Opinie o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aura gmbH Roboclean Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura gmbH Roboclean Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Wojciech

@Daniel Jeśli rzeczywiście tak słyszałeś, to warto byłoby od razu napisać, skąd posiadasz takie informacje. Planujesz może aplikować do Aura gmbH Roboclean? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat pracodawcy, jakim jest firma Aura gmbH Roboclean. Może ktoś wie, czy w chwili obecnej szukają nowych pracowników?

Karol

Aura gmbH Roboclean Poland to bardzo dobry pracodawca. Zastanawiam się kto pisze te negatywne opinie?

Edzia
@Karol

byli pracownicy

`
@Karol

Tylko odkurzacz nie dobry - silnik spalił się po dwóch latach (taki dobry i niezawodny za 5500 zł. - wymiana silnika tylko 800 zł.) Zelmer z workiem chodzi piętnaście lat i dobry za niecałe 200 zł !!!.

Daniel

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Czarek

Szkoda, że nie piszecie na forum jak się pracuje. Interesuje ,mnie praca w firmie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Aura gmbH Roboclean Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
VIN

Ostrzegam że w internetach jest wiele informacji dotyczących praktyk jakie stosuje ta firma aby sprzedać odkurzacz. Na wielu lokalnych forach akwizytorzy dokonują setek pozytywnych wpisów odnośnie tego urządzenia aby w ten sposób wprowadzić klienta w błąd. Oprócz tego wklejają linki które rzekomo kierują na stronę gdzie można przekonać się o opiniach innych użytkowników a tak na prawdę kierowani jesteśmy na stronę sklepu. Ja osobiście uważam że taka firma absolutnie nie powinna być brana poważnie pod uwagę jako potencjalny pracodawca a zarówno potencjalny klient też powinien ich unikać.

Tedy

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz narzeka!!

JOLS

Oddział w Sosnowcu.. Totalne dno i porażka, z profesjonalizmem Pan właściciel minął się chyba w drzwiach. Odradzam każdemu. Jedna wielka ściema. Traktują ludzi jak maszynki do zarabiania pieniędzy. Kłamstwo za kłamstwem

Doświadczeni

Witam wszystkich;-) Większość z Was pewnie wie że internet to takie miejsce gdzie każdy może zamieścić swoja opinię na każdy temat . Niestety skutkiem tego często (szczególnie w naszym kraju) jest fala hejtu ... Czytając różnorakie opnie warto zadać sobie pytanie , kim jest człowiek który to napisał , dlaczego to napisał i dlaczego miałbym/miałabym brać pod jakąkolwiek uwagę opinię człowieka którego nawet nie widzę na oczy i nie znam ... Na temat każdej branży , każdej firmy , każdego urządzenia , każdego człowieka są dobre i złe opinie ... Prawdopodobnie na Twój temat również są bardzo dobre i bardzo złe opinie ... Piszę to ponieważ są wśród Was wartościowi ludzie którzy chcą i mogą osiągnąć sukces i szczęście w życiu , niestety czasem pod wpływem "siły tłumu" (w tym wypadku wpisów sfrustrowanych ludzi próbujących w ten sposób wyżyć się na innych) nie podejmują działań ... Pytanie co by było gdybyś podjął/podjęła działanie ? Co do urządzenia Roboclean - sprzęt jak każdy inny z tą różnicą że faktycznie ma w sobie pewna wyjątkowość wynikającą z jakości i hydrosystemu którego nie ma w innych urządzeniach ani w sklepach. Co do jego wartości to jest kwestia indywidualna - jeden woli kupić zwykły tani sprzęt , czy zwykły tani pospolity samochód , inny woli dopłacić i mieć dużo lepszy sprzęt czy dużo lepszy samochód...Obydwoje mają rację bo obydwoje kupują to co spełnia ich oczekiwania ;-) Co do pracy w Roboclean na pewno jest inna niż w większości innych firm .Robią profesjonalne szkolenia , Handlowcy mają faktycznie fajne Asystentki , spotkania są umawiane więc handlowiec jak w wielu innych firmach nie musi biegać po firmach czy szukać Klientów ... Jeżeli ktoś czuje i chce się rozwijać jako dobry Handlowiec to warto podjąć pracę. Jeśli natomiast uważasz że nie nadajesz się do handlu albo uważasz że w życiu coś dostaniesz za darmo to nie warto , nie podejmuj pracy . Każdy sprawdza się w różnych dziedzinach i proszę wszystkich którzy mają na celu obrzucanie innych błotem aby to przemyśleli - nie chcesz być kierowcą , lekarzem czy Handlowcem to po prostu nie bądź ale przestań krytykować innych za ich wybory życiowe ;-) Co do zarobków są na pewno dużo większe niż przeciętnego człowieka .Należy też pamiętać że też są one uzależnione od wyników sprzedaży ...Kierowca ma płacone określone grosze za przejechany kilometr a Handlowiec ma płacone określone tysiące za sprzedaż produktów które proponuje swoim klientom.Tak jest stworzony nasz świat ;-) Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim właściwych wyborów życiowych bo czas ucieka i duuuużo optymizmu ;-)

niunia
@Doświadczeni

a ja swój odkurzacz sprzedałam na allegro trwało to dość długo ale wkońcu znalazł się ktoś kto kupił mojego robocleana , wsumie poszedł za marne pieniądze ale pozbyłam się i nie musze go oglądać , nie kuje już meża w oczy, pisze to bo kupiłam co chciałam go sprzedawać, ale nie nadaje się do takiej akwizytorki, strach żeby ludzie mnie po ulicy ganiali za odkurzacz , silnik Roboclean zardzewiał bardzo szybko a po kilku użyciach takich tylko testowaniach na filtrze zrobiło się czarne kółko od tego kurzu co wyrzuca na zewnątrz , strach pomyśleć jakie tam bakterie się mnożą, generalnie lipa

ania
@niunia

bo wodę się wylewa :P ja mam rainbowa od 16 lat, a działa na tej samej zasadzie i jestem zadowolona

Zenek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Keram

W dzisiejszych czasach robi się wszystko aby sprzedać co kolwiek, taki mamy rynek. Dostęp do internetu daje takim firmom nielimitowane pole do popisu dlatego jeżeli ktoś znajomy nam nie poleci nie ma co polegac na internetowych opiniach, oczywiście nie generalizuje ale dużo pozytywnych opinii pisanych jest przez dostawców lub producentów niektórych towarów, i to jest fakt.

VIN

Na portalu Trójmiasto wszystkie wątki dotyczące tego odkurzacza zostały zablokowane a to dlatego że akwizytory urządziły tam sobie dziki zachód. Spamowali forum setkami pozytywnych opinii celem wprowadzenia w błąd i nakłonienie potencjalnych klientów do zakupu a pracę jako domokrążca w tej firmie cenili bardziej niż stanowisko dyrektorskie w dużej firmie. Skoro ludzie tam pracujący posuwają się do tak dziecinnych metod to można tylko sobie wyobrazić do czego posunęli by się aby sprzedać ten sprzęt.

Przemek

Witajcie, cieszę się że weszłam na tę stronę. Jutro mam mieć rozmowę w sprawie pracy w tej firmie i już wiem co zrobię: NIE POJADĘ. Słówko dla pracowników i ich opiniach...to naprawdę czuć, że wystawiacie pozytywne opinie żeby nabić ludzi w butelkę. Pogarszacie tylko wizerunek Firmy.

Złota myśl

Lubię to co robię. Ciesze się z każdej chwili życia. Mam dobrą rodzinę, pracę która zapewnia mi godne życie. I czas z którego korzystam z rodziną. Pracuj gdzie chcesz, każdy ma wolną rękę, myśli, życie... jeśli coś sie nie zgadza zmień coś!! Nie rób co cię męczy, słuchaj siebie. Będziesz szczęśliwym człowiekiem!! Polecam pracę w roboclean, dlaczego? Bo lubię uszczęśliwiać ludzi . Dzięki temu sam jestem szczęśliwy.

Pomogę Ci..

Prowizje wynoszące do 80 % wartości odkurzacza (to problem każdego odkurzacza sprzedawanego na prezentacjach). Produkt wart max 100-150 euro, ale trzeba utrzymać sztab ludzi. Musi być kasa dla telemarketingu, akwizytorów, menadżerów itd.. Szkoda, że ludzie dalej dają się nabierać na te bajery. A firma stawia wczasy, wyjazdy, nagrody więc zmotywowany zespół ślepych "handlowców" prze do przodu! Pozytywne opinie to WYŁĄCZNIE opinie pracowników . Żaden normalny klient nie wchodzi na forum i nie chwali produktu! Chwalicie się zakupem dobrej pralki albo TV? - nie! Jak działa to super - najwyżej znajomemu powiecie. Po co więc ta obrona firmy w internecie? To proste! Zawsze jest ryzyko, że wejdzie tu klient, który kupił odkurzacz po wielogodzinnej prezentacji wczorajszego wieczora lub o zgrozo! nocy i będzie szukał info czy dobrze zrobił. Drogi kliencie - pamiętaj, że masz 14 dni na rezygnację z zakupu! Ochłoń! Przelicz! Nie daj się naciągnąć! Rezygnacja jest bezpłatna i nie pociąga żadnych kosztów po Twojej stronie. W przypadku jakichkolwiek problemów zgłoś się do najbliższego Rzecznika Praw Konsumenta - udzieli Ci bezpłatnej pomocy i pokieruje sprawę właściwie..

@Pomogę Ci..

Skoro klient nie pisze opinii pozytywnych, to kim Ty jesteś, Czy nie nazywa się to w dzisiejszych czasach hejtowaniem.. a może po prostu żal Ci że jest firma która działa na rynku kilka dziesiąt lat bo o 93 roku i cały czas się rozwija. Produkt ma tak dobry że nigdy nie musi się ogłaszać , bazować tak jak firmy krzak na książkach telefonicznych. Tylko cały czas działa dzięki zadowolonym klientom którzy polecają produkt Roboclean. Wszyscy którzy mają reklamę wiedzą że przedstawiciel pokazuje świetne urządzenie które każdy chce mieć w domu. W imieniu firmy Roboclean proszę nie obrażać klientów firmy , ani też ludzi którzy rzetelnie i uczciwie wykonują pracę. Stara zasada chcesz kupujesz, chcesz oglądasz , chcesz pracujesz. Nie chcesz to nie krytykuj , nikt Cie do niczego nie zmusza. Ani do pracy, ani do zakupu. Myśl działaj. Odpowiadasz za siebie...

obserwator

To już wiem kto krytykuje porządną i długoletnią Firmę Roboclean, albo produkt lub pracę :-) Życzymy powodzeniu w naciąganiu ludzi firmie AMP.. sp. z profuktem Vive.. skoro tak wysokie marże obiecują na starcie. Nie wróżymy długiej działalności firmy skoro klient tyle przepłaca na produkcie. Ale już takie firmy były które obiecują dużo na starcie. :-) Obiecanki na pierwszy msc. pracy :-) Zostajemy z ROBOCLEAN !!! PRODUKT ORAZ FIRMA GODNA ZAUFANIA ROBOCLEAN

Ampuro sp. z o.o.

AMPURO sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor w Polsce wysokiej jakości systemów czyszczących z filtrem wodnym VIVENSO wraz z akcesoriami. Marka VIVENSO jest doceniana już w ponad 45 krajach na świecie, a 15-letnie doświadczenie w produkcji owocuje sukcesywnym rozszerzaniem rynków zbytu i wprowadzeniem marki VIVENSO teraz także do Polski. W celu realizacji planów rozwoju AMPURO sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołów sprzedażowych we Wrocławiu, a docelowo w całej Polsce. Prowizja 21% - 47% ceny detalicznej. Jeśli jesteś osobą, która: jest życzliwie nastawiona do Klienta, jest odpowiedzialna i uczciwa, potrafi zarządzać czasem, posiada własny samochód, jest gotowa podjąć współpracę w oparciu o działalność gospodarczą, to zapraszamy do złożenia aplikacji na adres: APLIKUJ lub kontaktu z nami 71 727 62 84. Zapewniamy dyskrecję i poufność. Oferujemy: dużą samodzielność w działaniu, elastyczny czas pracy, wsparcie merytoryczne wraz z cyklicznymi szkoleniami, motywujący system prowizyjny, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym zespole, przyjazną atmosferę.

Kamila Janusz W

Naszym zdaniem bardzo ciekawe urządzenie , wielofunkcyjne przydatne w każdym domu . Pokaz był bardzo ciekawy i interesujący , wszystko bardzo dobrze pokazane i wyjaśnione. Byliśmy zadowoleni z każdej funkcji Roboclean. Bardzo zachęcamy innych do udziału w pokazie i zakupu urządzenia Roboclean S Plus.

Zenon K

Spróbowałem pracy w firmie Roboclean pół roku temu, były różne opinie czy się nadam czy będzie popyt na urządenia itp Napiszę krótko.. Spróbuj , a sam ocenisz !! Ja uważam iż mam chodź tylko 42 lata to na chwilę obecną mogę żałować że tak późno poznałem tą firmę. Ale powiem jedno na początku nie było łatwo.. Polecam pracę jako przedstawiciel.

obserwator

Kurcze kto nie chce to nie pracuje. dostaliście czytelne warunki pracy więc o co ten żal.. Myślę, że nie znacie firmy która za leżenie płaci 7 tys podstawy, a jak płaci to się ładnie wtopiłeś w (usunięte przez administratora) bo jak dostajesz za nic 7 tys ( przepraszam podstawy ) to znaczy, że prędzej czy później Cię w coś wmanewruje złego. Roboclean to fajna firma - można zarobić fajną kasę, ale jak wszędzie trzeba coś zrobić !! i tyle.. Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego nastawienia :-)

Matt89m

Teraz ja napiszę co sądzę o firmie. Starałem się na stanowisko managera, w ogłoszeniu podane 6-7 tys. Zostałem zaproszony na rozmowę którą przeszedłem pozytywnie pani potwierdziła to co w ogłoszeniu czyli podstawa na poziomie 7k netto mies plus prowizja. Podczas 2 etapu wyszło jak to na prawdę wygląda. Pytania gdzie pracuje itp rzeczy które sa normą podczas rozmowy. Co do warunków finansowych..... Dużo mijalo sie z ogloszeniem (oj dużo) -Podstawa 7-8 tys netto i prowizja? Bzdura. 1200 netto plus prowizja w zależności od ilości urządzeń. Dopiero po sprzedanych 5 osiagasz poziom tej kwoty. -Umowa o prace? Ściema, dostajesz kontrakt. -Dostałem zaproszenie na spotkanie w weekend bo pracuje i na szkolenie we wtorek ze względu na to że nie mogę, po kilku minutach telefon że jednak nie chcą dalej rozmawiać. Podaje link do ogłoszenia. https://www.olx.pl/oferta/manager-handlowy-zarobki-7-8-tys-netto-CID4-IDjtdkt.html

Zostaw merytoryczną opinię o Aura gmbH Roboclean Poland - Lublin

Aura gmbH Roboclean Poland