Opinie o DCR Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DCR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DCR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCR Sp. z o.o. w Wola Krzysztoporska

Rób se kierownik sam .,..!!!

Wstępnie chciałbym pozdrowić Panią D i jej męża pana P, pana kierownika w DCR w Iwinach . Pracowałem w tej firmie od 1 roku , wstępnie dostałem umowę na miesiąc po dogadaniu się później na rok . Mam żonę i 3 dzieci . Oczywiście brałem od czasu do czasu L4 czy na żądanie tak jak każdy obywatel . Z przed dniem zakończenia mojej umowy zostałem zaproszony do biura w niewiadomym mi celu ...okazało się że moja umowa nie zostanie przedłużona dzień przed zakonczeniem ze względu na L4 od czasu do czasu i na żądanie a zpierdzielac trzeba było . Tak więc nie polecam Firmy DCR w Iwinach że względu na Kierownika i jego sekretarke cudowna i wszewiedzaca gdzie nie powinni razem pracować w jednej firmie i w jednym biurze i w jednym zakładzie bo sami siebie podważają z decyzjami w firmie . !!¡! Zostawiam to bez komentarza....firma dzięki nim nie zarabia i nie będzie potrzebna szkoła . Dzięki za współpracę i pozdrawiam serdecznie

Kierownik Produkcji Paweł
@Rób se kierownik sam .,..!!!

Sebastian, Niestety byłem zmuszony zakończyć z Tobą współpracę. Twoje częste nieobecności w pracy zaburzały planowanie produkcji i narażały pozostałych pracowników na pracę w nadgodzinach. Nie ukrywałeś, że w czasie ,,chorowania,, wykonywałeś usługi remontowe ( wręcz się tym chwaliłeś ). Takie zachowanie psuło morale naszego zespołu. Firma docenia osoby zaangażowane, chcące się rozwijać, ambitne. Takie osoby jak np. Adam, Kuba, Dominika, Artur, Nikodem, Kamil, Patryk, Radek i inne których nie wymieniłem. To są filary, które budują nasz mały oddział w Iwinach. Mam nadzieję, że zrozumiesz i zmienisz nastawienie do pracy. Pozdrawiam

TroJan

Jestem na nowym wydziale. Wszystko jest Super! Teraz jest nowa rekrutacja. Zapraszam :-)

Jacek

A czy się przyjęcia na Operatora wózka widłowego

Ktoś widzę, że podpytuje o ofertę wraz ze wskazaniem w niej widełek płacowych. Co przy tym z zastępca kierownika produkcji? jest taka oferta w internecie, ma być dostępna jeszcze przez parę dni przy czym nie podają przedziałów placowych. Czy był ktoś zatem na rozmowie i może je przybliży? Jakie maksymalne progi mogą być podawane?

Starszy operator
@Adam

Co Ty za (usunięte przez administratora) piszesz. Jest w miarę stała załoga. Co jakiś czas pojawia się jakiś gamoń który przychodzi na miesiąc. Ja na starszego wskoczyłem po sprawdzeniu umiejętności przez kierownika. Niedawno zatrudniono nowego lidera który ma podobno wielkie doświadczenie, ale oleju w głowie mu brak, polityk, szuka dziury w całym, a nawet nie wie co to wyłącznik awaryjny. Uczą go na siłę, a on przecież kurierem będzie:) ale pewnie egzamin na kierownicze stanowisko miał :)

Nieznany

Mam pytanie czy to czym się tam oddycha jest szkodliwe?

Janek Nowy wpis
@Nieznany

Jest bardzo szkodliwe i mało tego podpisujac umowę masz to napisane w jednej z 30 z kartek które podpisujesz , a jak Ci się coś stanie ro firma umywa ręce bo byłeś świadom gdzie pracowałeś

Mikołaj Nowy wpis
@Janek

Komentarz wyrażony powyżej odzwierciedla wyłącznie osobistą opinię autora i nie zgadza się z faktami. Polimer HDPE uważany jest za jedno z najbezpieczniejszych dla ludzi, a praca z nim zwykle jest bezpieczna, ponieważ przestrzega się wymogów dotyczących wentylacji i wyciągu. Chociaż opary mogą być szkodliwe dla osób z pewnymi schorzeniami, regularne badania medyczne oraz badanie wstępne pomagają zapobiegać potencjalnym problemom. Co do podpisywania dokumentów bez uwzględnienia ich treści, może to stwarzać poważne ryzyka i warto podchodzić do tego odpowiedzialnie, ponieważ może to mieć konsekwencje.

Barbara Nowy wpis

Jak w tym roku oceniacie pracę jako operator maszyn w dziale beczek? Na stronie maja ofertę, w której wprost piszą, że zarobić można 4750 zł brutto. Chłopak wstępnie rozważa ale kiedyś pojawiały się tu odradzające komentarze, więc wolimy być na bieżąco

Xxxx

Etat zastępcy kierownika produkcji ma się ni jak do wykonywanej pracy w firmie. Pracujesz w systemie 4 brygadowym po 12 h, a także ogarniasz jak to określili „ludzi z problemami” bo nie ma pracowników na wymianę (z problemami z alko i narkot). Przedsiębiorstwo „istnieje” z wyprzedzeniem o kilka miesięcy, czyli brak jakichkolwiek kontraktów czy umów dlugoterm. z odbiorcami. Nie są w stanie dać więcej niż 10k brutto + zero socjalu. W mojej ocenie w/w stanowisko na które rekrutują powinno nazywać się brygadzista lub lider.

@Xxxx

I tu masz rację, tam są psełdo liderzy bez żadnych szkoleń, nikt nie ma kursu pierwszej pomocy czy kursu kierowniczego, stanowisko kierownicze powinno być zakończone egzaminem. Nikt tam nie pije i nie ćpa więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Ludzie jeżdżą wózkami bez uprawnień bo kierownik karze.Tam człowiek jest traktowany jak przedmiot i nikomu tego nie polecam. Przedmiot, dzisiaj jesteś i jutro nikt nie pamieta o tobie.Nawet nie próbują walczyć o pracownika.A i bym zapomniał, w kamerach są podsłuch czego nie wolno stosować. Podsłuchują pracowników. Dlatego tam nik nie chce pracować.Tam jest olbrzymi przemiał ludzi,po prostu dla kierownika człowiek to nic jak spróbujesz mu się udzielić.

@Xxxx

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Nie wiem skąd takie nietrafne określenia jak ,,ludzie z problemami,,. Nie wiążemy się z ludźmi którzy mają problemy z używkami. Nasza załoga jest ,,młoda,, ambitna i zaangażowana, widać to po wynikach jakie osiągamy. Zastępca KP owszem będzie pracował w systemie 4 brygadowym 12h jednak nie jest to tajemnicą. Struktura to operator, starszy operator, lider, zastępca KP, KP. Firm rozwija się w dynamicznym tempie, zwłaszcza oddział w Iwinach. Ten nowy rok niesie duże wyzwania związane z kolejnymi inwestycjami. Ciągły rozwój i powiększanie parku maszynowego wymusza potrzebę zatrudnienia nowych pracowników. Większość maszyn jest nowa i w pełni zautomatyzowana, dlatego inwestujemy w młodych i chcących się rozwijać ludzi. Wystarczą chęci i otwarty umysł żeby szybko awansować.

Starszy operator Nowy wpis
@Adam

Bambik

Jest ogłoszenie na operatora maszyn-produkcja 4750-6000 mam kilka pytań Jak wygląda ta praca? Ile tak naprawdę się zarabia? Czy jest pracą fizyczną? Ale głównie mi chodzi co muszę robić tam?

A przy tym jaką macie ogólna ocenę z roboty? Lepiej przyjść już z nieco większym doświadczeniem czy niekoniecznie? Tutaj naucza jakichś dobrych praktyk? Zresztą po ile ludzie pracują? latami czy jednak rotacje dominują?

@Bambik

Unikaj tego śmietnika... Zatrudniasz się na stanowisko a kierownik pomiata tobą wszędzie, jak zwracasz mu uwagę to mówi zwolnij się abyśmy się nie meczyli

Firma DCR Sp. z o.o. prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko operator produkcji na operator produkcji. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 4900 PLN to dobra oferta?

Morda

Pytanie ta kwota brutto czy netto?

Marcela
@Morda

No ja widziałam ofertę z tamtego roku gdzie pokazywało, że brutto zgarniało się do 5,5 tys, atu ktoś pisze o 4,7 tys. to jaki był ostateczny wzrost? I jakie teraz podwyżki mogą się szykować od nowego roku? ktoś wie i da znać?

@Morda

Nawiązując jeszcze do tego ogłoszenia, o którym pani niedawno pisała, to podkreślane w nim były rekrutacje wewnętrzne. Często dochodzi do jakichś awansów? I na jakie pozycje można sobie z tej całej produkcji przejść? Po jakim średnio czasie?

Bambi

Nigdy nikomu nie polecę tego miejsca jako miejsca pracy. Pani Dominika wraz ze swoim mężem Panem Pawłem (Kierownikiem) są jedynie wpatrzeni w siebie a nic innego się nie liczy. Chodziłem i prosiłem o przyrząd potrzeby do pracy tzw. Suwmiarkę. Niestety jedyne co dostałem to opierdziel ze robie złe rury, moje tłumaczenie ze niemam potrzebnego przyrządu nikogo nie obchodziło a Kierownik powiedział ze powinnienem sobie sam to zorganizować . Prawda jest taka ze jak coś chcą to są mili aż w (usunięte przez administratora) wchodzą , ale jeśli ja potrzebowałem pomocy od kierownika bo sobie z czymś nie radziłem to usłyszałem. ,,masz telefon, wpisz w Google i znajdziesz ,, Moim zdaniem człowiek na nieodpowiednim stanowisku ….

@Bambi

Patryk, mam nadzieję, że w kolejnej pracy będziesz lepiej doceniany i że z upływem czasu znajdziesz dobre strony naszej współpracy. Wiele czasu poświęciłem żeby Cię wdrożyć w Twoje codzienne obowiązki, obsługa maszyn, rzetelne prowadzenie badań jakościowych. Być może za szybko zaufałem, że potrafisz, rozumiesz, poradzisz sobie, a praca Cię przerosła. Niestety musiałem rozwiązać z Tobą umowę o pracę ( dyscyplinarnie) ponieważ nie przychodziłeś do pracy. Mam nadzieję, że wykorzystasz nabyte umiejętności w swojej dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiam.

Patryk
@Kierownik Produkcji Paweł

Paweł usiądź na spokojnie i zastanów się ile w tym co napisałeś jest prawdy. Gdyby ta praca była taka wspaniała to ludzie co chwile by się nie zwalniali .Nie potrafisz docenić pracownika , jedynie jest gadanie z twojej strony ze wystawiasz kogoś na próbę jego możliwości ale z waszej strony możliwość dania podwyżki wymarła.

Rób se kierownik sam .,..!!!

Kierownik Produkcji Paweł
@Rób se kierownik sam .,..!!!

TroJan

Hmas
@TroJan

I czym się tam zajmujesz?

Elżbieta
@TroJan

Widzę, że jesteś świeżym pracownikiem DCR :) Jakie są Twoje wrażenia z pracy w tym miejscu? Ciekawa jestem, czy potrafiłbyś wymienić jakieś plusy i minusy pracy w DCR? Takie zestawienie byłoby dla mnie (ale myślę, że nie tylko!) bardzo pomocne!

@Elżbieta

minusy kierownik ,dyrektor ,organizacja itd itd . plus wyplata 10

Jacek

A czy się przyjęcia na Operatora wózka widłowego

Tomasz

Nie polecam firmy. Po poznaniu kierownika sami się przekonacie. Jak potrzebuje coś to jest milutki. Skoro uważa że to jego fili to sam powinien tam pracować. Dziwne, że nikt się nie zainteresuje dlaczego ludzie się zwalniają

Grześ
@Tomasz

Głupoty piszesz. Kierownik jest OK, tylko trzeba pracować rzetelnie, a nie ściemniać...

Operator 1

Nie ma co narzekać. Robota jak każda inna. Atmosfera spoko i wynagrodzenie ok. Miłego dnia

Janek

Spoko firma. Zarobki wyższe niż w okolicy. Polecam.

@Janek

zarobki wyższe niż w okolicy? jest szansa na przytoczenie o ile mniej więcej? i tak ogólnie jak to ma się to specyfiki pracy? może zostać uznana za tożsama czy jednak jej nakład w firmie będzie większy? o jakim stanowisku przede wszystkim Pan pisze, bo to chyba tez istotne?

Kolo

Ile można zarobić w tym systemie przy produkcji rur . Jak wygląda praca

Robię na rurach
@Kolo

Praca polega na nadzorowaniu maszyn które produkują plastikowe rury i zapinaniu pasków przy pakowniu. Jest trochę głośno ale są stopery i słuchawki. Praca jest po 12 godzin i robimy w systemie 2 dni roboty a 2 dni wolnego. Za niedziele mamy płacone dodatkowo 100%. Zarobki ok 5000-6000 zł zależy od niedziel w miesiącu i wyniku produkcyjnego. Na ten moment chyba już nie przyjmują nowych bo jest komplet

Kk
@Robię na rurach

5000 brutto czy netto

Parobek
@Robię na rurach

Absolutnie się nie zgadzam z powyższą informacją dotyczącą zarobków, jako lider z każdą premią robiąc nadgodziny w życiu nie zobaczę 6000, jeśli dobrze miesiąc pójdzie to 4200-4400

Pomocnik Parobka
@Parobek

A mi się wydaje, że nie piszesz precyzyjnie. Jeżeli chodzi o rury to brutto zarobisz więcej niż 6000 zł.

@Pomocnik Parobka

Opinia z własnego doświadczenia? Co do tych 6 tys i rur to za standardową prace czy dodatkowo coś się nabija na taką kwotę? I co nieprecyzyjnego było w jego wypowiedzi tak właściwie?

Pomocnik Parobka
@Monika

Kolega nie napisał w jakim dziale pracuje. Odpowiada na wątek dotyczący działu rur. Dodatkowo nie napisał że ma na myśli kwoty netto a nie brutto. A jeżeli jest jednym z liderów na rurach to też mija sie to z prawda.

@Pomocnik Parobka

a to nie wiem, nie mam pojęcia jakie warunki sa na stanowiskach liderskich. swoją droga jak trudno jest sie na takie tu dostać? co z innymi obszarami niż rury, gdzie moga być potencjalnie najlepsze warunki pracy i dlaczego?

Nie polecam firmy... Kierownikowi w ogóle nie zależy na pracowniku. Mam nadzieję, że kiedyś odpowie za (usunięte przez administratora)gdyż każdy ruch pracownika jest śledzony na kamerach co jest niezgodne z prawem. Za drobnostek odbiera premie, jestem ciekawy czy sobie odbiera premie za swoje chorobowe....

Czyli w miarę pozytywną atmosferę tam mają? Jeśli tak to czemu nie dochodzi do integracji? Nie było żadnej imprezy podczas Twojej pracy, żebyś mogła mimo wszystko zagadać? Jakie zazwyczaj są?

Kp

Jest ogłoszenie na operatora maszyn-produkcja 4750-6500 mam kilka pytań Jak wygląda ta praca? Ile tak naprawdę się zarabia? Czy jest pracą fizyczną? Ale głównie mi chodzi co muszę robić tam?

Limes

All is good! Kasa się zgadza :-) a tak na serio to jest OK

RDZ
@Limes

pracujesz może dalej w tej firmie? jezeli tak to prosze zadzwon do mnie 537550346 lub daj namiar do siebie chodzi o premie za polecenie szukam pracownika żeby się dogadać zawsze to dodatkowy pieniądz

@RDZ

Hej ja w sprawie tej premii. są może jakieś zmiany odnośnie jej wysokości? ile w razie czego dają? i czy to jest tak że masz nieograniczoną ilość poleconych? jak jednocześnie zatrudni się dzięki tobie przypuśćmy 10 osób to Wszystko zgarniasz?

Nick nie może być pusty.

Nick nie może być pusty.

archi

Jak ktoś ma wykształcenie powyżej podstawowego, to niech się tam nie pcha. Oni z automatu odrzucają, każdego, kto ukończył więcej niż gimnazjum. Szukają do roboty bezmyślnych parobów, a nie dobrych pracowników co mają głowę na karku

Angela

Do pracy można się przyzwyczaić mimo że warunki nie są przyjazne.Co do lidera...najmłodszego na dziale ibc to powiem jedno...młody chłopak który nie ma żadnego szacunku .Myśli że jest nie wiadomo kim w tej firmie.krzyki i czepianie się do nowych pracowników to u niego norma...tak bardzo chcę pokazać jaką ma władzę.co do reszty to spoko ludzie..bardzo pomocni.

Noname

Firma coraz bliżej upadku dyrektorek się stara by firma padła, reklama rekrutacyjna powala na nogi 4tys brutto (usunięte przez administratora) Śmiechi warte tak się mydli oczy, ludzie robią tam po x lat i nie mają takich stawek

kandudat
@Noname

czyli co to kest kłamstwo? to jaka jest faktycznie stawak dla nowego? bo zamierzałem sie tu przyjac wiec zalezy mi na tym minimum 4tys brutto bo n paliwo za dojazdy wydam z 400zl wiec jak płaca mniej to lipa, wiec jak to jest? jest 4tys brutto czy nie ma ?

Zizu
@kandudat

Kolejny co pisze bzdury. Jest 4tys po okresie próbnym a czasami wiecej bo to zależy od premii.

Pszenżyto
@Zizu

Potwierdzam

@Noname

masz rację tutaj po 3,5 brutto ,chyba ze rudy da Ci podwyzke po 10 latach .Kierownik po ohp ,dyrektor 37 lat a na niczym sie nie zna ludzi ni szanuje ,Niektorzy na 10 stanowiskach robia ...

@Pszenżyto

ta 4 tys masz jak zrobisz norme 100 % .Jest pracownik Andrzej co ma 3100 zl netto po 14 latach pracy wiec nie kłam

Gostek
@Łoś

Dodam swoje 5 groszy bo pracuje już tu kilka miesięcy i mam jako takie rozeznanie. Po pierwsze ktoś tu napisał, że praca jest ciężka i w trudniych warunkach to prawda. Ale to jest firma recyklingowa i trzeba sie z tym liczyć, że są takie warunki. Po drugie kłamstwem jest że że nie można otrzymać 4tyś brutto. Pracuje na dziale X i mimo że nie pracuje długo to dostaję nawet więcej a nie mam normy 100%. Po trzecie zawsze jest kasa na czas i nigdy nie miałem problemów że coś sie nie zgadza. Po 4 denerwuje mnie, ze ja musze robic a inni pala fajki na palarni, ja nie pale i jestem z tego dumny, ale niektorzy notorycznie chodza palic a potem maja nerwy, że kasa mniejsza. Wiekszosc ludzi tutaj jest po podstawowce a w najlepszym przypadku po zawodowce.

@Gostek

na jakim dziale x ? na rurach po 12 h jak robia to maja to 4 tys brutto ,chyba ze pojdziesz do dyrektora i bedziesz blagac na kolanach albo Ci da albo tam sa drzwi :)

Zostaw merytoryczną opinię o DCR Sp. z o.o. - Wola Krzysztoporska

• Jak się pracuje w DCR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DCR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DCR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DCR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DCR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DCR Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Fabryczna 1
    97-371 Wola Krzysztoporska