Opinie o Fabio Group Sławomir Szczerba w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabio Group Sławomir Szczerba. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabio Group Sławomir Szczerba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabio Group Sławomir Szczerba w Świętochłowice

Wioleta Nowy wpis

Jestem kucharką z zawodu i myślę nad zmianą pracy. Znajdę tu kogoś z aktualnymi informacjami na temat pracy? Jak przedstawia się to stanowisko jeżeli chodzi o zarobki? Ile na h tak konkretnie? Jakieś benefity również się znajdą?

Wiesia Nowy wpis
@Wioleta

Nie ma żadnych premii. Praca po 12 h, zarobki to minimalna krajoea, albo mniej

Wiesia Nowy wpis

Nie polecam pracy w restauracji Ramzes. Niska płaca na każdym stanowisku, umowa zlecenie, lub jej brak. Pracy bardzo dużo, presonelu mało, warunki bardzo średnie, sprzęt na kuchni stary, a nowego nie wolno zniszczyć. Szef który myśli, że się zna, a tak naprawdę to bez sensu się wtrąca. Traktowanie pracownika jak potencjalnego złodzieja, czy lenia. Kucharz, który za dużo pije, kucharka, która mało umie, pomoce nie lepsze. Składniki kupowane najtańsze, dużo mrożenia. Praca w malej kuchni, latem jest tam bardzo gorąco, szatnia to dwie, trzy szafki. Pokoju dla pracownika brak, bo nie masz prawa usiąść, praca 2 na 2, niby po 12h, alw często dłużej. Posiłek pracowniczy to ewentualnie zupa dnia, ale zjeść ją musisz stojąc w kuchni, bo nie masz przerwy. Po zapleczu biegają dzieci i rodzina szefowej, którym musisz robić jedzenie.

Wojciech

Polecasz prace? Bo akurat teraz szukają pomocy do kuchni. Myślałem żeby wysłać CV bo chciałem nauczyć się zawodu, tylko trochę mało płacą bo 19 zł /h ale w ogłoszeniu jest informacja o premiach. Wiesz może ile mniej więcej jest tej dodatkowej kasy?

Pracownik Nowy wpis
@Wojciech

2-3 stówki.

Bożena

Dowiedziałam się teraz, że w Fabio Group potrzebują właśnie kucharza: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kucharz,praca.gov.pl55d3a39d20e43aaf924e705fc2397a45,swietochlowice Czy osoba, która już tam pracuje może mi powiedzieć, w jakich godzinach jest to praca? Jest jedna zmiana czy dwie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabio Group Sławomir Szczerba? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Restauracja RAMZES Świętochłowice zatrudni kelnerkę-barmankę?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Fabio Group Sławomir Szczerba - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Fabio Group Sławomir Szczerba?

Zobacz opinie na temat firmy Fabio Group Sławomir Szczerba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabio Group Sławomir Szczerba?

Fabio Group Sławomir Szczerba
  • Dworcowa 2