedynym, który można wynieść z tej firmy to tona stresu i depresja. Ewidentnie zarządzający ostatnimi czasy tą firmą robią to w sposób nieudolny. Porsche Inter Auto wzorcowo marnuje potencjał, który ma. Po kilku latach pracy w tej firmie - nie polecam.

Bartek
@Kandydat

Prócz tego pytania które tak cię wyprowadziło z równowagi miałaś też inne bardziej konkretne? Na rozmowie dowiedział się jak płacą labo jakie warunki proponują, bo to mnie głównie interesuje. Koniec końców dostałaś się do pracy czy sobie odpuściłaś?

Obcygość

Porsche Inter Auto, no tak ponad 60salonów a opinie do jednego worka. Obecnie na rynku małopolski nie ma lepszego pracodawcy jak PIA. Jak umiesz zarabiać siano, chce Ci się dobrze obsługiwać klientów i umiesz się uśmiechać to szczerze nie jest tak źle. Ekipa jest mocna, pomocna i zawsze jesteś w stanie załatwić nawet najtrudniejsze tematy. Ale jak jesteś leniem i nie masz ambicji podnoszenia swoich kwalifikacji to Cie po prostu tam nie potrzeba. Tyle na temat pracy w PIA.

była
@Zdzisiek

W konkurencji płacą o wiele więcej ,handlowiec jest w PIA od tego aby (usunięte przez administratora)..jest tylko od robienia na innych, podstawa 2, 5 do 4 000 brutto, awansują tylko lizusy co donoszą lub (usunięte przez administratora).hitem ostatnich dni jest awans w skoda (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) nagle zostaje kierownikiem, jak myślisz dlaczego???

Jonny

Odział w Poznaniu to totalny wyzysk praca na start najniższa krajowa firma ładna z nazwy a zarobki takie sobie

Emma
@J.o.

No to ile ostatecznie można wyciągnąć? Te prowizje wydają mi się absurdalne. I rozumiem, że tu chodzi o stanowisko sprzedawcy? Obstawiam, że w innych działach da się więcej zarobić. W poprzednim komentarzu widziałam, że jest dużo procedur, możesz powiedzieć, o co dokładnie chodzi, czego trzeba przestrzegać?

Hej, szukają do zespołu kasjerki. Obowiązki sa standardowe tzn. obsługa kasy fiskalnej, klientów i archiwizacja dokumentów :) Orientujecie się jak wyglądają zarobki, bo podobno system wynagradzania jest motywacyjny. Piszą również o możliwości rozwoju w strukturach firmy, dostał ktoś z was awans zaczynając na tym stanowisku?

Były pracownik Nowy wpis

Największą wartością każdej firmy są ludzie. W PIA niestety się o ludzi nie dba. Ale od początku, rozmowa kwalifikacyjna bardzo profesjonalna, dwie osoby (zazwyczaj kierownik, dyrektor). Samo zatrudnienie przebiega sprawnie, masa papierów które trzeba wypełnić i do pracy. Pierwszy szok to rejonizacja, czyli nie możesz sprzedać samochodu firmie bo klient przypisany jest do salonu/handlowca, pomijam fakt iż nie było kontaktu z klientem przez rzeczonego handlowca od np 2 lat. Druga sprawa i jeszcze większe otwarcie oczu następuje po finalizacji transakcji, pomijam fakt teczek to jest człowiek w stanie opanować. Największe rozczarowanie przychodzi jak dostajesz rozliczenie za sprzedaż, nijak ma się to do tego co było mówione i jak to zostało przekazane przy zatrudnieniu, dostajesz ok 150 zł za samochód a na rozmowie masz informację ze za samochód dostaniesz ok 1000 zł brutto przy zachowaniu wszystkich składowych. Ze strony przełożonej/go pomocy brak radź sobie sam/a. Roczna ocena to jest mistrzostwo żenady, zostaliśmy wezwani na salkę całym zespołem i przełożona/y mówi wszystkim jakie odpowiedzi trzeba zaznaczyć :) a niby ocena anonimowa :) szkoleń raczej brak chyba ze online. Generalnie jako pierwsza praca gdzie chcesz się wdrożyć ok, ale nie za długo bo szkoda zdrowia.

Cześć. Na rozmowie pytają o doswiadczenie jakoś wnikliwie? Widzę że w ogłoszeniu Asystentka Serwisu jest wspomniane, że jest mile widziane, ciekawe czy to dla nich ważne takie tylko. Ja mam może 1,5 roku mniej więcej, pytanie czy to wystarczy…

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Porsche Inter Auto Polska dla pracy jako doradca serwisowy są dla was satysfakcjonujące?

Czy kandydat na stanowisko Sprzedawca Samochodów Nowych Marki Audi (f/m/d) w firmie Porsche Inter Auto Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pracownik Sprzedaż

Do Przyszłych oraz starszych pracowników, uciekajcie od tej firmy. Ilość obowiązków, pracy, wyzysku. Byłem Pracownikiem przez 5 lat ta firma wycisnie was jak cytrynę przełożeni dostają od góry chore plany nie do zrealizowania co potem przenoszą na pracowników. Więcej kierowników i dyrektorów niż szeregowych pracowników.

Wercia
@Pracownik Sprzedaż

A czy ta ilość obowiązków i pracy nie jest odpowiednio wynagradzana? Na zarobki jakiego rzędu można tutaj liczyć?

Pracownik sprzedaży
@Wercia

Dostaniesz najniższą krajowa potem 150 - 300 Netto zł od sztuki ryczałtu jak sprzedaż leasing może coś lepiej dostaniesz sama sobie odpowiedź czy warto w tej firmie się bawić :) Sprzedajesz auta po 200-500 tysięcy dostaniesz 150 zł paradoks.

Widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy samochodów nowych marki Porsche. Firma oferuje umowę o pracę. Na jak długo, co? Można spodziewać się w tym miejscu motywacyjnego systemu wynagradzania. W takim razie, jest ktoś w stanie podać widełki, jakie obowiązują na tym stanowisku? Myślę nad aplikacją w to miejsce, więc taka informacja mi się bardzo przyda. :)

Jak cenisz samego siebie. Nie polecam znajomy ostatnio sie zwolnił po tym jak obcięli mu pensje i zabrali samochód firmowy tylko dla tego ze przed świętami nie wyrobił odpowiedniego DLA NICH planu który był conajmniej nie realny.

Ale to obcinają zarobki w formie jakiejś kary normalnie? ciekawe, czy o tym jest mowa na rekrutacji czy to "niespodzianka", raz tak miałem w firmie innej, nie wiedziałem co taka niska pensja przyszła. Na jakim etapie informują o tym?

Zdecydowanie nie polecam pracy w ich filli, podejscie do pracownika poniżej krytyki, ogromne wymagania zero rzeczowych szkoleń, doceniają człowieka na zasadzie "dziekuje" i tyle Ci się należy. Klientów traktują przedmiotowo sztucznie kreując się na super salony. Ciągłe mydlenie oczu pracownikom. Jedyne co potrafią robić to wyciągać konsekwencje jak coś się spieprzy, ucinać pensje, nie dosyłać odpowiednich papierów do księgowości ale żeby dać cos od siebie to już niestety lepiej w innej firmie szukać pomocy. Ja osobiscie musialem się kilka miesięcy prosić o firmowy ciuch gdzie inni pracownicy zatrudniani na innych działach dostawali to tak naprawdę w dzień podpisania umowy. Co do podejścia do klienta, wymagają perfekcyjnej obsługi, super podejscia a sami gdy tylko ucichnie telefon obrażają owych klientów od (usunięte przez administratora) Spółka dno nie polecam .

Dodam jeszcze w komentarzu, że ciągle zrzucanie winy osób z innych działów na te mniej reprezentatywne jak i zachowania kierowników względem pracowników niekiedy są zdecydowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Kolejny „Numer” w exelu

Kilka lat pracowałem w PIA na stanowisku Sprzedawcy Samochodów Nowych Marki (nieważne, bo procedury wszędzie identyczne). Podzielę się z Wami kilkoma istotnymi spostrzeżeniami, bo uważam że nie warto tracić zdrowia dla tej Firmy. Zarobki, bardzo przeciętnie jak za sprzedaż samochód nowych - zaczynając od podstawy która jest po prostu niska w obecnych czasach, nie mówiąc o ryczałtach za sprzedaż samochodu gdzie zastanawiasz się za co Ty tak naprawdę pracujesz (jeden sprzedany samochód w gotówce = obiad rodzinny w podrzędnej knajpie). Ryczałty zostały wymyślone kilka dobrych lat temu i są na skandalicznym poziomie w przeciwieństwie do aut które wzrosły o 30-40% (200-400 zł brutto od sztuki). Wymagania Firmy coraz większe co nie ma przełożenia do zarobków: rozliczania teczek za sprzedane auta (dokumentacja zarówno w formie fizycznej jak i skany, rozlicznie ich wymaga stoickiego spokoju bo nagle okazuje się że gdzieś brakuje daty, tam zaś parafki, gdzieś tam zaginął PDI, nie ma podpisu mistrza hali etc. Ci co pracują, pracowali doskonale wiedzą z czym się to je - ogólnie niekończąca się historia. Przypominam, że jesteś handlowcem odpowiedzialnym za sprzedaż a nie sekretarką, dysponentką która skanuj, układa dokumenty. Problem z porozumieniem się we własnej Firmie: dział handlowy vs dział części vs dział serwisu vs dział dyspozycji - wiecznie jakiś problem, bez którego handlowiec nie przeskoczy dalej. Co jakiś czas dokładanie nowych procedur, wytycznych oczywiście bez jakiejkolwiek podwyżki - zapomnieć. Ważne, że pracujesz dla największego dealera w Europie (jest to zagraniczny holding z ogromnym kapitałem) i masz wypłatę na czas (jest to obowiązek każdego pracodawcy za wykonaną pracę). Osobiście nie poleciłbym tej Firmy nawet znajomemu, ponieważ wyciśnie z Ciebie ostatnie „soki”, brak totalny ścieżki rozwoju o której dużo się mówi wytyczając plan rozwoju pracownika, pracując przez kilka lat Firma nie dba o zdrowie psychicznego pracownika - liczą się tylko i wyłącznie zyski i plany, jesteś kolejnym numer który ma świecić się na zielono co miesiąc w tabelce a z czasem prowadzi to do frustracji, lekkiej depresji, odbija się to na życiu prywatnym itd. Wg mnie nie warto, Firma z bardzo dużym potencjałem, ale nie potrafiąca dzielić się sławnymi „BONUSAMI” z osobami które im to wszystko wypracowały, dlatego jedni się bawią a drudzy spalają się mentalnie za kilka tysięcy zł tracąc przy tym sporo nerwów a przy okazji zdrowia.

Anonimowy
@Kolejny „Numer” w exelu

Potwierdzam 4000 brutto podstawy od nowego roku - zabranie jakichkolwiek premii sprzedażowych.

Anonimy
@Anonimowy

Również potwierdzam, Firma nawet nie potrafi nawet sprostać najniższej krajowej.. Szczycą się jakimiś fikcyjnymi "podwyżkami", zabrali jedno aby wyrównać sobie czymś innym czyli defakto wyszło na ZERO, ale ważne że idą z duchem "najniższej krajowej". Ciekawe czy ten przysłowiowy "niemiec" czy "austriak" również ma mizerną podstawę albo za sprzedaż samochodu dostaje 50 euro...

@zainteresowany
@Kolejny „Numer” w exelu

Jest tam wiele marek i lokalizacji. Twoją opinia odnosi się do konkretnej czy tak jest wszędzie ?

Anonimowy pracownik

Nie polecam pracy w Porsche Inter Auto - na dziale handlowym jako sprzedawca samochodów jeden wielki wyzysk pracowników, z prowizji za sprzedaż samochodów dostajesz Ochłapy 200 brutto minus podatki natomiast z marzy za samochód zostaje na waciki. Porsche Inter Auto kiedyś miało dobrą opinię "Kiedyś" aktualnie najgorszy dealer. Przełożeni się nie odzywają bo dla nich jakoś to jest. W dziale marketingu pracuje więcej osób niż w dziale handlowym, struktury firmy są żałosne nie mówiąc o rozliczeniu transakcji znane teczki. Przyszłym kandydata NIE POLECAM pracy w "Wielkiej PIA" Aktualny pracownik.

