Opinie o Pol-Osteg w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Osteg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pol-Osteg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Osteg w Bydgoszcz

Jak szefostwo w Pol-Osteg traktuje ludzi?

wal74

Traktuje bardzo źle, czy to jesteś z produkcji czy z biura. P. Ewa -zastępca dyrektora traktuje każdego z góry, poniża przy innych i ma o sobie wysokie mniemanie, jakby to ona była najmądrzejsza i najlepsza. Ale co się dziwić, taki sam jest P. Łukasz-dyrektor. Z jakim przystajesz takim się stajesz. Szanujcie tak dalej ludzi, to niedługo sami zostaniecie. I będziecie dla siebie żaglem, sterem i okrętem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pol-Osteg?

@Stary Pracownik

Cieszę się że ktoś poruszył ten temat. Zgadzam się w 100%. Może, ktoś zauważy niekompetencję Ukraińców i to ile strat oraz opóźnień jest z ich winy. Problem alkoholu też jest mi znany. Może szefostwo zrobi kiedyś kontrolę na popołudniowych zmianach albo w weekend. Polak pracę szanuje, Ukrainiec twierdzi, że mu się należy. Jeśli nic się nie zmieni to z polskiej firmy zrobi się Bandera-osteg. Chwała Polsce. To my Polacy powinniśmy być we własnym kraju traktowani należycie a nie jak śmiecie

Serio takie warunki tam były? Ja niestety się nie orientuję, dopiero rozważam pracę. Jeden prysznic na te 10 osób czy jednak więcej pracowników jest? Wyposażenie stołówki było chociaż w takim razie przyzwoite? Są tam do dyspozycji takie sprzęty jak czajnik czy mikrofalówka, żeby sobie posiłek przygotować? Realia różne bywają w niektórych miejscach, to wolę się upewnić.

cze, była taka opinia jeszcze w styczniu odnośnie tego, że ludziom mówili od jesieni już nawet o jakichś redukcjach. I co do dziś się w tym temacie podziało? Jesień mija a ja widzę, że konstruktor obecnie jest potrzebny. Oferta w zasadzie dopiero co została wystawiona, czy były jeszcze jakieś po drodze? tak wstępne dopytam, czy ze względów finansowych warto złożyć papiery? Jakie są stawki?

Piotrek Nowy wpis

Słabo to wygląda skoro z jednej strony szykują się do redukcji etatów, a z drugiej strony szukają konstruktora. Być może na chwilę bo jakiś większy kontrakt wpadł a potem nara ?

Stary Pracownik

Atmosfera w firmie jest (usunięte przez administratora). Od jesieni straszą zwolnieniami, nawalili kamer jak w big brotherze, chcą wprowadzić karty chipowe do ewidencji czasu pracy, w innych zakładach pracownik odbija się przy wejściu do zakładu, dla nas będzie coś specjalnego, będziemy pikać przy stanowiskach pracy. Pracowników traktują jak złodziei i (usunięte przez administratora) którzy tylko patrzą jak ich (usunięte przez administratora) i wykorzystać (można to zarzucić Ukraińcom, którzy biorą większe pieniądze od Polaków a potrafią mniej, a w dodatku (usunięte przez administratora)i chleją, no ale są oczkiem w głowie Jacka P.). Sam pracodawca swojej belki w oku nie widzi, hale zimne, wysokie zapylenie, przyłbice tanie bez wyciągu, mnóstwo wyposażenia bez homologacji, zupy bez wkładki mięsnej, brak obiecanych kursów na wózki i suwnicę, ciągła presja, aprobata donosicielstwa. Chłopaki boją się o robotę, dlatego nikt tu już prawie nie pisze. Niezadowolenie jest wśród polskiej części załogi, jest nas tak mało że częściej słychać na halach Ukraiński niż Polski, to że Ukry mają więcej też obniża morale. Rok 2022 był mimo wszystko dobry dla firmy, ludzie oczekują konkretnych podwyżek, niestety rzucą większości po 2 zł brutto i zamknijcie się i zasuwajcie.

@Stary Pracownik

nie rozumiem występowania tego typu rozbieżności w traktowaniu ludzi, które tu opisujesz, chociaż ciekawe jak to wygląda z ich perspektywy.. . te podwyżki, które przytaczasz są już przesądzone czy dalej można czekać z nadzieją?

Stary Pracownik
@Irena

Różnice w traktowaniu ludzi występują przez upodobania głównego bossa, ma partnerkę z Ukrainy i woli tamten naród od własnego, nie bez powodu było tak wielu Polaków a została garstka. Podwyżki może jakieś będą, ale przy tak wysokiej najniższej krajowej dostaniemy okruchy, te 2 złote brutto to nie żart. Jeszcze trochę i co niektórzy będą zarabiać minimalną krajową jak wzrośnie jeszcze w przyszłym roku, reszta będzie czuć jej oddech na plecach.

@Stary Pracownik

Jak szefostwo w Pol-Osteg traktuje ludzi?

Yuuuu

Traktuja ludzi jak S (usunięte przez administratora)widać to po warunkach jakie tam istnieja zimą

Aleksandra
@Yuuuu

Ja nic nie wiem o tym, jakie są tam warunki. Przyszłam na forum się czegoś dowiedzieć, może wyjaśnisz, o co chodzi? I chętnie też się dowiem, jakie są relacje między samymi pracownikami. Atmosfera ok?

Rafał

Były zimą jakieś ciepłe posiłki na stołówce, albo gorąca herbata dla pracowników? I jak jest obecnie z traktowaniem pracowników, temperatura to już chyba nie problem w tej chwili? Tylko, co z wynagradzaniem, jak podejście ze strony kierownictwa przekłada się na konkretne kwoty?

Yyyyyyu
@Rafał

Traktują w miare ludzi bo musza nikt tam nie chce przyjsc kierownictwa niema(usunięte przez administratora) jak coś nie pitrafisz to jesteś głupi poprostu tak jest zimą (usunięte przez administratora) ale zupki są i (usunięte przez administratora) i do roboty.

Rafał
@Yyyyyyu

Dlaczego nikt tu nie chce wg. Ciebie przyjść? W przyszłym tygodniu mam wolne to chciałem wpaść z cv i pogadać, jak się da o posadzie lakiernika-piaskarza? Piszą, że szukają ale nie podali czego oczekują z umiejętności i ile płacą? A z tym "jak czegoś nie potrafisz, to jesteś głupi", to tu można usłyszeć takie teksty, czy ludzie raczej pomocni?

Remek

Dyrekcja się nie interesuje? To skąd wiedzą, komu i jaką premię przyznać? Napiszesz, jakie to mogą być sumy i czy to jest z góry ustalony system premiowy, czy może uznaniowo?

wal74

Czy Mechanik jest możliwy w firmie Pol-Osteg? Ktoś z pracujących się wypowie?

Stary

Wszystkim pracownikom, kolegom z pracy życzę Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych, a szefostwu dziękuję. Myślę, że w imieniu wszystkich za drobne upominki z okazji tych świąt o wartości 0 złotych.

Teresa
@Stary

Oj, to chyba znaczy że zajączka nie było w tym roku... A jak w poprzednich? Dawali coś na jedne lub drugie Święta? Zawsze to taki miły gest

Olga

mąż widział na stronie firmy, że ślusarzy szukają. Opowiecie trochę o tym stanowisku? Jakich zarobków można się spodziewać na start? I jaka jest forma zatrudnienia? Firma oferuje jakieś szkolenia pracownicze? Będę wdzięczna za informację

@Olga

Jak lubi ciężko pracować i robić mnóstwo godzin to niech przyjdzie i popracuje no i zależy gdzie trafi , szkoda słów ( nie polecam )

Zuzanna

Mnóstwo godzin czyli są nadgodziny? Trzeba na nie obowiązkowo przychodzić ? I są płatne jakoś ekstra ?I jakie znaczenie ma to gdzie trafi? Są lepsze i gorsze miejsca ? Od czego to zależy, od kierownictwa?

Jjjkkkk

A czy w tej firmie na halach jest ciepło bo słyszałem że (usunięte przez administratora) i ludzie chorują.

Lolo

Jesteście tak potrzebni na Czyżkówku jak nie wiem co.. Dobrze ze już zaczynają robić tam przejścia i chodniki to może te Wasze pseudo zaparkowane auta będą usunięte sobie w lesie parkujcie o zaladunkach nie wspomnę na ulicy to róbcie będzie prościej, widać że Polak wami zarządza tragedia

Ciekawy
@Lolo

I co jednak pol osteg jest potrzebny bo wasze zapyziałe biedne osiedle jak co roku wysyła samorząd w żebry o wodę do picia i worki na smieci my po sobie odpady sprzątamy tylko wy panicze kupek po psach nie sprzątacie co macie złote kręgosłupy (usunięte przez administratora) co chwile z bloków podrzucacie do byłego urzędu celnego w2ielcy panicze państwo bo co bloki deweloperskie tak daliście się zrobić z kupnem mieszkań że szkoda gadać deweloper kupił ziemie za bezcen a na was zarobił 20razy tyle tak na waszej ludzkiej głupocie pazerności i bezmyślności i wcisną wam mieszkania blisko lasu spokojna okolica ha ha ha i się nabraliście wasza strata i będziecie teraz sprzedawać za bezcen te mieszkania i latami będziecie spłacać te kredyty a pol osteg będzie istniał

Jaa
@Ciekawy

To nawet nie chodzi o to że mieszkam blisko fabryki.. tylko szlag mnie trafia jak widzę tak dziadowskie podejście jak można prowadzić firmę Polak , brak parkingu dla pracowników ludzie parkują na jakiś zalanych okopach tiry czekają na załadunek na ulicy macie chociaż kibelek dla tych kierowców? Już nawet nie chce mi się myśleć co macie za (usunięte przez administratora) na zakładzie macie chociaż jakaś wodę? A wypłata chyba nie na czarno?

rudi_shubert
@Jaa

"ty nigdy nigdy nie skłamałeś od trzydziestu lat; inni na oszustwie zbudowali świat" no i "zastanów się co robisz, zastanów się co robisz.."

@rudi_shubert

No ok nawet poetycko ujęte. A jaka puenta ostateczna na Twoje oko z tego wynika?

Szambala
@Jaa

Akurat nikt nigdy w pol ostegu na czarno nie pracował, a wypłaty ZAWSZE NA CZAS, nigdy się nie zdarzylo aby wypłata nie wpłynęła. Wody też pod dostatkiem, pol osteg ma swoje minusy ale jeżeli chodzi o finanse to nie można złego słowa powiedzieć

@Szambala

No to a już teraz całkiem nie rozumiem, po co takie rozbieżności z zdaniach i właściwie skąd to się bierze? Z tego co piszesz wynika, ż o kasę nie trzeba się ty martwić czyli jak ta cała perspektywa zarobków w ostatecznym rozrachunku się prezentuje?

Saly
@Lolo

Z tego co mi wiadomo to ta firma istnieje już tam ponad 20lat. Trzeba mieć pretensje do deweloperów którzy tam wybudowali bloki. Nie rozumiem również pretensji o hałas, który powstaje podczas produkcji kontenerów. Firma tam była pierwsza a bloki oraz inne wybudowania powstały dużo później. Do lasu zapraszam na spacer albo na grzyby a nie parkować auta. Żenada!

Kasandra

Witam. Mam pomysł. Może skoro na Ukrainie robi się tak gorąco to zarząd podniesie znowu wypłaty Ukraińcom i wprowadzi jakiś socjal dla ich rodzin z Ukrainy aby im pomóc w tych ciężkich dla nich czasach? Chłopaki już tak ciężko pracują w zakładzie, pilnują aby nikt nic nie wykradł z zakładu, pilnują innych by nie pili w trakcie pracy i aż garną się do roboty? Wiemy, że zarabiaja więcej od Polaków ale jednak oni mają gorzej bo musieli uciekać ze swojego kraju zostawiając rodziny, a Polacy sobie tutaj bezpiecznie żyją. Co wy na to? Trzeba im pomóc bo się chłopaki zapracują na śmierć, a większe wypłaty od polskich pracowników im za dużo nie pomogą.

Lepszy pomysł
@Kasandra

Jako, że pracodawca tak kocha Ukraińców i daje im niewspółmiernie dobre pieniądze do znikomych umiejętności to może zwinie interes z Polski, otworzy zakład na Ukrainie np. we Lwowie, Równem, Stanisławowie i wejdzie do przemysłu zbrojeniowego by wspomóc gerojów Ukraińskich? Proponuję produkcję pojazdów pancernych, antitankow, czołgów, może Ukry zaczną lepiej spawać, przestaną chlać, ćpać i kraść i zaczną walczyć o swoje pseudopaństwo i przestaną być tak roszczeniowi?

Julia
@Lepszy pomysł

A jaka jest różnica w takim razie pomiędzy zarobkami?

@Kasandra

Podnieść wypłaty to powinni Polakom, którzy odprowadzają nie małe podatki. Jak widzę to panowie z Ukrainy rękawów sobie nie urywają. Mają płacone za 10 godzin a tak naprawdę, przepracują może 8 (zwłaszcza w soboty gdzie nie ma "dyrektorstwa"). Komentarz do którego się odnoszę to jakaś kpina!

Czechu

Dlaczego nikt głośno nie powie o kobiecie która rozlewa zupki na pierwszej zmiane, że to straszna brudaska jest i większość rezygnuje przez nią z posiłków regeneracyjnych jak widzą jej ręce w środku gara . Totalna lejpa z niej.

Stach
@Czechu

Najpierw czyści kible w tych rękawiczkach a potem rozlewa nam zupy.

@Stach

Dobra nie wiem na ile w tym prawdy ale faktycznie czemu nikt na to nie zwrócił jeszcze uwagi? A wiadomo jakie te Panie mają tu warunki jeśli o pracę chodzi? Może nie mają odpowiedniej ilości narzędzi skoro jedną parę rękawiczek przytaczasz? :(

Jurij
@Czechu

Zaklad się cieszy przynajmniej mniej zupek schodzi.

Justyna
@Jurij

Nie no myślę, że to tak nie jest, skoro takie zupki już są na zakładzie to tak czy siak musieli za to zapłacić, niezależnie od wydanych porcji. A oprócz takich posiłków macie jeszcze jakieś dodatki? Premie, benefity, socjal, coś się jeszcze znajdzie?

Irena

Ale tylko tym Ci tu wadzą, że zza Buga jak to ujmujesz są czy o coś konkretnego chodzi?

zasłyszane...

oj, czyżby ukraińska rodzina(usunięte przez administratora) poświęciła jedną z swych cór na ożenek i dzidziusia ze starszym, dobrze usytuowanym panem, aby w perspektywie kilku lat dokonać przejęcia firmy.... ja tak tylko pytam za kolegę, bo się wstydzi spytać...?

Kazimierz
@zasłyszane...

Czekaj, o czym ty mówisz? I czemu to kto z kim sypia jest dla ciebie tak istotne?

Poio
@Kazimierz

Zawsze tak to wygląda :)

@Poio

Ale co tak wygląda? Zresztą wpływa to na pracę innych ludzi tutaj tak wgl?

