Opinie o Soczewki Hoya (Hoya Lens Poland Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hoya Lens Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hoya Lens Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. w Piaseczno

Klient

Witam! Czytając opinie o tej firmie napiszę jako klient, konsument. Parę dni temu wyrabiałem sobie okulary w zakładzie optycznym. Zakład zamontował mi szkła marki Hoya i niestety szkła są wadliwe. Mimo, iż ponoć wykonano je zgodnie z daną mi przez okulistę receptą nie nadają się do czytania, komputera. Obraz się rozmywa. Szkła są do zwrotu, zrobiono je źle! Wniosek mam taki, że ktoś w firmie powinien się zastanowić nad atmosferą, kulturą współpracy, mentalnością zarządczą, jakością i bezpieczeństwem pracy. Zderzając lekturę tutejszych opinii z tym co otrzymałem jako produkt za duże pieniądze, jedno z drugim mi się łączy! Ale nikt się nie zastanowi, bo opisywana tu fatalna kultura pracy trwa od lat. Więc mi jako klientowi pozostaje jak ognia unikać wyrobów tej firmy.

@Klient

No nareszcie ktoś mądrze napisał ale niestety "góru "ma to gdzieś dobrych pracowników się szykanuje na koniec zwalnia a zostawia się (usunięte przez administratora)którzy w (usunięte przez administratora) kierownikom wchodzą niestety z kulturą pracy i jakością tą firmą rozminęła się już kilka lat temu. Ważne że kasą się zgadza a reszta no cóż.

Czy możecie opisać aktualna kulturę pracy? z opinii sprzed miesięcy może wynikać, że bywała ona słaba, lecz interesuje mnie bieżący konkret, gdyż powystawiane są właśnie ogłoszenia. Myślę o pracy jako konsultant optyczny, ze względu na posiadane doświadczenie. w jaki sposób na dzień dzisiejszy oceniacie sam proces rekrutacyjny oraz atmosferę przy Puławskiej? Czy cos się zmieniło względem poprzednich opinii?

NASA

Nie wiesz może ile płacą na początek

Kjhay

Cześć, po ilu dostaliście Feedback po rozmowie rekrutacyjnej? I pytanie czy polecacie dołączyć do teamu finansowego?

Luiza Nowy wpis
@Kjhay

Na drugi dzień zadzwonili

Czego można się nauczyć u nich na magazynie? widzę, że ofertę ponowiono i piszą w treści o chęci do nauki ale o kursach czy też szkoleniach już żadna wzmianka mi się nie pokazała. Jedyne na co będzie można liczyć to wiedza kolegów z działu? wszyscy rotują czy może są też stali pracownicy?

Fury

Jakie szkolenia ? Gdzie ? W tej firmie? Chyba na górze w biurze , po na dole w produkcji i magazynie to masz mieć ręce sprawne żebyś mógł zapiera...... To nie firma która stawia na szkolenie swoich pracowników i ich dokształcanie . Tam masz tylko być , nie chorować i robić, robić,robić.

@Fury

W ofercie dla magazyniera jakoś piszą o ubezpieczeniu czy też opiece. Piszecie o tym tak jakby nie można było robić wolnego, to po co dawaliby jakieś dofinansowanie do wypoczynku gdyby było inaczej?

Anonim Nowy wpis

Szkolenia to tylko BHP innych przez wiele lat nie zobaczysz a powinny być. Jak sam się czego nie nauczysz to nikt Ci nie pomoże. Atmosfera przeciętna , zarobki nie adekwatne do ilości wykonywanej pracy. Jest dużo starych pracowników co się przyzwyczaiło do tej pracy i nie chcąc szukać innej mimo że nie są dobrze opłacani za ich wiedzę i doświadczenie. @Pracodawca nie docenia starych pracowników którzy przyczynili się do sukcesów tej firmy i woli inwestować w nowych ale jak zwykle mało który się nadaje a jak przyjdzie ktoś konkretny to po paru miesiącach ucieka do lepiej płatnej pracy. Podwyżki są przyznawane tylko i wyłącznie za frekwencję w pracy tak samo jak i premie, nie ważne jak jesteś dobrym pracownikiem jak bardzo się starasz nic innego nie ma znaczenia tylko Twoja frekwencja , możesz się obijać i ściemnić ale nie możesz chorować to jest naj naj ważniejsze abyś był obecny a robotę i tak ktoś zrobi a pracodawca będzie z Ciebie zadowolony

Piszecie o braku szkoleń a są one wpisane w obydwu ogłoszeniach, dla optyka oraz na produkcji soczewek. Mnie przy tym drugim wariancie zaciekawiła ta praca w profesjonalnym i miłym zespole w nowoczesnym laboratorium z opisu. jak ono jest w praktyce wyposażone?

A Nowy wpis

Masz szkolenie BHP, a laboratorium to tylko z nazwy, to zwykły (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie marne, nieregularne godziny pracy, nie polecam.

Amelia Nowy wpis
@A

Co rozumiesz poprzez określenie, że wynagrodzenie jest nieregularne? W ofercie dla pracownika produkcji w laboratorium została wpisana stała podstawa wynagrodzenia. więc pracownik w pewnym sensie ma pewność ile my wpłynie na konto? Przy tym rozumiem, że nie ma co na żadne premie liczyć?

Rock

To prawda, zero szkoleń poniżanie i wyzysk na porządku dziennym, słownictwo którego używa kierująca zespołem w stosunku do pracowników wulgarne i chamskie, przekaz informacji zerowy ogólnie rzecz ujmując szkoda czasu i zdrowia

Firma Hoya Lens Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Optyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Nocka

Powiem krótko czas pracy w Hoya to czas stracony żadnych szkoleń ale za to wyzysk, ciągłe straszenie dyrektorem i zwolnieniem, masz pracować to delikatne słowo na określenie tego żeby nikogo nie obrazić, nie chorować, nie chodzić na urlop który Ci się należy a przedewszystkim schować honor i swoją godność do kieszeni na wszystko się zgadzać i nie mieć swojego zdania jeśli to ci nie przeszkadza to praca dla Ciebie jak znalazł. Starych pracowników się nie szanuje mam wrażenie że firma wręcz po pewnym czasie szuka sposobu jak się go pozbyć naprzyklad najpierw nagonka kierownika na pracownika może się uda sam się zwolni jak to nie pomoże to zmiana działu fo jeszcze lepszego i cudowniejszego kierownika gdzie będziesz poniżany itp. domyście się sami o co chodzi a na koniec jak to nie pomoże to trzeba coś znaleźć żeby się ciebie pozbyć np. zwolnienie L4 stara i stosowana od lat praktyka w tej firmie i nie jest to firma pro rodzinna , atmosfera bardzo zła i niekonfortowa więc zastanówcie się czy chcecie pracować w firmie gdzie nie liczy się pracownik jako człowiek tylko masz zapieprzać jak (usunięte przez administratora) .

Ulka

Efektywność w żaden sposób według was się nie liczy? Ktoś już pytał o premie wynikową ale nikt nie udzielił odpowiedzi wprost. do tego przytoczone zostały rotacje oraz to, że lepiej by ktoś nie szedł na L4. To po ile średnio lat ludzi decydują się na prace w takich warunkach?

p
@Ulka

Nie specjalnie. Zdarzają się odejścia ludzi, którzy przepracowali 10+ lat. Atmosfera raczej średnia, im dłużej się jest tym gorzej, bo więcej widać.

@p

Zdarzają się odejścia osób, które przepracowały z 10 lat ale nie są zbyt częste? Konkretny argument przy tym jest wyłaniany? Zastanawiam się także nad tym czy pracodawca w jakiś sposób nie próbuje przytrzymać u siebie tych doświadczonych pracowników

Fagi

Nie , niestety nie próbuje w żaden sposób zatrzymać doświadczonych pracowników , ludzie się nie liczą . Więcej pisać nie trzeba .

Optyk

Dzień dobry, jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego? Czy warto? W ostatnim czasie wielokrotnie pojawia się to samo ogłoszenie rekrutacyjne. Czym to jest spowodowane?

p
@Optyk

Trzeba mieć doświadczenie w optyce, rozmowa później szkolenie około miesiąca. Jednak klienci są trudni, więc trzeba dużo cierpliwości lub rzuca się papiery.

