Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

Irek

Chciałabym aplikować, podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ph

Witam we wtorek idę na rozmowę kwalifikacyjną na pH czy może ktoś mi powiedzieć jakie warunki?? Mniej więcej i czy warto wgl siadać do prezentacji??

@M, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Hochland Polska, w swojej wypowiedzi zaznaczyłeś, że proces rekrutacyjny mógłby zostać ulepszony, co takiego wymaga poprawy w tym aspekcie? Gdybyś miał taką możliwość co zmieniłbyś w tym procesie? Wspomniałeś również, że "wiele rzeczy można by ulepszyć" to znaczy o jakie konkretnie "rzeczy" chodziło Ci w Twojej wypowiedzi?

@kogo to obchodzi, nie da się ukryć. Dziękuję za Twoją odpowiedź. @Adrian, a jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Aplikowałeś już? @do Adriana, a czy do pracy przyjmowane są tylko osoby z doświadczeniem? Czy młodzi pracownicy "do przyuczenia" także mają szansę dostać pracę w Hochland Polska?

@kogo to obchodzi, jak długo już pracujesz w Hochland Polska? Piszesz tutaj o ważnej kwestii - czy próbowaliście poruszać ten temat u kierownictwa albo na wspólnych zebraniach? No i czy firma sprzyja swoim pracownikom i idzie im na rękę, gdy na przykład, potrzebują wolnego z dnia na dzień? @Dawid, znalazłeś pracę? Może zatrudniłeś się właśnie w tej firmie?

@Karolina

jak długo już pracujesz w Hochland Polska? - wystarczająco długo:) Piszesz tutaj o ważnej kwestii - czy próbowaliście poruszać ten temat u kierownictwa albo na wspólnych zebraniach? -oczywiście że tak, jednak jak życie już wielokrotnie zweryfikowało....jeśli sprawa jest niewygodna to kierownictwo woli skłamać zapewniając że wszystko jest czy też będzie ok lub też wprowadzać zmiany mniej lub bardziej korzystne dla pracownika "po cichu". Wszelkiej maści prawo, nakazy, zakazy, obowiązki.... im wyższy szczebel tym jest mniej wiążące:) więc w myśl przysłowia co wolno wojewodzie... No i czy firma sprzyja swoim pracownikom i idzie im na rękę, gdy na przykład, potrzebują wolnego z dnia na dzień? -osobięcie nie spotkałem się z wrogim działaniem tego typu, aczkolwiek staram się tak planować by nie brać urlopu z dnia na dzień jadnak jeśli by wydażyła się jakaś katastrofa to oczywistym jest że nie pojawił bym się w pracy bez względu na konsekwencje :) jednak trzeba mieć na uwadze że nie samym urlopem człowiek żyje, moja opinia może nie być obiektywna (choć się starałem) i nie każdy musi się z nią zgadzać:)

@kogo to obchodzi

miało być NIEKORZYSTNE. O korzystnych raczej bywa głośno...

Tadzio
@Karolina

Jest takie powiedzenie, które najlepiej oddaje sens takich rozmow: "Nie graj z gołębiem w szachy, bo bez względu na to, jak dobrze będziesz grał, to gołąb jednym ruchem przewróci wszystkie figury i narobi na szachownice".

kogo to obchodzi

Praca jak wiele innych. Zależy kto czego oczekuje. Wfirmie panuje rażąca niegospodarność i marnowanie zasobów oraz energi. Co więcej brak osoby decyzyjnej z "jajami" każdy z każdym prowadzi dialog, każdy boi się wziąć odpowiedzialność za swoją decyzję i dlatego jest jak jest

Dawid

Witam czy ktoś może szczerze napisać jak wygląda praca w Każmierzu na produkcji bo szukam pracy i ile można zarobić

Klara

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Idealnych firm nie ma !!!

@Herk tak jak napisałam - wpisy nie są usuwane ze względu na postawę wobe firmy. Są one weryfikowane na podstawie regulaminu forum. Każdorazowo uzasadnieniem dla skasowania jakiegokolwiek komentarza, jest więc właśnie naruszenie regulaminu forum.

@Karolina

Czy to nie jest zbyt ogólnikowa odpowiedź? Czyli możecie robić wszystko bez uzasadnienia?

Serek

Ocena pracodawcy 1 na 6 i wszystko jasne. Pani Guzik pewno wystawi 6 na 6 bo za free pewno się tam nie udziela. EBITDA pewno tez mizerna podobnie jak to 1/6

@Serek

No jak jesteś "serek" niedouczony to na produkcji pracuj za 2 tyś :P Doucz się, zatrudnij w biurze i zarobisz 3 razy tyle i przestaniesz bzdury wypisywać :)

Serek

Kazdy kto kupi serek hochlandu będzie miał okazję dołożyć do wynagrodzenia dobrze opłacanej Pani Guzik bo koszt marketingu jest doliczany jako koszt powstawania produktu. Pamietaj że kilka groszy z tego zakupu uszczęsliwi reklamobiorców i tych co w nich występują. Kazdy kto lubi Guzik od dzis jej serki smacznie zajada

@Serek

Do kosztu powstanie produktu jest nawet doliczona pensja Pani sprzątaczka :) i nawet energia elektryczna ktora jest potrzeban do wyprodukowania produktu jest to FC jeśli wiesz co to wogole jest . Zachecam rownież zagladnac do internetu glebej gdyz kilkunastu blogerów(wjazd na chate) itd. tez poleca produkty Hochland :P

Anna Guzik

No proszę - firma ma się dobrze bo wywalić 200k na wynagrodzenie aktora to żaden problem. Marnotrawstwo! Gdzie jest zarzad z Niemiec?

@Anna Guzik

200 k ?? Ciekawe :D Jestem pracownikiem firmy Hochland i pierwsze słyszę takie fanaberje ! Widze Zazdrosc u konkurencji :P

@Herk nie jestem w żaden sposób związana z Hochland Polska. Jestem moderatorem forum na portalu gowork.pl. Rozumiem, że docelowo komentarze zawierały informacje o wymienionych przez Ciebie aspektach - a czy między słowami nie obrażały konkretnych osób?

@Karolina

Nie pamiętam żeby obrażały konkretną osobę. Problem polega na tym, że usuwacie sobie wpisy niewygodne dla firmy, a potem pytacie czy jest dowód, że nie słusznie. Jak mamy spamiętać wszystkie wiadomości? Może powinniście podawać powód usunięcia.

Bardzo niesympatyczna rozmowa kwalifikacyjna, będę omijać szerokim łukiem

@Herk, jedyne posty, które mogą zostać usunięte z portalu gowork.pl muszą naruszać regulamin, jeśli jednak spełniają wszystkie jego wymagania, nikt nie ma prawa ich usuwać. Więc na pewno przydałyby się inne komentarze mówiące o procesie rekrutacyjnym ze względu chociażby na pytanie @Filipa.

@Karolina

Ty to chyba jesteś z HR. Komentarze były o dziale IT były, o rekrutacji także, ale ich nie ma. Jak mogły naruszać regulamin? Nie wiem, normalne wpisy jak @Nie dajcie się nabrać. Może boli was to, że macie taki bajzel w firmie, a udajecie wielkie korpo. Może pora spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć traktować ludzi z należytym szacunkiem?

Filip

Cześć, chcę aplikować na stanowisko technologa, wiecie jakie są zarobki na tym stanowisku? jaki jest kierownik? Bo po wpisach od PH i IT wolę Was dopytać :)

@Nie dajcie się nabrać a wiesz, czy takie sytuacje ze stylem rozmowy, jaki opisujesz, zdarzają się regularnie? Oczywiście rozmowa rekrutacyjna, jak każda inna - podlega osobistej ocenie. Pytanie, czy faktycznie można wnioskować, że proces rekrutacyjny w tej firmie nie przebiega w miłej atmosferze?

@Karolina

Nie ma co obwijac w bawelne, brak szacunku do kadydata i tyle. Wpisow na ten temat bylo conajmniej kilka tylko ktos je usunal...

@Nie dajcie się nabrać jak traktowany jest potencjalny na rozmowie rekrutacyjnej w Hochland Polska? Możesz napisać coś więcej? Proces rekrutacyjny sam w sobie jest bardzo stresującym momentem, a takie informacje mogą to tylko potęgować. Więcej konkretów pozwoli zrozumieć zainteresowanym całą sytuacje.

Nie dajcie się nabrać
@Karolina

HR nie przejmuje się takimi rzeczami jak mapka czy informacja jak dojechać, samo to daje do myślenia. Rozmowa jest przeprowadzana z osobą z HR i kierownikiem działu. Najpierw jest test, niestety pytania są przypadkowe i niezbyt aktualne. Podejrzewam, że test ułożono 10 lat temu, ale nikomu nie chciało się go zmieniać. Potem zaczyna się rozmowa właściwa, kierownik w wyrafinowany sposób zmiesza Cię z błotem, przeczyta CV i stwierdzi, że nie posiadasz wymaganych kompetencji lub to co jest napisane w CV to kłamstwo, od tak po prostu. Później stwierdzi, że lata doświadczenia to tak naprawdę zmarnowane lata i ewentualnie może się zgodzi żeby Cię zatrudnić, ale musisz się wykazać bo na razie jesteś nikim. Osoba z HR będzie zadawać tylko takie pytania, które ukażą Cię w złym świetle typu: Skoro masz pracę, ale coś Ci w niej nie pasuje to dlaczego chcesz zmienić pracę, a nie siebie? Swoje nastawienie (które w tym kontekście wychodzi na negatywne i godne hańby)? Nie czujesz się winna? Podsumowując Karolino, wrogie podejście dyskwalifikuje tę firmę w moich oczach. Jeżeli to Cię nie przekonuje to niech przekona Cię rotacja, ta jest niezmienna od kilku lat.

Pawel

Co jest nie tak z ta firmą że ciągle ludzi szukają?

Nie dajcie się nabrać

Te 6000 brutto to bzdura, jedna z wielu w Wieślandzie. Nic dziwnego, że ludzie odchodzą, dojazd tragiczny, ponadto ogrom pracy i duże wymagania. Kto był na rozmowie ten będzie wiedział jak traktuje się tam potencjalnych pracowników. To nie te czasy, żeby jechać po człowieku jak po świni.

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska