Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

DO ZAINTERESOWANYCH

DO wszystkich a zwlaszcz do pana Bronka skoro praca w Coveris polega na oklejaniu kartonow jak twierdzisz to ZAPRASZAMY NA LINIE

Bronek
@DO ZAINTERESOWANYCH

Nie czytasz wątku tylko jeden wpis i myślisz, że wiesz o czym piszę (czy piszemy). Niektórzy młodzi pracownicy narzekają, że dostają inne zadania niż pakowanie kubków chociaż są pakowaczami. Napisałem więc to co napisałem i odpowiadam za swoje słowa, a nie za to co Ty o tym myślisz.

PRACOWNIK

BRONEK BYL bym zapomnial w kwesti braku rak do pracy to dla twojej informacji zakład w Siemianowicach zatrudnia 800 osob przy około 100 maszynach na produkcji co mnozac przez 3 zmiany daje 300 osob plus ewentualny urlop czy chorobowe dyrekcja tez jest mala jak na taki zakład pytanie zagadka CO ROBI POZOSTALE 500 OSOB

@PRACOWNIK

Pozostali to ci nowi pracownicy co musza stac z kims na maszynie bo sami nie daja rady HEHEHE

tygrys35

DO Bronek skoro starzy odchodzą przez nieudacznikow to po co ich przyjmujecie . może chcesz się zamienic rolami . bo ja bardzo chętnie i tak na koniem myślisz ze nie wiem ze piszesz pod roznymi nikami np. po datach godzinach ip komputera itp. 97 procent załogi wogule nie wie o tej stronie i nie ma czasu pisać a pracuje na tyle długo żeby wiedzieć o co chodzi

@tygrys35

Chyba kiepski z ciebie informatyk bo ja to nie Bronek. Widać ze cie bardzo boli ze kilka osób sie z toba nie zgadza.

tygrys35

co ma do tego informatyk a ciebie prawda boli i czemu piszesz pod nikem mojego kolegi

@tygrys35

Jakbys nie zauważył to ja sie podpisuje nickiem innym bo pierwsza litera jest dużą ale dla ciebie to za trudne zeby zrozumieć. A informatyk z ciebie kiepski bo niby sprawdziles IP mojego i Bronka komputera i stwierdziłes ze jest takie same. To albo jestes kiepski informatyk albo kłamca.

tygrys35

Bronek - niech coveris zatrudni sobie NIEMCA HOLENDRA FRANCUZA itd. skoro Polak to nieudacznik zycze powodzenia . a może niezauwazyles ale ty tez jesteś Polakiem chyba ze się myle

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Główna Księgowa / Główny Księgowy
Del Piero Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E w ruchu krajowym
ARSANIT Sp. z o.o.
tygrys35

Bronek skoro nie mam racji w sprawie ekonomii to może mi powiesz czemu długoletni pracownicy odchodzą z coveris a nieudacznikow przyjmują

@tygrys35

Odchodzą wlasnie przez tych nieudaczników za których trzeba robic. A stawkę maja ciut mniejsza od starego. Widzę ze krótko pracujesz w Coveris skoro tego nie wiesz.

tygrys35

Bronek widać jak byles na produkcji ja bezmyślnie pakuje a maszyne krasnoludki obsluguja

tygrys35

nawet dziecko w przedszkolu wie ze jak cie przyjmę to dostane kase z uni tyle tylko ze gora na 3 miesiące

Bronek
@tygrys35

Właśnie znalazłeś sposób na dochodowy business. Dlaczego marnujesz czas w Coverisie skoro możesz kosić kasę za nic? Jak twierdzisz nawet przedszkolaki są mądrzejsze od ciebie.

@Bronek

bo mam komornika

Stary pracownik

Ludzie nie mogę tego wszystkiego czytać. Po pierwsze kiedyś nowy pracownik po 3 dniach stal na maszynie sam i nie marudzil, dawał sobie rade lub nie. Nie bylo tego całego marudzenia co teraz robią nowi. My starzy pracownicy mamy za zadanie nowych wyszkolić a robiąc wszystko za nich to jak oni maja sie czegokolwiek nauczyc. Po prostu niema rak do pracy i przychodzą tacy gdzie nigdzie indziej sie nie nadaja lub młodzież po szkole co nawet miotła nie potrafią operować. Jak mamy kogoś takiego wyszkolic???? Jeszcze chociaż jakby chciał sie czegoś nauczyć ale nie bo powiedzieli ze " bede tylko pakowac kubeczki" no szok aż ciśnienie człowiekowi rośnie. Ludzie ogarnijcie sie praca to nie przedszkole, wszędzie nie tylko w Coveris.

@Stary pracownik

co racja to racja jednak skoro nigdzie się nienadaja to jakim cudem do coveris się nadaja

@tygrys35

No wlasnie sie nienadaja dlatego sami odchodzą wymyslajac powody z kosmosu albo nie przedłużają im umowy.

@Stary pracownik

to czemu firma nie szuka pracownika wykfalifikowanego przez urząd pracy tylko przez agencje pod która można pracować gora 3 miesiące a ukraincy się tez nie nadaja jak po pol roku wiz im nikt niechce przedluzyc ??? a może wlasnie o to chodzi żeby ciagle była rotacja

@tygrys35

kiedy wy to ludzie zrozumiecie - mechanizm ekonomiczny firma przyjmuje bo ma za to kase z uni zwana doposażeniem do stanowiska pracy a czas ograniczony na 3 miesiące czy pol roku a kto nie wiezy niech se prawdzi na stonach urzędu pracy

Zainteresowany_1

Jak jest z dojazdem autobusem do Coveris na 6, 14 oraz 22 z Sosnowca ?

