Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice

Opinie o Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice

ZAINTERESOWANY 2014-12-25 20:41:39
NO TO JAK SIE PRACUJE?,,BO NIE WIEM?//
??? 2014-12-29 00:18:06
Tutaj pisze że firma z Gliwic, gdzie indziej że z Bielska Białej a szukają do pracy w Poznaniu? O co kaman? I czym się ta firma zajmuje?
była pracownica 2015-09-07 14:34:53
Nie polecam pracy w Bielsku . Pan Artur nie ma pojęcia o niczym a żeby załatwić coś dla pracowników to już mu to zajmuje miesiąc a nawet 2. obiecują premie których okazuje się później że ich nie ma.
wyrzucony 2015-09-18 15:04:28
Pan Artur to sie do podstawowki wrocic:D Szczerze powiedziawszy jedyną kompetentną osobą która marnuje się w tej "firmie" wydaje mi się że dba o pracowników jest pan Adam który zawsze jest pod telefonem. Bardzo profesjonalne podejście do pracy czego gratuluje i podziwiam. Niestety nie można powiedzieć tego o biurze które nie odbiera telefonów i załatwia sprawy pracownika miesiącami. Zarobki nienajgorsze ale zostałem oszukany na kase.
EDMUND DANTES 2015-10-22 17:38:23
Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w Bieruniu. Nie ma żadnych premii, najniższa krajowa, a koordynator pan Bartek do niczego się nie nadaje. Obiecuje nie wiadomo co a tak naprawdę dba tylko o swoich ludzi z Czerwionki. W ciągu miesiąca przyszło około 50 osób i rezygnowali po jednym dniu. Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!! Omijajcie tę firmę z daleka
xxx 2015-11-18 20:25:34
Zgadzam się tobą w 100 % praca na akord. Trzeba pisać raporty z dokładnością co do minuty co się w danej godzinie wykonywało. A dodatkowo doszła 3 zmiana za najniższą krajową, żenada............ o koordynatorze nie będę mówić szkoda słów pan Bartek nie ma pojęcia na niczym a leaderzy porostu........ dno. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odido 2015-11-24 20:56:50
Oddział w Bieruniu to faktycznie syf, byłem tylko 3 dni i zrezygnowałem do tej pory nie wypłacili mi pieniędzy, a jak gadałem z innymi to mówili że czekają nawet po 2 miesiące na pieniądze. Nie ma czego żałówać
smarkacz 2015-12-05 02:14:01
Nie polecam tej pracy, oszuści na każdym kroku! Jeśli chodzi o pieniadze, Bartek nie wywiązuje się z niczego, a szczegolnie jesli chodzi o termin wypłaty... Za dużo obiecuje, a nic w tym kierunku nie dziala.. Nie nadaje sie, wgl. Jednym słowem masakra!!!
rudy 2015-12-13 22:42:26
ja na pewno zmienili politykę, że zapierdzielasz na 3 zmiany za najniższą krajową, i nie ma żadnych podwyżek, i jeszcze chodzisz na linię opla lub fiata i zapierdzielasz a z Jonsona dostają 14 zł za godzinę. Wspaniała polityka firmy aktrion, aha awansujesz na ledera jak pana Adama albo Matiego znasz, pierdoły
ssrter 2016-01-27 19:40:39
Ta firma to naprawdę porażka jeśli macie coś innego np. Exact już o lepiej płaci a na pewno na czas, wydymają was na każdym kroku tam tylko dobrze mają ludzie od pana Bartka i znajomi pana Adama
lolka 2016-03-02 22:58:45
byli pracownicy sie skarzyli, nie polecali. obecni rowniez narzekają! bartek tez ciagle narzeka! jedni zapieprzają, a inni lecą w ciula! za te same marne grosze! a z biurowymi to już kompletna porażka - zero kompetencji, nie da się żadnego problemu rozwiązać! zenada po prostu! nie polecam.
Imigrantka 2016-03-23 10:41:51
na pewnym portalu mają ogłoszenie na inżyniera jakości do halandii, czy ktoś coś wie na ten temat? czy ktoś z nimi wyjechał? jak zarobki i na czy polega ta praca? proszę o opinię
wodnik 2016-03-25 12:02:19
Jednym słowem firma Aktrion to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
borysek 2016-04-19 09:13:23
Sama praca wcale nie jest zła, nie uważam, żeby była ciężka, a jak się komuś nie chce robić to zawsze będzie narzekać, że ciężko. Oczywiście zarobki mogły by być nieco wyższe, niż najniższa krajowa, bo faktem jest, że jedni tam zapierniczają, a inni nic nie robią. Przykład leaderek, które nie mają zielonego pojęcia o tym co mają robić, gubią się same ze sobą, udają wielkie ekspertki, a i tak nic nie robią no bo przecież zawsze można podkraść normy pracownikom i dopisać sobie.Więc jednym słowem leaderzy tam to totalne dno. Podobnie z pracownikami jedni lecą w ciula, bo to koleżanki, czy koledzy leadera, czy kogoś tam, a inni muszą zapieprzać. Więc sama praca w miarę ok, atmosfera i kompetencje poniektórych ludzi dno.
fdsdf 2016-05-23 10:15:55
Ta firma jest tak beznadziejna że porostu już się nawet nie chce o tym pisać a informację jakie udziela Nick Za to po prostu wstyd albo jakiś lider albo osoby typu jak Bartek kompletna nie wiedza a fałszywość taka że,,,,,,, wystarczy przeliczyć ile jest opinii negatywnych i same wnioski wychodzą, totalna klapa nie pracuj cie tam
mnb 2016-06-17 09:35:11
nie rozumiem tych negatywnych opinii, mam porównanie Aktrionu i innych firm tego typu w których pracowałem i mimo, że kasa nie jest najwyższa to praca nie jest ciężka i traktują normalnie pracowników
smarkacz 2016-07-26 18:39:01
Jasne że poleca szczególnie takie osoby jak Bartek(który nic nie robi, nawet nie ma doświadczenia jako kontroler jakości bo jest za bardzo wykształcony aha sorry to nie, najlepszy kumpel Matiego sam się o tym chwali )albo pochodne z Gliwice bo tylko takim się tam opłaca robić bo dostają zwroty za dojazdy aha albo przyjaciele Matiego,,,,,,,,,,,,, jedna wielka mafia ludzi. O czym tu mówić co chwilę potrzebują ludzi bo nikt nie chce dla nich pracować
Mnog 2016-07-27 13:50:57
Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice poszukuje nowych pracowników, z tego co widziałem to nie ma problemu żeby dostać tutaj coś lepszego, mają do poniedziałku pokazać kilka fajnych ogłoszeń i będzie dla Was
Zostaw swoją opinię o Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktrion Poland Sp. z o.o.- Gliwice