Omówcie socjal. jaki teraz wypada? W ofercie na magazyn są wymienione benefity i właśnie wskazane świadczenia socjalne. co się teraz na nie składa? I czy na każdym stanowisku przysługuje to samo?

zainteresowany

Jaka stawka na accountanta? Jaka atmosfera w zespole?

Podobnie jak poprzednik ja również zastanawiam się dlaczego nie podają stawek wprost? Teraz na przykład widnieje kilka ofert i nic o tym nie wiem. Miałam tez sprawdzić jak na magazynie teraz jest, bo mój luby się zainteresował tamta niedawna ofertą. Ktoś wie?

Fury

Jakby kultura pracy była dobra oraz tempo pracy które jest narzucane wiadomo przez kogo to w ciągu mniej niż 1.5 miesiąca 4-osoby nie złożyły by wypowiedzeń. Przemysl sam i się zastanów . Pozdrawiam

@Fury

4 osoby to dopiero początek, dużo więcej już zaczyna poszukiwania nowej pracy.

@Fury

Aż tak ciężko z tym nawałem pracy? Tak po prostu narzucają to tempo, czy pracowników mają za mało? Wyrabiacie się w dniówkę jedną, czy nadgodziny jakieś są grane? Może chociaż firma jakoś motywuje was, nie wiem — jakieś premie za wyniki, podwyżki?

NASA

Nie wiesz może ile płacą na początek

Czy Hoya Lens Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Klient

@Klient

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Smierdzacestopykapitana

Z uprzejmością polecam ta firmę… hahaha jeszcze w życiu nie widziałam takiego bałaganu …. Młody człowieku który będziesz startować do tej firmy , zastanów się 3 razy haha Jeżeli wyrzucisz reszka 3 razy nie to los Ci sprzyja hahaha

Emilia

Hej, jestem optykiem szukającym pracy ;) Polecilibyście firmę w chwili obecnej? Pytam, bo potrzebują kogoś do zakładu w Piasecznie. Z tego co widzę na portalu to praca jest 3-zmianowa i obiecują atrakcyjne wynagrodzenie. Orientujecie się ile tego obecnie wychodzi? Może były jednak jakieś podwyżki w tym roku już?

Justyna

Prowadzona jest właśnie rekrutacja w firmie na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy. Wymagają w ogłoszeniu chociaż trzech lat doświadczeń. Wiecie czy na którym etapie rekrutacji jakoś to weryfikują? Są jakieś testy czy coś?

Hoya Lens Poland Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

Kicia

Nie polecam trzymaj się z daleka jak najdalej od tej firmy.

Agnieszka
@Kicia

właśnie widziałam Twoje dawne opinie o tym skłócaniu ludzi na siłę, słabo z ich strony. A coś jeszcze dotkliwego tutaj robią czy to już samo w sobie jest wystarczające by odradzić?

@Agnieszka

Wszystko razem nie polecam chyba że jesteś odporna i lubisz pracę w takich warunkach gdzie jesteś zastraszania szykanowana itp. przez Miłościwie Panującego Pana Dyrektora, wyzywzna wulgarne przez kierowników i zastraszania oraz szantażowana a i pracownicy nie lepsi donosiciele itp. Nie polecam szkoda czasu i zachodu na ich firmę zreszto teraz to oni mają bardzo dużą rotację pracowników nowi przychodzą i zaraz rezygnują to wyciągnij wnioski.

@Kicia

Aż taka rotacja prze tą atmosferę? A jak z kasą? Chociaż płacą dobrze bo jak słabo to nie dziwię się że nikt się nie trzyma stołka.

a
@Stefan

Przy takim systemie zmianowym to bardzo słabe zarobki, szkoda marnować czasu nawet na przyjazd na rozmowę.

