Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Ktoś

Przykre jest to, że Coveris Rigid (firma z Siemianowic Śląskich) nie daje szansy prostym ludziom bez doświadczenia i wykształcenia, mimo tego, że praca na produkcji jest banalnie prosta. Teraz już wiem, dlaczego tak długo szukają pracowników, a szukają ich już ponad pół roku albo i więcej. I z tego co wiem potrzebują sporo ludzi. Jednak większość z tych ludzi się nie dostanie, ponieważ kadry nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka i dać mu szansy na okres próbny :) Przykre, ale prawdziwe.

app

ostatnio była oferta na staż, 500zł na miesiac...nawet urząd pracy więcej płaci. był ktoś u nich na takim stażu?

Pracownik 6 lat

Od 6 lat pracuje w tym zakladzie w siemianowicach. Kiedys faktycznie bylo super ale od pewnego czasu glownie nacisk kladzie sie na ilosc, nie jakosc. Nawet kosztem bezpieczenstwa pracy. Oszacunku wiekszosci ustawiaczy mozna zapomniec. Aktualnie ma stanowisko starszego operatora i zarabiam na reke ze wszystkimi dodatkami okolo 2360 zl. A wykonuje czesto prace ktore powinni wykonywac ustawiacze majacy wyzsza kategorie niz ja no i kase. Po ostatnich zmainach zarzadzanie produkcja przez liderow i kierownikow jest nielogiczne, nerwowe i nastawione przedewszystkim na oszczednosc materialowa kosztem jakosci produktu, zwiekszonej ilosci reklamacji itp. Taki sposob pfacy przeklada sie na nerwowke i niepotrzebna, dodatkowa prace. Liderzy nie zawsze chca wysluchac pracownika, szczegolnie ci ktorzy sa w zastepstwie liderow. Co do reszty to jest ok umowa o prace, dodatki 4brygadowe, premie ale nie jak ktos pisal 315 zl tyle to od 6 lat nie widzialem na naszym, najgorszym pod katem ciezkiej pracy, w ciezkich warunkach nawet po 45 stopni w lecie wydziale in-line premie to max 150-200 i to nie zawsze bywaly i po kilkanascie zl. Ale jak ktos chce pracowac to spokojnie bedzie za przyzwoite pieniadze.

AQaz

Witajcie czytam Wasze opinie i z niektórymi się muszę się zgodzić. Zakład jako sam w sobie nie jest najgorszy bo pojawia się co jakiś czas coś nowego w parku maszynowym na hali produkcyjnej. Natomiast co do płac różnie można na to patrzeć osobiście uważam że płaca dla pracownika który pracuje powiedzmy zok 2-3 lat i wiecej i próbuje się czegoś nauczyć lub jest na stanowisku operatora , straszego operatora czy ustawiacza jest stanowczo za niska. Dwa zakład nie jest nastawiony na nagradzanie pracowników nie ma tam systemu nagradzania tam się tylko kara.Po trzecie podejście do pracownika jest jakie jest nie ma ogólnie szacunku ze strony przełożonych. Etykieta zakładu jest może jako taka z zewnątrz, natomiast wewnątrz zakładu jest sporo do życzenia z organizacja i planowaniem pracy, podejściem do pacowniaka

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Główna Księgowa / Główny Księgowy
Del Piero Sp. z o.o.
skce_

W Skierniewicach pracowali w Wielkanoc

żonka

CZY W WIELKANOC PRACUJECIE?

Doleni

jak czytam te opinie to sam nie wiem czy konkurencyjna firma stara sie zacmic całą prawde czy to tylko ocena rasy o nazwie ,,dwie lewe ręce,, na dzien dobry jakies 1400 do tego dochodzi premia 315 zl plus co miesiac kwartalna 16 procent wyplaty na lape czyli jakies 1900 lub wiecej praca czysta atmosfera przyjemna w koncu zaklad z czystym kiblem wzajemny szacunek i swoboda 2 przerwy pierwsza 15 druga 20 minut 4 zmiany przez co ide d opracy np na 3 dni potem 2 dni wolnego jeden dzien pracy 3 dni wolnego zdarza sie ze jeden dzien wolnego 5 dni pracy zalezy od grafiku ale za przerposzeniem kur... ludzie chcecie wiedziec gdzie jest (usunięte przez administratora) zatrudnijcie sie do jonson controls tam po 8 latach zarabialem 1800 zero szacunku dla pracownika wojna o to ze musisz isc do kibla 20 min przerwy azapierdalasz jak bialy murzyn ale ciesze sie ze sa takie nieroby na tym swiecie bo przynajmniej sa miejsca pracy dla tych ktorym zalezy

daro

Daruj sobie pracuje tam 11 lat prawdziwy wyścig szczurów

pikol

witam praca jako pakowacz ,jest ok?ile zarabiają na tym stanowisku pod firma?praca 4brygadowa

aldona

coveris to prawdziwy wyzysk ,pracuje teraz w biedronce i kasa lepsza i nie ma mobingu

nikt

gorzej niż zle zawsze dużo obiecują podejście do ludzi i szacunek żadne nie ma możliwości przebicia się liderzy i ustawiacze za nic maja ludzi dlatego sa przyjęcia bo ludzie odchodzą nie ma komu pracować ja z tamtad odszedlem i mam swiety spokoj a zarobki 1500zl do 1800 po 3 latach pracy

opr
@nikt

to fakt. Zero szacunku ze strony ustawiaczy i liderów. Cała organizacja pracy to jeden wielki bajzel. Zarobki po około 1900 (na rękę) po kilku latach pracy. Pseudo naprawy maszyn. Ciągle tylko wydajność kosztem jakości. Cały czas presja reklamacji itp. pracownik jest traktowany jak robot bez uczuć. Na takim samym stanowisku w tej samej firmie w innym kraju UE zarabia się około 1500-1800 EURO u nas 1500-1900 zł to wszystko chyba mówi za siebie. jednym słowem tania siła robocza. Wystarczy poczytać profil na facebooku ogólnoświatowy oczywiście, pracowników coveris :-) Aby nie było, pracuję tam nadal od 8 lat.

hehe2

do [ala] Zatrudnij się jako pakowacz przyjmują non-stop :-) hehe inżynier...

chudy

Witaj jezeli pracujesz przez work ekspres to umowy są co miesiąc i sie spodziewaj ze urlopy sie kacza i może twoja wspolpraca z ta firma sie tez moze skaczyc bo ja tak tez mialem

tomasz_k

A czy zatrudniają oni osoby z orzeczoną grupą ?

yyy
@tomasz_k

to chyba zibi napisal

on

Hej, chciałem dowiedziec się od Was o ogólnie pasującą w biurze atmosfere (siemanowice) ? jakie są relacje z managerami w niemczech? czy umowa po okresie probnym jest zwykle na czas okreslony czy raczej od razu nieokreslony? Z gory dzieki

Enzo

Pracuję przez worka na razie umowa na miesiąc jak na razie nie narzekam

Szukająca pracy.

Wiecie może jak zostać przyjęty prosto do firmy Coveris ? Dzwoniłam dzisiaj po paru agencjach, ale rekrutacje są po zakańczane, a bardzo mi zależy.

Nick2

Przyjęcia są, ale ja słyszałem, że zarabia się 1500-1800.

Luki

Sa jakieś przyjęcia? Słyszałem, że zarabia się 2.500- 3.000 zł. Taka praca by mi odpowiadała.

Cover
@Luki

Tak jasne.. po 2000 to brutto. może odrazu po 5000.

Pan (usunięte przez administratora)to jakiś spoko gość?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)