Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Karola

Witam czy osoy które mają umowy na etat tez dostały wypłatę czy bezie ona 10tego ?

@Karola

10, a nawet 9 ;)

Dziekuje za odpowiedz :)

pomocny

ktoś ma już może wypłatę za luty?

Slaw
@pomocny

Z tego co wiem będzie jutro

Zdziwiony
@Slaw

Już jutro ??? Na umowie jest do 15-go !!!

uio

jest kasa

@pomocny

PKO Już jest na moim koncie

roes

ING ma ktos już ???

Ci co pracują na etacie w biedrach na umowie ile mieliście za etat przelewu? ja ponad 2900 i się zastanawiam czy przy minimalnej 3490 brutto to trochę nie za mało. Jak ok to sorry może źle myślę

Sebb

Ja mam 3209, ale w tym roku nie wszyscy dostali 500 zł ekwiwalentu. Kolega u innego menadżera ma 3000 z kawałkiem.

Maja
@Sebb

A jakie są warunki odnośnie tego ile tak naprawdę ostanie w ostateczności przelane? skąd biorą się te rozbieżności, które właśnie wypisujecie?

No właśnie co z tym ekwiwalentem, było po 500zl teraz 250-300

Elvis

Najniższy etat poszedł bardzo w górę, więc mniejszy ekwiwalent wyrównuje stawkę godzinową

Mick
@Elvis

Zgadza się!

NowyWwa

Ten ekwiwalent przysługuje każdemu niezależnie od regionu i obiektu ?

@NowyWwa

Na pewno zależy od stawki godzinowej jaka jest na obiekcie. Tam gdzie płacą najniższą raczej ekwiwalentu nie dadzą, ewentualnie mały np 100 zł. Na handlówkach gdzie stawki są wysokie, ekwiwalent jest większy 300-500.

Xyz

Kto ma już pita??

abc

Prawdopodobnie nikt

Krzyk
@abc

Będzie w odpowiedni czasie.

Basik
@Xyz

Pity są już od 15.02 w naszych urzędach . Rozliczyłam się już we czwartek 16.

@Xyz

Pity są już dostępne na gov.podatki

Abc
@Basik

Nasza firma namodzila w pitach wiekszosc ma do zaplaty a mialy byc zwroty wiec beda zwlekac bo beda telefony co chwile hehe

@Abc

A ty też masz do zapłaty ?

Miro
@Abc

A ty masz zwrot podatku czy musisz oddać?

Abc
@Miro

Oddac 4 stowy

Gftonnyy

Mam.

Grooma

Mam ale mniej.

@Daro

Hi, Ktoś może powiedzieć jak Seris wysyła PITY pracownikom (bo pierwszy raz rozliczam pita z Seris) pocztą tradycyjną na adres do korespondencji ? Ja mieszkam w Warszawie dziś jest 24.02 i jeszcze nic nie dotarło.

Duży Mike

Pity z konsalnetu masz w aplikacji Nais i są też dostępne na stronie podatki.gov

@Abc

Nie "firma namodziła" mądralo. Namodził to (zapewne) twój idol Mateusz.M ze swoim "nowym ładem". Jakbyś czytał albo oglądał jakiekolwiek wiadomości poza SUCKESAMI RZĄDU W TVP zwanymi wiadomościami to byś wiedział że: - na początku 2022 był taki chaos z zaliczkami na dochodowy że nikt nie wiedział jak to liczyć. Nie wiedziały tego nawet instytucje państwowe. - metody naliczania zaliczek zmieniły sie w polowie 2022 - rozliczanie PIT na epit robi automat i to co wyliczy automat i jeśli jest błąd to miej żale do ministerstwa finansów - złożyłeś PIT 2 aby mieć mniejszą zaliczkę na podatek dochodowy ? Jeśli tak to logiczne jest że ta zaliczka może być za mała i trzeba dopłacić. BO JEST POMNIENSZONA. Nie jest tak że ty sobie zlożysz i płacisz mniej i nikt sie o to nie upomni. - zamiast oskarżać firme to zacznij oglądać wiadomości i dowiedz sie w jakim kraju żyjesz Dla twojej informacji dodatkowo: - na NAIS z każdą wypłatą masz wystawiony rachunek z wyszczególnieniem co i na co i ile poszło - masz wystawione PITY na NAIS - ktoś ci broni policzyć z rachunków czy sie zgadza w PIT ? - ktoś ci broni policzyć sobie PIT sam i złożyć go w urzędzie skarbowym ?

Kleszczewo

Kleszczewo

Pytający

Teraz dla zleceniówek 2 wypłata 28go?

@Pytający

Wypłatą za luty będzie 27/28 luty

@Zorientowany

Z kąd to wiesz że już 27/28 luty bendą pieniądze

Bo pracuję tu 5 lat i zawsze płacili w terminie

Kamil

Czy wyrównania dostaliście już na konto?

Jakie wyrównanie?

Zaległych pieniędzy

Zaległych pieniedzy

Angelika
@Kamil

Jakie wyrównania możesz coś konkretnie ?

@Kowalski

Chyba do zapłaty podatek pit

@Kamil

Co miesiąc dostaje wyrównanie ostatnio 60 złotych.

@Kamil

Z tego co wiem to ten płatnik raczej nie zalega z wypłatą. Co najwyżej menadżer może walnąć się przy naliczaniu godzin

Czy wasze Pity za 2022 się zgadzają chodzi o koszty uzyskania przychodu za cały rok mam pobranie tylko 250.zl jako osoba dojeżdżająca

Krzysztof Cegielka

Witam. Firma super oraz koordynatorzy też. Szczególnie koordynator M. Jabłoński. Spędziłem w tej firmie sporo lat. Pozdrawiam kadrę kierowniczą oraz agentów ochrony~!!!

@Krzysztof Cegielka

Miałeś farta.

Kandydatka

Ktoś pracuje jako osoba sprzątająca w obiekcie handlowym w tej firmie?

Danna
@Kandydatka

Tak, Coś potrzeba?

Maria Aa
@Danna

Praca jak praca - ważne, że wypłata na czas

@Maria Aa

Szkoda ,że rzadko w całości.

e-pit

Mam pytanie do osób na dwóch umowach zlecenie. Czy firma przekazała do waszych urzędów skarbowych obydwa pit-11? Ja sprawdzałem i dotarł tylko jeden. I na podstawie tego jednego mam rozliczony podatek. A do końca stycznia firma miała obowiązek przesłać obydwa.

@e-pit

Mam ten sam problem, tylko jeden PIT w US. To teraz się człowieku sam z tym bujaj bo 2szyscy mają na to wywalone, US to nie interesuje i każe złożyć korektę z drugim PITem.

@e-pit

Ja mam od dziś dwa.Wczoraj był tylko z umowy o prace.

NowyWwa

W umowie zlecenie, jest zapis że można ustalić stawkę z przełożonym. Faktycznie da się negocjować coś więcej ?

@NowyWwa

Stawkę ustalasz przy zatrudnieniu, a trakcie pracy, jak udowodnisz, że jesteś wartościowym pracownikiem masz realną szansę na podwyżkę

@Kowalski

Czyli można negocjować wyższą stawkę, ważna informacja ;)

Nowak
@NowyWwa

Można, ale warto pokazać, że jest dla frimy wartość dodana.

Sebb
@NowyWwa

Ja nawet przy zatrudnieniu się miałem wyższą stawkę niż ta na umowie. Co roku, nawet czasem częściej miałem podwyżki, ale różnica między moją stawką s najniższą krajową jest coraz mniejsza

@Sebb

Ale to tylko z zlecenia można negocjować czy z UOP też ?

@NowyWwa

Umowa o pracę jest u wszystkich taka sama, czyli najniższa krajowa, ale możesz mieć przyznany ekwiwalent BHP do 500 zł, który jest wypłacony.razem z wynagrodzeniem za UoP

@NowyWwa

Da sie. Nie po miesiącu pracy oczywiście. Jeśli pokażesz że jestes dyspozycyjny, wiarygodny i nie robisz dramatów , histerii i nie ma problemów z tobą to jak najbardziej można ugrać zafów o UoP jak i podwyżke stawki na zleceniu. Kwestia czy pokażesz że można na ciebie liczyć. Jeśli trzymasz sie tylko swoich godzin i nie jesteś w stanie awaryjne nic wziąc więcej to raczej ciężko.

NowyWwa

A jak jest z umowami ? Dają o pracę i zlecenie ? Jeśli tak jest, jeśli ta firma taka uczciwa, to dlaczego poprzez umowę zlecenie, chce obejść prawo pracy, żeby nie wypłacać nadgodzin z umowy o pracę ? Druga sprawa, umowa o pracę i zlecenie u tego samego podmiotu, wykonujesz pracę tym samym sprzętem i w tym samym mundurze pracę i tu i tu, to skąd mam wiedzieć kiedy pracuje na o pracę a kiedy na zlecenie ?

@NowyWwa

Mi to pasi. Dzięki temu mogę lepiej zarabiać

Nn1990
@Elvis

Mam nadzieję że kolega wie, ze nadgodziny płatne z stosunku umowy o pracę są warte 50% więcej. Więc myślę że bardziej opłacalna jest taka opcja niż nadgodziny z zleceniowki ;)

@Nn1990

Tak, wiem, ale ilość nadgodzin jest ograniczona. Druga sprawa to wysokie koszta zredukowały by miejsca pracy w takiej branży jak ochrona. Płacenie składek ZUS w moim wieku tu marnotrawstwo pieniędzy. Wolę sam zadecydować jak je wydawać

@NowyWwa

Jakby firma miała rozliczać wszystkie godzinyz jednej UoP to wiesz co... nie miałaby obiektu. Po prostu. Stawki są jakie są. Gdyby rozliczać wszystko z jednego UoP z dodatkami to firma musiałaby brać za godzine tyle że straciłaby 95% obiektów na rzecz konkurencji. Klient chce mieć tanio. Więc muszą kombinować. Albo tracą obiekty. Proste. Druga sprawa że na UoP trzeba sobie zapracować. W serisie jak pokażesz że jesteś wiarygodny i solidny to można doatać UoP nie mając renty czy emerytury ani grupy. Popracujesz w tej branży to sie zorientujesz że przemiał leserów leni i ściemniaczy jest ogromny. Cwaniaczków co tylko czekają aby skoczyć na L4 nie brakuje. Na obiekcie gdzie robie w zeszłym roku przewinęlo sie 6 osób co to miesiąc i L4. I wielki płacz że kasy nie ma...bo L4 na zleceniu po 90 dniach.

@Inspektor

W tej branży jestem 4 rok, więc coś już tam wiem ;) a co do UOP, wybacz bezczelność ale na śmieciowej nawet bym się nie pchał w tą branże.

Przykre to

Bo tak jest

Przykre to
@Nn1990

To prawda

nikt

Praca na obiekcie przemysłowym środek Polski brygadzista przy cichym poparciu koordynatora robi co chce pracuje po 350-380 godzin w miesiącu pozostali pracownicy dociągają do 162-200 godzin w miesiącu podczas próby rozmowy z brygadzistą czy koordynatorem otrzymują odpowiedż może Pan dorobić na inny obiekcie po tej rozmowie godziny są obcinane do minimum tj. do ok.160 h przy umowie o pracę o zleceniu można pomarzyć Dziękuję

Serwus

Dziękuję, pracownikowi z Biedronki z Pragi za uprzejmą pomoc!

Ochroniarz

Czy jak jestem na jednej umowie jako uczeń to też otrzymam kolejną wypłatę ostatniego lutego?

@Ochroniarz

Nie, zawsze 10 go

Dajcie znać kiedy bendą przelewy

Ola
@Marcin

Już mam przelew bank millennium

Pensja

Przyszedł przelew w Credit Agricole

Karola

Czy w ING jet juz wyplata ?

Pensja
@Karola

W Credit Agricole jest pensja

Batman

Czy ktoś ma już przelew i w jakim banku?

Kielce jest przelew pko

@tak

będzie pite piwko?

Maja
@zimnylech

a możliwe żeby nie było? to teraz od nowego roku ile piw można kupić za zwykłą pensję? dużo więcej niż w ubiegłym?

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1065, z czego 340 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.