@Stefan

Co do zarobków różni ludzie mają potrzeby ale wziąść pod uwagę teraz inflacje dodać np koszt dojazdu oraz to że masz być dyspozycyjny noce od niedzieli jak w sobotę a i w niedzielę do pracy to zapomnij że powiesz "nie" na magazynie prawie w pracy cały dzień bo nie liczni mają tam od 6 do 14 i od 14 do 22 to kiepsko dodać do tego atmosfere i naciski na Ciebie to sobie dam odpowiedz. Starzy pracownicy to tam siedzą poprzez zasiedzenie i chyba brak im odwagi żeby coś zmienić a nowi jak przyjdą od razu orientują się o co chodzi i na to się nie godzą dlatego zaraz dziękują za pracę po prostu wcale się w niej nie pojawiające i nie informując nikogo o swojej decyzji to użyj głowy i wyciągnij wnioski to jest taka firma Ty dla niej masz się podporządkować ich twoja rodzina nie interesuje ale jak by coś tobie się stało zaczniesz chorować itp. to od razu kombinują jak się Ciebie pozbyć i to jest fakt i prawda nikt tu piszący Cię nie okłamuje poczytaj wcześniejsze wpisy pracowników.

@a

Rozumiem. jednak mogłabyś napisać ile konkretnie płacą? Jak to nie tajemnica firmowa. Bo jeśli najniższą krajową to faktycznie sobie dopuszczę.

Aśka
@Stefan

Nie płacą dobrze nie licz na to.

Maria
@Aśka

Ale jest to poziom najniższej krajowej? Może podasz jakieś widełki?

Szukający pracy
@Kicia

Skoro jest tak bardzo źle to dlaczego ludzie tam pracujący nic z tym nie zrobią ? przecież w grupie siła ! Jestem na etapie poszukiwania pracy i zainteresowała mnie oferta ale w tych opiniach tu zamieszczonych to tylko bardzo dużo jadu widzę . A może sami pracownicy tworzą sobie tak negatywne warunki?? kij ma dwa końce

@Szukający pracy

Ludzie co niektórzy pracują tam z przyzwyczajenia z lenistwa a może boją się coś zmienić. Co do kija to rzeczywiście trochę racji masz ale inaczej jak myślisz dyrektor wymaga od kierowników ( notabene kierownicy nie wykształceni na przykład zawodówka nie mam nic do ludzi którzy tylko mają taką szkołę wyłącznie bo też jest bardzo dużo ludzi mądrych i inteligentnych mających swoje zdanie itp. a tych kierowników to nie dotyczy zero rozumu i takimi łatwo rządzić) znaleźli w śród swoich pracowników takich samych mądrych jak oni którzy zajmują się podsłuchami, donosicielstwem ogólnie ferment sieją a reszta się nie odzywa udaje że nic nie słyszy, powtórzyła się małe grupki ludzi które trzymają że sobą a jak są osoby które głośno o tym mówią i się na to nie godzą to zmety są zwalnianie i to jest prawda w 2022 dwie czy trzy osoby w tamtym roku też większość nowych po miesiącu rezygnują dlatego taka rotacja a Ci co zostają to są z polecenia z samej góry nic nie robią tylko się opieprzają zwrócić uwagę strach (bo kierownik tez sie boji o swój (usunięte przez administratora) a stary pracownik niech zasuwają jednostki nie dadzą rady a reszcie to chyba nie przeszkadza w takiej atmosferze pracować błedne koło a firma zaciera ręce że jeszcze takich (usunięte przez administratora) ludzi do roboty ma którym cały czas śrubki podkręcają.

@Kicia

..... co tu więcej dodać ,szczere słowa . Ludzie tam pracujący to albo życiowi nieudacznicy albo tępe jednostki nie stanowiące żadnych wartości intelektualnych ostatecznie sieroty dzisiejszego ustroju . Podejmując pracę tam musisz się zakwalifikować do jednej z tych grup czyli zostawić swoje zdanie za drzwiami ..... Polecam w celach turystycznych

Arbuz

Bardzo mi przykro że myślisz jak Jarek K.Powodzenia!

Bekazlamusów

Skoro jesteś byłym pracownikiem to ewidentnie się nie nadawaleś do pracy, wiekszość ofiar losu, które mają 2 lewe ręce do roboty jak zapewne ty wypisują jakie są złe warunki i jak tam jest źle. Gościu poczytaj komentarze, tu są ograniczeni umysłowo po 3 klasach podstawowki co nie potrafią zdania złożyć i błędu nie popełnić, albo takie mądrale jak ty, i krytykujesz tu ludzi i firmę, a zakładam że jak w CV swoje spojrzysz to rewelacji nie ma i pracowałeś wcześniej w każdej firmie jako zwykły pet, ale będąc tu oczekiwałeś że Cie złotem obsypią i czerwony dywan rozłożą, prawda jest taka że gdzie nie pójdziesz to i tak będziesz nikim, bo twoja wypowiedź właśnie o tym świadczy, że jesteś nikim o wielkich wymaganiach, nie pozdrawiam i najgorszego życzę.

Czy można liczyć w Hoya Lens Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ghjh

Tak jest opieka medyczna w tym momencie medicover

@Ghjh

Co jeszcze prócz opieki medycznej oferuje firma? Są inne benefity i jakieś dodatki na święta?

Kos
@Stefan

Dodatków nie było bo nie zgodziliśmy się pracować za darmo i dostaliśmy karę.???? A i pączków też nie było na Tłusty czwartek bo to dalszy ciąg kary.????

Weronika
@Kos

Dostaliście kare? A to praca czy przedszkole? :D To straszne że dorośli ludzie godzą się na takie rzeczy. Skoro nawet na pączka nie można liczyć to na co? Jest cokolwiek innego co firma oferuje?

Feliks

Nie ma.

nikt ważny
@Stefan

jest dużo dodatków finansowanych lub dofinansowywanych przez pracodawce: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie NNW, karta sportowa Benefit, dofinansowanie do posiłków, dodatek do urlopu - w tym roku to było ok 1500 brutto, dofinansowanie do programu emerytalnego, raz w roku darmowe soczewki dla pracowników.... .

@nikt ważny

Co z tego że są dodatki ale po roku pracy w tej firmie trzeba korzystać z porad psychologa i psychiatry, być na lekach bo inaczej nie funkcjonujesz Od razu odkładaj kasę bo to drogi interes Dyrektor razem z kierownikiem i niektórymi pracownikami naprawdę potrafią umilić życie

Pik
@Nowy

Szczera prawda

Ciekawski
@Nowy

Straszne to co piszesz. Jeżeli jest tak źle, to dlaczego nigdzie tego nie zgłaszacie?Przecież ci ludzie też mają swoich przełożony. Nie może być tak, że praca niszczy życie. Dlaczego się na to zgadzacie?

@Pik

Nie rozumiem, czemu nikt nie zrobi z tym porządku. Nie ma w firmie odważnych? Przecież takie zachowanie podchodzi pod paragraf. Ja bym tego tak nie zostawił.

Stary
@Stefan

Nie jedna osoba się stawiała próbowała coś zmienić szła z problemem do dyrektora a potem się okazywało że to ona jest problemem osobą konfliktową i trzeba się jak najszybszej jej pozbyć. Ale mam nadzieję że trafią na taką osobę która zatrzęsienie fasadami tej niby przyjaznej pracownikom firmie a los wystawi im rachunek.

Yosi
@Stary

W takim razie trzeba napisać wyżej pomijając kierowników w tej jednostce. Jeśli ktoś pracuje ma dostęp do maila, a także do książki adresowej. Zostają dyrektorzy w Japonii np. lub Holandii.

Pomysłowy
@Stary

A może warto założyć związki zawodowe? Potrzebne jest tylko 10 osób. Pracodawca musi się z nami liczyć we wszystkich kluczowych decyzjach podwyżki, zwolnienia, ochronie pracowników.

Racjonalny człowiek
@Yosi

Obawiam się, że to raczej kwestia nieumiejętnej oceny sytuacji. Jest wciąż parę osób, które nie kwapią się zrozumieć, że nikt ich nie torturuje tak jak im się wydaje, a jedynie oczekuje by wykonywali swoją pracę. Pracę, której nikt nie zleca im za karę. Po prostu jest coś do zrobienia, to produkcja- ma być zrobione na czas. Nigdy nie widzą winy w sobie, to wszyscy wokół chcą ich w tej firmie zniszczyć bo nie mają niczego lepszego do roboty. A jak ktoś nie rozumie ich problemu i widzi sytuację inaczej, to niemal dosłownie toczy im się piana z ust.

