Opinie o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Hanna

@Jarek mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy CGH Polska. Jednak nie jestem z tą firmą w żaden sposób związana. @PaniMwidzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Może innym pracownikom będzie łatwiej opowiedzieć, jeśli powiesz na jakim stanowisku pracą jesteś zainteresowana.

PaniM

Jak wyglądaja zarobki +- na dzień dzisiejszy?

Były Pracownik

Mistrz ZŁY ...niema bhp...wyścig w pracy... ale dalej tam pracuję??? CZYLI NIE JEST TAK ŹLE BO DALEJ TAM PRACUJECIE.... kto sra do swijego gniazda jacyś obserwatorzy o co kaman ... moze wiecej pracować a nie obserwować może w tedy majster będzie milszy (( nikt nie lubi leni))

Zle warunki pracy brak przestrzegania zasad BHP. Mimo że fajni ludzie prywatnie w pracy wyścig.... Mistrz beznadziejny tylko podać o mobbing. 0 wiedzy i pojęcia o pracy grunt by u niego się zgadzało...nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczno-Gospodarczy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Baczny obserwator

Odkąd podchodzili jakiś czas temu najbardziej wartościowi ludzie, zarówno produkcyjni jak i biurowi, to firma kuleje coraz bardziej. Kto tworzy układy to chyba każdy widzi...

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co się pisze..tekst nie ma na celu oceny firmy lecz pokazania odczuć po rozmowie rekrutacyjnej. Firma może i fajna ale jak pada słowo damy znać to niech dadzą znać a nie milczą bo to o czymś świadczy. Konkretna firma nie daje ogłoszeń ukrytych lecz w pełni jawne. To po pierwsze. W mojej ocenie warto iść by chociaż porozmawiać z miłymi ludźmi choć w moim odczuciu w firmie panują niepisane układy a przedstawione w rozmowie struktury firmy są pomieszane stąd też może wynikać bunt zalogi- własny wniosek. liczne poszukiwania menadżerów liderów zwanych pseudo mistrzami bać kierownikami daje coś do myślenia ( bo firma się rozwija....). BYLY pracownik nikt nie zmusza a sam już tam nie pracujesz jak tak super trzeba było zostać i pisać o podwyżkę... No ale nie ważne. Dla mnie osobiście firma może i ok ale sposób kontaktu rekrutacji mało profesjonalny.

@Kandydat

Nie pracuję bo sie przeprowadziłem ..miał bym mniej kilometrów to bym został ..... i zeby nie bylo damian hala Lune ;)

Były Pracownik

Ehh ludzie nikt Was nie zmusza by tam pracować i nikt nie zmusza by składać tam papiery i starać się o pracę ((rozumiem ze to zrozumiałe )) ja tam pracowałem i może są niedociągnięcia ((jak wszędzie) ) iczesto sam narzekałem ;) ale firma spoko ((( ja tam nie napiszę złego słowa) )

B

Co możecie powiedzieć o szkółce spawaczy ? Na pachwine czy doczołowo robią ? I jak to wygląda z płaceniem ?

Ciekawski

Witam, czemu Pan pisze, że realia przedstawiane nieadekwatne z realiami? Jakie pytania zadawała Pani Marta ?

Biorąc udział w rekrutacji na stanowisko opisywane jako wyższego szczebla - można się przejechać. Opis oferty, a realia przedstawiane nieadekwatne z realiami. Lider to nie mistrz i nie kierownik jawne wprowadzanie w błąd kandydata. To działa na minus. Firma wydaje się przyjazną w oczekiwaniu na rozmowę można sobie miło porozmawiać z pracownikami którzy się przewijają po zakładzie. Rozmowa rekrutacyjna: testy osobowosciowe ludzie gdzie wy zyjecie. Rozmowa uzupełniająca z Panią Marta rzeczowa i konkretna. Choć pytania zadawane czysto z podręcznika: a dlaczego, a jakie wady, a jakie zalety, a co po 5 latach....miałem wrażenie że to ja przeprowadzam wywiad :) odniosłem wrażenie że firma i rządzą ciche układy. Minusem jest brak informowania potencjalnych pracowników o wyniku rekrutacji a tak się chwala pieknie na stronie jak to wyglada. Ale świadczy to o bałaganie lub nieprofesjonalizmie w rekrutacji. Warto isc aby zobaczyć nieprofesjonalizm

Hanna

@Były Pracownikrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Jak Ty ją oceniasz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych stronach tego pracodawcy? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które obecnie są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

@Hanna

Praca jak praca mozna sie czegos nauczyc ;) atmosfera tez ok. Jak w życiu raz lepiej raz gorzej. Reasumując (ale pojechałem) jak nie masz doswiadczenia to zdobędziesz jak masz to dasz sobie rade :-) hala H wymiata hahahaha

Heheszek
@Hanna

Czu firma ma coś takiego jak dofinansowanie do okularów?

Były Pracownik

Jak się komuś robić nie chce to zawsze będzie narzekać.....mniej pier..... ia więcej robienia . Firma nie jest zła. KUKIZ15 wymiata ????????????

Hanna

@Jareknie do końca rozumiem Twój wpis. Mógłbyś przybliżyć sytuacje o której wspominasz? Jeśli chodzi o kontakt do CGH Polska Sp. z o.o., to znajdziesz go na jej stronie internetowej. Tam też znajdują się adresy mailowe niektórych jej pracowników i osób decyzyjnych. @Piotr K. rozumiem, że dla Ciebie problemem jest komunikacja w firmie. Czy ktoś z innych pracowników tego działu miał lub ma obecnie podobne doświadczenia?

Jarek
@Hanna

nie znalazłem kontaktu do właściciela. kontakt tylko przez zarządzających tą firmą. nic nie da że zgłosi się osobą zarządzającym gdyż oni i tak zamiatają wszystko pod dywan. proszę wiec o kontakt bezpośrednio do właściciela. jeśli nie otrzymam kontaktu poczekam do momentu kiedy przyjedzie właściciel. kiedyś już rozmawiałem i przedstawiłem firmę w superlatywach ale niestety tak być nie może. sami możecie porozmawiać z pracownikami,pewnie żaden się nie odważy powiedzieć wam jak jest bo w straszeniu to ta firma jest na pierwszym miejscu. ale to się zmieni.

FreeMan
@Jarek

Skoro tak ci źle w CGH to dlaczego tam siedzisz człowieku i narzekasz? Po prostu poszukaj sobie innej pracy i odejdź. Przynajmniej zwolnisz miejsce dla osoby chcącej pracować.

@FreeMan

W końcu jakiś konkretny człowiek.. Masz racje jak sie nie podoba i tak dalej i tak dalej....bo do nie których to nie dociera ze nikt im nie każe tam pracować

Piotr K.

Ludzie uważajcie na stanowisko montera izolacji u nich. Ja to robię u nich od paru miesięcy i jest syf jak nigdzie. Już żałuję bo kiedyś robiłem w mniejszej firmie izolerskiej i można było się dogadać z szefem. A tu mam 5 szefów i od każdego inne polecenia. Żałuję

Jarek

Ogólnie to firma to jakieś nieporozumienie.cwaniactwo i tyle. Utopione pieniądze w inwestycje. Tylko poinformować właściciela firmy i pozamiatane. Może ktoś podrzuci meila do właściciela!

Hanna

Sprawdź kogo aktualnie poszukuje CGH Polska Sp. z o.o. - http://cgh.com.pl/pl_PL/kariera Zainteresowani pracą w tym miejscu?

Welder ;)

Uczę się na spawacza i da się wytrzymać , zarząd i Panie z kadr są w porządku. Każda praca ma plusy i minusy , jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze ją znajdzie, a my Polacy powinniśmy dawać radę a nie narzekać na co popadnie. Pozdrówki dla CGH.

@Welder ;)

Co ma pani z kadr i kadry do tego co się dzieje na halach?

Tdr125r

To nie koniec zwolnień !Zarobki słabe ,praca na trzy zmiany. Zatrudnili ludzi na dwie zmiany a potem error. Oszustwo!

Firma spadła na psy. Ludzie się zwalniają.Brak szacunku dla pracowników. Że strony mistrzów i brygadzistów panuje ogólnie olewactwo. W ciągu tygodnia zwolniło się czterech pracowników. Patrząc na to z perspektywy pory roku i ogólnego przestoju w produkcji w kraju to coś w tej firmie jest nie tak.

bajka
@Michał

Zwolnili się i pewnie żałują teraz kit z okien jedzą

leon
@bajka

Nie wiele brakowało, aby kit z okien jeść pracując dalej w CGH! Sytuacja na rynku pracy się bardzo poprawiła, więc praca w CGH nikomu życia nie ratuje :))

Klient

Ignorancji zachowanie osób z działu handlowego tylko potwierdza powyższe opinie o firmie. Nigdy już nawet nie złożę do nich zapytania.

Zostaw merytoryczną opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CGH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGH Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Srebrna 39
    85-461 Bydgoszcz