Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argo Card Sp. z o.o. w Gdańsk

Renata

z tym "krzakiem" to chyba przesadziłaś . Zatrudniają parę setek ludków. Płacą regularnie choć mogliby więcej . Siedzę tu póltora roku i podoba mi się że sympatyczne dziewczyny pracują no i jest czysto. Z halówkami da się żyć jak sie nie obijasz

Zoooooha
@Renata

Sporo się pozmieniało. Pracujesz tylko na jedną zmianę. Firma jest otwarta od 6 do 16 i przychodzisz jak chcesz. Siedzisz 8h lub mniej. Źle się czujesz- możesz wyjść. Masz swoje miejsce pracy, świetnych ludzi dookoła. Przyjazna atmosfera i jest z kim pogadać. Czas leci mega szybko. Najważniejsza rzecz - chęci do pracy. Mimo, że praktycznie ciągle robisz to samo - nie ma miejsca na nudę i monotonię.

wika
@Zoooooha

masz z kim pogadac i chociaż robisz to samo nie ma czasu na monotonię :D trudno o sens haha to samo= monotonia to samo ale masz z kim pogadać (pogaduchy, papierosy i strojenie min...) chyba powoduje że nie ma miejsca na monotonię :D

m

Nie polecam tej pseudo firmy " krzak" , brak umowy,(usunięte przez administratora) na kasie, mimo wyrobionej normy zaniżają stawki, jak trzeba to(usunięte przez administratora) na 3 zmiany, a jak nie ma roboty a często są przestoje, to mają Cię w (usunięte przez administratora)

gościówa 17

Płacą regularnie , choć mogliby więcej:) Pracujesz na akord ile zrobisz tyle zarobisz. Jak sie nie obijasz i sie wprawisz to 2,5 wyciagniesz

beti
@gościówa 17

2,5tyś hahaha dobra ściema !!!!!

Ewka

A mi się tu podoba.Dużo fajnych dziewczyn i chłopaków . Halówki nie takie straszne jeżeli się nie obijasz. Sa też królewny co tylko pogadać przychodza i potem beka że nie zarobiły

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Argo Card Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Gość34

Pracuję od 10 miesięcy w tej firmie . Poprzednio w McDonaldzie , KFC i Realu. Tutaj jest o niebo lepiej !!!! Trzeba zaiwaniać jak chce się zarobić , ale atmosfera sympatyczna i traktują człowieka dużo lepiej . Podoba mi się i polecam

gość

pracuje już tam parę lat ciągle na umowę zlecenie i nigdy nie dostane innej umowy bo mają mnie w dupie, co miesiąc obiecuje sobie że zacznę szukać nowej pracy a wciąż tam jestem :/

Zostaw merytoryczną opinię o Argo Card Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Argo Card Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argo Card Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Argo Card Sp. z o.o.