Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Enzo

Firma totalnie frajerska... Robisz swoje pakujesz te kubeczki sprzątasz po sobie czyścisz maszyny... Odkurzasz wszystkie silosy z big bagami... A oni po 3 miesiącach zwalniają powod redukcja etatów... Książeczkę sanepidowską przetrzymują bo nie potrafią czytać, że książka ma być u osoby badanej.

mrowkolew12

drodzy czytelnicy firma coweris potrzebuje pracownika linii produkcyjnej ze znajomoscia obsługi maszyny oraz wypelniania bezacej dokumentacji z produkcji gotowych do samodzielnej pracy a nie osoby do przyuczenia wiec nie dziwi mnie taka rotacja PRACOWNIK

mrowkolew12

drodzy opioniowcy w coveris nie ma takiej funkcji jak sam pakowacz tylko jest pakowacz operator maszyny produkcyjnej ( blad w ogłoszeniu o pracy także w agencji jobcenter Katowice PRACOWNIK!!!

Kubek

Może jak klient telefon w kartonie znajdzie to się coś zmieni he he he he a ty @drukarz zajmij sie drukowaniem a nie zgadywaniem kto sie kryje pod jakim nickiem bo detektywem zostaniesz!!!!!!A jakbyś misiu drogi czytał ze zrozumieniem to oceniam tylko jakośc pracy i nowych pracowników {jak zresztą wszyscy tutaj zaglądający}którzy nie nadają się do pracy-musisz być chyba jednym z nich no nie?

@Kubek

co racja to racja odnośnie nowych

@Kubek

praca nie jest zla pod warunkiem ze jesteś dobry w czynnościach manualnych ze jesteś szybki ze potrafisz w pare dni opanować cala obsluge maszyny( programowanie zatrzymywanie czyszczenie uruchamianie ) notabene w jezyku niemieckim oraz znasz umi9sz wypelniac raporty typu packing praca dla osób po szkole handlowej i praktykach na sklepach a nie dla pierwszego lepszego jak w ogłoszeniu poprzez agencje powerjobs tego wszystkiego dowies się dopiero u pracodawcy po badaniach itp. a po pary dniach zrezygnujesz PRACOWNIK !!!!!

@Kubek

a co do kasy to owszem wszystko ok

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz
Ams Metal Sp. z o.o.
ZAINTERESOWANY

Czytam rozne opinie z tej strony tj tez z adienta panel tech alba fabud itp. chorzow Siemianowice i dochodze do wniosku ze nie ma w okolicy dobrej firmy ale chcieliśmy kapitalizmu i na tym on polega ze pracodawcy z obcych krajów szukają tańszej sily roboczej niż u siebie to chyba logiczne a co do atmosfery w pracy to sami sobie ja tworzymy i tak było zawsze nawet za komuny chociażby w energomontazu gdzie pracow.21 lat

Zainteresowana

Witam. Interesuje mnie praca w Coveris. Po przeczytaniu wpisów,nie ukrywam że jedno przyszło mi na myśl.... Znowu to samo?!?! Jednak, praca jest pracą i pewne rzeczy będą zawsze i wszędzie. Ale najbardziej interesują mnie kwestie finansowe. Wiem ile za godzinę, o dodatku do zmiany, nadgodzinach i premii kwartalnej. A czy jest dodatek do nocnej zmiany? Bo zgodnie z prawem powinien być. I czy jest premia miesięczna za brak absencji - za obecność w pracy?

Pravownik
@Zainteresowana

Dodatek nocny jest 1 zł/h a o premi jakiej kolwiek zapomnij nie dostajemy jej od ponad roku.

@Zainteresowana

Jest dodatek za nocki zgodnie z kodeksem i wszelkie nadgodziny sa z o polowe wyzsza stawka. Premie faktycznie sa rzadko ale stawka godzinowa ostatnio zostala na stale podwyzszona.

Pracuś
@Zainteresowana

Premie są. Może poszczególne osoby nie dostają, ale premie są gdy dział produkcji sobie je wyrobi. Musi być produkcja i mało reklamacji. Dodatki na święta, paczki na Mikołaja, wczasy pod gruszą i takie tam.

@Pravownik

Premię są, zależy na jakim dziale. W granicach 100_300 zł W zależności od wydajności i reklamacji . Za niechorowanie też dostaję się dodatek.

skwarek
@Zainteresowana

oj kwestie finansowe to na koncu, wpierw ciezka robota, poznanie maszyn. Nikt ci teraz nie poleci tam pracy szczegolnie na lato przy +50 C

Prezes

Jaka qj jak maszyna na duosmartach zapyla ze nawet niemasz czasu sie po nosie podrapac. To sie niedziwie niw dziwie zw sa reklamacje.

zlomiarz
@Prezes

musza leciec szybciej, zeby wyrobic badz zblizyc sie do normy, przeciez to złom

wqurviony

U ropelskiego na zmianie na 2 najlepszych maszynach/tutkarkach stoja kto? UKRAINCY Pozdrowmy wszyscy rodzine naszego mistrza z ukrainy. POZDRAWIAMY

@wqurviony

Dzien dobry chcialem się zapytać gdyż podobno istnieje adres mail w sprawach mobingu czy ktos mogłby mi go podać?Prosze o pomoc

Zadowolony
@pracownik

Po co mail? Jest skrzynka do której można wrzucać listy do dyrekcji, a o czym napiszesz to już twoja sprawa.

@Zadowolony

ale ja pisze ze skierniewic skoro u nas nikt nie reaguje to chce sie z siemianowicami skontaktowac z gory dziekuje za pomoc

Prosze
@anonymous

pytanie.do@coveris.com

pracownik sk-ce
@Prosze

to jest ten adres?

Pracownik Siem
@pracownik sk-ce

Tak. Ten adres jest w Siem. podany w takiej formie: "przypominamy, ze niepokojace zdarzenia i sytuacje ( w tym mobbingowe) mozna zglaszac do dyrekcji zakladu na adres: pytanie.do@coveris.com"

pracownik sk-ce
@Pracownik Siem

dziekuje

coveris sk-ce
@Pracownik Siem

O widze temat skierniewic czy w siemianowicach tez mechanikiem od maszyn drukarskich jest osoba z wyksztalecniem fryzjerskim niejaki pan Tomasz S i jest pertensja do wszystkich pracownikow dzialu nadrukow ze maszyny sa zniszczone jego dzialalnoscia a pani kierownik Marzena G ma ludzi za smieci i to kazdego wina ze fryzjer remontowal i naprawial drukarki

sk-ce
@coveris sk-ce

cała prawda w wielkim skrocie a narzedzia sa wydawane zaleznie od zaslug dla kolka wzajemnego uwielbienia fakt ze jest automat ale reszta wedle uznania bez zadnej karty narzedziowej itd czy aby to wszystko kupowane wjezdza do firmy?

Romek
@sk-ce

Ja pierdzielę. Człowieku! Czy nie możesz pisać po polsku? Wiesz co to jest "kolka"? To taka dolegliwość niemowlaków. Jak mają kolkę to bardzo płaczą. Brak wielkich liter, brak kropek i przecinków. Jak nie potrafisz pisać obszernie to i nie pisz "w wielkim skrocie". Ja korzystam z Windowsa, ty też pewnie nie piszesz z jakiegoś chińskiego systemu operacyjnego. Nie wierzę też, że piszesz na niemieckiej klawiaturze, albo lewym kciukiem na komórce. To dlaczego nie widzisz takich czerwonych wężyków podkreślających błędy? Nawet gdybyś był daltonistą to widziałbyś wężyki - może zielone czy niebieskie, ale coś byś widział. Wiesz jak niewiarygodna jest twoja "cała prawda w wielkim skrocie a narzedzia sa"? Skoro nie umiesz pisać to jaką to prawdę chcesz nam objawić?

@Romek

ok wystraczy kontrola i poco dyskusje?skoro kłame okaże sie to nie ma co sie bać kontroli jeśli wszystko jest w porzadku

????
@sk-ce

Weź g.n.i.d.o się zwolnij jeśli nie pasuje Ci praca. Pewnie jesteś z tych mechaników co albo nic nie potrafią, albo z tych co się im nic nie chce, ew. z tych co myślą, że potrafią i w swoim mniemaniu są najlepsi i niezastąpieni. Pozdrawiam Skierniewice. ☺

Mat

Praca jak praca. Jak komus sie nie chce robic to zawsze bedzie narzekal. Zarobki srednie, ale przynajmniej robota pewna i na starcie umowa, a nie smieciowki jak to dzis bywa.

Stokrotka

Robercik ty dziadu, lazisz i sie czepiosz a jak kierownikow na 1 zmianie ni ma to (usunięte przez administratora) ludzie do tych maszyn zwrot za zwrotem a ty udajesz ze nie widzisz i te twoje godanie "zalezy kto widzi to mozesz albo nie mozesz" masz juz wyjeb.e to idz (usunięte przez administratora) i ten leb se lobetnij bo wlosy w kubkach, wiesz jak godajom "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"

Damian

Powiem tak firma bardzo dobra zarobki na star az lezka sie wokol oka kreci dwie przyrwy na kawe i sniadanie darmowa kawa cukier czy herbata plus owocowa sroda mila atmosfera jak puscisz bubpla to trudno wszystkich kubkow na raz nie sprawdzisz oczywiscie bywa maly stres ale nie az taki zeby sie zabijac czy mieszac forme z blotem tak jest w kazdej pracy mozna sie z kazdym dogadac a ci co narzekaja to sa zwykle nieroby chodza na przerwy po 40 lub 50 minut i olewka narzekaja na male zarobki bo te 2000 lub wiecej to za malo za stanie i kontrola kubkow ktore wazy tyle co nic kocham ta prace i przynajmniej gdy mam do niej isc nie mowie sobie ...kur.. znow to samo .. tylko ide z usmiechem jeszcze daja kapsulki z witaminami na lato co wy macie do tej firmy ? jak am nie pasuje to wypad pod sklep z tekstami ,, kierowniku daj 2 zeta,, ale dobrze bo dzieki takim nierobom przynajmniej sa miejsca pracy moim ustawiacze oraz lider to cudowni ludzie pewni hurmoru i usmiechu moglbym za nimi isc w ogien tolerancyjni oraz wyrozumiali wiadomo bywaja jakies buce jak w kazdej firmie ale bez przesady praocwnik martwi sie o swoje stanowisko a ustawiacz czy lider ma na glowie kazda maszyne i nie tylko dyrektor urzadza dni rodziny oraz sweita dla pracownikow co wy KUR.. chcecie od tej firmy !!!!!!! ja jestem szalenie zadowoloy i nie wyborazam sobie prace gdzie indziej pozdrawiam caly dzial coveris oraz podzwiam was :)

misiek
@Damian

To na jakie zarobki można liczyć 2500 na rękę się dostanie na początek? za mniej przecież nie utrzyma facet rodziny!

lolo
@Damian

lezka sie w okol kreci, darmowa kawa i cukier i powietrze hahahaha i mozna smialo zapier..lac na 3 zmiany bez urlopu.......

Joanna

@kubek, @drukarz, wzajemne oczernienie się nawzajem nic na forum nie wniesie, pisałam o tym już wcześniej i jako moderator, bardzo proszę o poszanowanie praw innej osoby. Wątek dotyczy COVERIS RIGID POLSKA SP. Z. O.O. i to o firmie i panujących w niej warunkach, powinna głównie toczyć się tutaj dyskusja.

A co za różnica?

Chyba faktycznie Kubek to Marian. Świadczy o tym to bezsensowne zdanie "Najgorsi to są Polacy pisiory,nieroby j....ba...ne, a najwiecej do powiedzenia mają!!!!!!!!!!" Tak jakby sympatie polityczne miały znaczenie przy produkcji. Proponuję Marianie mniej agresji i więcej rozsądku. Nie wiesz kto czyta to forum i nie wiesz jakie wnioski wyciągnie z twoich wypowiedzi. Może się zdarzyć, że dosięgną i ciebie.

drukarz

Marian (kubek) przestań się już kompromitować i oceniać ludzi na forum publicznym. Idź do kogo trzeba i powiedz mu to w twarz tchórzu. Poza tym sam się weź za pracę zamiast wytykać innym co robią nie tak bucu.

Joanna

@Kubek, od kogo w takim razie zależy kontrola jakości w COVERIS RIGID POLSKA SP. Z. O.O.? Jeśli praca nie jest wykonana bo pracownicy zajmują się czymś innym, to kto za to odpowiada? Rozumiem też, że piszesz wszystko w dużym wzburzeniu ale powstrzymajmy się tutaj od obrażania kogokolwiek.

@Joanna

@Joanna ja widze że Ty jakis agent jesteś....czyżby ktoś z ' z wyższej góry'???????Ale odpowiem.Tego się nie da wyplenić,połowe załogi by trzeba by codziennie karać za te telefony,a ja bym nawet zwalniał.Dopóki dyrekcja nie zrobi z tym porządku to prowadzący i ustawiacze nie dadzą rady,tym bardziej,że niektórzy ustawiacze są nie lepsi. Ogólnie jest przyzwolenie na telefony przy (usunięte przez administratora) bo kradną,takie jest tłumaczenie pracowników i po cichu wszyscy sie na to godzą,a jest prosty sposób by to wyeliminować o którym nie bedę sie już rozpisywał. A @zadlo co pisze to sie nie zgadzam.Ropel to wszystko za ryja na zmianie trzyma i gdyby Gabryś miał prowadzić zmianę to ja sam bym się zwolnił z tej firmy.Chaos i zamieszanie pewne.

zadlo

No ja Ci Gabrys zycza tej zmiany zebys ja miol, zeby Ropopelski juz poszol, bo juz sie swoich czepio i ludzie odchodza przez niego a telefon to Irce trza wziasc i gebe ukrucic, Gabrys jo ci zycza bo ty dobry jestes chop nie to co ropeski co ludzi nie umi przy sobie trzymac

Kubek

@stary, a Tobie się coś nie pomyliło???????A co do odpowiedzi @Joanna to nieważne czy to Ukrainiec czy Polak,ważne by myślał i pracował sumiennie,a nie opierniczał sie i na telefonie siedział całą dniówkę jak to większość z pracowników robi.UWAŻAM tak;albo ku......wa telefon albo robota. Potem reklamacje......Gniazdka porobić do ładowarek i wi fi i ku....wa za darmo bedą robić!!!!!!!!!!Telefoniczne bezmózgi i na produkcje się pchają.........

Kobieta

Pozwólcie ze tez sie dołacze do rozmowy. Z Ukraincami pracuje sie dobrze poniewaz sa robotni i co sie im powie to zrobie i niamaja glupiej miny jak ktos im daje cos do roboty,i to sie ceni. A nie tak ja ci nowi Polacy niedojeby fochy na wszystko maja bo kaza im cos robic.

Joanna

@Kubek czy tobie osobiście dobrze się współpracuje z pracownikami innych narodowości? Nastawienie do współpracowników jest bardzo ważne i wpływa na atmosferę w zakładzie pracy.

Kubek

stary. Skoro uwazasz że w Niemieckiej czy Angielskiej fabryce. Niemiec nie dopuscilby do takiej sytuacjii !To czemu tam nie jedziesz???????????Boisz sie ,że bedziesz tam (usunięte przez administratora) bo niemiec nie da ci lżejszej pracy?????Koleś nie pisz bredni bo to irytujace sie to robi.Skoro nie jedziesz doNiemca i Anglika to jebaj tutaj i tylko pamietaj jedna rzeczo-noram musi byc!!!!!!!!!!!!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)