Młody Sheldon
@Racjonalny człowiek

Obawiam się że (usunięte przez administratora) Są ludzie na produkcji jak w każdej innej firmie co widzą wszędzie (usunięte przez administratora) Tylko Ty człowieku a raczej przedstawicieli kierownictwa nie rozumiesz że to o czym tu piszą to nie sytuacje sporadyczne tylko problem większości pracowników Hoya którzy czują się w tej firmie jak gów.... bo w (usunięte przez administratora) ma ich kierownik bo w gdzieś ma ich wielki nieudany dyro a szeryfa to znają z obrazków i wycieczek jak trzeba było (usunięte przez administratora) po 16 h jak Tajlandię zalało. Ale wyjeb... na ten szajs tak jak oni mają na nas. Kiedyś ludzie jeszcze wierzyli teraz widzą po miesiącu jak ich tu traktują i nara, nie chca czekać na czekoladki do rocznicy ????

Kicia

Bo tam wszystko na początku obiecują a potem jak zawsze nic szkoda czasu dla tej firmy.

Agnieszka
@Kicia

w tym momencie masz na myśli obietnice słowne czy zdarza się coś wbrew podpisanym warunkom na umowie?

Jakie wartości są cenione w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.?

Motylek

Pytasz o wartości? Odpowiedź jest prosta nie szanują nikogo. Nie szanują Ciebie, nie szanują Twojej rodziny, Twojej pracy no chyba że masz układziki. I tu każdy wie o czym pisze. Jeden może robić wszystko drugi nie może robić nic.

@Motylek

Ale jakich wartości ten ciemnogród tam pracujący oczekuje ? Wobec siebie są Ci ludzie fałszywi jak wynika z komentarzy tu zamieszczonych. Pracowałem widziałem zachowania tych ludzi szkoda słów .

Maria

Ale jakie zachowania konkretnie masz na mysli?

@Maria

Przykro mi ale nie podam Tobie tematu do nowych plotek. Jeżeli byłaś lub jesteś tam w roli pracownika to wiesz co mam na myśli jak Ci ludzie się traktują

Marzena

Ja np nic nie wiem, bo jakbyś nie zgadł to dopiero tutaj przyszłam poszukać info o nich… Także no jakie plotki? Najpierw trzeba tam pracować. A czy tak się stanie… jak nie powiesz nic o pracy, to nawet nie wiadomo, czy warto się zgłosić.

Pik

Głównie (usunięte przez administratora) brak rozumu i tylko wpatrzenie w głównego wodza i wykonywanie na ślepo wszystkich poleceń. Przyjęciem do wiadomości że grafik w e-planer może Ci się w każdej chwili zmienic ( choć według przepisów nie może - ale w tej firmie wszystkie przepisy są po to aby je łamać) jeżeli coś już kierownik zmieni to Jego i tylko Jego jest psi obowiązek poinformować pracownika ale oczywiście tego nie robi a winę zwala na pracownika że nie sprawdza codziennie po 5 razy grafiku (oczywiście wszyscy mądrzy kierownicy innych działów powiedzą że kierownik nie musi informować o zmianie) to dam wyciągnij wnioski. A i najważniejsze musisz być przygotowany na takie niespodzianki jak np 2 tygodnie nocek lub w nagrodę na przykład 5 tygodni drugich zmian i zapomni o swojm zdaniu w ślepo musisz wykonać polecenie bo jak nie to wylądujesz U głównego wodza na dywaniku a potem jest komunikowanie jak się Ciebie pozbyć i to jest firma która głosi że jest rodzinna otwarta na potrzeby swoich pracowników normalnie brzmi jak program wyborczy pełno obietnica ale tak naprawdę to same kłamstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoya Lens Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoya Lens Poland Sp. z o.o.?

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Puławska 40A
    05-500 Piaseczno

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.