Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Gościu użyj mózgu jak chcą na działalności to nie zus bedą płacić za ciebie...... i pensje dostaniesz co tydzień

nowy

Witam serdecznie, pojawiło się ogłoszenie na wawę odnośnie ph ds. aptek. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera w firmie, czy rzeczywiście forma zatrudnienia to działalność i czy opłacają zus, czy tego Fiata Bravo można użytkować również po za godzinami pracy, itp. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

wychodzisz z domu wsiadasz do fiata bravo neomag i jedziesz sprzedawac 17 produktow z ktorych rozliczanych jestes ilosciowo plus wartosciowo, cykl w zaleznosci od preparatu :) kosmiczne plany, stres, zmiany, walka

ph

witam, mam pytanie jak wygląda praca przedstawiciela OTC W aflofarmie ?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

W exporcie było ok. Sympatyczni i pomocni ludzie. Być może coś się zmieniło w ciągu ostatnich trzech lat, ale osoby tam pracujące wspominam z sympatią.

Moniaw

Witam A ile może zarobić specjalistA ds exportu? Czy warto ? Czy atmosfera w exporcie jest trochę inna? PZPR, Moni

Rino

Witam Was wszystkich serdecznie, przyznam, że bardzo ale to bardzo niepokojące sa te wszystkie wpisy, w zasadzie ani ziarnka pozytywów. Pewnie zaskoczę Was nieco, jednak również zastałem zaproszony na rozmowy do Aflo, tylko w innym charakterze i szczerze pisząc, zastanawiam sie czy wogóle tam jechać skoro kultura organizacyjna rodem z piekła? Poproszę o jakieś sugestie, może coś więcej na temat Pana Macieja ( nie pamietam nazwiska [usunięte przez moderatora] czy jakoś tak? ) prosze o korekte, bo nie zrozumiałem dokładnie.. jest FSmem podobno, jakim jest człowiekiem, jakim wspołpracownikiem? pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych

medyczna

zostałam dzisiaj zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela medycznego na rejon katowic. bedę miała rozmowę z Panem [usunięte przez moderatora] regionalnym. Możecie mi powiedzieć jaka atmosfera jest w zespole, co się stało z poprzednikiem i jaki jest Pan [usunięte przez moderatora]? dzięki

zatrudniona

akurat zatrudnieni są ludzie ok bo mieli posuchę to tu przyszli.Za to kadra kierownicza zupełnie z przypadku

do "jorg"

a "czemóż" to jorg tak się wszystkiemu dziwi? Życia nie zna? Ludzie boją się iść do sądu pracy bo pracę mieć muszą, co nie znaczy ,że można ich traktować z wyższością, bez szacunku itp. A "czemóż" to jorg będąc (jak się można domyślić) regionalnym w co drugim wyrazie błędy różnorakie sypie? I z pewnością przekonany jest ,że słownictwo u niego bogate i mądrością się pochwali. Tu też można się z łatwością domyślić ,który to...;) Takim karierowiczom kariery się nie wróży,no chyba że w firmie na jego poziomie. To,że ktoś do sądu nie idzie lub wypowiedzenia nie składa naprawdę nie znaczy ,że jest głupkiem,bo swoje każdy z nas wie i myśli. A to jakim jest się człowiekiem,jak postrzeganym przez innych i czy korzyści będą wymierne do działań to już pozostawiam do przemyśleć osobistych...

jorg

a czemóż to w tej Firmir nie polecacie pracy ? Pytam bo żadnych faktów nik nie przytoczył, same skrzywdzone przez los osoby piszą o ... ? na właśnie o czym, pisanie że dużo pracy... że ludzie ciężko pracują... że nadaje się do prokuratury... a ja się zapytam to co szykacie pracy w której nie trzeba pracować - fajnie hihi a czemóż to nikt skrzywdzony nie udał się do sądu pracy ? ludzie nie bądcie dziećmi.

beta

Najgorszy pracodawca na rynku ! Nigdy nie pracowałam w takich warunkach i z ludzmi, którzy nie myślą tylko działają jak roboty. Jeśli ktoś chce tu pracowac i aplikuje to proszę, wrecz błagam o rozsądek i przewartościowanie swojego życia bo tutaj go nie zaznasz. Praca w Aflofarmie to ostatni krzyk desperacji w zpowodu braku pracy ale...Nie przychodzcie tu !!!

aflofarm

Można się było spodziewać po reionalnych tego co obecnie wyrabiają. Zakompleksienie i brak pomysłów na motywację się ujawnia. I myślicie że dzięki temu się utrzymacie na stołkach? Pogrążajcie się dalej aż zareagujemy!

aflofarm

wlasnie[usunięte przez moderatora] mi sie chce waszymi reklamami najgorsza firma jaka znam!

aflofarm

aflofarm to jest dramat!!!!!!!! na te reklamy to juz patrzec nie moge ciekawe kiedy poplyna na nich wszystko jest do czasu jak to mowia nie ufaj REKLAMIE zaufaj faktom a preparaty aflofarmu to jest jeden wielki kanal

antyaflo

to co się dzieje to horror! w takiej atmosferze nigdy jeszcze nie pracowałam! działania regionalnych i co za tym idzie firmy nadają się do mediów i innych instytucji!

ok. 1800 netto na początek plus ewentualnie premia, ale to zależy z jakim brandem

Bloczek

A czy mógłby ktoś opowiedzieć szczerze o pracy w marketingu? wiem już że dużo pracy, ale wspomniał też ktoś, że fajny, zgrany zespół, no i każdy narzeka na prezesa. Jakie są zarobki Juniora w marketingu?

pracownica

dokładnie tak jest! Taka niepewność ciągłe niezadowolenie tajne rekrutacje nie mobilizują!!!! a krajowy? nie ma się nad czym rozpisywać,szkoda że tak się porobiło

xxxx

Pewnie do marca 2013 wyleci kolejne 10 osób...pełna "profeska"...Pracowniku bój się!!!!!!bo nie znasz dnia ani godziny...i oczywiście pełna obserwacja krzaków w okolicy,bo nigdy nie wiesz zza którego wyskoczy szef z wypowiedzeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska