Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

analityk

ludzie, jeśli myślicie i wierzycie w to, że za dramatyczną sytuację biznesową odpowiadają zmiany w śmiesznie małej strukturze sprzedaży, to chyba nie wiecie o czym mówicie. Przecież za wynikami biznesu stoi zdecydowanie więcej ! cała branża ? strategia firmy ? konsument ? polityka cenowa ? strategia marek ? nowości ? zastanawialiście się nad tym ? chyba nie skoro nadal myślicie, że przedstawiciele handlowi i kilku regionalnych mają realny wpływ na biznes :-) za dużo siedzicie przed ekranami komputerów albo na komórkach przy uchu bo pogubiliście się letko :-)

do dyslektyka analityka
@analityk

"Letko" to wybarwiasz odpowiedzialność osób, które mają za to płacone by sprzedaż rosła. W normalnych firmach jeżeli PH nie wykonuje planów jest z tego rozliczony, jeżeli cały zespół - to kierownik obrywa, a tutaj twój PR "?" ciągnie tą firmę na dno. Owszem planów nie musisz robić bo swoje na boku "zdobędziesz"?", ale Niemcy w końcu wyciągną liczydło "?" i pójdziesz gdzie indziej swoją "karierę PR-owca" kontynuować... "?" każdy, wie kto dopisuje w tej firmie znak "?" w zdaniach twierdzących...

DJ
@analityk

Prawda szkoda tak fajnej firmy i tej atmosfery która panowała i tak mija już dwa lata jak to się mówi z "dużej chmury mały deszcz" , a i HR dziś pozwolił odejść kolejnemu doświadczonemu PH ,

byly
@DJ

Masz rację pracowałem tu jakiś czas temu. Nikt nie pyta dlaczego odszedłem , a raczej woleli pytać przez kogo?Odpowiadam -podstawa słaba system premiowy żaden, kolesiostwo Danon i dr KC wielkie rozczarowanie .Hr mega słabe zamiast spierać to szuka afery.A szefowa -nawet nowi mówią bez uśmiechu nikomu dzień dobry nie odpowie , widać nie dla ludzi ?Szacunku 0 , ktoś odszedł?Pewnie nie ostatni , wiem bo mam kontakt :)Gdyby nie atmosfera w zespole nie było by ICH więcej.

w końcu ktoś napisał prawdę. Ludzie (PH)uciekają i nie sa na bezrobociu, tylko w lepszych firmach lub zostali RM gdzie indziej, wszystkich, którzy cos potrafili szykanował i opowiadał głupoty. Nie zajmuje się pracą (raz zrobił plan), tylko własnym PR i kopaniem dołków pod innymi. Klienci i rynek to zweryfikuja. Szkoda firmy i ludzi, którzy ją budowali. Krzystof Ch.- wielkie rozczarowanie, Do "jeszcze zatrudniony" - właśnie wraca, do tych oszustów i PR-owców bez pmysłu na biznes

oj

Ciekawe kiedy Piwosz odejdzie dość namieszała hurt na łopatkach ?

jeszcze zatrudniony

były zatrudniony powiedział całą prawdę, oczywiście samochody nowe już są ale na "slajdzie na rzutniku". Co do przyszłości w firmie w zarządzaniu to sprawa prosta za 4-5 miesięcy samuraj wytnie swojego "przyjaciela" z północy, a potym to samo spotka Dyrektora Chmurę. Już w tej chwili samuraj realizuje swój plan, właśnie szabelką pokroił część tortu, a kolejną potnie za chwilę

Zatrudniony :)
@jeszcze zatrudniony

ale was boli :) Chyba się go boicie , nie strać was powiedzieć to gościowi i Piwoszowi w oczy ha ha bo co ? Pamiętać trzeba ze to się do Was wróci, złość , złe życzenia i frustracja z ogromną siłą :)

Szczęsliwy posiadacz nowego sam.służbowego
@jeszcze zatrudniony

Pewnie teraz sam zostaniesz na zdjęciu haha samochody już w Polskę wyjechały i reklamują HOCHLAND. GŁUPIO CI CO HAHAHA

emi
@Szczęsliwy posiadacz nowego sam.służbowego

he he kolego sam się zwolniłeś ?? :) Widać taki gwałtowny przyrost miałeś ze Firma nie wie co z kasą robić?Ty jesteś mitoman pisząc ze pracujesz od-do ?Widać boli Cię. to zeteraz trafiłeś do super Firmy co tak dobrze płacą , jak w Hochland nie trzeba pracować , wpisywać co się chce , kasa leci jak deszcz z nieba a pomimo tego tak tęsknisz :)??? Ja jestem Ph co właśnie przyszedł do Tej Firmy jakiś czas temu !Nigdy tak super mnie nie powitał w Firmie oraz mi nie pomógł jak ten o kim piszesz !I cieszę się ze tu pracuje , bo teraz Ja sprzątam po Mistrzach ? I powiem ze jestem =zdumiony ze Firma to akceptowała??Te komentarze negatywne to od osób pełnych frustracji , pseudo FACHOWCÓW którym dopiero życie dokopie ~Cóż !szkoda piany na takich ~~

ach te pytajniki...
@emi

powiedz mi kolego emi a gdzie Ty sprzatasz i co? z tego co sie orientuje to wakat watem pogania i żadnego pistoleta ostatnio hochland nie zatrudnił...

nauczyciel polskiego od 30zł/h
@emi

niezła składnia EMI

ByłyZatrudniony

Witam. Warunki finansowe które opisałem wcześniej już nieaktualne. Przy obecnej konstrukcji systemu premiowego realne zarobki poniżej 3 000pln. Premia do wyciągnięcia tylko za modern trade. Do osoby pod kryjącej się pod nickiem "Dominik", nie wprowadzaj ludzi w błąd bo zdecydowanie nie warto. Jak pisałem wcześniej ludzie z największym doświadczeniem zostają zwolnieni bądź sami odchodzą. Aktualnie sytuacja przedstawia się następująco: -zamiast pani dyrektor odpowiedzialnej za sprzedaż całej polski jest 2 dystryktów -północ- chłop w porządku, mimo iż jego epizod ze stanowiskiem we wsparciu sprzedaży nie był udany i osobiście zraził mnie do swojej osoby (opowiadania dyrdymałów, kiepskie pomysły) to na obecnym stanowisku daje rade. Wcześniej był wiele lat RMem, jego PH stali za nim murem. Teraz jest podobnie, tych którzy jeszcze zostali promuje i rozwija. Niestety w tym układzie niema za wiele do gadania mimo zarządzania 1/2 polski. -aktualnym "mózgiem" i prowodyrem wspomnianego wirusa panującego w Hochlandzie jest dystrykt z południa. Pracował z aktualnym prezesem w poprzedniej firmie. W skrócie- jako regionalny- nie robił planów. Jako KAM odpowiedzialny za mały i średni hurt mający pod sobą bodajże 5 ludzi nie robił planów. Prezentacja przygotowana na każdego z PH nawet nie ze swojego regionu a także na RMa. Aktualna "wojna" pomiędzy PH od moderna i detalu a ludźmi od małego i średniego hurtu wywołana przez niego. Doprowadził do zwolnienia RMa z najdłuższym stażem i wynikami, wprowadził na jego miejsce swojego człowieka który na dzień dobry otrzymał 4 wakaty w prezencie :) Na wrocku również RMmem została "gwiazda" wielkiego formatu. Generalnie mistrz marketingu własnej osoby, był wszędzie i z każdym rozmawiał, wszystko widział. Przyjacielski i miły, do czasu. To on zarządza całą polską, to jego głos i pomysł się liczą. Aktualni RMowie na jego terenie są tylko pionkami bez własnego zdania. -dyrektor Chmura- jeszcze rok temu wydawało się że poukłada tą firmę i wyprowadzi na prostą, miał silną pozycję i własne zdanie. Potrafił przyjechać do PH który chciał odejść i przekonać go żeby został w firmie. Niestety z obietnic nic nie zostało, został zgaszony przez "beton", pewnie niedługo odejdzie - na awans i obiecane od roku podwyżki niema co liczyć, mimo deklaracji brak rekrutacji wewnętrznych na wyższe stanowiska, mimo zapisu w polityce flotowej PH nadal tłuką się rozklekotanymi trupami bez bagażnika zagrażającymi ich zdrowiu i życiu (kto raz miał ostre hamowanie a przewoził akurat nie przypięte niczym pakunki na tylnej kanapie ten wie o czym mówię). Całokształt firmy nie rysuje się zbyt wesoło, sprzedaż pikuje w dół, konkurencja depcze po piętach, pomysłów (sensownych) na rozwiązanie sytuacji brak. Jeśli chcesz przyjść na region północ, teoretycznie można zaryzykować z uwagi na dystrykta, na południe daj sobie spokój bo szkoda zdrowia.

