Opinie o Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Żywiec

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta) w Żywiec

F1st4ch Nowy wpis

Strasznie słaby internet już lepiej by było gdy byście sobie kupili rowerek i podczas graniu w ligo lego pedałowali. Bardzo słaby internet nie polecam. Telico ~ internet na korbkę.

Adam Nowy wpis

Rotacja zawsze była i będzie więc nie piszcie , że tak dużo osób odchodzi. Niektórzy mówią , że tak zrobią ale pozostają

Anty r Nowy wpis
@Adam

A ci co pozostają maja nazwisko na(usunięte przez administratora) ??

chłostos kacperos Nowy wpis

zgadzam sie

Alicja

Zależy nam na tym, by osoby szukające opinii o Telico Sp. z o.o. jako pracodawcy, mogły znaleźć tu pomocne i merytoryczne informacje, dlatego też przypominam, że wpisy na wątku nie mogą naruszać regulaminu portalu. Jego treść akceptowaliście przed zostawieniem komentarza. Wpisy zawierające treści wulgarne są niedopuszczalne. Zachęcam do ponownego zapoznania się z regulaminem, szczególnie §4. Zasady korzystania z Serwisu. Tutaj znajdziecie link do jego treści: https://www.gowork.pl/regulamin

Firma Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Telemaniak

No nie wiem czy do końca jest tak jak piszesz. Mi zaoferowali dobre warunki. Praca na poziomie ponad 3000zł na renkę. Poza tym zmiany zawsze są bolesne a wszyscy wiedzą, że takie zmiany były konieczne w tej firmie, jeżeli ma się polepszyć obsługa klienta i aby wzrósł poziom usług. Co do sprzętu, to zawsze mam to co potrzebuje, wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zgłosić odpowiednie zapotrzebowanie. Zmiany zmianami, oby tylko wszystkim wszyły na dobre. Pożyjemy zobaczymy...

@Telemaniak

Haha.. 3000 Na "renkę", a która? :D a ile z tego bedziesz mieć na umowie? Bo to zasadnicze pytanie. 3000 To uzbierasz z punktów i nadgodzin lewych ale nikt Ci tego do umowy nie dopisze. Jak na umowie bedziesz miec 2000 netto to się ciesz. Nie ma kolorowo niestety.

JanNiezbedny

"Wystarczy popatrzeć na firmę Beskid Media -świetnie prosperują. " tak się nazywa teraz ładnie wymiana pracowników jak zmiany na służbie ;D Ile jeszcze osób zwolnicie w z ZAMu?

Prawda jest taka, że w końcu ktoś zaczął dobrze zarządzać tą firmą. Polepszyły się warunki finansowe, firma dostała dużą dotację z UE na budowę sieci światłowodowych więc zmiany tylko na lepsze, firma się rozwija i ma przed sobą duże możliwości. Fakt że trzeba pracować i wymagania są większe ale w końcu za to nam płacą. Teraz Telico ma zarząd, który zna się na rzeczy, jest z branży i wie co robi a do tego pracują tak samo jak pozostali pracownicy.... a nie tak jak co niektórzy poprzednicy ...Wystarczy popatrzeć na firmę Beskid Media -świetnie prosperują.

@pracownik

Chyba żartujesz. W jakim świecie żyjesz? Dotacja dotacją, tylko że firma inna to bedzie robić. Z Telico i Beskid Media zwalnia się coraz więcej ludzi i to nie koniec. Nawet starzy pracownicy juz nagrywaja sobie robotę, więc mowic ze Beskid Media swietnie zarządza to tak jakby gluchemu dac słuchawki żeby lepiej słyszał... Lepsze warunki finansowe? Kogo? Chyba prezesów, bo pracownicy są straszeni ze na ich miejsce jest masa ludzi. Już nie wspomnę o nadgodzinach i liczniku czasu pracy. Umowa na 40 h w tygodniu, a pracownicy zmuszani są do dyżurów w weekendy, nadgodzin, pracy w jednoosobowych ekipach. Ale dopiero się obudzą jak ktoś spadnie czy drabina podjedzie pod słupem, tylko wtedy bedzie za późno. Miało być lepiej a jest coraz gorzej. Internet gpon owszem jest ok, ale radio 16 Czy 24mb to jest żałosne, na obecną chwilę połowa lokalizacji nie jest w stanie obsłużyć kilku klientów z taka taryfa jak sa na jednej antenie. Gdzie dodatkowo jest deficyd sprzetu bo po co magazynowac czy nowe kupowac. Także takim gadaniem ze jest świetnie oszukasz siebie, klienta, osoby trzecie Ale do czasu. Przykro widzieć jak wysiłek mój i kolegów idzie na marne. Firma upada po raz trzeci, ale teraz z hukiem uderzy...

