Opinie o Soczewki Hoya (Hoya Lens Poland Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hoya Lens Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hoya Lens Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. w Piaseczno

Ryszard

Nie tak dawno firma Hoya Lens Poland poszukiwała do pracy przedstawiciela handlowego. Wśród wymagań, których wymaga pracodawca, widniała informacja o tym, że aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu w tej firmie należy mieć kilkuletnie doświadczenie w zakładzie optycznym lub wykształcenie z zakresu optyki okularowej/optometrii. Chciałbym dowiedzieć się, czy w rzeczywistości pracodawca zwraca skrupulatnie uwagę na spełnianie tego wymagania przez potencjalnego pracownika?

Irek
@Ryszard

Witam, Jakie zarobki na produkcji ? Jakie są dodatkowe benefity? Premie podwyżki ? Nadgodziny ?

Henry

Jest jakiś powód tej ciszy? Szkoda, że nikt nie pisze

Zaangażowany Pracownik
@Henry

Wszyscy są robotą zajęci i nie mają czasu na głupoty ;P.

Agnieszka

Jak widać po ilości ostatnio zadawanych pytań na temat pracy w Hoya Lens Poland, temat ten jest bardzo aktualny. Ciągle jest wiele osób, które chętnie pozna warunki pracy i opinie pracowników firmy na temat tego pracodawcy. Czy w takim razie znajdą się na forum osoby, które mogą opisać swoje doświadczenia w tych kwestiach?

Ciekawa

A jak tam jest teraz? czy coś się zmieniło od czasu poprzednich wpisów?

Firma Hoya Lens Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Optyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Waldi

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

polecam

Agnieszka

@junior nie było szansy na odwołanie się od negatywnej decyzji reklamacji? Zawsze konsument ma takie prawo. Co dostałeś w uzasadnieniu reklamacji i jaką wadę reklamowałeś w Hoya Lens Poland?

junior

kupilem je połtora roku temu u optyka i powiedziałem nigdy w zyciu reklamacji nie uwzględniono mi wiec jestem strasznie wkurzony nie polecam

Majk

Przepływ informacji - proces, który w tej firmie nie istnieje.

Agnieszka

@Iwona dlaczego odradzasz firmę Hoya Lens Poland? Mogłabyś wytłumaczyć? Bo niestety, ale taka opinia nic nam nie mówi. Zawsze warto dodawać wytłumaczenie, żeby każdy wiedział, dlaczego tak jest.

Iwona

Stanowczo odradzam..

Agnieszka

@Małgosia piszesz, że nie polecasz pracy w Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Dlaczego? Co jest powodem Twojej niechęci do powyższej firmy? Czekamy na Twoją opinię.

Małgosia

Nikomu nie polecam !!!!

Agnieszka

Czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Co możecie powiedzieć w tym temacie?

Anonimowy

Człowieka ze wsia wypędzisz, ale wsi z człowieka nie.

Gosia

Pracowałam w firmie Hoya. Ogólnie nie jest najgorzej ale nie szanuje się tu pracowników jest duża różnica między biurem a produkcja a na produkcji tak na wszystkim oszczędzaj , że nieraz nie da się normalnie pracować . Pewnie na zabawy tych handlowców zbierają :)

adrian

Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz?

H

na ile zmian pracujecie?

Monroe

@on15 o czym Ty piszesz. Czy masz jakis monopol na picie w konkretnym towarzystwie ? Czy nie uważasz , że dostęp do środków na integrację pracowników nie powinien być sprawiedliwy, czy o równym traktowaniu pracowników nie wspomniano w regulaminie Hoya. Tylko nie pisz o charakterze pracy przedstawiciela bo integracja z optykami to inna sprawa. Zgodzę się z Z. Integracja w firmie Hoya leży pod każdym względem. Ok. Teraz było zaproszone całe biuro ale ile razy tak jest ? I jest też racja z pracownikami Labu. Każdy ma ich gdzieś - pewnie nawet nie wiedzieli, że była impreza. Z grzecznosci można by zaprosić chociaż przedstawicieli działów. Jak byście się czuli na ich miejscu ? Także kolego ośmieszasz się takim wpisem. Ale nie wierzę żeby coś w twoim rozumowaniu sie zmienilo bo czuć, że jesteś zaopatrzony w siebie.

Monroe

Ochroniarz
@Monroe

Kochani , bawcie się dobrze ktos w tej firmie musi byc zmotywowany

Z

Może i kwestie mobbingu są poruszane ale na niższym szczeblu kierowniczym. Ci co na górze myślą, że są ponad wszystkim. Brak komunikacji między pracownikami i dyrektorami odbija się na wszystkim poczynając od spraw firmowych na kuchni kończąc. Imprezy integracyjne robione tylko po to, żeby przedstawiciele mieli się z kim napić te same towarzystwo wzajemnej adoracji - bo reszty firmy nie trzeba znać. Być może napiszecie, że na produkcji są gorsze problemy ale uwierzcie, że atmosfera pracy jest bardzo ważna i wiem jak się można czuć w tej firmie pracując na produkcji bo ten stosunek do was widać po niektórych pracownikach biura ale podziały są również i w samym biurze. Widać człowiek w każdej sytuacji musi pokazywać swoją wyższość nad drugim. Ale czy tak naprawdę jest w czymś lepszy? Gdyby w tej firmie ludzie normalnie ze sobą rozmawiali a nie udawali przed sobą kogoś kim nie są Hoya była by całkiem przyjemna korporacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoya Lens Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.?

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Puławska 40A
    05-500 Piaseczno

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.