Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Anonim258792

Potwierdzam: wypłata jest zawsze na czas, nawet jak pracowałem pod agencją nigdy nie było opóźnienia. Gdy pracujesz pod firmą wypłata często jest wcześniej. Jeśli chodzi o szatnie-kontener przypuszczam, że będzie tak jak w ubiegłym roku: stoją w okresie wakacyjnym (pojawiły się w okolicy maja), gdy jest duży "przepływ" ludzi, a we wrześniu pracownicy są przenoszeni do normalnych szatni. W kolejnym roku znowu w maju postawią kontener... Słyszałem też, że jeśli się komuś źle pracuje na jednym wydziale w zależności od potrzeb istnieje czasem możliwość zmiany wydziału.

Ja pracuje w Coveris 10 lat i jestem kobieta. Powiem tak,praca ciezka,ale jezeli ktos ma szybkie ruchy i jest kumaty i robotny to sie nada. No i praca stojąca no i latem upał (wytrwali sie przyzwyczają) Jesli chodzi o kontenery to prawda ale podejrzewam ze od wrzesnia to sie zmieni i nowi pracownicy beda mieli normalna szatnie bo watpie zeby zaklad sobie pozwoli zeby ktos marzł jesienia lub zima. Jesli chodzi o wypłate zawsze jest na czas nigdy nie bylo problemu.

dolores

Co do kontenera jako szatnia to nie są żadne plotki tylko prawda. Nie wyobrażam sobie tego zimą.

manuela

no nieźle.... popieram to co ktoś wcześniej napisał o tych szafkach na odzież w kontenerze,a ci co uważają,że to taka duperela ... to niech np. we wrześniu czy październiku gdy rano o godz.5.30 za oknem będzie 5-8 stopni, a w grudniu 0 stopni nad ranem lub mróz , ubierze tylko samą koszulke T-shirt i wyjdzie z domu np. do sklepu...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz
Ams Metal Sp. z o.o.
many

Witam, dziś na skierowaniu na badania lekarskie mam napisane pracownik produkcji wydział in-line, czy może mi ktoś powiedzieć co to jest za wydział,czy tam jest ciężka praca? dowiedziałem się też,że jest taki wydział off-line, czy ktoś może napisac czym te wydziały się różnią i czy tam jest cieżka praca? z góry dziekuje za odp

@many

Nie chcesz iść do pracy to siedź w domu...co to znaczy ciężka, praca jak praca chcesz leżeć to leż w domu w pracy się pracuje za leżenie nikt nie płaci !!!

dolar

Mnie najbardziej interesują te zarobki , moze mi ktos udzielic konkretnej informacji, z Addeco proponują 9 zl na godz plus premia kwartalna, plus dodatki, ciekawi mnie jakie sa te premie i jak wyglądają te dodatki?

@dolar

Randstad daje 12,20 PLN brutto umowa na 16 dni

byłyp

@kim: pracowałem w lipcu i wypłatę za lipiec mam dostać do 10 sierpnia, w Randstad powiedzieli mi ,że Coveris z nimi się rozlicza po zakończeniu całego miesiąca i przelewy robią max do 10-go dnia następnego miesiąca, powiedzieli ze może być nawet wcześniej, tak wiec w ciągu 8-miu dni od dziś się dowiem jak jest z ich terminowością:)

agencja randstad kase wypłaca do 10-go dnia miesiąca

zzz

Napiszcie jak konkretnie wygląda robota jako operator.Łatwa do ogarnięcia? czy ludzie szybko rezygnują.

@zzz

robota wygląda tak że zostajesz przydzielony do operatora który cie szkoli i w tym czasie musisz wykazac się bystrością, operatywnością żeby wszystko połapać ,i tak w dużym hałasie 88db(tyle niby jest maksymalnie wg pomiarów coverisa) i wysokiej temperaturze (coveris w pomiarach podaje ze jest maksymalnie 30 stopni a minimalnie 26,9 sopnia C) zapier....lasz przez 8 godzin z dwoma przerwami (10 i 20 minut),a jak operator stwierdzi że wszystko pokumałeś to wrzucają cie solo na maszyne i zapier...lasz sam i tak na 3 zmiany

