Argo Card Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Argo Card Sp. z o.o.

gość 2011-11-07 16:42:23
pracuje już tam parę lat ciągle na umowę zlecenie i nigdy nie dostane innej umowy bo mają mnie w dupie, co miesiąc obiecuje sobie że zacznę szukać nowej pracy a wciąż tam jestem :/
Gość34 2013-03-19 18:31:54
Pracuję od 10 miesięcy w tej firmie . Poprzednio w McDonaldzie , KFC i Realu. Tutaj jest o niebo lepiej !!!! Trzeba zaiwaniać jak chce się zarobić , ale atmosfera sympatyczna i traktują człowieka dużo lepiej . Podoba mi się i polecam
Ewka 2013-04-06 21:01:47
A mi się tu podoba.Dużo fajnych dziewczyn i chłopaków . Halówki nie takie straszne jeżeli się nie obijasz. Sa też królewny co tylko pogadać przychodza i potem beka że nie zarobiły
gościówa 17 2013-05-01 18:36:20
Płacą regularnie , choć mogliby więcej:) Pracujesz na akord ile zrobisz tyle zarobisz. Jak sie nie obijasz i sie wprawisz to 2,5 wyciagniesz
m 2013-08-09 18:16:11
Nie polecam tej pseudo firmy " krzak" , brak umowy,(usunięte przez administratora) na kasie, mimo wyrobionej normy zaniżają stawki, jak trzeba to(usunięte przez administratora) na 3 zmiany, a jak nie ma roboty a często są przestoje, to mają Cię w (usunięte przez administratora)
Renata 2013-08-12 13:00:35
z tym "krzakiem" to chyba przesadziłaś . Zatrudniają parę setek ludków. Płacą regularnie choć mogliby więcej . Siedzę tu póltora roku i podoba mi się że sympatyczne dziewczyny pracują no i jest czysto. Z halówkami da się żyć jak sie nie obijasz
Renata 2013-08-15 18:27:46
Przez pierwszy rok miałam zlecenie , teraz mam już umowe stałą. Atmosfera jest fajna , bo same młode laski pracują . Mundurek dostajesz.
Zoooooha 2014-08-29 16:44:26
Sporo się pozmieniało. Pracujesz tylko na jedną zmianę. Firma jest otwarta od 6 do 16 i przychodzisz jak chcesz. Siedzisz 8h lub mniej. Źle się czujesz- możesz wyjść. Masz swoje miejsce pracy, świetnych ludzi dookoła. Przyjazna atmosfera i jest z kim pogadać. Czas leci mega szybko. Najważniejsza rzecz - chęci do pracy. Mimo, że praktycznie ciągle robisz to samo - nie ma miejsca na nudę i monotonię.
Rudzia 2014-10-30 14:01:35
Atmosfera przyjazna,fajni ludzie i same dziewczyny.Płacą 7zł/h jeśli już się nie uczysz,studenci mają o złotówke więcej.Dniówka płatna tyle co i nocka, opóżniają się z wypłatami to dzień to dwa. Dosyć długo tam robiłam i jak ktoś chce zachrzaniać za takie grosze to pzdr,jest wiele innych fajniejszych i lepiej płatnych ofert pracy,wystarczy poszukać.
Mary B. 2014-10-30 18:30:18
Rudzia co Ty opowiadasz ? Płacą na akord !! 7 zł to masz jak się obijasz . Ja mam 12 do 14 za godzinę ale halówki maja chyba więcej Mi sie tu podoba.
Barbi 2015-02-03 11:52:28
Polecam jeżeli cię wezmą . Myślę że im nie jest potrzebny tłumacz tylko handlowiec z tymi językami bo robimy karty dla Skandynawów też.
Na1103 2015-03-05 14:40:16
Gorąco polecam prace w tej firmie.Pracowalam tam 3mies na zmiany popoludniowe.Jest super atmosfera,fajne dziewczyny i bardzo mile szefostwo a zwlaszcza pani Iwonka kierownik konfekcji.Wiadomo wszedzie trzeba pracowac,bo za obijanie nie placa ale nikt nie pogania i z checia sluza pomoca.Praca lekka siedziaca.
Klara 2015-03-16 12:06:24
Pracowałam w Argo Card kilka miesięcy przez agencję Gp people. Praca jest lekka. Można mieć słuchawki na uszach. Jednak są częste przestoje także nie polecam.
erek 2016-03-03 08:57:01
Jak nie wiesz to się ich spytaj. Wejdź na ich stronę i będziesz miał kontakt.
edek 2016-05-15 11:23:56
ale teraz nie mają ządnych nowych ogłoszeń, by poszukiwlai kogoś na stanwosiko kierowcy a głownie to najbardziej chodliwe stanowisko u nich,chyba ze juz maja kadre w całosci.
beti 2016-10-28 11:21:46
2,5tyś hahaha dobra ściema !!!!!
Zostaw swoją opinię o Argo Card Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Argo Card Sp. z o.o.