Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

vs wielki Maniek

Takie rzeczy to tylko w Hochland Polska!Oto historia jak zakład w Baranowie,wizytówka nawet Europy został doprowadzony do niebytu rynkowego.Fenomen o tyle,że wszystko odbyło się pod szyldem i okiem, rzekomo solidnego niemieckiego metalu jakim jest Stal???!!! Cały proces, szczególnie intensywnie rozpoczęto w 2008r.przy okazji wykrzesywania,rzekomo drzemiącego,niewykorzystanego potencjału w tym zakładzie.Całość prowadził(cała reszta,niekoniecznie przeszkadzała)jeden z najlepszych fachowców(w tym w AG),wg.niektórych z powszechnie znanymi(w tym HR) "problemami osobistymi",natury ułomnej i przewlekłej.Fachowiec bardzo zaangażowany i pracowity,skoro pracę,często rozpoczynał w pierwszych godzinach rozpoczynających dobę,nierzadko w towarzystwie białych myszek,bo o tej porze na zakładzie z reguły nie ma żywej duszy,szarych myszy też,bo deratyzacja i dezynfekcja jest skuteczna.Z całym swym kunsztem,zamiast wabić podniebienia konsumentów,sukcesywnie i skutecznie je drażniąc-zniechęcając do kupowania..Wszystkich przeszkadzających,skutecznie wymiatano.Ta metoda szczególnie pasowała pupilowi metalowemu,wypełniając zadufaną wirtualną operacyjność,która za pomocą długich wąskoszyjnych macek opanowała całą organizację,usprawiedliwiając niepowodzenia globalnym kryzysem ekonomicznym o długoszyjnym zasięgu dotykającym,rzekomo Polski sektor mleczarski po dziś dzień.Wykorzystując moment porykiwania rosyjskiego niedźwiedzia, wymówkę bóli Migrenowych i pod osłoną Mazurskiej nocy letniej udało się, zmiękczyć i skruszyć nawet solidną niemiecką Stal.Nawet dzielny Laki Luk nie zdołał odwrócić tego procesu,bo rok to zdecydowanie za krótko.Wszystkim zainteresowanym ciekawych refleksji,bo najwyraźniej- wilk syty i owca cała,skoro nie ma rozczarowanych całą sytuacją...!!??Powodzenia

wielki Maniek

szanowny panie administrator,gdzie jest wcześniejsza opinia od wielkiego Mańka??????

cotojest

Pojechałem do Kaźmierza na rozmowę. Tutaj uwaga, jak zapraszacie na rozmowę to wysyłajcie rozkład autobusów! Nie każdy mieszka na wsi! Po przybyciu okazało się, że wymagania w ogłoszeniu to pic na wodę, były kompletnie nieadekwatne. Personalny spojrzał na CV bo chyba pierwszy raz je na oczy widział, przeczytał i podziękował. Szukają na śmieciowe takich co się boją odezwać.

LOL

Aplikowałem ostatnio do tej firmy na stanowisko specjalistyczne, zostałem zaproszony na rozmowę. Chociaż siedzę już 11 lat w zawodzie pan kierownik działu spoglądając na moje CV ku mojemu zaskoczeniu zastrzelił mnie stwierdzeniem na wstępie, że nie jestem tym za kogo się podaję na papierze i nie posiadam podstawowej wiedzy. Ewidentnie pan kierownik zapoznawał się z moim CV przy mnie i skomentował to po swojemu lub firma obrała sobie taktykę rekrutacji poprzez dyskredytację aplikanta. Drodzy państwo w firmie Hochland -szanujmy swój czas i analizujmy nadesłane dokumenty, wierzcie mi, że nie jesteście jedynymi pracodawcami na rynku i pierwsza selekcja kandydatów na dane stanowisko powinna być wykonana przed rozmową kwalifikacyjną. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem, żenujące.

karol2

Jeżeli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to ta placówka wypadła bardzo słabo (to było jakiś czas temu więc nie powiem jak jest teraz). Z HR był stażysta (nie wiadomo jak długo był już na zleceniu), bardzo zarozumiały. Pominę brak mapy dojazdu w mailu co jest standardem w firmach szanujących czas potencjalnych pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej ten bardzo młody Pan bardzo wyraźnie starał się pokazać, że robi łaskę, grał cwaniaka, ale gdy przyszło do rozmowy o stanowisku to już nie miał za wiele do powiedzenia. Jeszcze nie byłem na rozmowie, w której HRowiec zniechęcał swoją postawą potencjalnego pracownika.

maru

opinie sa roznie dlatego chcialbym zweryfikowac informacje o ktorych piszecie...czy moge liczyc na przyklady? wyslalem cv i chcialbym wiedziec czego moge sie spodziewac. A napiszcie czy szef potrafi dostrzec potencjał, i tak pokierować, by wykorzystać wszystkie mocne strony i jednocześnie udoskonalić słabe?

karol

ale jakie niby nieodpowiednie osoby się do niej dorwały? masz na myśli tutaj kogoś konkretnego? czy chodzi Ci o szefa, jakiś zarząd i w ogóle skąd masz takie wnioski, pracujesz tam u nich? napisz koniecznie jak to wszystko wygląda jak masz pojecie o tym, dobra? pozdrawiam i czekam na informacje nowe!

serowar

szukasz pracy w hochland, zgłoś się tutaj: http://workexpress.pl/ Kariera przed tobą stoi otworem

Andrew

Czy ktoś się orientuje czy są obecnie przyjęcia do Firmy na stanowiska inżynierskie? Ewentualnie jakiś kontakt email do działu rekrutacji?

uzii

Twój dylemat nie ma jedno znacznej odpowiedzi , aby ktoś CI pomógł musisz określić do której filii myślisz się ubiegać oraz dział i stopień stanowiska . masz do czynienia z dużą firmą gdzie dział działowi nie równy , gdzie z powodu pewnych zjawisk zależności i hierarchia między stanowiskami jest odwrócona a obecna sytuacja jeszcze bardziej komplikuje sprawy.

KTOŚ
@uzii

Kiedyś była to świetna rozwijająca się firma zarządzana przez mądrych oddających serce i czas fachowców. Dziś ekipa dyletantów i karierowiczów dojada resztki po tamtych sukcesach żeby za chwilę się spakować i umyć ręce. Jeżeli potrafisz świetnie się podlizywać , grać głupka przed swoim szefem , kupować wyniki u klientów bez względu na koszty to to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

uzii
@KTOŚ

No per Pana/Pani muszę się z Tobą zgodzić w 100% , bynajmniej jednak ja nie szukam pracy w tej firmie , ja tylko udzielałem małej wskazówki niejakiemu interesantowi. To o czym piszesz jest mi bardzo dobrze znane - poznałem to na własne oczy , słyszałem niejedno i mógłbym napisać na tym portalu dosłownie kronikę o realiach pracy w tej firmie lecz po wielu przemyśleniach dotarło do mnie , że wylewanie żółci na tego typu stronach to syzyfowa praca bo jest tak jak mówisz , odpowiednie figury dojedzą co trzeba aż się utuczą a przy tym jeszcze obsadzą rodzinkę a potem pewnego dnia znikną - uciekną pierwsi jak szczury z tonącego okrętu , ale przy tym wszystkim jak to zwykle jest ucierpią zwykli pracownicy którzy przez lata ciężką pracą swych rąk dawali z siebie wszystko , oni zapłacą za błędy tych decydentów .

Ta stara Krowa obnizyla nam Pensje.

palik

No i zaczyna byc ciekawie. (usunięte przez administratora)

Do adwokata jak jest pan taki mocny i straszy to zapraszam ja dysponuje faktami filmami i fotografiami oraz papierami na tamat pysznego sera dla dzieci (usunięte przez administratora).

ktoś

1,5 gwiazdki... Tonący okręt :(

Sosna

no nieźle nieźle. Miałam wysyłąć na Kraków ale się wstrzymam... artykułąmi straszycie?

póki co anonim

Drogi Panie Kandydat , na wstępie przeproszę iż tak długo nie powiedziałem nic w tej kwestii . Bo przyznać muszę iż jest nadludzko zawiła sprawa . Hochland ma w Polsce trzy placówki a każda z nich ponad 7 działów. W każdym z nich panują odmienne warunki pracy i atmosfera , wszystko uzależnione jest od tego gdzie ubiegasz się o pracę. A co w kwestii targetu czy planowania to wiedz jedno że Hochland jest firmą o niemieckich korzeniach, tzn. że w tej firmie dużą rolę odgrywa skrupulatność i szczegółowość , każda minuta przestoju, każdy litr przerobionego surowca , każdy kilowat mocy , praca urządzenia, kg odpadu policzone przeliczone i oszacowane . Najwyższą rolę odgrywa ekonomika i pomnażanie efektów - stąd takie programy jak KAIZEN i TPM . co do celów to jedne są do realizacji a inne tylko w teorii. Tak jak Ci napisałem hochland to niemiecka firma ale pracujesz z polakami stąd te fatalne opinie o różnego typu akcjach i dwulicowych osobach , w tym kraju zawsze trzeba uważać na to z kim się pracuje , niemniej jednak praca w tak skonstruowanej firnie z niemiecką dokładnością to bardzo duże doświadczenie , dlatego myślę iż powinieneś śmiało zaryzykować.

prawnik

Art. 212. Kodeksu Karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

babol
@prawnik

§ 2. Niema przestępstwa, jeżeli zarzut był prawdziwy.

babol
@babol

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

ok
@babol

brawo,brawo,brawo.....

obserwator kurp

Kolego z tego co napisałeś , że unikasz serowni to zalatuje lenistwem. Szukasz zapewne spokojnej, dobrze płatnej,mało odpowiedzialnej,ciepłej posadki typu TPM. To te miejsca mocno zajęte i możesz o tym zapomnieć (usunięte przez administratora)

kandydat

nie szkodzi, co nie zmienia faktu, że dalej nie wiem co sądzić o tej firmie. Widzę, czytam, że jesteś mocno zorientowany w realiach. Można prosić o jakieś informacje: -warunki pracy, ludzie i atmosfera. Jak faktycznie wygląda realizacja "targetu", "planu", czy "budżetu" bo nie wiem jak to określacie. Innymi słowy czy cyfry są realne do zrobienia a ekipa z przełożonym na czele daje wsparcie... Z góry dziękuję, Pozdrawiam

póki co anomin

Wybacz Panie kandydat przez pośpiech wybrałem zła odpowiedź , moja wypowiedź była skierowana do OBSERWATOR KURP

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska