Opinie o MZK w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MZK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Toruń

...

czekam na przystanku od 40 minut i żaden z autobusów które miały przyjechać nie przyjechał 21.04.2022 m. in. 34, 40 czy 26

xd

autobus 26 nie przyjechał tragedia

hahwh

autobus 34 dnia 21.04.2022 nie przyjechał pomimo na rozkładzie była napisana godzina przez co wyrzucili mnie z pracy. Nie pozdrawiam

Daria

Chciałam wystawić bardzo negatywna opinię na temat kierowcy autobus 32 o numerze 535 chodzi o to natomiast że w sposób kulturalny przeglądałam media społecznościowe i przez przypadek włączył mi się filmik który może był głośny i od razu go wyłączyłam a kierowca do mnie że zaraz będzie to mój końcowy przystanek przeprosiłam a kierowca zaczął jeździć jak jakiś pirat drogowy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MZK? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.

jajs

Bo się spóźnia

...

autobus 40 do rydzyka jeździ pusty a w 36 nie ma miejsc

nie wazne

czy autobusy zaczna w koncu przyjezdzac na czas .,.,. ile mozna sie spozniac... zalosne. A kontrolerzy to totalne (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam elo

29.03.2022 godz 5:20 linia nr 25 nr boczny 525 beszczelni kierowca zamiast zatrzymać się na przystanku n/z to sobie bezczelnie pojechał dalej, głupie odzywki, pyskaty , ślepy bo chyba ma lusterka i widzi że stoję dużo wcześniej i chce wysiąść mimo naciągniętego guzika jedzie dalej. Cham jakich mało . Serdecznie niepozdrawiam kierowcy i życzę by twoja żonę też kiedyś wywieziono o musiała (usunięte przez administratora) do pracy tak jak ja bucu.

Mw
@Karolina

Ja dziś miałem nocke i poza jednym reszta pasażerów w ogóle nie naciskala..

Gorzej niż (usunięte przez administratora). Nie da się tego opisać, przepraszam za słowo ale to co się dzieje przez ostatnie 3 tygodnie to jest przesada, dojeżdżam z przesiadkami do pracy i zawsze na parku tysiąc lecia jestem 3 min przed wyjazdem autobusu i już kilkanasty raz jakiś pan mi mówi że 20 odjechała 5 min temu a jeszcze 3 minuty do autobus i zrozumiałbym raz ale to już się powtarza kilkanasty raz.

Hamaki kierowca

Dziś o godzinie 21.10 kierowca linii 34 widział że biegnę do autobusu i czekając gdy już byłem przy drzwiach wciskaj przycisk nie otworzył mi drzwi stojąc jeszcze w miejscu i po hamsku odjeżdżając. To już nie pierwszy raz niech zaczną patrzyć wkoncu w lusterka i na kontrolce chyba mu się świeci. Co za (usunięte przez administratora) i prostak. Naprawdę są kierowcy którzy poczekają ale taki prostak nawet przed drzwiami ci nie otworzy. Dowiem się kto tego dnia jeździł ta linia o tej godz i zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje

nie obchozi mnie nawet ze to nie miejsce na reklamacje ale dobra boze i tak napisze tu moja opinie bo to jest jakis zart poprostu niesmieszny okropny ! autobus 36 rozgarty-szubinska zawsze sie spoznia od pieciu do nawet 30 minut a czasem nawet nie przyjezdza poza tym czasem nawet kierowca taki gbur jedzie ze brak slow . nie sprzedal mi biletu i kazal przepychac sie przez caly zapelniony autobus do biletomatu po czym biletomat nie przyjal pieniedzy/ poprostu okropne mam juz tego dosc

Mark

Tak trudno miec bilet w zapasie. Komórkę tez masz zawsze wyladowana?

ty c.h00yu
@Mark

tak! tak trudno jest miec bilet w zapasie! to nie jest twoja zakichana sprawa czy ktoś ma komórkę czy telefon stacjonarny bucu!! biletomat ma dzialac zawsze i dac mozliwosc zakupu biletu w razie potrzeby czy widzimisie kupujacego. I nic ci do tego! A kierowca jak uj do szczania miał obowiazek sprzedania biletu (stan na 21.01.2020), bo to jest spółka miejska utrzymywana z naszych podatkow. Spółka nierentowna, generujące coroczne kolosalne straty bo jest zarzadzana przez leserów, nierobów i smiesznych kierownikow po podstawowce, ktorym sloma sie z butów odkleja. Szacunek dla pracownikow kierowców, ktorzy za GŁODOWE pensje podejmują trud tak odpowiedzialnej pracy. Są traktowani bez godności przez przełozonych. Natomiast nie neguję, że wśród ludzi któzy zasługują na szacunek znajdą się także kierowcy którzy nieodpowiednio czy nawet karygodnie zachowują się wobec pasażerów. Powody dla których tak się może dziać opisałem powyżej.

smutny

Jak wszedzie podstawowy pracownik dla dyrekcji to tylko numer/kierowca-motorniczy/ Ma jezdzic i niemarudzic.Prosba o zmiane sluzb to dla planistki ciezka praca/niema takiej mozliwosci/.Prosba o cos to odpowiedz znowu cos pan chce ciagle pretensje.PRZEJEZDZILEM 33 lata wiec cos wiem na temat tej pracy.POZDRAWIAM kierowcow

@smutny

Mam pytanie, czy jeśli w brygadach w planach jest zaplanowana praca na rano a kierowca nagle "zaniemoże" i weźmie UŻ 20 min przed rozpoczęciem zmiany, to z automatu na planach jest inny kierowca??? Bo chyba raczej tak się nie da, planista to wstawia a dyspozytor nie ma dostępu do zmiany Kwestia sporna ja kontra mzk

Jakub
@Nowy

Pytasz bo chcesz się przyjąć do firmy i boisz się ze dopadnie cię taka sytuacja? Najlepiej spytać w kadrach, bo oni pewnie rozwiązują takie sprawy jak brakuje pracownika. Co myślisz?

smutny

mijaja 2 lata mojej emerytury.Jestem szczesliwy .Wspolczuje kierowcom i motorniczym ze za tak odpoeiedzialna prace placa najnizsza krajowa to wstyd dla wladz miasta.Ciagle pretensje.Odszedlem po przepracowaniu45 lat w tej firmie od dziecka do emeryta NAWET NIEPOWIEDZIANO DZIEKUJE!!!!!!NIC tylko CISZA. WSTYD!!!

amantadyna
@smutny

BO W POLSCE NIE SZANUJE SIE TEGO ZAWODU TAKA PRAWDA TYLKO WIECZNIE NIEZADOWOLENI PASAZEROWIE NIE WARTO PODEJMOWAC TEJ PRACY MALO PLATNA I ODPOWIEDZIALNOSC KARNA

elkubika

Kierowca linii Nr 12 wyrzucił mojego syna (16lat) z autobusu, bo ten zapomniał maseczki, natomiast MZK oficjalnie poparło jego zachowanie. Syn przez to spóźnił się do lekarza. Dzisiaj dzwonił do mnie, że ten sam kierowca znów pozwala sobie na takie zachowanie w stosunku do innych pasażerów, którzy nie mieli maseczek. Nie neguję obowiązku noszenia maseczek, ale kierowca przekracza swoje uprawnienia, powinien co najwyżej odmówić kontynuowania jazdy i wezwać uprawnione służby, a nie być nadgorliwy. Ma szczęście, że trafia na uległe osoby, ciekawe, czy rzucałby się też tak, gdyby chodziło o mniej zdyscyplinowanego "antymaseczkowca"... ?

Maria
@elkubika

I dobrze. Wiecej takich osob powinno byc. I zakażeń byloby mniej. A Ci bez maseczek pieszo mogą się przemieszczać po mieście, na zdrowie im to wyjdzie.

Katol
@Maria

Antyszczpionkowe szury niech sobie chodzą z buta i innych nie zarażają...

Elżbieta Churska

Dzis około godz.6 szłam do pracy chodnikiem koło nowego basenu na ul.Józefa, przyjeżdżał autobus linii 11.. zostałam schlapana wodą z ogromnej kałuży gdyż kierowca jechał szybko, tak rozpoczęłam rok szkolny w przedszkolu - cała mokra!!!!Dziękuję kierowcy!!!

Honorata
@Elżbieta Churska

Przykro mi, że spotkał Cię taki niemiły incydent, takie rzeczy czasem się zdarzają przy złej pogodzie. Dziękuję za opinię. A są może na forum osoby, które wiedzą, jak wygląda praca w MZK?

chodnik
@Elżbieta Churska

za stan drog odpowiada miasto .

Mk
@Elżbieta Churska

Jak wolno by jechal tez by chlapnelo ! To jest masa !

xQc

Proszę o przesunięcie godzin w KAŻDYM z rozkładzie jazdy o 15 minut, ponieważ te będą bardziej trafne. albo usuncie je w ogole bo nie przyjezdzają,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ja peirdoekehleee

Jedź wcześniejszym niedorozwoju

Meister

Dla wahajacych sie. Dodam jeszcze tabor! Procz autobusow 2018+, chociaz one tez sie (usunięte przez administratora) W zime polecam special szefa kuchni. Przygotowanie zamarznietego autobusu o 3 rano do 10cio godzinnej sluzby. W lato polecam fish n chips bez klimy w upale 30 ale na plusie. W miejscu pracy 50 stopni. 10 godzin kilka dni pod rzad.

Serdecznie nie pozdrawiam kierowcę barana autobusu z którym miałam styczność dziś na wysokości Żwirki i Wigury a Legionów chwilę po 18tej . Pajac kierowca widzi że jestem na połowie pasów i bezczelnie jedzie autobusem prosto na mnie. Radziła bym robić kierowca zdecydowanie częściej testy psychologiczne bo Baran chyba nie wie że pieszy z autobusem niema szans.

Na
@Karolina

Jakie światło dla pani było w tym momencie można sprawdzić monitoring i ukarać winnego mandatem.

Czy można liczyć w MZK na prywatną opiekę medyczną?

MZK

Tak,

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Toruń

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK