Opinie o Direct Promo w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Direct Promo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Direct Promo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Promo w Kraków

Czy jest możliwość pracy w Direct Promo na część etatu?

Jan G Nowy wpis

Nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na żadne stanowisko w takim wymiarze.

Były handlowiec Nowy wpis

Praca w młody zespole. Nauczyłem się pewności siebie po przez szkolenia i kontakt z klientem. Ps. Szkoda ze musiałem wyjechać z Krakowa:(

Steven Nowy wpis

Bardzo dobre miejsce do pracy dla ludzi kreatywnych, pełnych zapału bo to jest doceniane w firmie.

expracownik

DGM w Zielonkach - kołczing w wykonaniu Jasia Goryla "Czemu jesteście smutni?! Przyszliście do pracy!". Po opiniach widzę, że nic się nie zmieniło w podejściu, tym razem w jego firmie. P.S.mam nadzieję, że chociaż ten durny dzwonek w komórce zmieniłeś.

Opiekun Klienta

Rozmowa bardzo rzeczowa i w porządku, głównie dotyczyła mnie, widać że chcą poznać lepiej osoby przed zatrudnieniem. Manager przedstawił ścieżkę rozwoju w firmie i to mnie najmocniej zaciekawiło, i po drugim etapie rekrutacji czyli dniu z doświadczoną osobą dostałem pracę. Bardzo fajny zespół i mega atmosfera.

Głównie o moje dotychczasowe zajęcia, w czym jestem lepszy od osób obok mnie i gdzie widzę siebie w najbliższej przyszłości.

logo firmy Serwisant rowerowy
dzik 125

Dramat. Uważajcie na tą firmę. Manager wprowadza w błąd, wszystko co ustalacie, jest poźniej bez pokrycia. Obcina pensje z byle powodu. Godziny pracy coraz dłuższe z każdym tygodniem. Robi ludzi w konia. Dramat przed ogromne D. Nie dajcie się oszukać.

Witam czy ktos może mi powiedziec na temat pracy jako przedstawiciela handlowego w tej firmie? Poprosze o wszyatkie istotne informacje :)

Wojto

Ja tam szczerze polecam, jak się przykładasz to idzie nieźle se zarobić. Atmo też spoko

Jan

Proszę usunąć ten wpisz, ponieważ nie jest prawdziwy, stawiam, że tego samego autora, co dwa poprzednie usunięte wpisy.

Nie polecam! Wszystko co było mówione na początku współpracy sukcesywnie się zmieniało aż do takiego momentu że nic się kompletnie nie zgadzało... (usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju. (usunięte przez administratora) Każdy aspekt tej firmy na NIE!!

Gosia

@kasia a są jakies oferty na administracje ? Dzwoniłaś tam?

Można łatwo dostać się do administracji?

Czy Direct Promo praktykuje "luźne piątki"?

Jan

I czwartki, i środy, i wtorki, a nawet poniedziałki. Zależy co przez to rozumiesz ;)

szybko szybko

Byłem kilka dni temu na rozmowie o pracę w tej firmie. Oczywiście nie udało mi się uzyskać żadnych informacji na temat stanowiska zanim do rozmowy nie doszło, w trakcie samej rozmowy również. Ale zanim do niej doszło wypełniłem ankietę odnośnie tego na jakim stanowisku chce pracować i jakieś informacje o sobie typu wady i zalety, co wniesiesz do firmy. Co do samej rozmowy, była krótka gdyż wprost powiedziałem (i zaznaczyłem w ankiecie), że chce pracować w administracji to wystarczyło, że skoro nie chce być ich sprzedawcą bezpośrednim lub telefonicznym to nie ma dla nas przyszłości. Niestety na tym skończyła się moja przygoda z firmą.

Patrycja
@szybko szybko

Przeglądałam ogłoszenia pracodawcy i nic nie znalazłam do działu administracji. Dzwoniłam tam zapytać czy poszukują kogoś do BO, ale Pani poinformowała mnie , iż w ostatnim czasie nie prowadzą rekrutacji do działu administracji. Przejrzałam oferty firmy i nie mieli takich ogłoszeń. Nie dziwie się , że rozmowa nie miała sensu skoro aplikowałeś na prace z klientem, a chcesz pracować w administracji.

Grzegorz L

spoko klimat w firmie

damian91

firma dla ludzi ambitnych. Nie dla kogoś , kto chce żyć na poziomie średnim społecznie.

Konrad

Świetny pracodawca ale do tego trzeba być dobrym pracownikiem!

Agnieszka

Czy próbowaliście skorzystać z pomocy odpowiednich instytucji? Pamiętajcie, że według polskiego prawa takie oskarżenie to bardzo poważny zarzut. Nie twierdzę, że mówicie nie prawdę, jednak być może warto wstrzymać się z oskarżeniami do czasu oficjalnego rozwiązania sprawy?

Agnieszka

@Jaro czy jesteś lub byłeś pracownikiem Direct Promo? Wątek ten jest poświęcony pracy w tej firmie. Istotne informacje odnośnie rekrutacji i jakości pracy bardzo pomogą w przygotowaniach do rozmowy kwalifikacyjnej. Może mógłbyś powiedzieć czy przebieg rozmów podany na: https://www.gowork.pl/direct-promo,885829/rozmowy-kwalifikacyjne jest zgodny z obecnie funkcjonującym?

Agnieszka

@Marcin dalej kierujesz działem? Możesz opisać jak swoimi działaniami wpływasz na zachowania między współpracownikami? Czy Direct Promo oferuje rozwój zawodowy swoim pracownikom? Można tu liczyć na umowę o pracę czy pracodawca w tym temacie jest elastyczny i np. dg wchodzi w grę?

MMM

NIE WIEM DLACZEGO ALE MÓJ POPRZEDNI KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY. DODAM JESZCZE RAZ. POZDRAWIAM!: ) Witam! NIE POLECAM!! Zaczynając od tego że na 8 wypłat jedna BYŁA TERMINOWO. Klimat niby spoko, luźna praca=dobra zabawa. Fakty są jednak takie że tam nie zarobicie poważnych pieniędzy. Generalnie jeśli ktoś już 'spróbuje osiągnąć sukces" uważajcie na to co jest mówione, większość to wielka lipa. Marketing to mega dobra sprawa która może Cię rozwinąć i można z tego mieć dobrą kasę której nie znajdziecie w DP i nie dajcie sobie wmówić że piszą tu ludzie z bólem (usunięte przez administratora) bo to są fakty. 99% osób z którymi pracowałem śmieje się z tego okresu. Jedyną pozytywną rzeczą to atmosfera która panuje w firmie, dużo pozytywnego nastawienia które przyda wam się w Marketingu. Podsumowując nie zarobicie w DP, ale będziecie mogli złapać dobrą energie od ludzi. Pozdrawiam ze słonecznej Barcelony:)

@MMM

Skoro byłeś taki słaby, że nie zarobiles to nie porównuj innych do Twoich umiejętności...mam nadzieję, że w Barcelonie nie pracujesz przy zbiorach truskawek... Większość ludzi takich jak Ty śmieje się z tego okresu - pracując na produkcji, magazynach, sklepach spożywczych... Tylko pytanie, na ile zdrowie im pozwoli patrząc w swoją przyszłość?! pracując tutaj ponad rok, nie spotkałem się z sytuacją, aby nie było wypłaty w terminie... Zawsze na czas.. Swoją drogą, gdyby pracodawca mi nie wypłacił wypłaty terminowo raz, drugi, to bym się zwolnił...i chyba każdy by tak zrobił w obawie, że może nigdy nie otrzymać wynagrodzenia...praca napewno dla ambitnych.. Ja poświęciłem rok czasu na to, by prowadzić jeden z oddziałów.... Jeżeli dalej twierdzisz,że nikomu się to nie udaje, zapraszam na kawę i rozmowę...a tym czasem siedź sobie w tych truskawkach i nie blokuj ludziom własnego rozwoju - bo to, że Ty sie zapewne podałeś i nie dałeś rady- nie znaczy, że każdy pójdzie Twoją drogą. Sukcesu uczmy się od ludzi, którzy go osiągnęli... Pozdrawiam

Agnieszka

@Marcin Wilczek opisz jak wyglądała Twoja praca, jakie miałeś obowiązki i jakie wymagania stawiał przed Tobą pracodawca. Czy opisywane wsparcie dla osób bez doświadczenia na http://dpromo.pl/index.php/kariera ma miejsce? Wiesz może jakie firma Direct Promo podejmuje działania w tym temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Promo - Kraków

• Jak się pracuje w Direct Promo?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Promo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct Promo?

Kandydaci do pracy w Direct Promo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct Promo
3.8/5 Na podstawie 145 ocen.

Direct Promo