Opinie o V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Łódź

stawil Nowy wpis

Nie polecam żadnej firmy prowadzonej przez Emiliana Klinkiewicza (pomijając V88), która upadła ale jest ich w to miejsce kilka. Firma nie wypłaca na czas pieniędzy, zmienia często adresy siedzziby nie zmieniając pieczątek. Często zmienia firmę zatrudniającą pracowników. Ja sam pracując od kwietnia 2015 do września 2016 byłem w 4 firmach należących do wyminionego poza cjyba 2 razami zawsze otrzmymywałem pieniądze z opóźnieniem. Z tego co wiem inni również dostawali z opóźnieniem. Firma ta zachowuje się jakby była "firmą-krzak". Dlatego też przestrzegam przed tą firmą.

kjbhj,h Nowy wpis

i to wyjaśnei w takim razie @raf dlaczego nie ma do nich żadnych nowych ofert pracy. Trudno żeby były skoro firma już nie istanieje. Ale kiedyś ciekawe były całkiem te oferty

raf Nowy wpis

ludzie firma ogłosiła upadłośc komornik wypłacił pracownikom zaległe pobory z funduszu gwarancyjnego i koniec niema firmy. i koniec

abzak Nowy wpis

Praca w tej firmie układa mi się bardzo dobrze, miła atmosfera, fani ludzie nie mam żadnego problemu. Polecam gorąco!

Aplikowałeś do firmy V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
xbz

Zal jak się was czyta. Sami nie wiecie o kim piszecie i co chcecie. Jak ktos ma jakis problem to niech do sądu idzie a nie w internecie udaje mądrego

Tacy jesteście kozaki a sami nie wiecie w jakich firmach i gdzie pracujecie. Proponuje się dobrze zorientować i później pisać w internecie opinie

kamil

ja pracuję od początku jest miła atmosfera polecam pracodawcę

patryk

Ja również pracuję w firmie tego pana i polecam ją gorąco. Miła atmosfera, fajni ludzie,szybka i profesjonalna obsługa. Zachęcam do składania aplikacji.

asia

Pracuję w firmie tego pana i nie ma żadnych problemów. Firma wypłaca na czas wynagrodzenia. Zachęcam do składania aplikacji.

Jor

Firma już prawie rok nie istnieje

Jak może Ci wypłacać? Jeśli firma ogłosiła upadłość i już dawno nie istnieje. Co za tłumoki tu się wpisują?

jan
@Andrzej

debil

Zbyszek

pracuję w Firmie od dawna nie mam problemów z pracodawcą ani z wypłatami polecam , można aplikować

himem54

Pamiętajcie wypowiedzenie z art 30 §1 pkt 3 w związku z art 55 §1¹ Kodeksu Pracy. Wtedy należy się 2 tygodniowe odszkodowanie.

alek

nie dostałem pieniędzy za lipiec i sierpien kontaktu z firmą i koordynatorką nie mam nie odbierają telefonów.pojechali na wakacje za nasze pieniądze.

olek

firma przestała płacić wynagrodzenie za lipiec i sierpień.tak samo jak druga firma pana k Evres Firma Sprzątająca pobrali pieniądze z dofinansowania osób niepełnosprawnych ludziom nie wypłacają poborów i myślą ze są bezkarni .

Bobi

Firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas, nie zwraca kosztów za badania lekarskie.

V88 Security Service Sp. z o.o. (zakończona działalność)