Opinie o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale konstrukcyjnym/projektowym?

wodnik-rzecznik
@123321

Szybkie (BARDZO SZYBKIE) rysowanie pomysłów AV. Dane wejściowe dostajesz niespójne i nielogiczne. Zadawanie pytań uznawane jest za objaw głupoty i ograniczenia. W takim razie poprawne wykonanie rysunków konstrukcyjnych nie jest możliwe. Ale to pozostaje Twoim problemem Tobie za to tyłek skopią. Przygotowanie właściwego zestawienia materiałów jest niemożliwe. W zależności od humoru krzykliwego planowania produkcji rozwiązanie przyjęte w zeszłym tygodniu w tym już jest błedem i trzeba za taki bubel ukarać rysowniczego. Wśród konstruktorów/projektantów są (w zasadzie) sami młodzi, więc nic się nie nauczysz, bo nie ma od kogo. Podsumowując - Schneller! Schneller! Arbeite schneller!

Pracowałem w CGH na przełomie 2013-2014.Spawałem zbiorniki w wewnątrz. Szkolenie BHP zalecenia behapowca bezwzględnie używać maski spawalniczej tylko z pochłaniaczem!!! na stołówce (kurnik) wisi pismo-wytyczne BHP na temat spawania zbiornika w środku -maska z pochłaniaczem.To tylko teoria w tym zakładzie!!!! Z tego co wiem w zbiorniku zamkniętym podczas spawania dodatkowo powinien być nadmuch i wyciąg dymów spawalniczych.I najważniejsze jeden człowiek ubezpieczający spawacza podczas pracy.To samo tylko teoria!!!!! Kazano mi spawać w masce jednorazowej M3!!!!! nie zrobiłem tego ani razu. Powiedziałem że nie wejdę do zbiornika bez odpowiedniego sprzętu.Poinformowano mnie że po trzech próbnych miesiącach otrzymam sprzęt, moja odpowiedź po trzech miesiącach wypluję płuca i mnie zwolnicie. Następna odpowiedź przełożonego że sprzęt kosztuje 4000zł i jest za drogi dla nowych,moja odpowiedź moje płuca i zdrowie są więcej warte. Następnie poinformowałem że idę z tą sprawą do behapowca. Po trzech dniach niepotrzebnej dyskusji bo to należy się spawaczowi w zbiorniku jak psu miska z wielką łaską dostałem sprzęt, był używany ale filtry i wszystkie części eksploatacyjne miałem na wymianę. Pracowałem jako spawacz w Holandii ,Niemczech, Norwegii mam jakieś tam minimalne porównanie i odniesienie do warunków pracy na tym stanowisku np w Niemczech zamknęli by tę firmę po pierwszej kontroli. CGH kwalifikuje w sklali od 1 do 10 na 1 Z tego powodu zrobiłem się nie wygodny i nie do ułożenia dlatego nie przedłużyli umowy pracowałem tylko 2,5 miesiąca Pan Mistrz mi przekazał że wzywają mnie do biura zwolnienie załatwili natychmiast Mistrza już nie widziałem do końca dnia pewnie mnie UNIKAŁ.Pani która wydaje sprzęt roboczy mówiła mi że tak tu jest co jakiś czas kiedy potrzebują ludzi do wyrobienia planu a później do widzenia. Moje uwagi Warunki :złe,zapylenie ,zimno ,słabe oświetlenie, zużyty sprzęt spawalniczy,przełożeni od mistrzów w górę chyba z Marsa zaznaczam na dzień 15.02.2014 może coś się zmieniło w razie czego proszę o info.Pracownicy i brygadziści w porządku . Rada dla spawaczy zwłaszcza młodych i początkujących nie dajcie się namówić na maskę jednorazową w tych warunkach pracy maska jednorazowa po pół godzinie jest dosłownie ruda to wszystko zostaje w płucach.Nie ulegać zastraszaniu wymagać tego co wam ,nam się należy.

Druciarz.
@były pracownik

Wszystko zwięźle i na temat o tej czarodziejskiej firmie. Wiedz, że to dotyczy wszystkich stanowisk od mistrza w dół. No i nie martw się: na Twoje stanowisko przyjęli ukraińca, który nic nie wymaga, bo niewiele umie ale i tak zrobi Twoją robotę tylko, ze trzy razy dłużej i sześć razy mniej dokładnie. Powodzenia.

Znowu rusza szkółka spawaczy w CGH.mlodzi pracownicy nie wiecie na co się piszecie.jeśli macie możliwość to zrezygnujcie odrazu. Omijajcie szerokim łukiem ten zakład.

Rrr

Matacze wykorzystują ludzi na Maxa dobrze że już tam nie pracuję

szyszko

Heej nie no może nie codziennie ale faktycznie dosyć sporo ostatnio tego się pojawiło od nich prawda?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczno-Gospodarczy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Tak są tak popularni że jak ktoś usłyszy że jest wolny etat to omija zakład dalekim łukiem.a etat tu jest zawsze. Miejsca pracy zaoychane są Ukraińcami ponieważ Polacy już się poznali na tym zakładzie.

a jak z wynagrodzeniem w tej firmie na roznych stanowiskach moglby ktos powiedziec?