@Zainteresowany_1

Każdy autobus pod IKEA a potem na nogach.

PRACOWNIK UCZEN

wyrob norme jak ustawiacz 2 godziny maszyne reguluje mało tego trenerka cie pogania i kaze pakowac jak leci żeby norme nadgonić może mi ktoś powiedzieć o co chodzi można sprawdzić nocka z 06.05 na 07.05 2018 wydz duo smart KARTA PRODUKCJI maszyna h 10 stres i nerwowka a może to wyścig i zostanie ten co wygra nic dziwnego ze po paru dniach wszyscy rezygnują POZDRAWIAM PANIA TRENER TTW ! DUO SMART i USTAWIACZA wygląda to tak jak by się mnie chcieli pozbyć po 2 tygodniach a miało być 3 miesiące

uuuuuuuuuuuuuuuuu
@PRACOWNIK UCZEN

Poproś o pomoc tego ciula TRENER TTW1 .

pracownik uczen
@uuuuuuuuuuuuuuuuu

dziekuje za rade ale proszę nie obrazac ludzi czy uzywac wolgarnych slow na portalu

pracownik nowiciusz

co racja to racja jak niema jedności wśród załogi to nic nie wskórasz to tak jak bys walczyl z wiatrakami to do wszystkich co pisza na tej stronie

trener trenerów

Jest w tym kołchozie dodatek za 4b? Absencyjna jest czy nie? a może kwartalna???? Wkrótce urlopy to teraz szukają naiwniaków a po trzech miechach wypad. ZAPRASZAMY DO CURWERIS.

@trener trenerów

dodatek jak se go namalujesz a naiwniakow nie brakuje sami się rodza POZDRAWIAM

PRACOWNIK

TAK NUWORYSZ WIECEJ CI zaplaca a na innych składnikach pensji cie orzna ma 50 lat i 30 pracy i wiez mi wiem jak działa ten mechanizm a po za tym na starość się dowiesz co znaczy praca w nadmiernym halasie nic dziwnego ze was firma wyzyskuje

PRACOWNIK

POZDROWIENIA DLA ZARZADU i ZWIAZKOW od PRACOWNIKOW dziękujemy za prace w nadgodzinach , nadmiernym halasie, upale 50 stopni, niskie pensje oraz wysrobowane normy a związkom za to ze nas bronia przed wyzyskiem ????

Nuworysz
@PRACOWNIK

Nadgodziny? O co ci chodzi, przecież więcej zarobisz.

PRACOWNIK UCZEN

A jeszcze jedno skoro się nie nadaje bo pracuje jak slon w składzie porcelany to PO HOLERE MNIE TRZYMAJA !!!

TYGRYS 35

firma przyjmuje ludzi dla kasy z unii ( DOTACJE) a z kolei ten długoletni pracownik zwal jak w obawie przed ewentualna utrata pracy robi wszystko żeby rekruta czy ucznia się pozbyć i tak działa mechanizm przyjęć i zwolnien w POLSCE NIE dotyczy to tylko coveris i wiem co pisze a jeśli tak nie jest to niech ten co twierdzi inaczej pokaze choć jedna osobe z tych około 100 w tamtym roku dostala umowę na stale lub dluzej niż 3 miesiące oprócz ukraincow nik mi nie powie ze z tej 100 przynajmniej jeden się nie nadawal

PRACOWNIK

uszkodzony inlet denko czy segment a także zwiekszona predkosc i maszyna sama staje np. h7 w tamtym tygodniu w ciągu godziny ze 20 razy stawala to jak norme wyrobić ????

PRACOWNIK

Do WSZYSTKICH info ze strony internetowej MSN Polska wiadomości UKRAINCOW jest za mało w pracy firmy będą wkrótce zatrudniać Koreanczykow Azjatow Chinczykow a nawet z indi czekaja tylko na zmiany w przepisach o wizach

TRENER TTW1

BRONEK powiedz zarządowi żeby sam se szkolil rekrutow bo ja mam dość TA MLODZIEZ to francuskie pieski przyjść postac popatrzeć i wzioc 10 wyplate a potem balować po dyskotekach i imprezach nic im się niechce robic kaze mu inlet dokladac a on mowi ze za 5 zl to zrobi kaze mu segment dokladac to go rzucil na ziemie i mowi ze nie jest sztyftem czyli popychadlem z gwary slaskiej postawiłem go przy maszynie do pakowania to do kolegi poszedł i mnie olal powiedz mi co zarząd chce osiagnac w ten sposób może chcą aby wszyscy trenerzy czy długoletni pracownicy się zwolnili z tego by tak wynikało skoro takim rekrutom o których pisze umowy się przedluza wiem ze jesteś blisko zarządu bo inaczej bys nie odpisywal proszę pogadaj z nimi bo nie recze za siebie

szanowny BRONKU zmien regulke bo wszystkim to samo odpisujesz po za tym widze ze ekonomia ci obca jest firma zarabia nie tylko na produkcji ale tez na przyjęciach ludzi to cos to DOTACJE UNIJNE po za tym za szkody wyrządzone przez rekruta otrzymuje odszkodowanie za prace w warunkach szkodliwych np. hałas upal musieliby placic szkodliwe to kolejna oszczednosc a w kwesti rekrutow to zawsze była nie pisana zasada ze nowego się wykorzystuje i majac ucznia ja jako długoletni pracownik mogę się po obijac i taka zasada działa wszędzie w POLSCE czy na SWIECIE np. w angli rekrut zaczyna od zmywaka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)