Zatrudniony :)
@ByłyZatrudniony

Były zatrudniony chyba niezły był z Ciebie ORZEŁ :)I pewnie wszyscy za Tobą tęsknią w Hochland , a bez Ciebie Firma sobie nie radzi :)Co możesz wiedzieć jak Ciebie nie ma już w tej Firmie!Tacy jak Ty ,,doświadczeni "odchodzą he he i jak widać chyba sobie nie radzą bo mają czas tęsknić za tą Firmą ?Podajesz fałszywe informacje Kolego bo samochody już są NOWE !I to co piszesz to już pokazuje NIEPRAWDĘ!!zmiany są i będę sami wiemy jak było :) Fajnie się zarabiało prawie nic nie robiąc , Ja sam nie pamiętam czy choć raz był u mnie kierownik ??Aipaq przyjął wszytko:)A Pani Kierownik , na zadane pytanie odsyłała mnie wszędzie byle nie odpowiedzieć ?Ja się cieszę bo choć teraz nie ma tzn ,,ULUBIEŃCÓW " I nie pisz głupot bo obrażasz wszystkich a jesteś na BEZROBOTNYM :)I nie na Wrocku są vacaty więc gadasz bzdury!bo FRUSTRAT z ciebie i Kuroniówka Ci doskwiera .Zabierz się do roboty bo masz za dużo czasu !

swenson
@Zatrudniony :)

"beton" to niby kto ? Niemcy ? już nie pracujesz w Hochland ? co się stało ?

elewina

chciałam aplikować, ale dowiedziałam się, że grubo sie podziało w hochlandzie. bardzo duzo osob odeszlo, a ci co zostali rozgladaja sie za czyms innym. pieniadze z tego co pisze zatrudniony srednie jak na ilosc obowiazkow... moze ktos jeszcze cos podeslac?

sprawiedliwy

Kierownikiem regionu na Wrocław został jeden z najsłabszych przedstawicieli to czego tu oczekiwać. Ale kryterium spełniał. Był głupszy od Samuraja. Przykład idzie z góry. Najlepiej popytać ludzi którzy tu pracują jaki poziom reprezentują i jakie mają osiągnięcia te gwiazdy ze spranymi łbami, recytujące regułki piwnych i ketchupowych korporacji. A gdzie wyniki ? Wszytko się wali. Gratuluję !

kroczek

co sie dzieje w hochlandzie? slyszalem i tez widze po ogloszeniach ze trwa jakis exodus. warto aplikowac?

kolega

Czy ktoś może mi napisać jaki jest proces rekrutacji na PH

koleżanka

Nie pytaj tylko składaj CV :) Będziesz zadowolony:)

zatrudniony

Warunki dla ph: -podstawa to średnia krajowa -300pln -system premiowy (kilka wskaźników, realnie premia na poziomie 30-60% podstawy- zależne od regionu/wartości rynku na którym działasz) -dobry socjalnych (luxmed, pakiety sportowe itp) - auto- chevrolet aveo w gazie ( w tym roku podobno nowa fabia będzie ) - obowiązki- obsługa detalu,modern trade ewentualnie hurty. -regionalni są ok- zawsze pomogą, doradczą Firma wydaje się godnym pracodawcą, ma bolączki każdej korporacji- gdy lidera dogania konkurencja i są spadki na rynku zaczyna się szukanie winnych kontrole itp. Na przestrzeni kilku lat niestety z bardzo dobrego pracodawcy gdzie o stanowisko ph warto było się starać firma pikuje ostro w dół. Brak stabilności na stołkach dyrektorskich i ściąganie swojaków. Aktualnie atmosfera bardzo nerwowa, odchodzą kolejni ph z najdłuższym stażem, szef hr i członek zarządu, baranowo wystawione na sprzedaż.Wszyscy czekają co będzie dalej. Podsumowójąc dzieje się źle, nawet bardzo źle -dla osoby z małym doświadczeniem warto, dla wyjadacza lepiej omijać, są lepsi pracodawcy.Chcesz wiedzieć więcej popytaj w rynku.

alterego

karlo przyjdź przekonasz się...

Kazik

Jeżeli bardzo chcesz je 'zdać' to możesz ściągać, bo zostajesz sam. Jednak nie polecam tej praktyki, wole pisać co umiem, ewentualne braki mogę nadrobić w trakcie pracy. W takich testach musisz pokazać swoją mocną stronę, nie musisz wzorowo wypełnić całości, nikt nie jest doskonały, a jak jest to nie idzie do pracy na podrzędne stanowisko. Czy 'firma dba o swój poziom usług'? Nie powiedziałbym. Tak jak pisałem wyżej, test jest jakimś zlepkiem przypadkowych pytań, które kierownik działu sobie wymyślił i to bez uzgodnienia z panem rekruterem. Wymagania z ogłoszenia i test to dwie różne sprawy, a rozmowa to jeszcze inna bajka.

Kazik

Widać pan rekruter poległ bo teraz randstander rekrutuje. Btw też byłem na rozmowie, najpierw był test, który pan kierownik skomentował, że byli tacy co pierwszego zadania nie zrobili. Jak się pisze bzdury w ogłoszeniu rekrutacyjnym byle ludzie się nie wystraszyli to tak jest. Trzeba było pisać co ma kandydat umieć no chyba, że nie wiecie. Test i wymagania w ogłoszeniu nie pokryły się. Mimo, że zrobiłem cały test to podważano moje kompetencje. Głównym tematem rozmowy była kwestia dlaczego wiem czego chcę. Nie wiem o co chodziło, ale rozmowa rekrutacyjna była dziwna.

postronny obserwator

Te Życzliwy, rzeczywiście coś jest na rzeczy. 3 komentarze w ciągu 1,5h jasno dają do zrozumienia jak bardzo są obiektywne... (napisane przez 1 osobę lub team) kandydat - 2015-01-25 22:58:40 wróżka - 2015-01-26 00:01:22 ŻYCZLIWY - 2015-01-26 00:25:37

zainteresowany

witam wszystkich, na jaką kasę można liczyć jako PH? ile podstawy i jakie premie?

ŻYCZLIWY

coś jest na rzeczy od roku sklepy podupadły , słaby serwis ,wymiany, regionalny do sieci sklepow nie jeździ a i ludzi źle traktuje

Były kandydat na PH
@ŻYCZLIWY

Trzeba przyznać że w firmie Hochland panuje wirus który po zmianach w Firmie powoduje wzrost zwolnień lekarskich samych Liderów:-)a Wrocław wciąż leży na łopatkach!Tak się kończy kiedy zasadą rekrutacji Kierownika Regionu jest mniejsza kompetencja od niego samego

kandydat

Chcę ubiegać się na stanowisko Ph w Wrocław, ale mówiono mi że rekrutacja to pomyłka, Regionalny słaby bardzo - MIERNIKIEM PRZYJĘCIA JEST PODOBNO ABY BYĆ SŁABSZYM OD KIEROWNIKA??Co się dzieje na tym regionie ze ludzie się zwalniają ,mówią ze to z jego powodu ??Proszę o info czy warto startować ??