Pracownik prod.

Tak wspaniale ma kazdy pracownik spoza kliki Józia i Mariki :)) Kasa na czas, ale to obowiązek pracodawcy a nie jakis przywilej dla pracownika Satwki kiepskie. Poza tym reszta jest do bani Atmosfera zła dla pracownikow fizycznych i biurowych. Chyba CGH pozytywy sami tutaj sobie wystawiają

Nie wiesz co piszesz.P pracowników się nie szanuje.

były technolog

Oni są dziwnii, bo mieli dobrych ludzi. Kierownika działu konstr. też załatwili na amen, raczej chcieli, ale dostał cynka i poszedł na chorobowe. Facet miał pojęcie 100 razy lepsze od tych co przyszli po nim. Po prostu chciał coś zmienić, usprawnić, zoptymalizować. Dostał w podziece kwit "żegnaj gienia", bo świat się zmienia i mamy kogoś na Twoje miejsce po układach. Nie polecam tej firmy

technolog CGH 2

Cały czas szukają na gł. konstruktora. Minęło już kilka miesięcy:)) W dziale konstrukcyjnym CGH jesteś nikim, tzw. murzyn i popychadło. Ogólnie ludzie uciekają i jest tam u nich rotacja. Rządzi Niemiec, który doprowadza do takich sytuacji. Kiedyś firma była ok, ale te czasu już przeminęły z wiatrem. Nie polecam. Chyba że dostaniesz się po układach do kliki kolesiostwa wujka J. :)))

Atmosfery to tu nie znajdziesz ale zatrudnienie tak.pewnie prędzej czy później jak poznasz wszystko jak to tu działa to i tak będziesz chciał odejść.

wyciagniety wacek

cgh swoje zycie skonczylo z dniem odejscia polasika kazdy narzekal ale z niczym nie bylo problemu kazdy zarabial i nikt nikogo nie pilnowal a teraz szef produkcji zlodziej to ma wszystich za zlodzieji zakladajac 50 kamer

gil

To jak oni produkują zbiorniki jeżeli ich nie potrafią przeliczyć? Coś mi śmierdzi prowizorką w tej firmie...

A szukamy bo połowa ludzi z wykończenia uciekła na chorobowe widząc co się tu dzieje ;)

Baczny Obserwator

Kolejna osoba odchodzi ze śrutowni. Chodzą słuchy ze zwolnią się jescze dwie inne...w tym lakiernik :) bravo CGH!

niekumam

Handlowca NIE szukają. Ci którzy sa, wystarczają. Wielki AV wystarcza za trzech. Szczególnie we wprowadzaniu bur..lu Szukają głównego konstruktora. Chcesz to se spróbuj. Zostałeś ostrzeżony.

niekumam

Gość, który znał te firmę jak nikt od lat i spędził w niej pół życia, wk..ił się na ten (usunięte przez administratora) i poszedł do konkurencji. To samo zrobił najbardziej kumaty handlowiec. CGH obudziło się z ręką w nocniku. Teraz tylko dyrektor umie się obsługiwać z UDT więc szukają jelenia, co będzie czarna robotę robił.

Eric

Cały czas szukają i nie ma to związku z rozwojem firmy tylko z rotacją. Ok 70-80 % załogi nie pracuje dłużej niż 2-3 lata. Najbardziej wartościowi i doświadczeni ludzie odchodzą , a dlaczego to wystarczy poczytać komentarze poniżej.

cgh

czytam te wpisy i widzę że biurowym się nudzi panie Kujawa

Andreas
@cgh

Ja. natürlich. Arbeiten Sklaven.

wysłane z telefonu
@Andreas

sam jesteś niewolnikeiem

paweł
@cgh

wojtek do roboty lewizne kręcić najlepiej ci to idzie

Pitok

Dzwigniowy! Ciebie chopie my szukali, nawet na Šlunsku w kopalni. Mamy akurat wolny dźwig firmy Kindermachen. Stoi w sejfie i się kurzy to za 11 zł byś sobie pooperował. Język znasz to się nadasz.

dźwigniowy
@Pitok

To muwisz, rze mogem papiery zkładać do was na dźwigowego i 11 zeta dostane. To fajnie jezd, rzona sie ucieszy, rze robotem u was dostane. A jeszcze mam pytanie, czy podanie o robotem mogem napisać rencznie, bo nie mam kompa z drukarkom, jak na kompie to muszem w pośredniaku poprosić co by mi drukneli.A ty tam to pewnie w biuże jakimś kerownikiem jesteś, rze tak wszystko wiesz. Dzienki za pomoc i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CGH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGH Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Srebrna 39
    85-461 Bydgoszcz