Opinie o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HR SIGMA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR SIGMA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Krzysztof

Zdecydowanie polecam .Super obsługa. Panie zdecydowanie kompetentne.

Dziękuję za empatię i serce ❤️ Pań pracujących w HR SIGMA.Dobra atmosfera i profesjonalne podejście do człowieka wyróżnia to miejsce.Krótko po swojej aplikacji otrzymałem telefon ze szczegółami oferty pracy.Współpacuję i Tą Firmą już dłuższy czas i jestem zadowolony stąd innym Polecam.Nowa siedziba i przestrzeń robi pozytywne wrażenie ,co przekłada się na kolejne plusy.W tych trudnych czasach Panie nie traktują człowieka przedmiotowo a do każdego Podchodzą indywidualnie. Szczególne Pozdrowienia kieruję do Pani Martyny ,z którą współpracowałem.Kto wie ,może znowu nadarzy się ku temu okazja.Ogólnie należą się Podziękowania całej zgranej Ekipie.Pozdrawiam i jeszcze raz Polecam tym którzy się wąchają,by aplikowali za Pośrednictwem HR SIGMA.

Jest to wyjątkowe miejsce. 3 raz dostałem prace przez hrsigme! Dziękuje dziewczyny!

@Marek

Panie Marku, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Bogdan

Drodzy czytelnicy chciałem wam polecić z cala odpowiedzialnością Agencje Pracy Tymczasowej HR Sigma , siedziba w Bielsku - Białej przy ulicy Traugutta 10 w okolicach dworca P K S . Agencja ta charakteryzuje się niezwykłym profesjonalizmem można na niej polegać w każdej sytuacji . Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą Agencje jako najlepszą w mieście - to pełny profesjonalizm ! Bogdan

@Bogdan

Panie Bogdanie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Monter

Na spotkaniu cukrowanie słodzenie i bajerowanie o sumach jakie mozna zarobić. Zderzenie z rzeczywistością przykre...wypłaty nie w całości i nie na czas. Zero szacunku dla pracowników. Wstydzilibyście sie tak ludz w (usunięte przez administratora) robić !!!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tadeusz

Czytam te opinie i zastanawiam się, czemu jest tak dużo dobrych wpisów, tak dużo neutralnych wpisów i tak dużo porostu dobrych słów typu dziękuje za pomoc. Wiem, że tej zagadki nie rozwiąże tutaj, bo przecież opinię może napisać każdy. Zadowolony i niezadowolony kandydat, pracownik, klient, ale może też opinie napisać konkurencja, która też to czyta i nie pozwoli na działania zmierzające do poszerzenia obszarów danej firmy. Nikt nie jest wstanie sprawdzić kto jest nadawcą tych treści. Rozżalenie kandydata można tutaj szybko rozpoznać. Coś ci nie pasuje, krzywo się ktoś popatrzy, nie oddzwonią w tym samym dniu i już leci opinia. Pracodawca ma związane ręce, bo w drugą stronę nie może napisać o jakieś osobie czego mu brakuje i jakie są jego słabości. Ja dalej nie czuje związku między tym portale a pracą ludzi w biurze. Postanowiłem to sprawdzić i wrócić. JAk u mnie ta motywacja do pisania powstała: Byłem na rozmowie w biurze. Zabrałem normalne CV- nie poprawione od 5 lat. Dostałem dobrą i merytoryczną informacje- CV do poprawy- przyjmuję i poprawiam NAstępnie oferty pracy- jestem logistykiem, więc wszystko może się wydarzyć. Dostałem telefon z agencji- mam rozmowę a w zasadzie 2 - jedną w biurze z panią, która mi wyjaśnia na czym polega praca i jak przejść przez "sito" pytań z pracodawcą. Dostaje na maila jeszcze raz nazwę firmy do której się wybieram i stronę www- więc czytam o nowym pracodawcy. Kolejna sprawa to rozmowa u pracodawcy- poszło gładko. Nie do końca się spodziewałem, że przyjdzie ta oferta, zawsze mogło być lepiej, ale nie wrócę czasu. Po tygodniu telefon z agencji- gratulacje i uśmiech w słuchawce. No dobrze od 1 nowego miesiąca jestem w nowej pracy- szybko poszło pomyślałem. Ale to nie koniec kontaktu z agencją- dzwoni do mnie moja rekruterka po 1,5 tygodnia od zatrudnienia. Myślę "dziwne" , ale rozmawiamy. Pyta mnie, czy wszystko jest dobrze, czy pracodawca dobrze przygotował mnie do pracy itd. Tego wcześniej nie miałem, zaskoczony opowiadam o wszystkim- trochę jak swojej żonie, mówię o tym i o tamtym. Jest dobrze. Na koniec słyszę w słuchawce- pani mi gratuluje i życzy powodzenia, ale ma 1 tylko prośbę o pozytywny wpis na goworku, bo tak budują markę i przyciągają ludzi. Nie zapłaciłem nic za rekrutacje, mało tego miałem poprawione CV i trafioną ofertę pracy w ciągu kilku dni- ta opinia to moje podziękowanie. Mogę ta firmę HR polecać. Mi pomogli i pomogą innym. Może nie wszystkim się uda, ale dużo osób może fajnie skorzystać. Co złego to nie ja. Piszę, bo dotrzymuje słowa- nie komentujcie tego, bo i tak nie odpiszę.

