Opinie o DCR Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DCR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DCR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCR Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Robol

(usunięte przez administratora) Pamiętajcie,że to firma recyklingowa. Zwożone są śmieci z okolicznych krajów. Zbiorniki myte po kwasach i pestycydach. Ta sama sytuacja z beczkami. Mycie ługiem sodowym, którego opary, majace tak ze 60 stopni, 8 godzin pracownicy wdychają. Dzięki temu że wentylatory wyrzucają te opary na dach mogą wdychać tą mieszankę okoliczni mieszkańcy. No i pozostali pracownicy. Młyny mielą opakowania z resztkami związków chemicznych aż w płucach dech zapiera. Płace liche ale odpowiadające wykształceniu pracowników ,dlatego nie ma co narzekać trzeba robić, bo ludzie po podstawówce też muszą jeść. Płacą na czas i na każde święta dorzucą 5stow netto. Dlatego moja ocena jest neutralna. Chcesz to przychodzisz i robisz nie to nikt nie będzie płakać.

Degustator

Jak ktoś się nie boi brudu i smrodu to może zagrzeje tutaj miejsce, lecz niekiedy mnie samego przerażają rzeczy, które musimy przerabiać.

@Degustator

To nie jest prawda

Kiero

Niech moja opinia będzie pod innym kątem, oceny pracowników: na prawdę jesteście ambitni i chętni do pracy. Nie straszne Wam nowe wyzwania. Dzięki panowie !!!

Litwin

Generalnie dobra firma. Brakuje mi tylko lepszej organizacji.

Karolek

Mi tam pasuje.

Cinek

Ok

Biurwa

Jestem zadowolona, nawet bardzo. Polecam firmę :-)

Jaaajam
@Biurwa

Kto tak może się nazwać chyba nikt z firmy!!!

Sąsiadka
@Biurwa

Chyba wiem kim jesteś. Też polecam :-)

Kazik

WOW

Król

Jest to atrakcyjny pracodawca.

Hugon

Bardzo dobry pracodawca ale nawet najlepszy nie zadowoli wszystkich

@Hugon

Ale chyba nie lepszy od firmy rodzinnej Cermont

Wiktoria
@Andrzej

Ale może skupmy się tu jednak na firmie DCR. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że właśnie szukają tam, oczywiście między innymi, pracowników na produkcję. Orientujesz się, jakich zarobków może się spodziewać taki pracownik?

@Wiktoria

A ile ma pracować ? Jak w ogóle ma pracować u was !

dziki20
@Wiktoria

2800 brutto plus premie

zimowy nabór

Jestem nowy, ale mogę śmiało polecać firmę.

Jaaajam

No słabo to wygląda na dziś. Wiele osób na zwolnieniu s powodu C19 ale nie tylko, bo brak roboty. Zarządzanie niecałkiem ciekawe. Generalnie nie polcać.

Duża Lalka

Teraz mało roboty. Urlopy każą wybierać, a w żniwa L4 trzeba brać? Ciekawe czy do urlopu można Nas zmuszać? Nerwowo się zrobiło w firmie. I tu kryzys się pokazał. (usunięte przez administratora)

Karol S.

Praca tutaj spełnia moje oczekiwania pod każdym względem.

Janeczek

Firma OK. Polecam! Mi pasuje, jest blisko i wynagrodzenia zawsze na czas.

Waldek

Rotacja wśród załogi zawsze była i będzie ale najważniejsze, że firma jest dobrym pracodawcą i dobrze się tu pracuje.

Stary ale dobry

Pracuje wiele lat ale od jakiegoś czasu widzę że się dzieje w firmie żle choć roboty jest dużo. Nie wiem o co chodzi coraz więcej pracowników chce iść na zwolnienia. Ale może będzie dobrze i tego nie wiem co dalej.

Martyna

@olek w takim razie na jakie stanowiska są wolne miejsca?

W miarę Nowy

Niestety na początku wszystko ładnie, ale potem wychodzi słoma z butów i jest po oczekiwaniach, Nie jest tutaj ciekawie. Nie polecam!!!

Olek

Brakuje ludzi do pracy a zamówienia trzeba zrealizować więc firma musi robić wszystko żeby nie wypaść z rynku!

Planista

Firma fajna, lecz właściciele zbyt prący do przodu tzn. standardowo po trupach do celu i to przykre. Nie myślą o pracownikach jako ludzi tylko roboli!!!! Sobota/niedziela jak trzeba pracujemy i to nie jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o DCR Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

• Jak się pracuje w DCR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DCR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DCR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DCR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DCR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DCR Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Fabryczna 1
    97-371 Wola Krzysztoporska