Praca w tym hotelu jest dla osób o mocnych nerwach i nie szanujących samych siebie. Właściciel wymyśla kara za wszystko finansowe. Nie można stanąć złapać oddechu, zapalić. Kretykowany jest ubiór pracowników i rzucane są chamskie teksty. Pracownicy, żeby ktoś mógł Was karać i wymyślać takie rzeczy musi Wam najpierw dać jakaś formę umowy. Wszędzie kamery pracownicy traktowani jakby chcieli coś ukraść. Ważenie obierków po owocach, to jest naprawdę nie logiczne. Pisanie na kartce co się robi w danym dniu na 100 słów. Właściciel chyba na oglądał się filmów i myśli, że gra w grę ludźmi. Ja wszystko rozumiem ale jego podejście do pracowników jest poniżej wszystkiego. Trzeba być człowiekiem bo to w końcu dzięki tym pracownikom, którzy robią po 20 parę godzin zarabia pieniądze.