Opinie o Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. w Siemianowice Śląskie

krystyna Nowy wpis

Wykonałam badanie rezonansem magnetycznym, polecam wszystkim pacjentom tę placówkę. Brak kolejek, przyjazna i miła atmosfera, opis dostałam już w poniedziałek ( badanie w poprzedzający czwartek), w innych pracowniach trzeba było czekać na opis ponad tydzień.Opis bardzo szczegółowy.

Technik Nowy wpis

Cześć, warto zatrudnić się w tej firmie ? Ktoś ma może wiedzę o stawkach ? :)

Niezadowolony 12

Bardzo niekulturalne kierownictwo, okazujące brak szacunku i pogardę do pracownika. Stawka w tej firmie to kpina. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie każdemu zainteresowanemu. Ciężka praca za (usunięte przez administratora) pieniądze.

Czesław
@Niezadowolony 12

Wiesz może dla ciebie kpina, a dla mnie byłby ok. Dlatego przydałoby się żebyś podał jak to stawka. Bo jak najniższa krajowa to nie będę sobie zawracał głowy.

marti Nowy wpis
@Czesław

Niewiele więcej.

Fischer

Widocznie musi być coraz gorzej z tą placówką skoro podpisali umowę z NFZ. Widocznie najważniejsza jest kasa, kasa i jeszcze raz kasa, pacjenta można olać.

Wanda Nowy wpis
@Fischer

Ale czemu uważasz, że współpraca z NFZ oznacza to, że liczy się dla nich tylko kasa?

Sekretarka Medyczna

Przebieg rekrutacji był na dobrym poziomie. Dostałam zaproszenie na rozmowę, a później byłam o wszystkim informowana mailowo/telefonicznie. Niestety, na rozmowie czułam się jakbym aplikowała na stanowisko co najmniej kierownicze. Dwóch poważnych panów pod krawatami przeprowadziło ze mną trwającą około 20 minut rozmowę. Podczas drugiego etapu rekrutacji weszłam do biura z dużym opóźnieniem, ponieważ Pan Prezes prowadził bardzo "ważną" rozmowę telefoniczną. Proponują trwające kilka dni praktyki, oczywiście bezpłatne. Dodatkowo pytają o stawkę, zgadzają się na nią, a później na umowie okazuje się, że jest całkiem inaczej (12zł na rękę - śmiech na sali).

Kosmiczne. Aplikowałam na stanowisko praktycznie najniższego szczebla, a pytana byłam m.in. o pomysły na rozwój ich firmy, o marketing (!!), musiałam opowiedzieć o sobie i o przebiegu mojego dnia po angielsku, wypytywano mnie o moje poprzednie stanowiska pracy. Ogólnie masa trudnych pytań, bardzo biznesowych, nieadekwatnych do stanowiska. Momentami chciało mi się z tego śmiać...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Karolka2009

Niespotykanie długie oczekiwanie na opis badania - dziś minął 16 dzień od badania, opisu nie ma i nawet nie można uzyskać informacji kiedy będzie. Pracownica zamiast udzielić odpowiedzi rzuca słuchawkę. Ciekawy sposób komunikacji z pacjentem, który płaci za usługę niemałe pieniądze. Rodem z minionej epoki. Pozostaje pogratulować personelu

Magda 66

Witam nie polecam usług w tej pracowni, która świadczy tylko usługi komercyjne . Dzień przed wizytą zadzwoniono do mnie z potwierdzeniem wizyty . Poproszono mnie do gabinetu rozebrałam się po czym zostałam z gabinetu wyproszona bo Pani w rejestracji pomyliła kartoteki i ja porozbierana musiałam się ubrać i szybko opuścić gabinet po czym czekać grubo ponad godzinę na badanie ankieta spisywana z pacjentem dosłownie na kolanie przed samym badaniem . Ponieważ zdenerwowałam się całą sytuacją dostałam wysokiego ciśnienia nikt się o moje samopoczucie nie zapytał badanie nie odbyło się. Poniosłam opłatę 100 zł ale najpierw kazano i zapłacić 370 zł.. Złożyłam reklamację prosząc o zwrot kosztów czekałam na odpowiedź 23 dni Pismo wysłałam 13 maja 2019 odpowiedź przyszła 03.06.2019 . Odebrali korespondencję 15.05.2019r z poczty a wpis do akt 22.05.2019r. Potrafią nieźle zdenerwować pacjenta za niemałe pieniądze . Stanowczo nie polecam . Do dnia dzisiejszego trwała korespondencja Pieniędzy nie zwrócono. Podobno na opis czeka się dwa tygodnie personel komentował między sobą NIE POLECAM !!!!!!!!!! Gratuluję przeszkolonego personelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k.
  • Olimpijska 2
    41-100 Siemianowice Śląskie

Resonica Diagnostyka Obrazowa Sp. z o.o. sp.k.