Dam pracę

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych z pracy w Pol Osteg ZPUH JK Miłosz Kiedrowski - firma stabilna, charakteryzująca się ugruntowaną pozycją na rynku od ponad 30 lat, jeden z największych producentów kontenerów w Europie. Zatrudnimy osoby na stanowisko Spawacz/Monter przy produkcji kontenerów Wymagania: - umiejętności manualne - znajomość rysunku technicznego - umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych - dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej - doświadczenie na podobnym stanowisku Obowiązki: - prac ślusarsko-spawalnicze - spawanie konstrukcji stalowych - obsługa elektronarzędzi Oferujemy: - umowa o pracę na pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie (25-35 zł netto / h) - system premiowy - szkolenia podnoszące kwalifikacje - odzież BHP - do dyspozycji stołówka i prysznice - dostęp do grupowego ubezpieczenia Jeśli jesteś zainteresowany pracą u Nas prześlij swoje CV na: praca@jk.com.pl

Np robimy szkolenia z uprawnień na suwnice, wózki widłowe, według potrzeb i predyspozycji.

@Dam pracę

Czy robią w tej firmie Ukraincy , bo jeżeli tak to to nie mamy o czym rozmawiać

Priviet

Z całego świata i z całej Europy ludzie pomagają ukrainie, z europy ochotnicy jadą walczyć za wasze kobiety i dzieci, dziadków i rodziców. a wy podbijacie jakby nigdy nic kartę na zakładzie, spawarka i szlifierka w rękę i nic was nie obchodzi. Hańba! pokazaliście jacy jesteście, tylko pieniądz się liczy. Люди з усього світу і з усієї Європи допомагають Україні, а волонтери з Європи збираються воювати за ваших жінок і дітей, бабусь, дідусів і батьків. а ти піднімаєш картку на заводі, ніби нічого, зварювальник і шліфувальна машина в руках і тобі байдуже. Ганьба! ти показав, що ти є, важливі лише гроші.

Weronika
@Priviet

Ale to co, mają rzucić wszystko i wracac do kraju? Wiadomo że obowiązki tutaj ale też w kraju w którym się nie jest. Jednak trzeba mieć chłodne podejście do tego i nie dać się zwariować

Podwyżki tylko dla Ukraińców

Art. 18. Kp.: Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.

ZwiazekZlodziei

Witam, jako związek zawodowy (usunięte przez administratora) chcieliśmy podziękować pampersowi za wprowadzenie ochrony obiektu tylko na 1 zmianie.

Stary

Żenię ustrzelili ale kto jeszcze??? Magazyn wydaje materiał kto tam siedzi? Plazmy pala muldy kto tam zarządza? Wysyłka kto zajmuje się wysyłka? Na moje niech Ukraińcy was okradaja im więcej tym lepiej... Gabryś może kiedyś przejzysz na oczy. Chyba że czekasz aż cię na kanapie z twojego salonu wyniosą hehe...

Hyhy
@Stary

Tam jeszcze takich żenii to jest kilku. I co pieczarka, opłaca się tak wywyższać tych ukraincow, stawki maja lepsze, na wszystko pozwalane, a oni w zamian za to was (usunięte przez administratora), nie na kilka nakrętek ale już w grube miliony.

Wkurzony

Jak tam Panowie po zebraniu? Ukraińcy tak się wyrzekali tutaj, że oni nie kradną tylko te niedobre Polaki i co? To oni mają lepkie łapy. W nagrodę wszyscy jesteśmy traktowani jak (usunięte przez administratora) kanapki w dłoń i dopiero na firmę. Panie Prezesie, mówił Pan o naszej bierności i niemieckich standardach, że gdyby w reichu Polak kradł to Niemiec zaraz by podkablował i won. Po pierwsze w Niemczech Polak zarabiał 8-10 euro, a Niemiec 15-20, u nas sytuacja jest odwrotna, Ukrów jest więcej niż nas i zarabiają więcej od nas. Za takie traktowanie mamy się narażać na połamanie przez bandytów? Po drugie kilku Polaków alarmowało że drut kradną i nic z tym nie robiliście, niektórzy upominali Ukrów to usłyszeli by uważali na siebie, Polacy boją się. Śmiech na sali, wymagacie lojalności gdy Wy faworyzujecie Bandery...

Grubas
@Wkurzony

Jeszcze niech się lepiej przyjrzą temu grubemu dużemu magazynierowi, ten dopiero potrafi wywozić, całe arkusze lecą na lewo. Zlapali płotki a cały mózg akcji został, jeszcze te ukraineczki wozkowe też swoje wywożą, cala siatka zostala, chwile przystopuja ze zlodziejstwem i za miesiąc znowu jazda tirami wywozic detale.

@Grubas

Wielkie restrykcje na bramie od strony Filtrowej a od strony Deszczowej otwarta brama bez cięcia w budce. Tam jest oko cyklonu. (usunięte przez administratora)z Ukrainy nie bez powodu jeździ Tirem. Szefostwo liczy tylko rolki drutu i lakier a niech lepiej zacznie patrzeć co do kooperantów wyjeżdża. Stal jest droga, pamiętajcie o tym szefowie.

Wybitny pedagog
@Wkurzony

Ukraina posłóżyła tylko jako straszak żeby nie kraść,o Polakach też wie że wynosili tylko im tego nie powie jeszcze z nimi o tym rozmawiać,prezes wyczuwa kłamstwo, wporządku człowiek bo i wy mogliście być na miejscu tych ukrainców

Paser
@Wkurzony

Sam dobrze wiesz że i Polacy kradną i wiesz kto to nie odwracaj kota ogonem że niby tylko Ukraina kradnie,drut,rękawice,tarcze,maski,rękawy,fartuchy,lakier,wszystko co się da,byle by z gołymi rękami nie wyjść z pracy, zobaczymy na jak długo i niech ta ściema w pracy wreszcie się skończy,więcej kontroli na kamerach a nie chowanie się po kontach i palenie papierosów i kombinowanie jak tu coś i jak wynieść z zakładu,ten proceder trwał od dłuższego czasu,Polacy też powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej zabrać premie i niech robią nadgodziny za darmo a jak nie to wniosek do sądu z art 278 a za to grozi od 3 do 5 lat pozbawienia wolności więc będą mieli wybór dobrowolna kara lub więzienie,lepiej sami się przyznajcie i zgłosicie do wiecie kogo,szkoda wstydu bo i tak za jakiś czas to wyjdzie bo już wiadomo ile i od jakiego czasu wyniosłeś z zakładu nic się nie ukryje bo od dawno wiadomo o twoim postępowaniu,proszę się zastanowić pozdrawiam.

@Paser

Złodziei wśród Polaków jest zdecydowanie mniej. Polacy nie robią w niedzielę, Polacy nie robią do 2:00 w nocy więc okazji mają mniej. Polaków jest garstka i 3/4 z nich jest niezadowolonych ze swoich zarobków a mimo to nie kradną. Polak musi wszystko potrafić za mniejsze pieniądze, Ukrainiec bez języka, nie musi znać rysunku, tylko trzymać spawarkę i klikrać i ma na starcie więcej od Polaka. Ja czekam na okazje na lepszą robotę, nie kradnę, wolę iść do Gabrysia gdy coś potrzebuje i spokojnie przejść przez bramę i ze spokojem dłubać w domu bez strachu że ktoś z firmy przyjedzie i zobaczy że ich blacha jest na drzwiach od stodoły czy dachu kurnika. Niektórzy niestety wolą adrenalinę, niektórzy wolą kręcić lewizny z kooperantami. To wszystko ma krótkie ręce i w końcu wyjdzie na jaw, a za paserność tych ludzi dostaniemy my, bo na nas uczciwych też góra będzie patrzeć jak na potencjalnych złodziei. Co z tego że brama z przodu jest zabezpieczona skoro z tyłu kierowcy wjeżdżają i wyjeżdżają i nikomu nie muszą pokazywać WZtek.

Alosza
@Wkurzony

Można dalej kupić farbę do malowania w połysku ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pol-Osteg? Chętnie zatrudniają?

Iksde

xD

Hhhj

Moze i by zatrudnili ale problem jest taki ze nikt niechce tam przyjsc

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Osteg - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pol-Osteg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Osteg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Osteg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Osteg?

Kandydaci do pracy w Pol-Osteg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Osteg