Opinie o Instal Czudec w Czudec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instal Czudec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instal Czudec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Czudec w Czudec

Robert

Podpowiedzcie czy są jakieś szanse na pracę w firmie po nowym roku? Na jaką umowę można liczyć?

Krzysztof Ogier
@Robert

2800 brutto i umowa zlecenie

@Krzysztof Ogier

Akurat w firmie nie ma ani jednej osoby zatrudnionej na podstawie umowy zlecenie. Faktycznie stawka nie jest rewelacyjna, jednak wszyscy pracownicy dostają umowę o pracę.

@R.

Proszę nie kłamać ponieważ były przypadki ze ludzie robili na umowie zlecenie.

@Marcin

Nie wiem jak było x lat temu, wiem jak jest dziś a Pan Robert pytał o sytuację po nowym roku :).

@Marcin

Nie x lat temu tylko zaledwie kilka miesięcy temu jak już coś.

@Marcin

Panie Marcinie, proszę nie wprowadzać w błąd. Powtórzę, w ICF wszyscy pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, zachęcam do złożenia CV a sam Pan się przekona :) Pozdrawiam !

Jeszcze wam opowiem historię o mobbingu i znęcaniu psychicznym na pracownikach szczególnie tych starszych ale to w nastepnej histori z życia instalu

R.

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, skoro pisze Pan, że w ICF jest jak źle, że szefostwo znęca się psychicznie nad pracownikami to co oni tu jeszcze robią? Dlaczego nie zmienią pracy?

Jak kamery pomagają w bezpieczeństwie bardzo ciekawe?. Jak był wypadek z dźwigiem to kamery nie pomogły. Wypadek jak wciaglo palce w walcarke kamery nie pomogły. Wypadek jak spadł z wózka widłowego i jest kaleka bo nie słyszy kamery nie pomogły. Kamery pomagają wam żebyście siesiedzieli i patrzyli w nie i zabierali marna premie za to że ktoś stanie na minutę. A jak wyleciał strażnik z bramy za to że odmówił sprawdzania plecaków pracownikom co co powiecie pani agato i panie grzegorzu. Wielki prezes bez doświadczenia co przed ślubem jeździł wózkiem widmowym u teścia za najniższa krajowa

D.

Owszem kamery nie zapobiegają w żadnym stopniu wypadkom przy pracy, które niestety się zdarzają, nie tylko w naszej firmie, pozwalają jednak w jakimś stopniu odtworzyć co się stało i jaka była tego przyczyna. Panie Andrzeju, dyskusja jest zbędna, proszę pogodzić się z utratą pracy i pozostawić po sobie jednak pozytywne wspomnienia. Wszystkiego dobrego.

Następna rzecz to kamery wszędzie i na każdym kroku jesteś obserwowany nawet jak wchodzisz do kibla to cię widzą na każdym rogu kamerą na hali jest po kilka kamer na w białym domu w Waszyngtonie jest mniej ker niż na instaluje w Czudcu

R.

Kamery w miejscu pracy nie są akurat żadną nowością, chociażby ze względu bezpieczeństwa. Tym co chcą pracować kamery w niczym nie przeszkadzają, najwięcej "płaczą" Ci co wola się kręcić i najmniej robią.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal Czudec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Zakład jest w opłakanym stanie maszyny prehistoryczne na większości wisi kartka remont maszyny a i tak się na nich pracuje. Jakaś jest nie do zniesienia jak byli z inspekcji pracy mierzyć hałas na hali to zamykało uszy bo nie mogli wytrzymać. Oczywiście normy instalacji spełnił tylko ciekawe ile dostali w kopercie. Następna rzecz to wynagrodzenie. Zapłata jest minimalna premia była w kopercie 200-300zl bo korzystali z tarczy dlatego nie przesyłaliśmy ma konto teraz się zmieniło i dają na konto czyli mniej zarabiasz bo odbijają podatek. Socjalne nam zabierają. Przerwę skrócili do 1min choć pracujemy w warunkach szkodliwych. Do dyspozycjiasz szlifierki i młotek Tymi narzędziami masz działać cuda bo to idzie na cały świat Niemcy jak byli na kontroli to robili zdjęcia bo nie mogli uwierzyć w takie warunki i narzędzia jakimi robimy pewnie niezły mieli ubaw u siebie Co Chile jakiś wypadek bo wszystko przestarzałe alo bez przeglądów i atestow

Jak wygląda sprawa grafiku w Instal Czudec. Czy pracodawca idzie na rękę?

w ICF Steel są stałe godziny pracy tj. 7-15 od pon do piątku

Dariusz

@edward czyli nie ma u was za dobrze ?

bolo
@Dariusz

Jest dobrze ale tylko starym pracownikom mają firme w firmie kradną i robią fuchy dlatego nie mają czasu na robotę młody musi robić za kota jak się nie dasz zkolegować to długo tam nie porobisz

Little Joe
@bolo

A to jeszcze wódki nie postawiłeś ?

Piątkowy wypadek na zakładzie karetka i policja myślę że w końcu się wezmą za BHP i za tych złodziei czas najwyższy zakończyć ten cyrk co się wyprawia na tym zakładzie

Edward

Majstry to koledzy prezesa minimum 3 razy dziennie Ci (usunięte przez administratora) obrobią. Dwóch biedaków którzy myślą że są kimś a nie maja pojęcia o niczym przykre to i smutne

Little Joe
@Edward

O czym nie mają pojęcia? O Robocie? Czy o byciu kowbojem? Kowboj (ang. cowboy) – pasterz bydła w Ameryce, zajmował się również hodowlą koni. Kowboje obok Indian, bandytów i szeryfów stali się ulubionymi bohaterami westernów. Stereotypowy (westernowy) kowboj był podziwianym przez innych symbolem wartości i sprawiedliwości. Nosił on kraciastą koszulę, dżinsy i kapelusz, a najczęściej także buty z ostrogami. Biegle posługiwał się lassem i noszonymi u pasa rewolwerami. Swoje życie kowboje spędzali na pilnowaniu i pędzeniu stad bydła. Tę monotonną egzystencję urozmaicali wizytami w saloonach, gdzie swoje skromne zarobki zwykle przepijali. Taki obraz kowboja jest jednak częścią wylansowanego przez Hollywood mitu Dzikiego Zachodu, w rzeczywistości (szczególnie w USA i Argentynie) uchodzili oni za ludzi wyobcowanych, dzikich i niebezpiecznych.

Jak długo czekaliście na odzew z Instal Czudec? Oddzwaniają zawsze?

Krzysztof Ogier

Godzinę. Niema kim robić, więc biorą kogo popadnie

Czarek

@Bumerang Idealnie to nigdzie nie będzie. Warto doceniać pracowników z długim stażem bo to są fundamenty firmy

Bumerang
@Czarek

Jeśli nie rozumiesz to pomocna jest Wikipedia.To taka strona gdzie można dowiedzieć się czegoś czego się nie wie lub nie rozumie. Pies ogrodnika – związek frazeologiczny będący określeniem pejoratywnym. „Psem ogrodnika” jest nazywany ten, kto uniemożliwia lub utrudnia innym osobom dostęp do jakichś pożądanych przez nie dóbr (rzecz, stanowisko zawodowe, społeczne, partner życiowy itp.) pomimo lub dlatego, że sam nie może tych dóbr zdobyć lub czerpać z nich pożytku[1]. Potocznie występuje niekiedy z dodatkowym objaśnieniem: "sam nie zje i drugiemu nie da.

Mateusz

Myślę że przydała by się kontrola z racji tego ze premie dają na czarno wszystko co było możliwe zostało zaniżone w firmie powód: tarcza antykryzysowa Wniosek: roboty bardzo dużo a pieniędzy coraz mniej gdzie poszły pieniądze od Rządu?

Magik
@Mateusz

Z tego co wiem to branże które ucierpiały najbardziej to: turystyka,hotelarstwo,bary,fryzjerstwo,restauracje,transport,siłownię,baseny,kluby fitness itp. Ale to tak na zdrowy rozsądek pomijając co zamknęli jeśli konstrukcje wychodzą z firmy to chyba ktoś to odbiera i za to płaci według mojego rozumowania. Jeśli terminy wykonania zostały przyjęte została ustalona cena i umowy zostały podpisane a zlecenia zostały zrealizowane to jak firma może mieć kryzys? Marsjanie zablokowali przelew? Fajnie było by żeby ktoś to wyjaśnił. Materiał energia nie tanieje ,,bo jest kryzys"... Tak samo bułka w sklepie nie tanieje jak i wódka to czemu siła robocza tanieje .. Ale chwilka ,,kto to ma dziś imieniny '' ???????????????????????????? ????????????????????????????

Firma zacofana , pieniądze tragedia (2700 brutto dla spawacza) - to chyba mówi samo za siebie. Dyrektor na rozmowie o pracę obiecuje dość wysokie stawki , a jak przychodzi do podpisania umowy to wyjeżdża z najniższą krajową. FIRMA DLA OSOB KTÓRZY CHCA DUZO PRACOWAĆ A MALO ZARABIAĆ :)

Byly pracownik

Pazdziocha. Duze oczekiwania I marne wynagrodzenie. Nie polecam

spawacz

Panowie zachęcam gorąco!! Można wyciągnąć nawet dwa koła jako spawacz. To naprawdę dobre pieniądze są. HAHAHAHAHAHA!!!(Panie tu trzeba robić wszystko.) Kto był na rozmowie wie o co chodzi.. Hehehehehehheheeee!!!!

Niewidzialny

Pozostawię to bez komentarza.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Instal Czudec?

Bolo

Tylko bez doświadczenia!! Przecież z doświadczeniem nikt tam pracować nie przyjdzie za 2000 tyś.

Lucyfer

Wiela tam teraz można wyciągnąć?

@Lucyfer

2100 zł na rękę w warunkach szkodliwych

Ryszard

A jak bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy koronawirus wszystko zmienił?

@Ryszard

jak bardzo ? Od Marca robimy za najnizszą krajową premie zabrali lub płacą po 200 zł mimo ze przerobienia mamy 300 % (usunięte przez administratora) bo podobno kryzys... Kryzys to mają pracownicy a całe kierownictwo nam zabiera słusznie zarobione pieniądze

Bolo
@Paweł

Premie zabrali ,bo kasa na dodatkowe kamery potrzebna jest. No ale to przecież o bezpieczeństwo pracowników chodzi.

Krzysztof
@Bolo

Wielmożny dyrektor dzwonił w piątek do mnie z prośbą bym przyszedł do pracy za 2600 brutto lub zachęcił znajomych ponieważ potrzebują ludzi...odpowiedziałem za 2600 brutto to rób Sobie Pan sam Dziękuję

)))))

Na rozmowie rekrutacyjnej usłyszałem tak: Panie tu trzeba robić wszystko. Ale pieniędzy dużych nie ma.2600 brutto. Warto tam pracować. Zachęcam....

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Czudec - Czudec

• Jak się pracuje w Instal Czudec?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Czudec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Czudec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instal Czudec
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rzeszowska 37B
    38-120 Czudec