Opinie o Instal Czudec w Czudec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instal Czudec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instal Czudec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Czudec w Czudec

Pojawiło się ogłoszenie instal przyjmie za 2800 brutto idziesz na rozmowę dyrektor proponuje 2100 i haslo" jak się Pan sprawdzisz to damy" ale jaja znów kłamie pracuje 15, lat i mam 2400 brutto jak większość

Waldek

Hamstwo i kłamstwa ciągle się ludzie zwalniają pracowałem tam rok temu i źle to wspominam nie polecam

GACEK

Kłamstwo i oszustwa dyrektora i kierownika jak chcesz godnie zarabiać to nie tam. Ostatnio zwolniło się 9 osób chyba to o czym świadczy. Zostali tylko głupi rogacze co nie widzieli innych zakładów.

Praca bez perspektywy praktycznie nie ma nowych maszyn jedna prasa tylko tak poza tym to tylko młot i spawarka

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal Czudec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

To nie zakładę pracy tylko (usunięte przez administratora) Ciężka praca w ciągłym stresie. 250h miesięcznie wszystkie soboty zero wolnego a o urlopie można zapomnieć. Jeśli nie musisz to tam nie idź. Wypłata oczywiście najnizsza na konto reszta do koperty. Brak słów...

GACEK

Zakład porażka ludzie uciekają

Oliwa szujo do domu

Darek

Zakład dno oliwa komuch nie za się na niczym liczy się ekonomia i przerób kierownik szuja bez zdania lata jak głupi po zakładzie urlopów brak bo ludzi brakuje bo uciekli już nie długo i będzie koniec instalu i dobrze ????

Pracowałem tam. Potwierdzam negatywne opinie wpisane na tej stronie. Przez Dyrektora Tadeusza O. ten zakład idzie w runę. Fachowcy których miał ten zakład to naprawdę wysoka półka, nie doceniani niskie zarobki i dlatego odeszli. Zostali emeryci i młodzi z łapanki ewentualnie i którzy zostali zwolnieni z innej pracy i nie mieli się gdzie podziać. W tym zakładzie (tj. ludziach był ogromny potencjał) wszystko zniszczono szczególna zasługa dyrektora. Naprawdę nie polecam iść tam do pracy.

mis

Ja tez tam pracowałem to jest zakład porażka a dyrektor O. To matoł nie zna sie na robocie i to przez niego zakład traci prawdziwych fachowców nie polecam

work
@mis

Polecam Dobre wynagrodzenie , praktycznie zawsze ponad 2 tys, jak sie (usunięte przez administratora) to wiecej , Dyrektor jest spoko , mozna sie dogadac , inne czasy , pracuje od miesiaca i ciesze sie z pracy.

Technolog

Pracuję już ponad 3 lata na stanowisku technologa, po dwóch podwyżkach w końcu wskoczyła dwójka z przodu oczywiście brutto. Czasem dorzucą coś pod stołem. Ale warunki ciężkie, oprócz komputerów to maszyny zatrzymały się na wczesnych latach 60. Kierownik w porównaniu z dyrekcją może być, dyrektor to tępy komuch, nic nie pojmuje, nie docierają żadne argumenty. Najlepiej opłacana jest rodzina dyrektora i prezesa. Reszta balansuje w granicy 2000 brutto, czy władasz młotkiem czy kompem i rozumem. Dałem mierny, ale długo zastanawiałem się nad najgorszą oceną.

Wojtek
@Technolog

Zakład stanął w latach 70 nic się nie zmienia pełno emerytów co ledwie chodzą. A dyrektor to szuja i tępy gniot.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Czudec - Czudec

• Jak się pracuje w Instal Czudec?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Czudec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Czudec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instal Czudec
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rzeszowska 37B
    38-120 Czudec