Alicja

@Pracownik 2 - a możesz napisać, skąd u Ciebie taka negatywna opinia? Poproszę o rzetelne uargumentowanie swojego zdania na temat Telico Sp. z o.o.

Pracownik 2

Po wykupieniu przez inną firmę (Beskid Media) totalna porażka. Dni Telico są policzone, jeśli polityka nowego zarządu i podejście do pracownika nie ulegnie zmianie.

ppo
@Pracownik 2

A co masz na myśli ? Jest gorzej niż za kadencji starego prezesa M.R telico przed Beskid Media ? Kiedyś u was pracowałem I temu pytam :)

Firma naprawdę dba o swoich pracowników, w szczególności jeżeli chodzi o zdrowie fizyczne... Urządza rożne zawody np biegi przełajowe, skoki przez płot a nawet organizuje zabawę w chowanego. Pozdrawiam.

mika

To się chwali. Niewiele firm dba o zdrowie fizyczne swoich pracowników , fajnie ze zmienia się podejsice do takich tematów.

Chacper Kłosta

Zajebicie to nawiązuje do jakości internetu, kolego. Pozdrawiam wraz z całą rodzinką tylko bez psa bo nasz pies się rozchorował i teraz musimy chodzić z nim do weterynarza. Ostatnio nam weterynarz powiedział iż nasz pies potrzebuje dużo chemioterapii w okolice uszu bo go sąsiad zauważył jak ruchał psa jak sra. Powracając do tematu nie polecam tej firmy gdyż nie daje internetu tylko jakieś kable rj45 i niby-połączenie do (nie istniejącego) serwera. Lepiej wyciąć z ziemniaka środek i wbić kija, i już mamy lepszą stabilność między tym niż między Telico a klientami. Kto się zgadza, lajkuje ten post !!!!!oneonejedenjden!!!

najgorszy internet

najgorszy internet na rynku, walą bajeczki a tak serio robią nas w konia, internet od nich nie daje nam tego za co płacimy, beka

Alicja

@Ryszard, @Kasia jeżeli macie problemy z telefonicznym kontaktem z Telico Sp. z o.o. może najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą drogą e-mailową? Na stronie internetowej Telico Sp. z o.o. znajdziecie potrzebne dane: http://www.telico.pl/kontakt/

Mam to samo. Od jakiegos czasu obsługa jest duzo gorsza

Ryszard

No cóż ..... to nie solidna firma. Próbuję się od 3 dni dodzwonić, by zapłacić fakturę, ale konto moje jest zablokowane, a konsultant mnie zbył. Proszę sprawdzić moje ostatnie połączenie to 08. 04.2017 godz 9:21.

Alicja

@Voy, a co możesz powiedzieć na temat warunków pracy?

Voy

"A tak btw. żadna praca nie hańbi." Praca niekoniecznie, co do wynagrodzenia jednak sprawa jest mocno dyskusyjna.

Tobi

Najlepsi panowie technicy jest zima. Ni dzień dobry, nie zapytają czy mogą wejść w butach prosto na dywan naniesione błota już nie miałem siły zwrócić im uwagi ze względu na to że telewizji nie potrafili naprawić przez blisko 4 miesiące. Kultury się nauczcie buraki a jak nie to skontaktuje się z waszymi przełożonymi i w pośredniku będziecie telewizory podłączać co najwyżej

Pracownik terenowy
@Tobi

Burak to jest z Ciebie... Jakbyś nie wiedział to buty są częścią bhp. Chyba nie miałeś nic styczności z pracą w terenie. Co by było gdyby pracownik skaleczył się w nogę bo ktoś np. Ci fuszerkę zrobił na panelach i coś wystawało?? Druga sprawa, sanitariuszom, strażakom, policjantom itp. którzy do Ciebie przyjechali na interwencję też byś kazał ściągać buty? Albo płakał byś w internecie że buraki naniosły błoto do domu? Poskarżył byś się przełożonym? Na takich stanowiskach jest głównie nacisk na BHP!! Pomyśl zanim coś napiszesz. A tak btw. żadna praca nie hańbi.

fajna atmosfera w pracy, każdy robi to co do niego należy, godne zarobki

sir

czytam i sie zastanawiam ile z tych opinii napisała konkurencja. Telico sie bardzo rozwineło ostatnio i trudno w tej firmie rozpoznac to co bylo kilka lat temu. Powiem ze naprawde złapali poziom i szacun za profeske. Naprawde fajne oferty obsługa klientow itd. Taka prawda ze zadna z miejscowych firm nie da sie porownac.

Polecam tą firmie. Miłe Panie,miła obsługa!!!

Telico Sp. z o.o. (firma zamknięta)