Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

xxx 2011-04-18 15:40:54
A mógłbyś dać namiary na kadry?
Corpek 2012-03-26 14:16:47
Krótko: odradzam i nie polecam.
mumia 2012-06-22 13:58:51
firma oszczędza na wszystkim od poleru do lakieru skutkiem tego są marne jakościowo soczewki liczy się tylko to żeby jak najtańszym kosztem wyprodukowac jak najwięcej premiowane jest donosicielstwo i lizusostwo nie polecam tej fabryki nikomu
surf 2012-06-26 21:06:51
[usunięte przez moderatora] trzymajcie się jak najdalej od tej firmy
Pozdro dla kumatych
surf 2012-07-20 10:58:49
pracuś - 2012-07-20 07:30:53

Jeśli nie oodpowiada Ci praca z nim to czemu nie zmienisz zmiany
może dlatego że zależy mi na pracy!!! powszechnie wiadomo że krytyka pseudo lidera z reguły nie kończy się najlepiej.Ludzie pokroju fajfusa chełpią się tym że \"szeryf\" zawsze robi to co mu powiedzą(bezkrytyczne zaufanie wypracowane językiem) Oni są najlepsi we wszystkim a reszta to tylko \"elefanty\"
Libia 2015-09-11 13:57:48
Dobra firma, firma która dzieli pracowników na lepszych i gorszych. Dlaczego nikt z pracowników jeszcze nie skomentował faktu, że zabrano nam przywilej zakupu soczewek podczas gdy tzw. Kierownictwo robi okularki dla wszytkich swoich znajomych - gdzie tu sprawiedliwiść. Ludzie, piszcie - trzeba im pokazać, że tak nie można - bo przecież kierownicy o tym nie wspomną - lepiej skupić sie na donosicielstwie.
VW 2015-10-09 18:01:46
Nie powinno tu do wielu sytuacji dochodzić, firma jest podzielona bo tak jest wygodnie dyrektorom a szczególnie jednemu. Nie trzeba się martwić na co pójdzie fundusz socjalny bo zagospodarują go dyrektorzy w biurze. Na produkcji ma się zapierniczać bo jedynym celem jest tu wypchnięcie wszytkich prac na czas.A ludzie coraz bardziej mają dosyć do tego patrzą jak inni bawią się ich kosztem
Ewa 2015-10-21 17:44:34
Lider rynku optycznego, który swoim "czarnuchom" daje czekoladę na święta :-) w biedronce lepiej mają
pracownik 2015-10-23 01:27:46
Pracuje w tej firmię parę lat, codziennie tutaj większość narzeka że go wykorzystują i jak ma bardzo źle że musi pracować, no chyba po to tu przychodzimy? Nikt was na siłe nie trzyma, płacą wam terminowo, jesteście ubezpieczeni, macie umowy o prace, obiady, luxmed czy karty multisport płacą wam za nadgodziny i dodatkowo dają wam „wakacje pod gruszą”. Zarobki też do najgorszych nie należą, co jakiś czas są podwyżki, ale i tak ciągle będziecie narzekać... Fakt pracy jest coraz więcej, ale to chyba dobrze że ją mamy, tylko problem w tym że wam się po prostu nie chce pracować, jest tutaj garstka osób które sumiennie i rzetelnie wykonują swoją pracę. Jeżeli piszecie że jest źle to napiszcie gdzie jest lepiej może wszyscy na tym skorzystają i się przeniosą.

Jedynie do czego mogę się przyczepić to system premiowania w tej firmię, i mam nadzieje że się w przyszłości zmieni bo jest bardzo nieproporcjonalny do zarobków i nie pełni dla większości pracowników roli motywacyjnej.
nie ważne gdzie, ważne z kim 2015-11-12 16:48:55
Wszystkim narzekającym radzę się rozejrzeć dobrze wokół siebie. Są ludzie, którzy w tej firmie są wieloletnimi pracownikami, a nie zajmują żadnego kierowniczego stanowiska. Jakoś nigdzie się nie wybierają, szukać lepszego pracodawcy, ani nie narzekają jak wy. Wstyd mi za tych, którzy powypisywali to, co powyżej. Mam wrażenie, że część z was wierzy w jakieś duby smalone i plotki z palca wyssane - chodzi tu o bawienie się kierownictwa kosztem pracowników. Ciekawe kto je rozpuszcza i jaki ma w tym interes.

Zaś co do zaostrzenia sprawy deputatów - niech się uderzą w piersi ci, dzięki którym cała sytuacja skończyła się jak się skończyła. Bardzo mocno niech się uderzą, bo nie ma dymu bez ognia.
Sisi 2015-11-15 14:30:56
Przedstawiciele kierownictwa się odezwali wkońcu. "Duby smalone" pff... to napisz ile razy produkcja była w tym roku na inregracji ? Następnie ile razy kierownicy i pracownicy biur bawili się na karaoke, imprezach z klientami, wyjazdach na SPA, od razu w swojej Polityce zawrzyjcie dopisek, że pracownikom do rozwoju zapewnia się wszytko co możliwe PS z wyłączeniem produkcji ! A argumenty w stylu pensja na czas i płacone nadgodziny - śmiech.
WhySoSerious? 2015-12-09 00:40:41
Jak zwykle marudni najgłośniej krzyczą, tzw. "produkcja" ma często lepsze samochody od biurowców, daleko szukać? Czemu nie pojawiają się nowe oferty pracy? Dlaczego nie ma larum, że znowu będzie kompot na święta?
Polecam pracę dla prywaciarza, gdzie pensję dostaniesz wg widzi mi się pracodawcy, część pod stołem a resztę nie w terminie, bez żadnych dodatków i nadgodzin.
Hello Poland!
vuyu 2015-12-17 14:09:15
atmo jest the best!
nn 2015-12-28 14:19:08
Witam czy aktualnie są do was przyjęcia na kontrole albo montaż lub produkcje
nn 2015-12-29 14:09:56
P.Eryku mam jeszcze kilka pytań czy tam na produkcji są zmiany od której zaczyna się prace no i jeszcze jak Pan wie jakie są zarobki czy na produkcji można zarobić 2500 3000 netto.
może Pan ma namiar na kadry będę bardzo wdzięczna za informacje pozdrawiam i dziękuje
Larry Flint 2016-02-23 09:27:30
Wiesz co to zamiast narzekać a narzekajacych osób jak ty jest pełno w hoya to się zwolnij i idz do biedronki porobiliscie by 8 godz na kasie za 1500zl to dopiero docenila bys to co masz po prostu wstyd leń patentowany
Larry Flint 2016-02-28 12:53:03
Obawiam się Adrianie że nie masz racji ja w hoya pracuje już piąty rok i nie pracowałem w firmie w której co roku dają podwyżki wczasy pod grusza opłacają kartę benefit sport oraz zapewniają opieke medyczna pominę już że przysługują pracownikom deputat na soczewki jakie chcesz co roku oraz suveniry świąteczne to chyba bardzo dużo trzeba tylko ciężko pracować a napewno to docenią a jak tak dobrze jest w biedronce to życzę ci powodzenia
Not bad 2016-03-05 12:12:33
W hoya nie jest źle. Rzeczywiście opieka medyczna jest bądź multisport , są płacone wczasy pod grusza , w tym roku dali bony na święta a malkontenci zawsze się znajdą a nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą ani tak dobrze super jak niektórzy chwalą. Pensje są dość dobre i płacone rzeczywiście na czas jak to w korpo do 10 go. Z tymi podwyżkami to nie przesadzalabym bo akurat nie wszyscy dostają co roku i nieraz są śmiesznie niskie. Moja koleżanka w tamtym roku dostała dwie podwyżki a kolega jedna solidna więc czasy się zmieniają i to jest normalne. Praca jest czasami ciężka i wymagająca dużego skupienia ale jeśli ktoś jest ogarnięty to da sobie radę. Atmosfera zależy od osób z którymi się pracuje i jak masz fajne osoby dookoła siebie będzie ok. Sądzę że wcześniejsze komentarze na temat atmosfery w firmie wynikają z podziału który jest między częścią biurowa a produkcja . Ale w wielu firmach ten podział się wyczuwa więc nie ma się temu co dziwić a z tego co mi wiadomo Panu R. odpowiada to żebyśmy się czuli inna firma trochę szkoda ze gorsza ale "dyrektor nasz pan " i co mu zrobicie. System jest zmianowy ale są też pośrednie zmiany np na 10tą zależy jaki dział. Więc zakończę że nie ma co wierzyć we wszystko na tym forum. Pracy jest dużo więc może wykońcu zaczną zatrudniać więc się sami przekonajcie jak jest naprawdę
Not bad 2016-03-05 19:40:13
Niby tak tylko często te podwyżki są "wychodzone" sami z siebie rzadko coś dają szczególnie że kierownicy działów często nie wiedzą o podwyżkach dla swoich pracowników a kto ma ocenić nasza pracę jeśli nie oni więc sami też cię nie docenia w ten sposób bo pewnie nie mają takiej możliwości. A proszenie się o pieniądze nie każdemu pasuje
My 2016-03-06 20:44:22
@not bad rozumiem o czym piszesz ale co ci tak tam pasuje pieniadze to nie wszystko. Szanuja cie twoja prace ? Pisza ze jestesmy wazni dla nich a nawet dzien dobry nie odpowiedza to samo z z ich infolinia japonczykom oczy do normalnych rozmiarow by wrocily jakby zobaczyli co nieraz sie tu slyszy od dyrektorstwa ale na szczescie nasz glos jest wazny :) no chyba nie ma takiej osoby ktora w to wierzy. A firma chyba ledwo przedzie bo na ludzi nie ma do pracy strach utlop brac ale brawo brawo tak dalej do przodu az sie wszystko roz...
My 2016-03-07 20:11:38
Jestem produkcyjnym specjalista i juz troche pracuje a magazyn same chlopaki maja duzo drugich zmian i chodza w innych koszulkach :)
Migrena 2016-04-03 16:31:50
W biurze nie ma wcale lepiej, pewna osoba utrudnia wszystkim pracę swoją nienawiścią do świata i kompleksami. Niech robi tak dalej wykońcu ktoś nie wytrzyma i nie tylko się zwolni. Tak szczerze to rzadko spotyka się osobę tak nienawidzaca ludzi. A zachowanie żenada.
Petronel 2016-04-12 11:18:43
@Migrena - i pomyśleć, że będziemy musieli pracować do 67-mego roku życia i będziemy coraz bardziej zrzędliwi i upierdliwi z roku na rok. A poza tym, wierzę w ludzi i w to, że umieją wyciągać właściwe wnioski, ku chwale owocnej współpracy do samego wieku emerytalnego, na złość ZUS-owi ;).
Elle 2016-04-20 17:43:12
@doris piszesz tak jakby umowa i pieniądze na koncie na czas były przywilejem pracownika. W pracy liczy się przede wszystkim szacunek do pracownika bo to dzięki niemu firma ma szansę się rozwijać. A podobno w Hoya taką wagę się do tego przykłada. Napisać w statusie firmy można wszytko ale jeśli ani jedna rzecz się nie zgadza to jest to po prostu śmieszne.
Ona 2016-05-03 18:15:45
Bardzo poważne problemy macie w tym biurze ... zapraszamy na dół. Podwyżki były? Na pewno były. A u nas praca praca nie ma kiedy się zająć głupim osobami dookoła które uprzykrzaja życie. A podwyżek nie widać.
M 2016-05-07 23:11:01
@cukiereczek z wielu głupich wypocin na tym forum twoja uważam za najglupsza. Hitler ... jak widać zdrowe osoby w Hoyi nie pracują
JFK 2016-05-08 19:06:45
@cukiereczek Ty musisz być mało rozwinięta(y) :) . Dla ludzi którzy chcą rzeczywiście opinii prawdziwej powiem tylko , że jest zupełnie odwrotnie i osoby kierujące działami ani trochę nie przypominają tyranów korporacyjnych poza tym dużą wagę przykłada się tu do spraw mobbingu itp. i wszyscy to dobrze wiedzą bo już jedna sprawa szybko się zakończyła wyrzuceniem.
kik 2016-05-29 07:11:54
hej jest u was kontrola jakości?ile można zarobić tak średnio?
Z 2016-06-19 16:12:33
Może i kwestie mobbingu są poruszane ale na niższym szczeblu kierowniczym. Ci co na górze myślą, że są ponad wszystkim. Brak komunikacji między pracownikami i dyrektorami odbija się na wszystkim poczynając od spraw firmowych na kuchni kończąc. Imprezy integracyjne robione tylko po to, żeby przedstawiciele mieli się z kim napić te same towarzystwo wzajemnej adoracji - bo reszty firmy nie trzeba znać. Być może napiszecie, że na produkcji są gorsze problemy ale uwierzcie, że atmosfera pracy jest bardzo ważna i wiem jak się można czuć w tej firmie pracując na produkcji bo ten stosunek do was widać po niektórych pracownikach biura ale podziały są również i w samym biurze. Widać człowiek w każdej sytuacji musi pokazywać swoją wyższość nad drugim. Ale czy tak naprawdę jest w czymś lepszy? Gdyby w tej firmie ludzie normalnie ze sobą rozmawiali a nie udawali przed sobą kogoś kim nie są Hoya była by całkiem przyjemna korporacją.
Monroe 2016-07-09 18:39:08
@on15 o czym Ty piszesz. Czy masz jakis monopol na picie w konkretnym towarzystwie ? Czy nie uważasz , że dostęp do środków na integrację pracowników nie powinien być sprawiedliwy, czy o równym traktowaniu pracowników nie wspomniano w regulaminie Hoya. Tylko nie pisz o charakterze pracy przedstawiciela bo integracja z optykami to inna sprawa. Zgodzę się z Z. Integracja w firmie Hoya leży pod każdym względem. Ok. Teraz było zaproszone całe biuro ale ile razy tak jest ? I jest też racja z pracownikami Labu. Każdy ma ich gdzieś - pewnie nawet nie wiedzieli, że była impreza. Z grzecznosci można by zaprosić chociaż przedstawicieli działów. Jak byście się czuli na ich miejscu ? Także kolego ośmieszasz się takim wpisem. Ale nie wierzę żeby coś w twoim rozumowaniu sie zmienilo bo czuć, że jesteś zaopatrzony w siebie.
Monroe 2016-07-09 18:39:53
Ochroniarz 2016-07-10 21:53:36
Kochani , bawcie się dobrze ktos w tej firmie musi byc zmotywowany
H 2016-07-22 10:21:37
na ile zmian pracujecie?
adrian 2016-07-24 11:13:57
Hej, wiecie czy mają jakieś oferty pracy teraz?
Gosia 2016-08-07 18:17:41
Pracowałam w firmie Hoya. Ogólnie nie jest najgorzej ale nie szanuje się tu pracowników jest duża różnica między biurem a produkcja a na produkcji tak na wszystkim oszczędzaj , że nieraz nie da się normalnie pracować . Pewnie na zabawy tych handlowców zbierają :)
Eva 2016-09-18 19:49:42
Wiem o kogo Ci chodzi. Jak spotykam ja w kuchni mądrzaca się na wszystkie możliwe tematy mam wrażenie, że noże same podchodzą do ręki. Bardzo słaba persona jak na swoje stanowisko.
Szeryf 2016-09-25 17:25:48
Malzenstwo rzadzi jak widac
Monroe 2016-10-23 17:55:05
Nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty
Zostaw swoją opinię o Hoya Lens Poland Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoya Lens Poland Sp. z o.o.