Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

Nowa

Dziś byłam ale zachwycona to nie jestem.

@Lobber ale to są Twoje przypuszczenia, czy jesteś pracownikiem Hochland Polska i znasz sytuacje od środka? @Jober czy to są stawki, na które mogą również liczyć nowi pracownicy firmy?

HR
@Karolina

budzet to max. 6000brutto na to stanowisko

Lobber

@Jober: Jakby tyle oferowali to 80% obecnych informatyków by się pozwalniało. Tyle to nawet brutto nie mogą zaoferować :P

Jober

Oferują 6 tys netto obecenie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
O rany!

Specjalista ds. Wsparcia IT z 30.06.2017 Czy naprawdę nie ma nikogo kto spełnia oczekiwań hochlandu?

załamana

Czas się opamiętać .... jeśli kadra zarządzająca nie podniesie zarobków handlowcom to chyba sama zacznie sprzedawać -praca za miskę ryżu....szkoda garstki dobrych handlowców którzy jeszcze zostali..... a nie mają możliwości przeżycia za takie pieniądze nie mówiąc już o motywacji....

Stażysta

otrzymasz referencje po zakończeniu stażu; dojazd? To nie problem. Codziennie na trasie Poznań-Kaźmierz kursują autobusy podmiejskie (linia 813, 102) – zwracamy koszt biletów na linie podmiejską w czasie trwania stażu. - dlatego płatny hłe hłe hłe hłe beka

Cisco#

Kolaga był to powiedzieli za mało umie, ja byłem to moga dac 1/3 tego co mam teraz. Szkoda czasu. Nie polecam.

Do WOW

Bo Poznań to jest dzielnica Każmierza......

Grosik

Nabory tak częste - prawie jak w Glaxo....... Prawie robi różnice.

Grosik

Od 23.05.2017 znowu szukają młodszego specjalistę it i darmowego stażystę. Młodszego znaczy taniego. Taniego znaczy niedouczonego. Trzeba się otaczać takimi ludźmi żeby być z nich najmądrzejszą. Najwidoczniej ten co zatrudnia za mądry to on nie jest. Co z tą firmą jest nie tak że nie mogą nikogo znaleść? Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy albo obawa ze szybko zostaną rekruterzy rozpoznani.......

wow

Ciągle szukają informatyków, ale z takim pogardliwym podejściem i z takimi żałosnymi stawkami nikt nie będzie jeździł na tę wieś. Tak jak pisze ORA_DBA, to się po prostu nie opłaca.

Trzeba kogoś znań znać, żeby tu pracować a to jest niezgodne z compliance.

ORA_DBA

Krótko na temat - GROSZE a najlepiej za darmo. Szkoda czasu i jeszcze ten dojazd z Poznania na tą wioskę.

ITspecjalist_junior

Zaproponowano mi staż ze stawką 1300pln bo to zaszczyt tu pracować i do CV mogę sobie dopisać staż w takiej super firmie . Chyba im się w głowach poprzewracało i zapomnieli ze rynek IT troche "stawkowo" im odjechał - nie bez powodu ciągle tam szukają tanich "mudżinów". Nigdy więcej tam.

Tango

Nepotyzm jeśli chodzi o dobrze płatnie miejsca pracy natomiast na stanowiska które są na stronie hochlandu nikt nie chce nikogo z rodziny na minę wysłać. Na te stanowiska nepotyzmu juz nie ma.

Kaziu

Lolek ma rację, facet najchętniej zatrudniłby studenta z 10-letnim stażem za minimalną krajową. Zachowuje się jakby był drugim Billem Gatesem, a jak przychodzi co do czego to braki w wiedzy wychodzą.

Lolek

olek, nie idź tam, dobrze radzę, kierownik IT to stary dyktator.

Zzzzz

Siema. Kiedy jest wigilia firmowa?ktoś wie?

olek

Kasia, ja tam widzę opinie najnowsze, aby zobaczyć starsze muszę zjechać w dół. A firma się sama broni, wystarczy zajrzeć do ofert pracy i zobaczyć. Mnie bardzo zachęca stanowisko .NET Developera, choć boję się odpowiedzialności tutaj w CoolPeople :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska