Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

ANONIMOUS

Bronus odnosząc się do twojego postu : CYTAT i dla tego głupsi rzadza pytam czemu nie masz odwagi powiedzieć im tego prosto w twarz , nie widze zebys na codzien w realu się udzielal !!

M.S

DO ZAINTERESOWANYCH informuje ze strona sluzy do opiniowania pracodawcy firmy itp. Wszelkie posty nie związane z tematem będą usowane , ubliżanie komus zniesławianie , obrażanie publiczne jest Karalne Art. 216 KK .

mrowkolew12

Jasnie panie Bronku mam propozycje jeśli nie potrafisz odpowiadać rzeczowo bez ubliżania komus to po prostu daj sobie spokoj z odpisywaniem bo taka forma jaka stosujesz swiadczy o twoim braku poszanowania godności ludzkiej i bardzo zle swiadzczy o twoim wychowaniu o czym pewnie nie raz ci ludzie mowili

mrowkolew12

Jasnie panie Bronku jeśli nie potrafisz odpisywać komus bez ubliżania to daj sobie spokoj z pisaniem ,bo taka forma swiadczy o twoim braku poszanowania godnoscl ludzkiej i kompletnym braku wychowania i pewnie nie raz ci to ktoś z otoczenia czy rodziny powiedział

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Siemianowice Śląskie
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
tygrys35

Do Bronek jak komus odpisujesz np. lordowi w dn 23.04.2018 post z godz 14.03 to pisz jak jesteś trzeźwy bo tego zwykla kultura wymaga .proponuje przeczytać sobie ten bełkot i tak na marginesie musisz być nizla szycha w coveris skoro stać cie na wiskacza bo przeciętny pracownik to pewnie raz w roku sobie taki alkohol kupi a wieksza czesc pije zwykle piwo i to te najtańsze np. harnaś

tygrys35

Do Bronek post z dn 24.05.2018 o ile pamiętam to wpisałem kwote 700 bez słowa miliony to chyba tempy by wiedział ze chodzi o miliony a może nawet miliardy biorac pod uwagę ze firma ma tez siedzibę w Skierniewicach a ty chyba lubisz ludziom ublizac bo co do 2 postu to za komuny chodziłem do podstawówki a mój dziadek ojciec babcia walczyli z Komuna i z Niemcami czy Rosjanami w czasie 2 wojny swiatowej żeby tacy jak ty mogli dziś obrazac innych

tygrys35

Szanowny pracowniku - dot. wpis z 13.05.2018 - tlumacza się winni , lecz tak ku woli wyjaśnienia zdanie zaczyna się zawsze z dużej litery , a co do ip kompa to może na nim być kilka np. kawiarenka internetowa ,mamy tez ip np. Router,czy FunBox 3,0 Modem ,tz wewnętrzne które dynamicznie zmienia się oraz inne dane np. : maska podsieci,czy brama domysla które dla ciebie sa czarna magia i dla mnie tez były jeszcze pare lat temu .

@tygrys35

Niema sensu z Toba dyskutować bo dalej brniesz w kłamstwa. A tak na marginesie twój kolega pisze z malej litery.

tygrys35

Skoro wiesz lepiej o demnie co to ip kompa brama domyslna czy maska podsieci to po co pytasz mądrzejszy ustepuje tak mawial mój dziadek a kolega pisze już z dużej

@tygrys35

Ja nie twierdze ze wiem lepiej od Ciebie co to IP itd, chodzi o to ze ja to nie Bronek a Ty mi zarzucasz ze tak jest bo sprawdziles po IP. A swoja droga skoro taki z Ciebie dobry informatyk to co robisz na produkcji w Coveris?

tygrys 35

Co robie w Coverisie - zdobywam nowe doświadczenia zawodowe i zyciowe

@tygrys35

I dla tego głupsi rządzą...

tygrys35

Do Stary Pracownik post z dn.15.05.2018 godz 8;44 ci nowi nie przychodzą pracować,tylko odbic karte i wziąć wyplate ,chcieliście KAPITALIZMU to macie

@tygrys35

O właśnie. Ja chciałem kapitalizmu i mam za swoje. Bardzo wszystkich przepraszam, za złe wychowanie młodzieży która przyjmuje się do nas do pracy. Za Ukraińców też mogę przeprosić (w końcu chciałem kapitalizmu). Jak chcesz to przeproszę też za koklusz i gradobicie. Tylko powiedz komuchu gdzie ty byłeś gdy ja walczyłem o złe wychowanie młodzieży?

Joanna

@tygrys35, w Internecie nie widzę żadnej informacji o planowanej sprzedaży firmy, jesteś pewien, że jest ona prawdziwa? Może ktoś jeszcze mógłby to potwierdzić? Dlaczego sądzisz, że nie da się pracować dłużej? Opisz proszę w rzeczowy sposób swoje doświadczenia z Coveris. Jaki rodzaj umowy został Ci zaoferowany, jakie stanowisko zajmujesz?

@Joanna

informacja o sprzedaży została podana oficjalnie na tablicy informacyjnej w coveris a nie na zewnątrz firmy umowy to umowy w 80 % to umowy tymczasowe z agencji pracy gora na 3 miesiące to wynika z kolei z przepisów praca jak wszędzie stawka to brutto 14 zl netto jakies 9.20 plus jakies 300 zl za system 4 brygadowy i za nocki 2 zl więcej na godzine , a przyjęcia sa na produkcje linie ewentualnie magazyn a ta info o sprzedaży został podany przez zarząd na tablicy w stolowce firma ma być sprzedana za około 700 ml

@tygrys35

Tygrysku - właśnie sprzedałeś firmę za dużą flaszkę czyli 0,7 litra "firma ma być sprzedana za około 700 ml". Ogarnij się i pisz po polsku.

do Joanna post z 22.05 2018 najlepiej przyjsc do kadr i zobaczyć naocznie jak wygląda praca bo nie sposób to opisac jeśli chodzi o umowy to ukraincy maja umowę zlecenie coveris bezpośrednio w kadrach to umowa o prace na okres próbny lub umowa o prace na czas określony na 3 miesiące ta ostatnia to za pośrednictwem agencj pracy tymczasowej i te umowy nie maja nic wspólnego ze sprzedażą firmy były takie zawsze w coveris praca ogolnie polega na obsłudze maszyny produkcyjnej polaczonej z kontrolowaniem i pakowaniem gotowych wyrobow oraz wypisywaniem bieżącej dokumentacji z zakresu produkcji

Lord

A i jeszcze jedno przez takich baranow co chca pokazac ze robia lepsze normy bo mysla ze sa lepsi czy wiecej zarobia itd sie ludzie wk.__..... Wiecej norm za te same zarobki myslenie idioty i radosc przelozonych itd ogarnijcie sie bo jestescie tania sila robocza dla zagranicznych firm itd

@Lord

Lordzie. Kurza morda, nie wiem jak ci na to odpowiedzieć. Wstałem po nocce i wypiłem jakieś 5 cm wiskacza (bo mnie listonosz obudził). 5 ku.rwa centrymetrów w butelce. Nie posiłkowałem się suwmiarką. Chyba wtną jkiś mój wyraz bo jest niecenuralny. Młodzi nie mają świaomości. Napewno też nie chcą podnosić normy,. Jeśli któryś się wyłamie to trzeba mu to mwuytłumaczyć. Ale nie czekaj, a ż napisze trylko wytłumacz mu prędzej. O matko, za dużo łiskacza, za mało rozsądku. Dajcie mi spać.

tygrys35

Do 85 post z 22.05 2018 z zarobkami jak wszędzie lecz co dalej nie wiadomo albowiem od dziś zaczol się oficialny proces sprzedaży firmy ta informacja została dziś oficjalnie podana przez zarząd coveris praca gora na 3 miesiące i to glownie przez agencje pracy tymczasowej np. power jobs

A jak jest rzeczywiście z zarobkami w tej firmie Coveris? Czy warto podjąć pracę?

Lord

Hmm odpowiem tak nieudacznikami nawac możnesz swoja rodzine to ze ktos sobie nie radzi na maszynie nie oznacza ze jest gorszy bo możne jest 100 razy lepszy w innych dziedzinach po druge niech kazdy pilnuje swego nosa a nie ocenia innych po trzecie zaklad nie jest wlasnoscia pracownikow a ci co trzepia na tym kase maja w (usunięte przez administratora) pracownikow tzn skutek odwrotny social igodne zarobki to nie przywilej i skonczcie wypisywac ten (usunięte przez administratora) na forach zegnam

Stary pracownik
@Lord

To jak mamy nazwac ludzi którzy maja dwadzieścia parę lat i nie umieją miotły trzymać w ręce, bo np. zamiataja włosem do gory. No powiedz jak ich nazwac.

tygrys35

Do Lord wpis z 19.05 .2018 a co do młodzieży to pan wybaczy ale mam swoje lata i wiem jaka ona jest im w glowie tylko imprezy gry na pc , itp. a prace traktują jak zlo konieczne żeby mieć na opłaty i to nie tylko w coveris ale w całej Polsce ,oczywiście można się nie zgadzać ,lecz to brutalna rzeczywistość !! a jak nie wirzysz to się rozejrzyj chociażby w sklepie jak np. zamiast pilnować to bawia się telefonami

tygrys35

Szanowny panie Lord dot.wpis z dn.19.05.2018 jak pan sam zauwazyl to Amerykanska firma i chyba nie myśli pan ze przyszla ona do Polski po to żeby kupować nowoczesne maszyny czy mieć drozsza sile robocza niż u siebie w kraju chyba ze się myle ?? ludzie obudzcie się obcy kapital przychodzi do Polski czy na Ukraine po to żeby mieć tansza sile robocza i korzystać jeszcze z tego złomu jak to pan ujol . a innym przykładem może być wojsko i np. samoloty f 16 czy czołgi leopardy według pana one sa nowoczesne , a co do zwiazkow to co maja one zrobić skoro zaloga godzi się na wszystko co zarząd zaproponuje

Lord

Normy hmm pracownicy przy maszynach to ostatnie ogniwo i niewdzieczna praca podziw dla tych ludzi xd stare maszyny z epoki kamienia lupanego i to jest problem czy ktoś z was trenerow widzial jak wyglada to w innych krajach i na jakim maszynach pracują firmy investuja w nowy sprzęt to tak jak bys Kierowcy zawodowemu kazal jezdzic teraz starym kamazem i oczekiwal ze zrobi szybki kurs za granice wiec Kierownictwo niech sie wezmie razem ze zwiazkami zw do rozmow by najpierw zadbali o sprzet a puzniej niech oczekuja od ludzi efektu co do starych pracownikow coz uczonio ich na starym systemie i tez podziwiam ale technologie i rozwoj przedewszystkim pozdrawiam byly pracownik kadr

Lord

Jesli chodzi o Zwiazki Zawodowe to smiech na sali prawdziwe Zwiazki maja gornicy lub pracownicy Fiata gdzie stoja za nimi murem . Co do Trenerow jesli myslicie ze jestescie tacy pracowici i macie fach w reku i uznajecie za mlodych idiotow to macie plytkie myslenie pracuje od 12 lat jako Ciesla zbrojasz to jest fach wiec nie porownujcie ze jestescie wybitni uczac kogos obslugi maszyny bo jak miab bys uczyc kogos Ciesielki lub budowlanki wiedzial bys co oznacza odpowiedzialnosc i prawdziwa praca za godne piniadze

tygrys35

do Bronek wpis z dnia 14.05.2018 godz11 : 17 pozwolisz ze zacytuje twój post z dnia 12.05.2017 godz 01;41 Cytat a ile bys chciał zarabiać za bezmyślne wkładanie kubkow do kartonu 20 zl na godz 30 zl a we wczorajszym poscie twierdzisz ze nie o to ci chodzilo , moim zdanie twoja wiedz pochodzi od osob trzecich ,w przeciwnym razie wiedział bys ze w coveris nie ma samego pakowacza .jest trener ttw,ustawiacz operator który jest zarazem pakowaczem , a pelna nazwa to operator linii produkcyjnej i nie wiem o co tobie chodzi , ten twój post może być w Starszych ODPOWIEDZIACH , nie wiem o co tobie chodzi , bo mi o lepsze jutro

SZANOWNY trenerze ttw1 twój zarząd to konto kasa na nim i tania sila robocza obchodzi a rekrut to pracownik tymczasowy gora do 3 miesięcy spytaj którego chcesz i co myślisz ze on za 14 zl i nic więcej będzie się przykladal do pracy czy nauki JAJA SOBIE ROBISZ !!!!!

@pracownik

Najniższa krajowa dzielona przez 168 godzin daje jakieś 9,20 zł na godzinę (netto). Twierdzisz, że za 14 zł nikt nie "będzie się przykladal do pracy czy nauki". A ile chciałbyś zarabiać za bezmyślne wkładanie kubków do kartonu? 20 zł za godzinę? 30 zł? Określ ile twoim zdaniem powinieneś zarabiać za sklejanie kartonów bez nauki i bez szansy, że kiedykolwiek będziesz robił coś więcej?

@Bronek

jak sam wyliczyles 9.20 zl na godzine netto razy 168 godz to razem 1545 zl iscie bajonska suma dla długoletniego wykfalifikowanego pracownika a może ty popracujesz za np. 1200 zl co ty na to

@anonymous

Nie wierzę, że jesteś długoletnim pracownikiem i zarabiasz najniższą krajową.

@Bronek

nie musisz wierzyc

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)