Opinie o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aura gmbH Roboclean Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura gmbH Roboclean Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura gmbH Roboclean Poland w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Aura gmbH Roboclean Poland możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Jak szefostwo w Aura gmbH Roboclean Poland traktuje ludzi?

Andrzej Nowy wpis

Szef i szefowa to super ludzie. O to akurat nie ma się co martwić, pracuje tu 15 lat.

Damian przedstawiciel

Jestem bardzo zadowolony z pracy którą wykonuję . Mega satysfakcja gdy widzisz klienta, który dziękuje Ci jako przedstawicielowi za sprzęt którym zadowoliłeś klienta rodzinę. Wspomnę o tym że podziękowania i zachwyt nie występują tylko w chwili zakupu lecz po tygodniu , miesiącu czy roku mając kontakt z klientem. Powodzenia dla wszystkich którzy chcieliby się zatrudnić w firmie ROBOCLEAN :-) Naprawdę warto pracować z tak wysokiej jakości sprzętem ....

puszka126
@Damian przedstawiciel

Witam ja jestem zadowolona z roboclina ale jedno to jest przegiecie to do konsultantki nalezy wydzwaniac do podanych przez ciebie numerow a nie osoby ktora kupila i musi namowic zeby zrobili prezentacje bo innaczej prezenty przepadaja to jest blef bo pracowalam trzy i pol roku w sprzedarzy dlaczego tak sie oklamoje ludzi ktorzy przyjmuja prezentacje w domu maja podac piec kontaktow i tyle to obowiazek konsultantki zeby umowic i naklonic na prezentacje tyle w temacie

KAZU1A Nowy wpis
@Damian przedstawiciel

Sprzęt jest może ok, ale proszę, nie za 6000 PLN. Wytworzenie urządzenia z tymi wszystkimi końcówkami, akcesoriami to max 300-400 $, generalnie nie powinno to kosztowac wiecej jak 2-2,5 tys max, jednak skads musza byc brane wysokie prowizje dla przedstawicieli i oczywiscie jeszcze wyzsze dla ludzi, ktorzy sa nad przedstawicielami. Oczywiscie, ze MOZNA tam zarobic niezla kase, wszystko wszedzie mozna, ale czy sie uda to juz zupelnie inna historia. Gdy klient ma w perspektywie wydanie 6 tys na sprzet to.... no sami sobie odpowiedzcie - le osob to lyknie? Poza tym prezentacje potrafia byc meczace i ciagnac sie nawet do polnocy, bo najczesciej umawiane sa godziny popoludniowe, kiedy klient/ka z partnerem/ka sa w domu, juz po pracy, nierzadko zmeczeni.... ogolnie nienastawialbym sie na dobre zarobki w tej firmie w stosunku do wlozonego nakladu pracy, nie zapominajmy o inflacji, ktora nie bierze jencow i uderza wszystkich bez wyjatku po kieszeni, ludzie juz to zaczynaja odczuwac wiec, nie oczekujcie, ze ktos wywali 6 tys pln za sprzet do sprzatania z kilkoma jeszcze funkcjami, tym bardziej pakujac sie w raty, jednak nie sprobujesz to sie nie dowiesz:). Co do utrzymywania sie w tej firmie, utrzymac sie zaden problem, tylko po cholere tam siedziec, jak po jakims czasie widziesz, ze ta sprzedaz idzie teraz jak krew z nosa? :)

niezadowolona

To zwykły chłam waży 10kg nie nadaje się do użytku codziengo, ani do prania czegokolwiek. Po pół roku zaczął się rozpadać. Jeżeli masz w domu schody to go nie kupuj. Trzeba mieć w każdym pomieszczeniu gniazdko lub przedłużacz. Okropieństwo za tyle pieniędzy. Naciągacze.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Aura gmbH Roboclean Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Info

Certyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia. Zpmed ZPMed niemiecki ośrodek badawczy, którego certyfikat otrzymują tylko produkty najwyższej jakości.

An
@Info

Tak tak... a monety wydawane przez Skarbnicę Narodowa to świetna inwestycja.

@An

Pozwolę sobie wtrącić swoje "trzy grosze" do tego wątku i z przyjemnością i chęcią ustalę, czy firma ta jest przyjazna pracownikowi? Wiecie może czy osoby tam zatrudnione mogą liczyć na dobre i warte polecenia warunki pracy? Proszę o informację w tym właśnie zakresie.

