Opinie o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

Tomasz kalinow...

Polecam nie na 100% ale 150% Wszystko co umówione jest mieszkanie bardzo dobre a jak trafi się problem z lokum zmieniają. Wypłaty zawsze na czas umowa niemiecka tłumaczona na pl. Zawsze pomoc polecam mało takich agencji.

K.R.

Pracowałem za pośrednictwem Pośrednictwo Pracy Soberka - Olesno na terenie Niemiec jako pomocnik operatora maszyn CNC. Warunki zakwaterowania jak najbardziej wzorowe, wypłata zawsze na czas. Dodatkowo mogę stwierdzić, że można w każdej chwili liczyć na pomoc ze strony Soberki jeśli ktoś nie zna dobrze języka niemieckiego. Wszystko wytłumaczą i pomogą w każdej sprawie. Polecam jak najbardziej! Wrócę jak tylko załatwię wszystkie sprawy osobiste i rodzinne :)

Bartek

Jaki macie socjal w firmie?

Świeżak
@Bartek

Co dokładnie masz na myśli? Czy mnie ktoś do pracy zawozi, czy mam dostęp w upalne dni do wody mineralnej na zakładzie hehe?

Świeżak

3ci miesiac przepracowany, 3cia wyplata taka jaka obiecali, zakwaterowanie dobre, ja jestem zadowolony i rowniez polecam

Rony
@Świeżak

Dokładnie tak jak mówisz, ja od 9 miesięcy (tyle tam pracuje) nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem. Również polecam.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka na stanowisko Rzeźnik /Wędliniarz trzody wołowej i wieprzowej -Niemcy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Feliks

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Niech ludzie dziękują że jest taka firma ja się nie zawiodłem (usunięte przez administratora)

Tehresa

Uwaga na tę agencję!!! Nie polecam ????

Pracownik 007
@Tehresa

Dzieki Tehresa, naprawde dziekuje, ze odwazylas sie zrobic ten krok i podzielic sie z nami swoja rzeczowa oponia, dokladnie opisalas problem, i zaznaczylas dlaczego ich nie polecasz. Twoja opinia odmienila moje zycie dziekuje. Ja natomiast nie mam do nich zastrzeżeń. Chyba jedna z nielicznych agencji, ktora nie traktuje Cie jak cyferke, tylko zawsze sa pomocni i profesionali w 100%. Za to ja ich polecam

Dariusz

Pracuje aktualnie juz w Niemczech ale chcialbym zmienic pracodawce. Nieprzyjemny klimat w pracy panuje.... po oponiach widze, ze chyba wszystko jest ok. Intersuje mnie praca jako spawacz lub slusarz. Czy ktos tu moze mi powiedziec jak wyglada klimat w samej pracy? No i generalnie warunki jakie sa mieszkanie itp Oferty widze, ze maja.

@Dariusz

Witam serdecznie Panie Dariusz, Jeżeli chodzi o aktualne oferty pracy to posiadamy między innymi właśnie oferty dla spawaczy jak i ślusarzy. Prosilibyśmy zatem o kontakt (wszelkie dane kontaktowe znajdzie Pan na naszej stronie internetowej) abyśmy mogli Panu owe przedstawić. Pozdrawiam Pośrednictwo Pracy Soberka

Steeve

Polecam to biuro

Spawacz Sam
@Dariusz

Pracuje juz od 2016, niedaleko od Fuldy, klimat w prawcy naprawde dobry, z szefem wszystko mozna zalatwic, nigdy problemow nie bylo. Prawdopodobnie firma mnie przejmie, takze tak jak chcialem. Ja,jestem zadowolony z Soberki i Abakusa.

Iga

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

Sir Johann
@Iga

Jak najbardziej.

Sir Johann

Polecam kazdemu!!! Ja trafilem do Abakusa czystym przypadkiem, za co jestem Soberce bardzo wdzieczny bo stary a glupi dalem sie nabrac na ogloszenie innej agencji gdzie proponowali 16 brutto, kwatere, diete itd. Zajechalem, a tu nagle sprawa wyglada zupelnie inaczej (stawka zalezna od znajomosci jezyka !!!!!, mieszkanie oczywiscie, ale z 6 kolegami!!!), klamcy, a takich ofert ,,marzenie" jest pelno. Zadzwonilem do Soberki, numer mialem zapisany bo ich oferty tez przegladalem. Oni dzialaja jak blysk, zajechalem do Aba w Szweinfurcie i dzien pozniej juz pracowalem i przynajmniej wiedzialem dokladnie co i jak i za ile, bez sciemy. Wyplata sie zgadza i mieszkanie tez ok a to najwazniesze. Pozdrawiam i dziekuje ekipe Soberki

Pracuje w firmie od przeszlo 6-miesiecy, zastanawiam sie czy nie zostac na stale w Niemczech, namawia mnie do tego szef (bardzo w porzadku gosc jak na niemca). Ale do rzeczy, Soberki pomocni i profesjonali od A do Z, Abakus - wyplata na czas, fajna robote zalatwili i mieszkam w fajnym mieszkaniu. Takze ja polecam.