Anonimy
@Anonimowy pracownik

A czy coś takiego jak marża w ogóle istnieje? :D jak Importer zabiera wszystko... więc zostaje 200 - 400 zł brutto ze sprzedanego samochodu, naprawdę warto zażynać się jest dla 4-5 tysięcy miesięcznie, po to aby inni mieli z bonusów dużo większe pieniądze. Kierownictwo milczy, bo lepiej schować głowę w piach i udawać, że nic się nie dzieje. W ostatnim roku mnóstwo osób pożegnało się z PIA, czy wyciągnęli wnioski - NIE.. póki exel jakoś się spina jest OK, za nie długo średnia wieku będzie 20-25 lat bo ludzi z doświadczeniem odchodzą a stażysta za stażystą przewija się z roku na rok. Firma dużo mówi, pisze o partnerstwie biznesowym ale chyba nie zna definicji tego pojęcia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Porsche Inter Auto Polska?

Black

UOP, ale zwróć uwagę pomiędzy pensja zasadnicza, a minimalną krajową. Zasadnicza to taka, od której jeszcze odlicza się pewne skladowe - w efekcie, dostajesz 2 na konto za pełny etat...

@Black

ech...to bardzo mało według mnie...do tego widzę, że premie też nie są zadowalające...a może dają szansę dorobić sobie nadgodzinami?

Część, nie ma w tej firmie takiego czegoś jak nadgodziny wybij sobie to z głowy zastanów się czy jest sens pracować...

Specjalista ds. Produktu tak poza podstawowym wynagrodzeniem to ma jakieś dodatki ? Takie 2-miesięczne ogłoszenie mi się pokazało, wtedy jakąś naukę języka i zniżki oferowali, nie wiem, jak teraz, ale chodzi mi w sumie o takie bardziej finansowe. Powie ktoś? Dziękuję jak coś!

Recepcja

Czesc! Czy ktos pracuje na stanowisku recepcjonistki? Jestescie zadowolone/zadowoleni? Praca chyba latwa? Ale pewnie tez z tego powodu najnizsza krajowa?

Jonny

Honorka
@Jonny

No dobra, ale poza podstawą wypłacają premie lub jakieś inne dodatki? Dużo jest obowiązków dla jednej osoby? Czy początkowo firma zapewnia szkolenia pracownicze, bo na pewno macie jakieś standardy ?

J.O.
@Honorka

Szczerze mówiąc ,jedyne co warto to omijać szerokim łukiem. Podstawa nie godna nosić nazwy wypłata. Narobisz się jak (usunięte przez administratora) wymagają procedur do procedur. Ludzie z potencjałem, ale para w gwizdek. Nie szanuje się pracownika ani jego pracy. Wdzięczność powinna być okazaną w jednoznaczny sposob-pensją. Premia to lipa, marże liche, ryczałty - śmiech na sali...opędzisz auto za pół bańki a zarobisz może 350zl na łapę

@J.O.

350 zł? Rękę bym sobie dał uciąć, że firma proponuje jednak wyższe prowizje.. a wiesz może jak sprawy się mają w przypadku pracy jako lakiernik samochodowy? Szukają kogoś, docelowo chciałbym wysłać cv. Widełek nie podali, tu podobnie wyglądają zarobki?

J.o.

Nie wiem, ale znając życie miody ni ma. Weź pod uwagę, że podana kwota na umowie to zasadnicza (nie mylić z minimalną) brutto, i premie i ryczałty też zawsze są podane w brutto. Dlatego na konto trafia znikoma kwota. Dostawca kebsa więcej zarobi w weekend. Czasochłonne hobby-nie robota.

Emma
@J.o.

Porsche Poznań

Ogólnie praca słaba zarobki średnia krajowa,praca stabilna ale co z tego są lepsze firmy, brak benefitow, wakacji pod grusza.Niby Porsche a zarobki jak w markecie.blee

Jan

Witam was! Jako były pracownik PIA mogę dużo o niej powiedzieć. Jest to korporacja dla której pracownik się nie liczy, ważne jest przestrzeganie i stosowanie się do procedur. Jak tylko coś nie tak to dział compliance dla którego nie ma znaczenia jak i ile pracujesz miesiąc, rok, dziesięć lat do zwolnienia. Zawsze przepisy z regulaminu interpretują na swoją korzyść tak żeby nie wypłacić Ci kasy lub zwolnić. Bardzo niestabilny pracodawca, szkoda tracić na niego czasu. Oczywiście kuszą swoją wielką nazwą PORSCHE ale to gigant na małych nóżkach. Jak pójdziesz pierwszego dnia to dostajesz garść gadżetów a później trzeba (usunięte przez administratora). W dziale handlowym bardzo, bardzo denerwujące są teczki transakcji o ile jest zrozumiałem prowadzenie dokumentacji sprzedażowej to zwracanie teczek przez dysponentów po kilka razy jest bardzo kłopotliwe. Robią wszystko żeby nie wypłacić prowizji a jak teczka już się przeterminuje to cyk mają podstawę do nie wypłacenia prowizji. Sprzedaż samochód, zrobisz dokumentację a i tak kasy nie dostaniesz. Podczas rozmowy obiecują złote góry, (usunięte przez administratora) kasy samochód służbowy itd. a później, zawsze znajdą powód żeby np. nie otrzymać samochodu. Najlepiej mieć zawsze wszystko na papierze chociaż i to nie jest dla nich ważne.

@Jan

Potwierdzam wszystko co napisał autor, pracowałem tam prawie 6 lat, potwierdzam, do pracownika podchodzą 0/1. Oczywiście teczki sprzedaży są podstawą do nie wypłacenia prowizji bo np kartki są nie w tej kolejności albo brakuje wydruku z programu jakiegoś zbędnego dokumentu którego można sprawdzić w tym programie ale procedura to procedura, ;-). (usunięte przez administratora)

@Jan

Jak długo pracowałeś w tej firmie? Porsche daje samochody służbowe handlowcom, tzn czy jak w salonie jesteś? Co to za dział compliance ?

Łon
@Zainteresowany

Tam zgłaszasz swoje niezadowolenie lub naruszenia. Wtedy rusza procedura. Np (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Łon

jest szansa na rozwinięcie tematu tej procedury? często ludziom się zdarza, że są zmuszeni do wnoszenia tego typu zgłoszeń? jaki jest rezultat?

@Sylwia

Rezultat jest taki, że Cię zwolnią w trybie natychmiastowym, jeśli znajdziesz coś na kogoś z zarządu. Niby anonimowe zgłoszenia...

przyszły pracownik

je jak szybko można awansować jako nowy, młody pracownik czy To w ogóle jest realne w Porsche?

@przyszły pracownik

Nie ma czegoś takiego jak awans w Porsche. Chyba, że awans poziomy, czyli więcej trudniejszych tematów za takie same pieniądze. Tam na biurowe stanowiska obsadzani są znajomi dyrektorów i kierowników. Tam wieloletnim, kumatym pracownikom nie proponuje się wyższego stanowiska, tylko ogłasza rekrutacje dla osób z zewnątrz. No bo po co włożyć trochę pieniędzy na doszkolenie zaufanego pracownika, jak można poszukać w firmach z konkurencji.

Obcygość

@bylyZap....cz
@Obcygość

Po kilku latach przerwy od PIA, wracam w szeregii:-) za kilka miesięcy podzielę się swoimi wrażeniami.

@bylyZap....cz
@@bylyZap....cz

Patrząc na ilość nowych osób w firmie i ilos starych "admirałów", których już nie ma w PIA, wcale mnie nie dziwi ilość frustracji wylewanej tutaj w formie negatywnych komentarzy. Muszę z radością przyznać, że wiele rzeczy pozytywnie się zmieniło, nadal wiele procedur i sławne teczki... Ale też sporo systemowych udogodnień. Okres próbny za mną. Czas pokaże co dalej. Odpowiadając na zarzuty, nie, nie pisze tego na zlecenie. PIA mi za to nie płaci, tak, jestem pracownikiem i na ten moment mam plan aby tak pozostało:-)

jasio
@Obcygość

Nie wiem czy w Małopolsce płaci ktoś lepiej niż Sobiesław, wystarczy popatrzeć na handlowców którzy jeżdżą MB GTR jakie mają domy i mieszkania, Chorwacja, Hiszpania bawią się, jeden kupił niedawno w Grecji kawał domu, ale wiadomo Mercedes, jak ktoś chce zarobić i ma pomysł na sprzedaż to tylko MB Zasada.

Zdzisiek
@jasio

Czyli według ciebie u konkurencji płacą więcej? A znasz reali zarobków tutaj że masz porównanie czy tylko wiesz że inny dealer samochodowy ma wyższe stawki dla handlowców i lepsze prowizje, co? Chętnie dowiedziałbym się jakie to różnice.

była
@Zdzisiek

Potencjalny pracownik

Czy PIA wymaga od pracowników podpisywania umów lojalnościowych dla mechaników/diagnostów? Chciałbym wysłać CV do firmy, ale istotna jest dla mnie wolność i brak lojalek.

@Potencjalny pracownik

@Potencjalny praco... Tak, wymagają podpisania lojalki. Czyli nie możesz sobie dorabiać po godzinach (a przy tych pieniądzach jakie oferują, to trzeba gdzieś dorobić aby godnie żyć.) Generalnie, im więcej potrafisz, tym gorzej zarabiasz, bo za trudne tematy to oni nie dopłacają.

Potencjalny pracownik
@Pawcio

Kierownik serwisu wspominał, że technik diagnosta, który pracuje, a nie pije kawę zarabia miesięcznie 5.5 brutto plus drugie tyle w premiach miesięcznie. Razem około 11k brutto. Rozumiem, że są to nierealne stawki skoro wspominasz o konieczności dorobienia do godnego życia?

@Potencjalny pracownik

Takie kwoty to może osiągnąć osoba, która robi same przeglądy, zerówki i inne prace, z których da się wyrobić normę. Wszyscy wiemy, że diagnosta nie jest w stanie osiągnąć wysokiego przerobu, bo fizycznie jest to niemożliwe. Bardzo często diagnostyka trwa wiele godzin a gwarant nie jest w stanie rozliczyć takiej ilości godzin, bo mu audytor na to nie pozwoli. Dodatkowo musisz tracić czas na dokumentowanie tego co robiłeś w czasie diagnostyki, aby mogli Ci za to zapłacić. Nie wiem skąd te 5,5 brutto. Podstawa w tej firmie to 2750 brutto. Na początku roku łaskawcy podnieśli stawkę godzinową o 5zł brutto tylko mechanikom, diagności zostali pominięci. Realne wynagrodzenie dla diagnosty to max 6000 BRUTTO. Ilość ogłoszeń o pracę nie świadczy o tym, że firma się rozrasta, tylko o tym, że z niej odchodzą.

Czy zdarzają się nadgodziny w Porsche Inter Auto Polska?

Bit,

Witam Z przykrością dodaje swoją opinie negatywna na oddział Porsche Wroclaw Centrum Chodzi tu o rozmowę rekrutacyjna! Pani która ah….uważa się za specjalistę od hr Ze ma czuje do zatrudnienia Niestety nie! Z góry traktowanie ludzi ze odrazu skreśla człowieka Cwaniactwo I głupie sprawdzanie tekstem Zaraz zadzwonię do poprzedniego pracodawcy i zapytam czy Pani tam pracowała Bo oczywiście ładna dziewczyna według niej nie ma móżdżku i nie mogła zrobic kariery zawodowy Pytanie tylko jak ona ja zrobiła skoro wysowa głupie domysły Żenada.!!!!!

pomyłka
@Bit,

to nie ten profil i nie ten pracodawca. PIA Polska nie ma salonów we Wrocławiu.

Tak, bezpłatne, tłumaczone czasem pracy zadaniowym. Przełożony wprost wymaga zostania dłużej, zrobienia wszystkich zadań i tłumaczy to czasem pracy zadaniowym.

Damian

Notorycznie, oczywiście kwestia podejścia i stanowiska.

Mój brat szuka pracy i znaleźliśmy w sieci ofertę pracy na stanowisko pomocnika lakiernika samochodowego. Niestety w tym ogłoszeniu nie ma zbyt wielu szczegółów. Czy ktoś się tu orientuje, w jakich godzinach pracuje się na takim stanowisku? Czy sobota też wchodzi w grę? Poza tym, na jaką stawkę można liczyć na sam początek? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Porsche Inter Auto Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Porsche Inter Auto Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Porsche Inter Auto Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porsche Inter Auto Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Porsche Inter Auto Polska
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Połczyńska 118A
    01-304 Warszawa