byłyp

praca wygląda tak,że po podpisaniu umowy w agencji ,na drugi dzień stawiasz się na godz.7 w coverisie w stołówce już przebrany i czekasz tam, gdy ja się przyjmowałem to było nas trzech i czekaliśmy jak te kołki do godz.8 bo wtedy przyszed gościu od bhp, 5 minut szkolenia i potem przyszła pani i kolejne szkolenie w 10 minut potem znowu jak te kołki czekaliśmy do 9.30 aż ktoś z hali po nas przyszedł, poszliśmy na wydział i tam w kanciapie do godz. 13 czytaliśmy procedury i instrukcje, dopiero ok.13.40 przyszedł lider i zaprowadził nas do kierownika wydziału który poprzydzielał nas do poszczególnych brygad i wydrukował grafiki zmian i w następny dzień zgodnie z grafikiem do roboty, jak przyszedłem na drugi dzień to przez minut stałem jak kołek przy stanowisku lidera bo lidera nie było w tym dniu w pracy, wiec po pół godzinie jego zastepca przydzielił mnie do operatora, który cie szkoli i tyle

Niezdecydowany
@byłyp

A z tymi szafkami to prawda czy ściema?

@Niezdecydowany

na swoim przykładzie potwierdzam że to nie jest ściema, a jak nie wierzysz to jak będziesz na rozmowie w coverisie to osobiście zapytaj o to kadrową

Romek
@byłyp

Stałeś jak kołek, siedziałeś jak kołek… Dlaczego nie napiszesz, że miałeś płacone od 7:00 do 15:00 mimo, że siedziałeś czy stałeś jak kołek?

@Romek

hehe przygadał kocioł garnkowi.....

@Romek

a tak na marginesie, to od kiedy pierwsza zmiana trwa od 7 do 15...

byłyp

potwierdzam to co napisał nowypracownik, uważam ze pracowników tymczasowych się dyskryminuje i nierówno traktuje ,przykładem jest to że stali pracownicy coverisa mają szafki za przewiązką czyli dosłownie niecałą minutę z hali,a do kontenera na dworze traci się na samą drogę (tam i powrót) 5 minut, a co za tym idzie pracownicy tymczasowi z szafkami w kontenerze mają realnie o 5 minut mniej na każdej z przerw, druga sprawa lider jednego z wydziałów generalizuje i każdego nowego traktuje tak samo jak poprzedniego który zrezygnował @kij pytasz gdzie szukac ofert pracy do coverisa , to przeczytaj opinie powyżej twojej

nowy pracownik

na pracownika produkcji/pakowacza cały czas szukają, możesz cv zanieść bezpośrednio do firmy coveris(zostawiasz na portierni i ochorna zanosi do kadr- ja tak zrobiłem) albo na stronach agencji pracy tymczasowej(randstat, Adecco, work expres , wargree) tam te oferty pojawiają się dosłownie co tydzień

do roboty

Cześć czy jest szansa przejścia z agencji pod zakład?

Jon

Nie polecam tego zakładu i nie chodzi tu o samą prace bo nie jest zła tu się rozchodzi o ludzi zero szacunku ustawiacze kulturą nie grzeszą wręcz odpychają ludzi od tej roboty i przez to ludzie nie wytrzymują i rzucają ta praca za psie pieniądze heh obiecane podwyżki i nagrody a potem zabiera się premie tak to jest właśnie rzeczywistość w tym zakładzie .

terefere

witam wszystkich, wczoraj pobrałem z magazynu odzież robocżą :) koszulka z wielkimi czarnymi plamami (magazynier powiedział że to od farby drukarskiej), spodnie o trzy rozmiary większe(mniejszych rozmiarów nie było:) ), odzież jest używana , podobno prana....., spodnie ze śladami cerowania po roztarganiu...:)), acha.... szatnia w blaszanym kontenerze pod chmurką:)))

Prac25478452

Aktualne oferty pracy w Coveris: http://www.coverisrigid.com/pl/praca/

Praca Weegree

Zapraszam do naszego biura Weegree w Chorzowie celem zapoznania sie z ofertą na produkcji . Chorzów, Armii Krajowej 9 A Weegree

Temperatur na hali w firmie Coveris to 50 stopni ..Ja osobiście zgłosiłem to do inspektorat pracy w Katowicach..Po rozmowie z inspektorem pracy Pan inspektor powiedziała że zajmą się tą sprawą w najbliższych dniach i przeprowadzą czynności i pomiary temperatur na halach produkcji .

james

Ile można się spodziewać kasy na pakowaczu operatorze itd ?

Pl

Witam wszystkich jak dojechać do tej firmy z Katowic np z dworca ?jakie autobusy i gdzie trzeba wyjść z góry dzięki .

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)