Roboclean rozprowadzany jest w 54 krajach na terenie całego świata, na całym świecie tysiące ludzi co dzień spotyka się z demonstracją robocleana. Jest to produkt najwyższej jakości . O czym mówi skala Państw w których demonstrowany jest produkt Bardzo dużo firm chciało by mieć produkt w swojej sprzedaży , lecz sprzedają go tylko najbardziej profesjonalni przedstawiciele i najbardziej rzetelne firmy w Polsce. Roboclean jest firmą uczestnicząca w Polskim stowarzyszeniu sprzedaży bezpośredniej , nie wiele firm w Polsce poza Robocleanem może poszczycić się tak rzetelną obsługą klienta , jak i tak bardzo dobrej jakości produktem. Roboclean jest urządzeniem który każdy klient po demonstracji chce mieć w domu, to chyba mówi o praktyczności produktu. POLECAM ROBOCLEAN

An
@Michał

Ilość kłamstw jaka padła w tym wpisie przeraża

Karol

Firma wystawia ogłoszenia o tytule typu kierowca - przedstawiciel, treść - umówione wczesniej spotkania, dostarczanie towaru. Gdy tylko odkrylem własnymi sposobami ze chodzi o sprzedawanie cudownych odkurzaczy od razu odwołałem spotkanie. Bo czar prysnął i wiadomo, ze cała ta treść z która się zapoznałem opiera się na półprawdach. Dawno temu miałem taka prezentacje u siebie, z Czyjegoś tam polecenia ze znajomy znajomego, i moja uwagę zwróciło to ze sprzęt za takie pieniądze jest niesamowicie głośny. Ja jeśli takie pieniądze płaciłbym za odkurzacz to oczekiwałbym ze producent przyłoży się również do tematu wyciszenia. Na pewno nie będę po godzinach latał po domach i lukrował ludziom, że och i ach bo do tego daleko i nie mógłbym się takiej wersji trzymać z pełnym przekonaniem za te cenę. I potwierdzam ze w tego typu pracy jest wciąganie w prezentacje rodziny i znajomych - to z kolei przerabiał moj kolega który miał taki okres próbny w tej branży. Ja mu takiego spotkania odmówiłem bez zawahania ale byl u innego kumpla. W praktyce polegało to na tym, ze jako „uczący się” przychodził z bardziej doświadczonym przedstawicielem i to ten obcy robił prezentacje. Czyli miał nowe kontakty na prezentacje, pełna prowizje jeśli uda się sprzedać, a rodzinka z kolei pod takim mechanizmem psychologicznym ze oto znajomy przychodzi, szkoli się do pracy, jak kupisz to wesprzesz znajomego. Ciekawie zaplanowane?

TH
@Karol

Haha kierowca-przedstawiciel. Mają fantazje... Czekam na ogłoszenia typu kierowca-sprzątaczka, kierowca-hydraulik, kierowca-geodeta, kierowca-komornik, kierowca-masażysta erotyczny i tak dalej... No zawsze jest jeszcze opcja kierowca-akwizytor ale nie brzmi zachęcająco. Nie szkodzi - wystarczy samo kierowca a reszta na spotkaniu :)

@TH

Nie zapomnij o kierowcy-ogrodniku. Przecież na taczce nie przyjedzie, chyba ze się uda wiosłując łopatą jak pasa deszcz. Z reszta kierowca-kominiarz tez na propsie bo nie będzie biedak umorusany z drabina na plecach jeździł autobusem. W całym tym gronie kierowca ciężarówki brzmi jak przeżytek, ponury żart sprzed denominacji. Niby tez dwuczłonowy ale brakuje mu jakiegoś konkretnego fachu w ręku

solo 40

skoro produkt jest tak fenomenalny to dlaczego nie można go kupić w sklepie?

@solo 40

Eee tam nie szkodzi ze nie ma w sklepach. Możesz kupić prawie nowy na gwarancji na olx pare tysiecy taniej. Jest wiele takich ogłoszeń. Prawdziwa okazja.

Karol

Jeszcze taka mała ciekawostka ode mnie. Wejdźcie na portal ogłoszeniowy zwany kiedyś tablicą i popatrzcie ile jest do sprzedania robocleanow na gwarancji nowych, prawie nowych, 2 razy użytych itd. Jakim zatem kanałem ludzie kupili ten sprzęt i co sprawilo ze się rozmyślili i tak szybko się go pozbywają poniżej rynkowej... ekhm... dystrybutorskiej ceny (w końcu w sklepach nie ma). Inaczej mówiąc - poniżej ceny która miesiąc temu sami zapłacili. A może wszystkie to „nietrafiony prezent” albo „mam drugi i ten mi niepotrzebny”? Coś mi się wydaje ze zloty interes chyba na tym robocleanie porobili ale trochę za pozno się pokupowali ze az tak złoty. Reasumując: nie przepłacacie za robocleana. Za pół ceny można wyrwać prawie nowy na gwarancji :)

Edzia

Pracowałam w firmie dość krótko, ze względu na to, że od dźwigania tego urządzenia nabawiłam się dość poważnej kontuzji kręgosłupa. Co do samej pracy, nie jest to zajęcie dla każdego, jednak jeśli się uprzesz i nie masz oporów, to można tu zarabiać naprawdę duże pieniądze. Niestety jest sporo minusów. Po pierwsze umowa, w ogłoszeniu było, że jest umowa o pracę. Na szkoleniu, kiedy pytaliśmy naszego szkoleniowca o warunki zatrudnienia, twierdził, że opowie nam ostatniego dnia szkolenia. Oczywiście o umowie o prace nie ma mowy, jest kontrakt. A więc, brak płatnych urlopów, a jak kobieta zajdzie w ciąże, to czeka ją 1,5 roku bez wypłaty. Słabo, szczególnie, że obiecują na początku co innego. Po drugie, twierdzą, że spotkania umawiane są przez asystentki, tyle, że kontakty sami musicie sobie załatwić, więc tak na prawdę, asystentka po prostu dzwoni do osób które jej podacie, ja na rozmowie zrozumiałam to w zupełnie inny sposób. Już lepiej samemu sobie umówić, bo mnie kiedyś umówiła na spotkanie na 20.30, 2,5h prezentacji, wyszłam stamtąd o 23... A do tego na początku musicie robić prezentacje rodzinie i znajomym.... nie lubię mieszać moich znajomych i rodziny do mojej pracy, więc była to strasznie irytująca rzecz. Po trzecie z pierwszej wypłaty potrącają wam kaucje 500 zł za jakaś głupią torbę, o czym oczywiście też nie było wcześniej mowy. A po czwarte, co moim zdaniem było najgorsze, ciężko reklamować sprzęt który jest tańszą podróbką rainbowa. Rainbow to solidna marka, moja mama posiada jeden model od prawie 20 lat, bez żadnych awarii. Kiedy wyciągnęłam jej Robocleana, wyglądał przy nim żałośnie, fakt, jest dużo ładniejszy, ale to tyle z jego zalet. Każda jego część, wszystkie końcówki wyglądaja, jak z plastiku, zdecydowanie gorsze gatunkowo. Separator również wygląda tanio, w porówaniu z Rainbowem. A do tego, (usunięte przez administratora) krótki kabel, przy odkurzaczu za 6 tys to strasznie słabe, że nie zadbali o taki szczegół. Za to na szkoleniu sporo się nasłuchałam o wyższości Robocleana nad Rainbowem, no tak Rainbow nie ma zwijarki kabla, ale przynajmniej ma go w dostatecznej długości. Podsumowując, jeśli powyższe warunki wam nie przeszkadzają, to polecam, zarobki są naprawdę duże. Niestety minusy dla mnie były zbyt duże, a kontuzja była świetną wymówką, żeby zrezygnować z tej pracy

Edzia
@Edzia

Dodam jeszcze, że w momencie rezygnacji z pracy w powodu problemów zdrowotnych których nabawiłam się przez tą firmę, pani która zajmowała się początkującymi przedstawicielami miała to tak głęboko w (usunięte przez administratora) że aż zrobiło mi się przykro i bardzo się cieszę, że nie mam już z tą firmą nic wspólnego! Takiego lekceważącego stosunku do pracownika jeszcze nigdzie nie spotkałam. Radzę, naprawdę dobrze się zastanowić, zanim zdecydujecie się na współpracę.

Bb
@Edzia

Spoko, jak zwalnialam się z pewnej firmy, dwa dni przed moim odejściem przyjechał kierownik, zabrał mi klucze i wymienił wszystkie zamki w drzwiach. Zgadnij, jak się wtedy poczułam...

Alicja
@Bb

Widzę, że Ty także - podobnie jak @Edzia - nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w Aura Roboclean. W ogóle jednak nie wspomniałaś nic na temat powodów swojego odejścia z firmy. Może zrobisz to teraz?

@Edzia

Edzia wiem że nie na temat ale podpowiedź prosze.Tesciowa zakupiła roboclean na pokazie u siebie w domu.Nastepnego dnia stwierdziła że jednak chce go oddać.wyslalysmy odstąpienie od umowy a teraz oni odwlekają i nie chca powiedzieć jak mamy zwrócić sprzęt wiem że mamy 14 dni na to został tydzień.rece opadają pomocy

Dawid

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

Wojciech

Może ktoś z Was wie coś o rekrutacji w Aura gmbH Roboclean Poland? Potrzebują w chwili obecnej nowych ludzi do pracy? Na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę, przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania albo chcielibyście ogólnie wyrazić swoje opinie o tym pracodawcy - zapraszam.

zebra
@Wojciech

idziesz i masz prace xD serio

Gostek

Bardzo dobra firma to wystarczy żeby zupełnie przestać tu pisać?

Ala

Witam, jak wyglada praca asystentki Przedstawiciela w roboclean ? Chodzi o wynagrodzenie które można uzyskać i jak wyglada ta praca oprócz tego ze jest się na telefonie

Wojciech

@Bartek Co masz przez to konkretnie na myśli? Jesteś albo byłeś pracownikiem w Aura gmbH Roboclean? Jeśli tak, to bardzo Cię proszę, żebyś podzielił się z nami swoim obiektywnym zdaniem na temat tego pracodawcy. Czy ogólnie warto tam aplikować?

Bartek

Niestety nie potrafimy docenić pracy w diobrej firmie chyba , że ja stracimy. Idealnie to nie jest nigdzie!!

fundacjadajsiebie

Pomagamy w zwrocie - Kupiłeś ten odkurzacz poza lokalem przedsiębiorstwa i chcesz zrezygnować? Masz prawo do zwrotu towaru, mimo że sprzedawca może mówić inaczej. Możemy Ci pomóc w odstąpieniu od umowy. Jeśli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia... Jeśli chcesz - zlecić nam sprawę, związaną z odstąpieniem od, niekorzystnej w Twoich oczach umowy kupna sprzedaży, to ... Pozwól nam zapoznać się ze sprawą. Uzupełnij formularz. KROK po KROKU. Punkt po punkcie. DO NICZEGO CIĘ TO NIE ZOBOWIĄZUJE. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego, po zapoznaniu z którym, sam stwierdzisz, czy chcesz zlecić nam prowadzenie sprawy związanej z Twoim odstąpieniem od umowy. ​ Na chwilę obecną - nasza skuteczność wynosi ... 100 % ​ NIE MASZ NIC DO STRACENIA !!! Jesteśmy po to - by CI pomóc !!! www.dajsiebie.com Kontakt z Fundacją 508 33 44 00 Daje Siebie Zadzwoń Lub wyślij SMS o treści: Fundacja - Oddzwonimy