wróżka
@kandydat

lepiej poszukaj sobie czegoś innego nie warto nikt niczego Cie nie nauczy a Kierownik dobrze słyszałeś słabiutki

jarek
@wróżka

zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna. 20 minut odpowiadania na pytania. odpowiadalem glupoty na temat rynku a oni wszytsko potwierdzali. jak tak wyglada wiedza kierownikow tej firmy to ja dziekuje. ludzie sie tam za czesto zmieniaja

w sprawie wielki Maniek

...zapomniano też dodać, że to główny bohater afery o podłożu leperowskim, i że oprócz wybitnych cech osobowo-zawodowych, drzemie w nim demon i koneser szatańskich walorów...!!! więc szanowni kandydaci,jeśli posiadacie takie walory, lub/i wszystkie wcześniej wyżej wymieniane lub/i typu Szczególnie Wrednej S..i; szczególnie umiejętności niemo-wazeliniarsko-liżące, to walcie jak w dym, a z pewnością Wirtualna Operacyjność z kliką w mroku Mazurskiej nocy letniej-to doceni, a kandydaci solidni i wartościowi-szkoda czasu i zdrowia, bo i tak zweryfikują Was w ramach filtrująco-czystkowych systemów operacyjnych...!!!

vs wielki Maniek

Takie rzeczy to tylko w Hochland Polska!Oto historia jak zakład w Baranowie,wizytówka nawet Europy został doprowadzony do niebytu rynkowego.Fenomen o tyle,że wszystko odbyło się pod szyldem i okiem, rzekomo solidnego niemieckiego metalu jakim jest Stal???!!! Cały proces, szczególnie intensywnie rozpoczęto w 2008r.przy okazji wykrzesywania,rzekomo drzemiącego,niewykorzystanego potencjału w tym zakładzie.Całość prowadził(cała reszta,niekoniecznie przeszkadzała)jeden z najlepszych fachowców(w tym w AG),wg.niektórych z powszechnie znanymi(w tym HR) "problemami osobistymi",natury ułomnej i przewlekłej.Fachowiec bardzo zaangażowany i pracowity,skoro pracę,często rozpoczynał w pierwszych godzinach rozpoczynających dobę,nierzadko w towarzystwie białych myszek,bo o tej porze na zakładzie z reguły nie ma żywej duszy,szarych myszy też,bo deratyzacja i dezynfekcja jest skuteczna.Z całym swym kunsztem,zamiast wabić podniebienia konsumentów,sukcesywnie i skutecznie je drażniąc-zniechęcając do kupowania..Wszystkich przeszkadzających,skutecznie wymiatano.Ta metoda szczególnie pasowała pupilowi metalowemu,wypełniając zadufaną wirtualną operacyjność,która za pomocą długich wąskoszyjnych macek opanowała całą organizację,usprawiedliwiając niepowodzenia globalnym kryzysem ekonomicznym o długoszyjnym zasięgu dotykającym,rzekomo Polski sektor mleczarski po dziś dzień.Wykorzystując moment porykiwania rosyjskiego niedźwiedzia, wymówkę bóli Migrenowych i pod osłoną Mazurskiej nocy letniej udało się, zmiękczyć i skruszyć nawet solidną niemiecką Stal.Nawet dzielny Laki Luk nie zdołał odwrócić tego procesu,bo rok to zdecydowanie za krótko.Wszystkim zainteresowanym ciekawych refleksji,bo najwyraźniej- wilk syty i owca cała,skoro nie ma rozczarowanych całą sytuacją...!!??Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska