Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

ktoś

są tam przyjęcia do facetów?,może dać ktoś namiary do pośrednika,albo gdzieś, żeby tam robić.pzdr

swięty mikołaj

tak dostajemy na święta paczki każda po ok 20 kg tak że mam nadbagaż jak wracam do domu, dodatkowo jeszcze za ambuitną prace oraz karność wobec zwierzchnika na kazdego członka rodziny mam po 500 netto

florentynka

naprawdę są takie słabe zarobki? a np dla osób z 10 letnim stazem wypłata jest tak samo marna?

SRELWE

Ja wytrzymałem tam 3 dni, za żadne skarby tam nie idźcie bo zrobią z was niewolnika za psie pieniądze! Spalić tą fabryke i nic wiecej, trzeba mieć nieźle nasrane żeby tam pracować za 1000 zł. Acha ja już ich produktów nie tkne bo widziałem w jakich warunkach sie to odbywa, komuna stamtąd nie wyszła tyle że wtedy dostawało sie normalne pieniądze za coś takiego.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
sandra

a czy Wy w Gellwe dostajecie coś na święta?

zainteresowany

Gdzie dać papiery żeby pracować w gellwe,bo w Impelu są tylko przyjęcia dla kobiet,a ja chłopak.

---lll-

faktycznie chyba sobie odpuszczę pracę w tej firmie.

xxx

W TEJ FIRMIE JEST WSZYSTKO MOZLIWE PRZYJMIJ SIE A UWIERZYSZ TERAZ DZIEWCZYNY KTÓRE ZOSTAŁY BRYGADZISTKAMI NAWET TEJ 100 WIECEJ NIE DOSTAŁY CO MAja stare brygadzistki tylko zmiana stanowiska za 1300 brutto a obowiazków dwa razy wiecej.....to jest GELLWE NIC DODAC NIC UJAC

WSK-a

Witam chciałem starać się o pracę u Was, ale słyszałem coś że podobno praca teraz jest na 3 zmiany i przez 3 tyg bez przerwy np na noce a później 3 tyg na [usunięte przez moderatora] bez przerwy.... czy to możliwe???? żeby pracować 3 tyg bez dnia przerwy???????

what?, brygadzistka tylko 1400 brutto?coś ciężko mi w to uwierzyć.

xxx

w niepołomicach to nie wiem ale w zabierzowie zajebiscie duzo 1400 brutto a studie ci nic nie dadza trzeba znac sie na robocie a to znaczy ze trzeba troche popracowac

;-)

ponawiam swoje pytanie, chcę starać się o posadę brygadzistki w niepołomicach, czy ze zwyklej produkcji jest się tam łatwo dostać i finasowo lepiej to wygląda?czy trzeba miec specjalne wykształcenie, kto sie orientuje?

stara pracownica

O niestety ale z tym się nie zgodzę.Przeterminowane produkty są utylizowane.Zdarza sie to o czym pisałaś ale to albo źle nabita data albo pomylony produkt!! Pracuję ,a właściwie tyram tam ponad 6 lat ,nie jest wesoło,zwłaszcza w stosunkach z kierownictwem,które traktuje cię jak śmiecia ,ale ponowne pakowanie przeterminowanych produktów to u nas niedopuszczalne!!!

ile zarabia brygadzistka w gellwe?

jeszcze raz dzięki za info,a do Krakowa i tak będe jechał to pochodzę po agencjach mam 4 adresy z ofertami z Gellwe,a jeżeli nie jesteś facetem to wielkie sorry:-).Dzięki i pozdrawiam.

max

dzieki za odpowiedź jak bendziesz wiedział to napisz do jakiej Agencji mam jechać,aha ja jestem z Jaworzna to do Krakowa mam daleko,ale jeździ bus to dojade,do Gellwe też jeździ autobus pracowniczy z Jaworzna to dojazd mam.pozdrawiam:-)

cv do impela lub adecco ale nie wiem gdzie bo ja pracuje pd gellwe faceci zarabiaja roznie najlepiej na mieszalni 24000 brutto praca od zaraz bo brakuje ludzi teraz pracujemy na 3 i 4 zmiany ale podobno yylko do konca pazdziernika potem na 3jak sie dowiem o adres posrednika to napisze jutro albo zadzwon do gellwe oni cie pokieruja [usunięte przez moderatora] ja pracuje tu 6 lat nie narzekam oprocz kasy

max

gdzie trzeba dać cv żeby robić foodcare/gellwe/,czy dać do Adecco ul Lubicz 3 w Krakowie,i odrazu jest robota czy trzeba czekać na prace,i jaka jest stawka dla facetów?niech ktoś napisze kto tu robi z Adecco.dzięki.

ktoś

wlasnie jaka jest praca dla facetów w Gellwe?i czy tylko przez złodziejskie agencje,czy Gellwe też zatrudnia? 250zł za autobus to dużo.

tu nie zarobisz wiecej tylko mniej ok 1100 zł chyba ze jestes facetem to jakies 1800 a autobus ok 250zł

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE