Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Marcin JG

Nie orientujecie się kiedy kasa za maj na UZ bendzie

Maja

Z czego więc wynika ta wątpliwość, że ktoś o to spytał? Czy są ewentualnie inne obszary odnośnie bieżących warunków zatrudnienia, na które lepiej zwrócić uwagę pod tym względem?

guit
@Maja

Hej, od 8 lat mam wypłaty w terminie, nie wiem czemu ludzie się pyttają o to cały czas.

Dariusz

NIE PRACOWALEM NIE MI OCENIAC

Xd
@Dariusz

Prawidłowo (kciuk w górę)

Goscjf
@Dariusz

A ja zapraszam serdecznie!

Natasza

Witajcie mam pytanko czy można wziasc pożyczkę bezprocentową u nas w firmie ?

@Natasza

Wątpię, ale zapytać warto.

Natasza

Dzieki

Xxx
@Natasza

Firma nie jest bankiem. Po pożyczki to do banku.

Wziąć

Nie

Kleszczewo

Kleszczewo

Zorientowany

Jak ktoś ma dwie umowy zlecenia to ma więcej kasy, niż jakby wszystkie jego godziny były na jednym, ozusowanym zleceniu. Tak ma być od przyszłego roku. Będziemy zarabiać mniej

Darek
@Zorientowany

A to zło Jureczek w Siedlcach jeszcze pracujeee!

hhh
@Zorientowany

U mnie mają jedną umowę płacona co drugi miesiąc ,ja mam o pracę ,i się tak dziwię tym moim zmienika bo gdzie potem lata pracy jak składki co drugi miesiąc

lysyjack
@Zorientowany

I bardzo dobrze że składki emerytalno rentowe od każdej umowy zlecenia.

@lysyjack

Bardzo dobrze, ale tylko dla ZUSu

cfd

Nigdy

Cdf

Zasysaj bo ponoć najlepiej tobie to wychodzi

Pensja

Podejrzewam, ze dziś wieczorem lub jutro po 12

@cfd

Dama

Pan logiczny

Pytanie głupie więc pierwsza zaczęłaś od nie mówienia nic mądrego wtedy jak masz na umowie

Nets

A zleceniówka kiedy?

Boczelli

z umoewy o prace jest ale zleceniowki nie widac

@Boczelli

Ze zlecenia kasę dostałem już 27 kwietnia

boczelli
@Marcin

Przy umowie o pracę zawsze dostaje w okolicach 10 i przelew z UM o pracę jak i ze zleceniowki (nadgodziny) ja nie z tej grupy co dwa przelewy w miesiącu

Jest kasa

Ulum
@Warszawa

Jest jest

NowyWwa

Są jakieś podwyżki w firmie ? Bo na moje pytanie o więcej kasy pan menadżer odpowiada że w lipcu 100 zł brutto ;))

Bum
@NowyWwa

Czyli pracujemy w państwowej firmie . Tu zawsze będzie niemam i nie będzie taka motywacja. Walka o cokolwiek to strata czasu. Duża Firma dużo wymówek

Kowalski
@NowyWwa

W lipcu każdy kto zarabia najniższą krajową dostanie 110 zł brutto więcej do etatu i 70 groszy do godziny na zleceniu

@Kowalski

A na netto to ile?

23,50 brutto to ok 17 netto z ZUS i 19 netto bez ZUS

@Zorientowany

A jeśli pracuje na umowie o pracę i zlecenie?

Dexter

Dzięki!!

Dla wszystkich info

Jutro 10!

Kowalski

Do 10 maja

Tomasz 91

Witam mam pytanie dotyczące dorabiania na zleceniu w Warszawie czy mają jakieś obiekty ciekawe kiedy wypłata jest ? Czy kasa się zgadza. Interesuje mnie max 120h w miesiącu.

@Tomasz 91

Kasa sie zgadza zawsze. Na zleceniu 10 i 30. Za kwiecien 10 maja, za maj 30 maja. Obiekty są i to niemało. Popatrz ogłoszenia to nie brakuje. A czy ciekawe ? Pojęcie względne.

Janek
@Tomasz 91

Ja mam etat w Juwentusie. Tutaj dorabiam miesięcznie 80-100 godzin. Wypłata zawsze jest ok 10 miesiąca i zawsze się zgadza.

Gftonnyya
@Tomasz 91

spoko można tu dorobić, sporo obiektów. Moim zdaniem ciekawe.

@Inspektor

Nie wprowadzaj w błąd, zlecenie wypłata za kwiecień 27-28 kwietnia, za maj 9-10 maja. Pozdrawiam

Przepraszam, za maj wypłata 9 czerwca

@olo

W bląd to sam wprowadzasz i siejesz ferment. Wypłate masz do 10 i do 30. Dzień albo dwa dni wcześniej jest jeżeli 10 albo 30 wypada w święto, sobotę, niedzielę. Domyślnie jest to 10 i 30. A nie jakiś 8-9.

@Inspektor

Czytaj ze zrozumieniem, jeśli rozumiesz język polski. Napisałem kiedy będzie kasa w kwietniu i czerwcu. Natomiast Ty podałeś błędne daty w kwietniu i maju. Tyle w temacie.

@olo

Kolejny przypadek specjalnej troski. Napisałem jasno jak wygląda system wypłat w firmie cały czas. A nie jakiś tam miesiąc taki czy owaki. Czego nie rozumiesz i co jest w nim blędne ? Ten system obowiązuje cały czas. Jeżeli coś jest błedne zapraszam na Jana Kazimierza to opowiesz swoje mądrości.

@Inspektor

Ty inspektor czytaj co piszesz, a później to jeszcze raz czytaj, może kolejnym razem czytając zrozumiesz co napisałeś i co inni piszą. Twój wpis cyt. "Na zleceniu 10 i 30. Za kwiecien 10 maja, za maj 30 maja.", czy to prawda? nie. A co ja na to odpowiedziałem to jeszcze raz przeczytaj (może kilka razy), ja wiem, że osoby w ochronie czasami ciężko mają żeby ogarnąć coś, ale spróbuj, może się uda. Pozdrawiam

fahrenheit

Ma ktoś na NAISIE paski płacowe (RMUA) za kwiecień? W tym miesiącu potężne opóźnienie.

Xxx
@fahrenheit

Za kwiecień dopiero ok 15 ego maja.

Po majówce pewnie bendą

Zawsze są ok 15go

Dostaliście dwa przelewy czy jeden

Elvis
@Marcin

Jeden. Wszystko się zgadza

Pytający

Wypłaty za kwiecień jutro czy pojutrze?

@Pytający

Za zlecenia jutro albo pojutrze

bob
@Pytający

kasa już jest za kwiecień zlecenie

Kaśka

Kasa w przyszłym tygodniu !!!

@Kaśka

@Ola

Hajs hajs hajs

Maja
@Ola

zdarzały się mimo wszystko spóźnienia dla osób na umowie o pracę? widziałam stwierdzenie, że nieliczni na niej pracują, po jakim czasie się udaje taką uzyskać i za jaką konkretnie pracę?

Rafał
@Maja

Pracuję na umowie o pracę od 2016. Nigdy nie było opóźnienia w wypłacie. Kiedyś umowa o pracę w ogóle się nie opłacała. Na zleceniu dostawałem 4 zł więcej na godzinę niż wychodziło to z UoP. Teraz nie ma tak dużej różnicy.

Anon

Firma podejmuje wszelkie możliwe środki, aby zapewnić klientom najwyższy poziom ochrony

Alarm
@Anon

Fakt, szukałem opinii i były różne, ale u mnie wszystko poszło świetnie. Pozdro dla monterów

Jak na razie jest okej
@Alarm

jak w nicku, usługi na dobrym poziomie, szybki montaż, fajna aplikacja - oby się nie przydało.

Gzik

Dzieki

Gftonnyya
@Gzik

???

Firma zawsze gotowa na szybką interwencję

Monikaaa

Firma dostostosowywuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.