@Tadeusz

Panie Tadeuszu, bardzo dziękujemy za Pańskie słowa. Proces rekrutacji, który Pan przeszedł i opisał, to wierny obraz sposobu naszego działania. Dla nas zawsze liczy się dobro kandydata, które weryfikujemy również już po rozpoczęciu przez niego pracy. Nasza misja to skuteczne łączenie ludzi, więc kandydat jest dla nas tak samo ważny jak pracodawca :) Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Student ATH

Nawet te opinie nie oddają prawdy, to miejsce jest wyjątkowe. Nie wierzyłem, bo same pozytywy ale panowie, w tym Miejscu jest dobra energia i konkret. Nie zabrali złotówki za spotkanie i pomoc w znalezieniu pracy w naszym mieście. Mogę podać telefon do konkretnej osoby z która ja rozmawiałem. Na uczelni już temat rekomendacji tego miejsca idzie dalej.

@Student ATH

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i za dalsze rekomendacje! Robimy wszystko, aby skutecznie łączyć ludzi - pracownika i pracodawcę :) Aktualnie mamy kilka ofert pracy dla studentów lub absolwentów - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Meg

Przez wiele miesięcy nie mogłam znaleźć pracy. Wysyłałam jedno cv za drugim, chodziłam na rozmowy i potem cisza. Dopiero pani Martyna pomogła mi poprawić moje cv, dała wiele wskazowek co do rozmowy o pracę i dzięki niej w końcu się udało!! Serdecznie dziękuję :)

@Meg

Niezwykle miło nam czytać takie słowa. Świadomość, że pomogliśmy kolejnej osobie na jej drodze zawodowej, to dla nas ogromna radość :) Bardzo dziękujemy za Pani słowa! Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Podobno pracując jako Product Manager można liczyć na 10500 na rękę. Czy to prawda?

Konkretne stawki są uzależnione od firmy, czyli od Klienta dla którego poszukujemy pracownika. Wynagrodzenie zaś omawiamy bezpośrednio z kandydatem na rozmowie o pracę. Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Janek

Panią Anie poznałem 4 lata temu, pomagała mi wiele razy w szukaniu pracy, zawsze cierpliwa i wyrozumiała. Ma podejście do człowieka. Nie bałem się powiedzieć, jak potraktowali mnie na zakładzie. Trudno było ale ja zawsze wracałem, zawsze był czas na kawę i na rozmowę. Mam teraz prace dorywcza! Jestem zadowolony, bo z urzędu pracy nigdy nic nie dostałem a tutaj zawsze. Zaliczkę, wypłatę na czas, czasem jakiś bonus, nawet czekoladę. To ma znaczenie.

@Janek

Panie Janku, niezmiernie nam miło czytać takie słowa :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Pracownik firmy z Ustronia

Daje pozytywna opinie!

@Pracownik firmy z Ustronia

Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do napisania czegoś więcej :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Lama

Dostałam prace, dzięki tej firmie. Pracuje od początku w firmie w Bielsku-Białej. Umowa z pracodawca a nie z agencja. Nie mogę powiedzieć złego słowa, bo go nie było.

@Lama

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Nik

Fajna atmosfera na rozmowie i bardzo miłe panie :)

Agnieszka
@Nik

I masz już pracę? :) Ciekawe, jak się dogadaliście co do stawek, czy da się podnegocjować co nieco :)

Witold
@Nik

To super, że rekruterki są miłe. A jak przebiegała rozmowa? Są jakieś testy? Ile jest etapów? Ja się dostaniesz to napiszesz coś więcej?

Nik
@Agnieszka

Jeszcze nie wiem, bo czekam na odpowiedź od firmy. To jest tak, że u nich ma się pierwszą rozmowę - ja miałem online, a drugą już w firmie. Zarobki negocjuje się rzecz jasna z firmą, a nie z agencją.

@Nik

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się, aby proces poszukiwania nowej pracy był dla kandydata jak najmniej stresujący, a wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze :) Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

norbert
@Witold

Nie ma testów po prostu rozmowa o wcześniejszym doświadczeniu.

Alabaster

Tak szczerze, HR SIGMA jest pierwszą agencją pracy z którą nie miałem absolutnie żadnych problemów.. Polecam! Nie prosił mnie nikt o opinie, ale daje 5* bo zasługują na dobre słowo, starają się w każdym wymiarze,

@Alabaster

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Pablo

Pomimo dużych wymagań HR Sigma szybko i sprawne wyszukała dla mnie bardzo ciekawą pracę. Stanowisko w sam raz dopasowane do moich kompetencji i potrzeb. Dzięki...

@Pablo

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Robimy wszystko, aby skutecznie łączyć ludzi - pracownika i pracodawcę :) Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Polecam!! Wszystko szybko, sprawnie i na temat Wypłata na czas i w odpowiedniej wysokości a to najważniejsze ;)

@Marek

Bardzo się cieszymy, że jest pan zadowolony. Dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Czy HR SIGMA Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Zależy to od firmy dla której poszukujemy pracownika. W większości naszych rekrutacji zatrudnienie jest właśnie bezpośrednio w firmie, więc ewentualne bonusy dostarcza już pracodawca a nie HR SIGMA :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Olin

Obawiałam się agencji, bo mam już za sobą niefajne doświadczenia z jednym z molochów na naszym terenie. Do Hr sigmy się zgłosiłam z polecenia koleżanki, która dostała dzięki nim pracę. Nie żałuję i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Podejście pań tam pracujących jest super i mimo, że (póki co) nie mam nowej pracy, to dostałam mnóstwo cennych wskazówek. Jak ktoś poważnie myśli o swojej karierze i szuka różnych porad co do swojej indywidualnej sytuacji, to naprawdę polecam się do nich zgłosić.

@Olin

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię :) Zawsze staramy się pomóc wszystkim osobom, które do nas trafiają! Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Zadowolona

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście :)

@Zadowolona

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Miły pqn

Mile panie polecam tą firme

@Miły pqn

Bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy, Zespół HR SIGMA

Czy mógłby się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami z tą agencją? Najbardziej interesuje mnie to z jakimi firmami współpracują i czy warto w ogóle wysyłać tam CV.

@Zainteresowany

Ja polecam. Nie będę się chwalił w jakiej firmie dostałem dzięki nim pracę, ale mogę powiedzieć że jest to bardzo duża i nowoczesna firma. Też się obawiałem czy wysyłać w ciemno, ale już przez telefon dowiedziałem się dużo na temat firmy, a podczas rozmowy poznałem jej nazwę.

Zostaw merytoryczną opinię o HR SIGMA Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR SIGMA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR SIGMA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR SIGMA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR SIGMA Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 137 ocen.

HR SIGMA Sp. z o.o.