nnnnnn
@fundacjadajsiebie

dają radę

Użytkownik

Sporo krytyki naczytałem się na różnych stronach na temat odkurzaczy, więc postanowiłem podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami. Zacznę od tego, że nie jestem pracownikiem żadnej z firm sprzedających takie odkurzacze, a jedynie użytkownikiem 0d 1995 roku. Dokładnie od Listopada 1995 roku, Czyli od 23 lat. W tamtym czasie odwiedził nas przedstawiciel , który dostał nasz numer telefonu (stacjonarny) od naszych znajomych . Po około 3,5 godzinnej prezentacji z dużym oporem kupiliśmy odkurzacz za 39 990 000,00 tak dobrze czytasz za prawie 40 milionów , bo było to jeszcze przed denominacją. Ja miałem wtedy 25 lat i był to dla mnie i mojej rodziny olbrzymi wydatek, bo dla przykładu nowy Fiat 125p MALUCH kosztował 41 milionów , więc miałem przez godzinę podczas prezentacji dużą rozkmninkę, bo syn miał 3 lata, żona w ciąży z drugim dzieckiem, które urodziło się w grudniu, a tu nad nami stoi Pan który przekonuje, że zakup tego odkurzacza może być najlepszą decyzją w życiu. (specjalnie nie podaję nazwy , by nie robić reklamy żadnej z firm) a my mieliśmy 10 letniego malucha … I wiecie co … Niedawno zadzwoniła do mnie jakaś pani, która zaproponowała mi prezentację jakiegoś wielofunkcyjnego urządzenia medycznego. Ładnie mówiła i była uprzejma. Umówiłem się z nią. Na pokaz przyjechał jej brat. Okazało się, że Pan prezenter z ładnych kartonów wyciągnął najnowszy odkurzacz, który zaczął nam prezentować. I właśnie wtedy zacząłem sobie uświadamiać, że już to kiedyś słyszałem :) jakieś 23 lata wcześniej. Miło się tego Pana słuchało, ciekawie mówił i z zaangażowaniem. W pewnym momencie poprosił o nasz odkurzacz, więc pokazałem mu nasze 23 letnie urządzenie , a gdy zerknął na separator , to aż podskoczył z wrażenia. Dlaczego ? Bo wygląda ja nowy. Jest czysty i zadbany, bo taki ma być. To dokładnie zanim wyszedł prezenter z domu gdy go kupowaliśmy tłumaczył nam chyba z pięć razy. W tym momencie Pan prezenter chyba już zrozumiał, że nie sprzeda nam swojego odkurzacza, ale i tak omówił różnicę między jednym, a drugim. I faktycznie są różnice. Na koniec poprosił o numery telefonów do naszych znajomych. Daliśmy mu pełną listę. Zapytał, czy jego siostra może się na nas powołać. Odpowiedziałem, że tak, bo uważam , że taki sprzęt powinien być w każdym domu. Dlaczego...? Bo jest bardzo dobry, skuteczny i relatywnie tani … Tak kochani jest tani. Dziś kosztuje około 6000 zł , czyli jakieś 3 lub 4 wypłaty miesięczne. Kiedyś kosztował 40 milionów zł , czyli jakieś 12 do 15 miesięcznych wypłat. Ja jako użytkownik polecam odkurzacz z separatorem. Żadnej konkretnej firmy, gdyż mam znajomych którzy mają odkurzacze z innych firm niż ja i są również zadowoleni, choć tez za nie trochę kasy musieli zapłacić. Dlaczego go polecam ? Bo mam dwóch synów i obaj alergicznie i astmatycznie są zdrowi. I nie wiem, czy jest to w 100% zasługa mojego odkurzacza, ale wiem, że dzięki niemu kurzu w domu jest znacznie, ale to znacznie mniej. Mam dwie synowe i obie mają alergie, a jedna astmę . Ich rodzice nie kupili tego „drogiego” odkurzacza, a szkoda. Być może moje synowe też byłyby zdrowe. Z listy którą podałem Panu prezenterowi kupiły 3 osoby. Wszyscy dzwonili do mnie podczas swoich prezentacji i pytali mnie czy warto kupić. Każdemu bez wahania powiedziałem kupuj, bo warto. Pan prezenter okazał się człowiekiem bardzo uczciwym. W zamian za polecenia na których były sprzedaże przywiózł nam do domu fajne prezenty. Miły gest ze strony Firmy i Pana prezentera … Daliśmy mu jeszcze kilka numerów telefonów … Ta prezentacja skłoniła mnie by zerknąć w czeluści internetowe. Tu natknąłem się na całą falę krytyki, hejtu i obrażanie jeden drugiego. Ale znalazłem tez coś jeszcze. Co mnie mocno zastanawia, bo cenowo różni się od wszystkich odkurzaczy z separatorem które znam i jest znacznie tańszy. I podobny do dwóch które na rynku funkcjonują, lub funkcjonowały. Moją szczególną uwagę zwróciła jego cena. Kupiłem dla dzieci. Przywiózł im kurier. Pytam ich jak się spisuje, obaj mówią , że świetny, skuteczny … Z resztą sprawdź sam www.medi-smart.pl Nie robię żadnej reklamy, ale ze względu na cenę i funkcjonalność, warto się nad nim zastanowić. Pozdrawim Użytkownik

Joel
@Użytkownik

Kopiuj-wkej. Skaczesz po forach i wklejasz tą "swoją historię" To chore, tylko kasa się liczy, a nie ludzie!

Wojciech

@Aneta To dobrze, że postanowiłaś napisać coś na temat pracy w Aura gmbH Roboclean Poland. Na pewno użytkownicy zainteresowani tym pracodawcą będą Ci za to wdzięczni. Praca w takim miejscu jest dosyć specyficzna i nie każdy się w niej odnajdzie. Jak długo byłaś tam zatrudniona? Co możesz jeszcze dodać o warunkach, jakie oferują?

Aneta

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele są pazerni i nastawieni na swój zysk. Częste są praktyki obcinania premii. Zresztą co to za przyjemność pracować i nabierać starsze osoby na odkurzacz za 10 tysięcy? No sami powiedzcie... sprzedasz odkurzacz własnej babci za wszystkie jej oszczędności? Pomijając, że sprzęt jest tandetny? Filozofia Hyli jest jedna - wmówić klientowi, że odkurzacz jest najlepszy i żeby zapłacił za to astronomiczną cenę. I co najgorsze, znajdują kilku naiwniaków miesięcznie. Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracę i jakikolwiek zakup tego odkurzacza.

Zostaw merytoryczną opinię o Aura gmbH Roboclean Poland - Lublin

Aura gmbH Roboclean Poland