Tomek z Inowrocławia

Szanowny (nieznajomy) kolego Adamie !!! Ja z moimi kolegami byłem na tym grillu, i powiem Tobie że to było super spotkanie. Szef osobiści stał i przyrządzał smakołyki. Można było się najeść do woli, a przy tym porozmawiać na "luzie" z każdym obecnym. A co do kosztów tej imprezy to informuje Ciebie, że w każdej firmie jest coś takiego, jak fundusz socjalny. I jak mniemam nic z Twojej wypłaty nie ubyło na ten grill...??? I masz rację w tej kwestii, że firma nie jest za dobra... A wiesz dlaczego..??? Bo ja bym Ciebie za ten (usunięte przez administratora) zaraz wypierd...a nie szukał innych miejsc zakwaterowania. Nie pasuje..??? Wracaj do kraju i zatrudnij się w Zakładzie Oczyszczania Miasta po to..abyś nabrał nawyków !!! Mnie od 8 miesięcy jakoś wypłaty pasują, i to co uzgodniłem to otrzymuję. A co do mieszkań, to to co nam firma zapewnia, to już nawet nie jest standard, ale komfort. Mam 2 pokoje, czyli pokój stołowy i sypialnię z dwoma łóżkami. Oczywiście kuchnia z łazienką. Komunikacja z sąsiadami jest dosłownie idealna. To samo tyczy się mojej pracy. W tej firmie co pracuję, słowo "stres" jest mi jakoś dziwnie obce. A wiesz dlaczego...??? Bo trzeba się o to odrobinę postarać i tyle. Tyle co mam do powiedzenia... Pozdrawiam Team Abakusa w DE, i Team Soberka w PL. Tomasz... P.S. Bardzo dziękuję za pamięć i życzenia urodzinowe jakie dostałem.

Grzegorz

Mogę tylko potwierdzić to co piszą. Z Soberką mam styczność już parę lat i zawszę byli pomocni i co najważniejsze: odbierają telefon, a nie jak niektóre agencje, jak dochodzi okres rozliczeń, nagle niemożna się dodzwonić. Tutaj ma wypłatę na czas no i największy plus to warunki mieszkaniowe. Polecam

Tomasz

Polecam tę agencje. Miły kontakt, informują rzeczowo i szczerze. Pracuje przez agencje Soberka w niemieckiej firmie abakus już prawie od roku i jest bardzo dobrze. Kontakt w razie potrzeby jest zawsze zaruwno w agencji Soberka jak i w abakus. Wypłaty zawsze punktualnie na koncie i żadnych reklamacji. Załatwianie spraw albo zaliczek też spoko. Bardzo dobrze trafiłem. Soberka jest godna zaufania bo współpracują z godną zaufania firmą w Niemczech. Polecam.

Bartosz

Jedna z nielicznych agencji, którą można w 100 % polecić. Pomocna nie tylko w kwestiach zawodowych ale także prywatnych na terenie Niemiec. Zarówno z zaliczkami jak i wypłatami nie ma najmniejszego problemu. A co najważniejsze bez problemowy kontakt z agencją. Pracownicy zawsze życzliwi nie stronią od kontaktu z pracownikiem. Szczerze i serdecznie polecam!!!

marek skrzyszewski

Jezeli do pracy Firmy Rubsam to odradzam brak poszanowania pracownika pies na sprzedasz .tylko sie liczy kasa za ciebie ,a tobie ochłay

@marek skrzyszewski

Witamy Panie Marku, już od dawna nie współpracujemy z firmą Rubsam. Od momentu kiedy właściciel firmy sprzedał ją, warunki zaczęły się znacznie pogarszać. Pomimo apeli i uwag z naszej strony nic nie ulegało poprawie w związku z czym zakończyliśmy współpracę z tą firmą z początkiem 2014 r. Pozdarwiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

ZwalniamSię
@Pośrednictwo Pracy Soberka

Problem w tym, że inne firmy macie podobne.

@ZwalniamSię

Nie możemy mieć innych firm podobnych , bo współpracujemy tylko z jedną a skoro jest Pan naszym pracownikiem to powinien Pan to wiedzieć.

otototo

Leihfirma docelowa jest w porządku, jeśli chodzi o Soberka to z ich strony ma się polski support. Mieszkania są w miarę, w razie "W" po kontakcie zmieniają. Z mieszkaniami to jest tak, że ci co się reklamują nie zawsze trzymają standard tj. raz się trafi na lepsze, raz na gorsze [internet, tv to standard]. Najważniejsze, że są układni pod tym względem... Dalej jeśli chodzi o pracę to zależnie od Twojego profilu coś Tobie szukają, także jak masz coś nie do końca zgodnie z prawdą to niestety będzie trzeba się liczyć z problemami po stronie pracodawcy. Pracę też można zmienić w razie W jak coś nie pasuje i nie leci się do odbitek jak w innych leihfirmach. Są elastyczni po prostu. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do obydwu firm.

Johnny
@otototo

Ile przelewu za taki wpis dostałeś? Chcę wiedzieć czy już są podwyżki.

Hunter
@Johnny

Weź się lepiej za negatywne. O wiele lepiej płacą!!! Za negatyw dostaniesz jeszcze od konkurencji podwójnie od tego co za pozytyw. Ale musisz się pospieszyć bo stawki i tak coraz niższe bo coraz mniej ludków czyta tu te bzdury. Ten interes też już jest spalony....

Maryś

Chciałam zajrzeć na opinie o firmie w której pracuje mój mąż, ot tak z czystej ciekawości. Mąż pracował już w kilku miejscach i tak przyzwoicie jak w tej firmie nigdzie go nie potraktowano. Ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny sami zaproponowali, ubrania robocze w pierwszym dniu pracy, wypłata umówiona na 15 i tego dnia była na koncie. Jak mieliśmy kłopot Pan Grzegorz był bardzo życzliwy i pomocny. Naprawdę nie wiem skąd biorą się takie wpisy.. Jedyne co się nasuwa na myśl to mentalność niektórych grup społecznych lubiących pomarudzić czy trzeba czy nie . Pozdrawiam serdecznie i ciepło wszystkich zniesmaczonych życząc rychłego powrotu do zdrowia.

kinek

Witam pojechałem z posrednicta pracy Soberka jako spawacz i firma mnie oszukała ponieważ nie miałem wody w mieszkaniu bo po kilku dniach mieli ją włączyc i trzeba by się zywic na konserwach ,ponadto miałem miec testy spawalnicze i nikt mi tego nie powiedział a ja nie miałem na to wyzszych papierów spawalniczych więc wróciłem do Polski ponownie i wydałem tylko kase na paliwo .Uwazajcie zanim pojedziecie z posrednictwa Soberka .

@kinek

Chwilowy brak wody na kwaterze prawdopodobnie spowodowany był awarią. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, czy zgłosił Pan to do firmy , aby zmienili kwaterę ? Brak wody na kwaterze nazywa Pan oszustwem ? Przy testach spawalniczych ( jakich Pan nie miał w pierwszej firmie) istotną rolę odgrywają umiejętności ,a nie papiery spawalnicze. Oferta pracy jest zawsze dobierana indywidualnie do umiejętności i doświadczenia jakie jest zamieszczone w CV i na tej podstawie jest dobierane odpowiednie miejsce pracy. U Pana prawdopodobnie informacje zawarte w Pańskim CV wprowadziły firmę w błąd. Poza tym przed wyjazdem do pracy była z Panem rozmowa telefoniczna, potem kolejna rozmowa na miejscu w firmie, więc nie firma ponosi całe zło. Pozdrawiamy

Ryś
@kinek

Nie chcę tu nikogo obrażać ale na jakim poziomie intelektualnym musi być człowiek twierdzący, że został oszkany bo nie było wody na kwaterze???? Dzwoniłeś z reklamacją? Na sto% nie, bo moje doświadczenia są całkiem inne. W przeciągu jednego dnia otrzymałem nowe mieszkanie. Kommunikacja gra, zaangażowanie w biurze też, jestem w pełni zadowolony. Przeżyłem już nie jedno tu w Niemczech ale na firmę Abakus nie dam złego słowa powiedzieć. Polecam!!!!

Spawacz szlachetny
@Ryś

Jeszcze tak niskiego poziomu nie widziałem jak u Ciebie, kim jesteś by być taki chamski ? Ale ty podobnie jak biuro lubicie często obrażać. Taki to już standard w tej firmie, jak się ktoś tam przyjmnie to niech spróbuje cokolwiek ujawnić od razu zostanie zrównany z błotem...

Spawacz szlachetny
@kinek

Znam sporo osób których ta firma oszukała, większość straciła pieniądze i czas. Przydał by się pozwem zbiorowy, nie dotrzymywanie umowy to u nich nie stanowi problemu.

@Spawacz szlachetny

@Spawacz szlachetny. Gdybym był szefem tej firmy to ja tobie wytoczył bym proces za zniesławienie a nie na odwrót. Widocznie z ciebie żaden spawacz skoro tam nie pracujesz bo napewno nikt cię nie oszukał . A czemu nawet nie wspominasz o konkretnej sytuacji tylko piszesz żeby coś napisać. Marne to i żenujące i współczuję wszystkim twoim przyszłym pracodawcom.

Johnny
@Spawacz szlachetny

Po co ty chłopie tak kłamiesz ?

Pośrednictwo Pracy Soberka

Witamy, najwidoczniej nigdy nie był Pan pracownikiem naszej firmy ponieważ nigdy nie pobieraliśmy jak i nie pobieramy żadnych opłat. Również nie przywłaszczamy sobie nic z wynagrodzenia ponieważ umowa jest sporządzana z niemieckim pracodawcą a nie z nami. Jak widać nigdy nie był Pan naszym pracownikiem.

Kant
@Pośrednictwo Pracy Soberka

Taaak a z czego się utrzymujecie ??? Niesamowite bzdury prosto z biura. Kto w to wierzy ???

opo
@Kant

a tobie ktos do gara zaglada? najwazniejsze ze dzieki nim ludzie maja prace

Ponek

@lazur55. Powiem ci to samo co takiemu jednemu podobnym kulturą do ciebie czyli zerową.Gdybym był firmą Soberka to wierz mi wytoczył bym ci proces za tą nieprawdę i zniesławienie firmy. Skąd ty wylazłeś ? chyba z podziemia. Przecież Soberka ci nie płaci bo to nie twój pracodawca oni tylko kierują cię do firmy i ich rola się kończy zakłamany człowieku. Współczuję wszystkim twoim przyszłym pracodawcą. Jeśli z ciebie taki fachowiec to czemu nie pracujesz tylko bzdury tu wypisujesz???????

Krzysiek góral
@Ponek

wiesz co nie opowiadaj głupot.. typu firma wysyła Cię do pracodawcy i nic z tego nie ma trochę siedzę w tym temacie .. więc zastanawiam się z skąd Ty się urwales ????

Lazur56
@Ponek

Tylko nie mów że pracujesz już w tej agencji jako prawnik. Przyszli pracownicy tej firmy to już wiecie co was czeka, jak się sprzeciwicie to was do sądu oddadzą. Masz pracować i się nie odzywać, z czym się to kojarzy ???

Dariusz Bawaria

Witam zadowolonych i niezadowolonych jestem pracownikiem w innej firmie ale zajrzałem bo interesuje mnie etat elektryka,jeśli ktoś uważa że Agencje pośredniczą za friko jest śmieszny-:) co Cię obchodzi ile agencja za Ciebie kasuje jeśli jesteś zadowolony z wynagrodzenia które dostajesz-:)Co do papierów bez urazy kiedyś spawałem i znam ludzi co pokończyli kursy TIG 141 refundowane a później bez praktyki jechali na rury z nierdzewki do NL-:)żenada była,więc najlepiej nastawić się na wysoki wymagania np. w spawalnictwie i dobrze dogadać co ma się robić,wtedy uniknie się raczej niepotrzebnego stresu i wydatków,a jak uważacie że Soberka Was rzeźbi zamiast walić pianę na necie,zróbcie zrzutkę na prawnika i złóżcie mu sprawę.Pozdrawiam Wszystkich

@Krzysiek góral

Chyba źle mnie zrozumiałeś.Piszę że Soberka wysyła cię do pracodawcy i to on ci płaci a nie Soberka a to jak oni między sobą się rozliczają nie powinno nikogo interesować i oczywiste jest że nikt nie robi nic za friko, ale durnowate osądzanie agencji to szczyt ludzkiej głupoty. Ja jaki każdy inny przed podjęciem pracy dostałem ofertę ze stawką która mi odpowiadała i umowę podpisałem i do dzisiaj jestem zadowolony bo dostaję to co było uzgodnione ,a ile zarabia Soberka to nie mój interes. Ważne że są w porządku obie firmy.

@Lazur56

Żałosny jesteś z tym oczernianiem , kogo chcesz zniechęcić ??? A za co wyleciałeś ???

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Soberka - Olesno

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Soberka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Soberka?