Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Agnieszka

Witam Może orientujecie się czy są przyjęcia do coveris prosze o odp

operator

Jak się nie ma dwóch lewych rąk i przynajmniej minimum zdolności manualnych to nie ma problemu. Pracuję w coverisie od 3 lat wtedy jeszcze paccor, normalne umowy o prace, a nie śmieciówki. Wypłaty ok jak na polskie realia, dodatki, nadgodziny , urlopy, nagrody, premie, kasa na święta itp To mało?. Seba rozumiem, że ten wpis to żart ? To zakład produkcyjny. Chcesz przychodzić pracy wg. swojego widzimisie to otwórz własną firme.

no i co ?

widze ze tylu chetnych do rpacy tylko jak zawsze robic nie ma komu. tak wlasciwie to bardzoi intryguje mnie co ta firma oferuje ze teraz tylu chetnych sie tutaj pojawilo. dziwna sprawa. myslicie, ze warto tam bedzie sie za trudnic czy nie za bardzo. mam podobne odczucia - z praca ciezko ale tez dobrych ofert nie ma

hehe

dobrze się czujesz ? Wybrać sobie godziny pracy, no kurde aż monitor ze śmiechu oplułem.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ślusarz
Ams Metal Sp. z o.o.
logo firmy Вакансия водителя категории CE в Górno PL 26-008
Profesjonalny kierowca
adanos

a no taka to firma :) nie ma co ino jak mysle ze tam robilem to sie wkurzam wiecej bym sie tak ponizyc nie dal. teraz robie w uk i szanuja ludzi nie wazne czy 20 czy 60 lat kazdy jest rowny polecam wyjazd z pl.

krokter12
@adanos

To jest nie prawda ze 1200.Dobrze idzie zarobic tylko Ci ludzie tam to porazka.Odpowiadaja z wielka łąską i czesto sie nabijaja z Cb a pracuja po 10 8 lat...Ogolnie praca jest fajna.

j.800@o2.pl

Pracowałam w tym zakładzie,na początku cieszyłam się,że zatrudnili mnie przez zakład,na początku na umowę na 3 miesiące próbne,ale niestety jako kobieta w wieku 50 lat zostałam zdołowana przemową leadera zmiany,a także potem ,gdy wręczył mi nie on,ale zastępca po 3 tygodniach pracy.Pracowałam wcześniej w zakładach produkcyjnych i nie zostałam tak poniżona jak przez tego pana,psychicznie już byłam wykończona nie wiem miałam pecha dostać się w szpony takiego człowieka.Nie zaproponowano mi zmiany brygady,wzięłam l-4 i umowy mi nie przedłużono.Nie wiem czy kobieta w wieku 50 lat nie ma prawa do pracy i jest oceniana jako fizycznie nieprzydatna.Jestem na etapie szukania nowej pracy

adanos

robisz za marne 1200zl a brygadzisci lubia karac od tak, nabijac sie , porazka naszczescie nie musze sie juz tym martwic

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)