Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argo Card Sp. z o.o. w Gdańsk

Lidia

@STAJNY, czy z upływem czasu są szansę, aby otrzymać pełną umowę o pracę z firmą Argo Card? Wiesz może coś o ewentualnych premiach bądź bonusach do wynagrodzenia? Chętnie poznamy coś więcej, czego udało Ci się dowiedzieć na temat warunków pracy w tej firmie.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę w firmie?

Ewelina

Wierzyć się nie chce, że firma nie daje umowy o pracę!!

Olek

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Argo Card Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Gogol

Podpowiedzcie czy firma szuka pracowników?

Lidia

Czy ktoś zechciałby odpowiedzieć na pytania użytkownika @Mati? Czy @Mati nadal jesteś zainteresowany posadą w firmie Argo Card? Może masz jakieś już informacje o firmie, którymi chciałbyś się podzielić?

Dzina

Mi się podoba w tej firmie. Miłe towarzycho, lekka praca i zarobić też można.

Mati

Cześć mam pytanie odnośnie pracy na magazynie w ARGO CARD. Jak wygląda tam praca? czy jest ciężko, można dobrze zarobić i czy przyjmują ludzi na status studenta?

Lidia

@Pati może skontaktuj się z pracodawcą odnośnie obowiązków na tym stanowisku? Powinnaś dostać wtedy jak najszybszą odpowiedź i jak najbardziej precyzyjną. Firma Argo Card Sp. z o.o. bierze na siebie odpowiedzialność społeczno-środowiskowa i w pracy ma wyznaczone zasady, które tej sfery nie powinny naruszać. Dzięki temu została nagrodzona certyfikatem certyfikat zgodności z wymaganiami nowej normy środowiskowej PN-EN ISO 14001:2015.

Pati

ktoś wie co się robi na stanowisku "pracownik drukarni" ?

Robi
@Pati

pewnie trzeba znać się na drukowaniu

Lidia

@Młoda czyli masz wybór czy chcesz mieć umowę zlecenie czy o pracę? Czy tylko niektóre stanowiska mają umowę o pracę? Mogłabyś podać dla innych użytkowników przykład? @wika czyli w Argo Card jest czas na przerwy i rozmowy? Nikt nie pilnuje pracowników, żeby za długo nie chodzili na przerwy?

Młoda

Firma stabilna, wszystko wypłacane w terminie. Nie ma ściem z zusami i podatkami. Praca ciężka, trzeba się wykazać. Miła atmosfera. Zatrudniają na umowę zlecenie i na umowę o pracę. Zależy gdzie aplikujesz.

edek

ale teraz nie mają ządnych nowych ogłoszeń, by poszukiwlai kogoś na stanwosiko kierowcy a głownie to najbardziej chodliwe stanowisko u nich,chyba ze juz maja kadre w całosci.

erek

Jak nie wiesz to się ich spytaj. Wejdź na ich stronę i będziesz miał kontakt.

Klara

Pracowałam w Argo Card kilka miesięcy przez agencję Gp people. Praca jest lekka. Można mieć słuchawki na uszach. Jednak są częste przestoje także nie polecam.

Na1103

Gorąco polecam prace w tej firmie.Pracowalam tam 3mies na zmiany popoludniowe.Jest super atmosfera,fajne dziewczyny i bardzo mile szefostwo a zwlaszcza pani Iwonka kierownik konfekcji.Wiadomo wszedzie trzeba pracowac,bo za obijanie nie placa ale nikt nie pogania i z checia sluza pomoca.Praca lekka siedziaca.

Barbi

Polecam jeżeli cię wezmą . Myślę że im nie jest potrzebny tłumacz tylko handlowiec z tymi językami bo robimy karty dla Skandynawów też.

Rudzia

Atmosfera przyjazna,fajni ludzie i same dziewczyny.Płacą 7zł/h jeśli już się nie uczysz,studenci mają o złotówke więcej.Dniówka płatna tyle co i nocka, opóżniają się z wypłatami to dzień to dwa. Dosyć długo tam robiłam i jak ktoś chce zachrzaniać za takie grosze to pzdr,jest wiele innych fajniejszych i lepiej płatnych ofert pracy,wystarczy poszukać.

Mary B.
@Rudzia

Rudzia co Ty opowiadasz ? Płacą na akord !! 7 zł to masz jak się obijasz . Ja mam 12 do 14 za godzinę ale halówki maja chyba więcej Mi sie tu podoba.

Renata

Przez pierwszy rok miałam zlecenie , teraz mam już umowe stałą. Atmosfera jest fajna , bo same młode laski pracują . Mundurek dostajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Argo Card Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Argo Card Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argo Card Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Argo Card Sp. z o.o.