counter
Antek Nowy wpis

Czy bardzo odczuwa firma skutki izolacji ludzi? Interesuje mnie praca i czy w ogóle kogoś potrzebujecie?

Były pracownik Nowy wpis

Właściciel jest osobą nie wiarygodną, nie słowną, nie odpowiedzialną. Kompletny brak szacuku wobec pracowników. Nie wypłacalny. Piszę to jako przestroga dla innych ludzi którzy chcą podjąć pracę.

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Gabriel Zgórski Viva La Pizza podczas okresu próbnego?

Kondi Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym lokalu, brak szacunku dla pracownikow, brak umowy, śmieszna stawka, wypłaty spozniaja się ponad 3 tyg, ODRADZAM

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BM

Knajpa może fajna, ale to forum o pracodawcy. Przechodząc do meritum, pracodawca zatrudnia jedynie na umowę zlecenie, o ile ktoś w ogóle ją dostanie. Wypłaty są wyjątkowo skromne i w dodatku nie wypłacane na czas, ani kucharzem, ani kelnerom, ani kierowcom. Właściciel prosi o cierpliwość, składa obietnice, po czym ich nie wypełnia. Nie polecam.

Tak39Nie1
Grzegorz

fajna knajpa dobre i estetycznie podane lunche. Polecam Lubię atmosferę w Gabriel Zgórski Viva La Pizza za: miła obsługa, dobre jedzenie

TakNie

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w przedsiębiorstwie Gabriel Zgórski Viva La Pizza w miejscowości Lublin? Jak dotąd nie ma wieści związanych z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabriel Zgórski Viva La Pizza - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad