NZOZ Nasza Przychodnia

Sosnowiec

Opinie o NZOZ Nasza Przychodnia

Edyta

Na początku sierpnia na profilu społecznościowym firmy pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu pielęgniarek i higienistek szkolonych do pracy. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o tym, jak wyglądał proces rekrutacyjny. Czym NZOZ Nasza Przychodnia wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad zmianą miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o pracy w tej właśnie firmie?

sd

Tacy asystenci to na pewno mają wysokie zarobki teraz.

Zostaw opinię o NZOZ Nasza Przychodnia - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Nasza Przychodnia