Opinie o Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. w Przejęsław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. w Przejęsław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator Nowy wpis

Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Ustawiacz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Bożena Nowy wpis
Inne

Teraz jest rekrutacja w internecie pracownika na stanowisko Menadżer ds. rozwoju rynków i sprzedaży. No i jestem zainteresowana pracą. Wiecie, jak czesto są te podróże służbowe? Bo wymagają w ogłoszeniu od kandydatów gotowości do takich częstych podróży. To ile ich jest w tygodniu? Ile w miesiącu? I czy wyjazdy są na tygodnie czy na dni?

Stefan Nowy wpis
@Bożena

Pani Bożeno jeśli pracowała pani kiedyś w sprzedazy na podobnym stanowisku to wyjazdy są czymś naturalnym nawet 5 dni w tygodniu. Żeby coś sprzedawać i rozwijać trzeba bywać u klientów = częste / bardzo częste wyjazdy. To nie jest praca stacjonarna.

Barman

Omijać firmę szerokim łukiem. Obiecują wysoką płacę (umysłowi). Nie ma żadnych dodatków. Tylko dlaczego co kilka miesięcy się oni wymieniają. Bardzo zła atmosfera. Same spotkania, spotkanie za spotkaniem z którego nic nie wynika. Dyrektor mieli ciągle to samo! Nikt nie potrafi podjąć decyzji (brak w spodniach nie napiszę czego...)!!! Naprawdę strata czasu na przestrzeni mojej 15-letniej kariery w Polsce ta firma to najgorszy (usunięte przez administratora) Nazwał bym to jak w filmie dokumentalnym "Arizona": "popegierowskie zbytki". Żadne nawet firmy zewnętrzne nie chcą z tą firmą współpracować. Radziłbym się właścicielowi przyjrzeć bardzo wnikliwie zasadom zakupu surowca drzewnego:)

Sylwia
@Barman

Napisałeś, że Forest Style Industry nie oferuje żadnych dodatków pozapłacowych. A jest jakiś system premiowy? Jeśli tak, to od czego zależy, czy dostanie się premię?

Problem
@Sylwia

Umysłowi nie mają żadnej premii ani nagrody. Natomiast fizyczni mają premię zależną od wyprodukowanych metrów % realizacji. Należy mieć na uwadze, że park maszynowy to lata 60-70 więc stary, brak remontów co później przekłada się na brak premii.

@Sylwia

Pracownicy umysłowi nie mają żadnych dodatków abi premii. Jest sama płaca zasadnicza. Fizyczni mają do kilka stów brutto góra. Jest jeszcze fundusz socjalny ponad 200zl na święta. No i paczki dla dzieci na święta trochę słodyczy. Normalnie super!!!

abstinente
@Barman

Co do dyrektora tej waszej firmy (jeśli piszesz o dyrektorze produkcji - k.p.) to powiedzmy że znany jest on z innej firmy (firma c....). Generalnie sugeruję wpisać sobie w wyszukiwarce google hasło "szef psychopata" i poczytać z kilkanaście artykułów na ten temat i się przyjrzeć osobom na górze w tym waszemu dyrektorowi produkcji (k.p.). No i potem się zastanówcie czy widzicie czy też nie widzicie u kogoś tam typowe cechy psychopatyczne opisane w tamtych artykułach. Podpowiadam, że ważniejszych cech to (usunięte przez administratora) skłonność do kłamstw", "skłonność do manipulowania ludźmi/pracownikami" no i jest jeszcze kilka innych cech ale te chyba najłatwiej wychwycić. Generalnie takie osobniki mocno dbają o swój wizerunek i potrafią być bardzo tzw. "ą ę". Generalnie wg artykułów o szefach psychopatach w społeczeństwie jest około 1% osób z cechami psychopatycznymi, zaś na kierownicznych stanowiskach osoby o cechach psychopatycznych stanowią około 4% (czyli jest ich więcej kilkakrotnie w tej grupie osób). Tak więc poczytajcie sobie, przyjrzyjcie się i pomyślcie.... Co do tego, że nikt nie potrafi podjąć decyzji to może i wynikać z tego, że ktoś może otacza się osobami nie umiejącymi podejmować decyzji, a nawet jak ktoś potrafi podejmować skuteczne i trafne decyzje to będąc pod wpływem ciągłych manipulacji np. jakiegoś psychopaty może mieć tak mózg wyprany, że zacznie zatracać umiejętność logicznego myślenia i podejmowania trafnych decyzji. A jak pracownik jest odporny na pranie mózgu to psychopata się go szybko pozbędzie z firmy. W dodatku jednostki psychopatyczne uwielbiają otaczać się osobami podatnymi na manipulacje, niemyślącymi i takimi co nie podejmą samodzielnych decyzji. A tak przy okazji: jaką macie tam rotacje?? dużą czy małą? Co na rotację mówi k.p.? Czy mówi że jest duża rotacja i to źle zatem, czy też może mimo stałego średniego poziomu zatrudnienia od lat opowiada innym "aaach nasza firma się ciągle rozwija, rekrutacja do naszej firmy jest ciągła, ciągle rekrutujemy, firma się ciągle rozwija"???

egon Nowy wpis

Barman zostałeś wywalony z tej firmy . Przestań ściemiać

marwik73
Kandydat

Kto teraz zarządza zakładem jak Zarząd 100% francuski ?

Piotr
@marwik73

Zarząd zawsze był 100% Francuski.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko OPERATOR / USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Mimi
Inne

@Barman ale tylko obiecują czy faktycznie pensja jest wysoka dla pracowników umysłowych?

Nina
Inne

Od dość dawna nikt nie zamieścił żadnej informacji, czy jest ku temu powód?

Jak wygląda teraz praca w firmie Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. w miejscowości Przejęsław? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Marek montaż
@Administrator

Praca to tragedia. Firma nie bardzo wie,czego chce. Mało tego premii już (usunięte przez administratora), ciągle w ostatnim czasie zmiany kadry zarzadzajacej co źle wpływa na nas i na atmosferę a pseudo (usunięte przez administratora) nie nadaje się do niczego oprócz obiecanek i swoich śmiesznych tekstów do pracowników. Jeszcze 3 miechy i nie będzie dzięki polityce firmy żadnych polaków! Nie polecam!!!

Olek
Inne

Forest Style Industry to bardzo dobry pracodawca. Polecam pracę osobom poważnie traktującym obowiązki.

Zostaw merytoryczną opinię o Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. - Przejęsław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Forest Style Industry Bolesławiec Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii