Opinie o Instal Czudec w Czudec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instal Czudec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instal Czudec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Czudec w Czudec

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

XD

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i usłyszałem tak:(usunięte przez administratora) Oczywiście za najniższą krajową. Tyle w temacie. (usunięte przez administratora)

Czy w obrębie jednego działu w Instal Czudec są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak

Instal Czudec sięga dna. Robimy za śmieszne pieniądze, wszędzie kamery w których siedzi prezes i patrzy i czeka żebyś tylko stanął na minutę by mógł dac Ci nagane i zabrać premie.

Bumerang

Dzień Dobry. Otóż pracują tam ludzie którzy chcą dociągnąć do emerytury lub mają blisko do pracy... Myślę że to wszech wiedzący wielcy znachorzy o dużej wiedzy politycznej z mentalnośćią komunistycznych przekonań. Generalnie ludzie z pobliskich wiosek uwielbiający przechwalać się swoim majątkiem którym dorobili się gdzieś indziej otwarcie o tym mówiąc. Atmosfera do bani chociaż często ktoś obchodzi imieniny. (usunięte przez administratora) hałas pieniążki małe. Co do zwrotu za ubrania to widze ze jeden pan dał się wkręcić i o nim też słyszałem bo gość taki już tam jest i za komuny nie tak się pewnie nakombinował. Może coś teraz się pozmieniało no nie wiem. To że nikt tam nie chce pracować..? Bo za mało i rzeczywistość inna jak pisza. Hmmmm taka moja teza i obym się mylił i nie chce nic udowadniać ale ciekawe co się stanie z młodym który dostanie dobrą kase w tym zakładzie i zrobią mu kursy. Staremu posłusznemu pracownikowi będzie przykro bo nie wie na czym polega inflacja a że tam pełno starych pracowników to wszystkim będzie przykro. Stary pracownik się nigdzie nie ruszy po kase bo się boi ze go wywala i ,,gdzie pójdzie jak tylko Instal w pobliżu". A jak wszystkim będzie przykro no to będzie stypa... Z kolei młody nie będzie robił za te pieniądze w takich warunkach i morał tej bajki jest taki że ze starego pracownika to taki pies ogrodnika.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal Czudec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Stefan

Co tu dużo pisać...przedmówcy powiedzieli a właściwie napisali większość.Ciężko o konstruktywną krytykę pod adresem firmy która niszczy twoje zdrowie fizyczne i psychiczne.Ale postaram się coś naskrobać.W chwili przyjęcia padały obietnice kursów,szkoleń,doskonalenia zawodowego,podnoszenia kwalifikacji.Zarobki też miały rosnąć.Nie stety rzeczywistość była zgoła inna.Wymagają żeby człowiek samoloty budował a zarobki ...najniższa krajowa.W gratisie pogarda poniżanie,ciągłe nie zadowolenie,wulgaryzmy.Warunki pracy...tragiczne.Właściciele nie liczą się z nikim...człowiek zasuwa za miskę ryżu..OMIJAJCIĘ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM....SZKODA ŻYCIA

@Stefan

Dziękuje, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Czy ostatnimi czasy coś się w firmie zmieniło? Może sytuacja uległa choć nieznacznej poprawie? Serwis GoWork.pl jakiś czas temu rozpoczął kampanie dotyczącą przeciwdziałania mobbingowi w firmie. Czy miałeś okazję zapoznać się ze szczegółami akcji? Wszystkie informacje są zawarte w infografice "Zero Tolerancji..." na stronie głównej serwisu.

Damian

Witam Ja nie pracowalem w instalu ale mieszkam nie daleko i wiem co nieco, przed tym zakładem trzeba ludzi ostrzegac. Halas jest slyszalny w duzej odleglosci a czesc gdzie przerabiaja drzewo jeszcze do tego pyli nawet w telewizji bylo o tym jak nam niszcza srodowisko. Co do wladz zakladu to racja ze wogole nie szanuja pracownilow. Z czudca malo osob tam pracuje bo wiedza jak tam jest, ale slyszalem ze okropnie tam brakuje ludzi do pracy. Podobno w ogloszeniu obiecuja kokosy a pozniej itak zarabiasz minimum. Wiec raczej bym omijal ten zaklad. Ciekawi mnie kiedy tez wlade zrobia z nim porzadek bo jest bardzo uciazliwy dla okoliczny mieszkancow.

Ja tam nie polecam pracowalem chwile iwiem jak jest huk (usunięte przez administratora) i kłamstwa kierownictwa. Lepiej dojechać do Rzeszowa i pracowac spokojnie.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Mayki

Pracowałem tam prawie dwa lata, może kokosow nie ma ale pieniądze są dobre, i jeśli ktoś oszukuje to raczej brygadzisci ale zgłosiłem ten fakt i ten brygadzista wyleciał. Kierownictwo może trochę goni do pracy ale tak jak wszędzie trzeba wyrobić normę i tyle. A co do pieniędzy to zawsze była premia wiedz nie ma co narzekać tylko wziąć się do pracy . Ogólnie miło wspominam pracę w tej firmie.

Renata

@Adam, bardzo proszę o wyrażanie opinii w sposób kulturalny, zgodny z panującym regulaminem na gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin W poście wspomniałeś, iż głównym problemem z jakim się spotkałeś pracując w firmie Instal Czudec, jest kwestia kierownictwa, które nie do końca dobrze postępują z pracownikami, jednak co dobrego mógłbyś powiedzieć o firmie Instal Czudec, przez okres w którym pracowałeś tam? Czy w firmie tej można nabyć cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości?

Witam Pracowałem w instal ponad rok i potwierdzam to co mówi Andrzej. Ludzie na kierowniczych stanowiskach to zwykle chamy. Proszę sobie wyobrazić że nawet wody pracownikom żałują, premia niby jest ale ciągle obcinaja warunki tragiczne. Nowi pracownicy przychodzą i zaraz odchodzą jak się zorientuja o co chodzi. Załoga to głównie ludzie na emeryturze lub ci którzy chcą do niej dociagnac.

Renata

@Andrzej używasz mocnych słów pisząc, że kierownictwo oszukuje. Jeśli tak jest, to poprzyj to jakimiś argumentami. Czy szukanie oszczędności objawia się w postaci braku premii, braku benefitów pozapłacowych?

Pracowałem tam i nie polecam warunki oplakane. Kierownictwo tylko oszukuje ludzi i szuka oszczędności na pracownikach.

Zaciekawiony tematem
@Andrzej

Nie wiem dlaczego ciągle (w zasadzie co miesiąc) pojawiają się nowe oferty pracy w Instalu na te same stanowiska. Czy firma tak prężnie się rozwija, że potrzeba nowych pracowników, czy po prostu nowo przyjęci nie wytrzymują tam długo i odchodzą? Może ktoś z byłych pracowników jest w stanie mi odpowiedzieć?

Renata

@Zaciekawiony tematem zgodnie z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , każda wypowiedź łamiąca powyższe ustalenia może zostać usunięta. @Grzesiek a pytałeś się, skąd taka różnica w zarobkach pomiędzy ogłoszeniem a rzeczywistością? Daj znać.

Zaciekawiony tematem

Dlaczego ostatnia opinia została usunięta?

Grzesiek

Witam Byłem dziś na rozmowie o pracę i mogę powiedzieć że zmarnowałem sobie dzień urlopu. Rozmowa najgorsza na jakiej byłem, w ogłoszeniu było 2800 a to chyba dyrektor tego zakładu zaproponował ma 2100 to jakieś żarty. Propozycji nie przyjąłem oczywiście. Trzeba być tępy całkiem żeby takie coś proponować dla spawacza ( mam doświadczenie 12 lat na rurach). Jakas tam premia jest ale marna z tego co się dowiedziałem. Byłem też na hali i warunki tragiczne zwłaszcza huk. Proponuję omijać ten zakład nawet szkoda jechać na rozmowę. To co piszą w ogłoszeniu bardzo różni się z tym co jest w rzeczywistości. Pozdrawiam Grzesiek

Nick 1234567

Nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora) i beznadzieja.Dyrektor (usunięte przez administratora) który sądzi że za najniższą krajową ludzie będą się zabijać aby u niego pracowac. Maszyny chodzą po 10 lat bez generalnego remontu a jeśli się już coś popsuje to pierwszy jest winny pracownik który na niej pracował a i nie ma co liczyć na podwyżki ponieważ derektor od 7 boleści sądzi że jeśli podniosą najniższą krajową z urzędu to pracownikowi to w zupełności wystarczy . Jeśli chcesz dużo pracowac a mało zarabiać to zakład idealny dla ciebie

Renata

Opinii jest wiele. Dobre warunki pracy są ważne. Jeżeli jednak kilkoro z Was nie poleca pracy w firmie Instal Czudec, to dlaczego konkretnie tak jest? Jak wygląda sam proces rekrutacyjny? Po tych komentarzach narzuca się wiele pytań. Jak ma się kwestia nowych stanowisk pracy i podejścia pracodawcy do swoich pracowników? Jaki pozytywny aspekt widzicie w pracy w tej firmie?

Tigowiec

Mam nadzieję że nie jest tak źle jak tu większość pisze. Mam zamiar aplikować na stanowisko spawacza. Czy do Instalu przyjmują spawaczy po kursie albo z małym doświadczeniem?

Daniel
@Tigowiec

Jak Masz dwie ręce to wystarczy

@Tigowiec

Lepiej szukaj pracy gdzieś indziej.(usunięte przez administratora)

Tigowiec

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Kołchoz? Jak mam to rozumieć? Chodzi o mobbing, poniżanie, stare lub zepsute narzędzia, brak szatni i w ogóle złe warunki czy coś innego? Jak traktowani są spawacze? Jeśli to możliwe, proszę o szczegóły, oczywiście proszę pisać przestrzegając zasad regulaminu. Druga sprawa, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Bardzo zależy mi na info. Koniecznie potrzebuję roboty, ale po tym co przeczytałem, zaczynam się zastanawiać czy zawracać sobie głowę Instalem.

Były
@Tigowiec

Warunki tragicznie nie na wyciągów na hali huk pewnie przekracza wszystkie normy. O urlopie zapomnij. Szatnie są ale w opłakanym stanie brak pasty do mycia i ciepłej wody częste przypadki. Ubrania raz na rok rękawice spawalnicze jedne na miesiąc a najlepiej żeby nie brał wcale. Spawacz to dziadki które chcą dociagnac do emerytury ogólnie zakład nie polecam. Jest nieudolnie zarządzany przez ludzi którzy zatrzymali się w PRL.

@Były

Dziękuję za informację. Takie warunki są rzeczywiście nie do przyjęcia. Zdrowie mam jedno. Wolę już do pracy dojeżdżać że Strzyżowa do Rzeszowa. Instal odpada.

Witam Pracowałem tak kiedyś 3 miesiące i powiem tak szkoda czasu na tą firmę lepiej iść do sklepu towar wykładać. Sami emeryci wszyscy młodzi uciekli. Dyrektor stary komuch nic nie dociera kierownik (usunięte przez administratora) lata jak pies naprawdę szkoda czasu. Po zakończeniu tam pracy obciążyli mnie kosztami ubrania roboczego co jak się później dowiedziałem bez prawnie. A ubrania dają na 9* miesięcy, buty na rok bo trzeba oszczędzać a dyrektor wynosi ubrania do domu śmiech na sali. Jak przyjeżdża PIP to dostaje w łapę i nie przeprowadza kontroli a warunki ciężkie zwłaszcza na ślusarni.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Czudec - Czudec

• Jak się pracuje w Instal Czudec?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Czudec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Czudec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instal Czudec
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rzeszowska 37B
    38-120 Czudec