AMED Biuro Techniczno-Handlowe

Raszyn

Opinie o AMED Biuro Techniczno-Handlowe

Mazur 2012-02-06 21:15:19
Co za bzdury ta firma to tylko jeden Dziadek ,który żyje ze swej opinii z lat 80 jego synalek to porażka.oszukują w prowizjach i obiecanej kasie.
Odradzam wszystkim
ph 2012-03-14 11:17:29
Pracuję w tej firmie od kilku lat. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Wygląda na, że ktoś kto się nie sprawdził i rozwiazano z nim umowę musi gdzieś odreagować. Ja jestem zadowolona. Atmosfera fajna. Pensja na czas. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Polecam sprawdzić samemu i wyrobić sobie własne zdanie.
Mik 2012-06-26 22:17:45
Wygral Stary kilka przetargów i myśli ze mu wszystko wolno a ludzi wprowadza w błąd i płaci mizerne Odradzam zwłaszcza w Katowicach
Stary 2012-06-29 01:21:21
Mik - 2012-06-26 22:17:45

Tradycyjnie bardzo prymitywne działanie ... \"pozdrawiam\" konkurencję z Poznania.
zoz 2012-07-24 14:45:45
A z kim teraz można się w Katowicach kontaktować?
serw 2012-12-01 11:34:31
Właściciel jest jaki był zawsze, tryudny w negocjacjach, wymagający i oszczędny (wersja szkocka), personel biurowy mniej to odczuje, bo nie jeżdżą tylko siedzą na tyłeczkach, bardziej handel i serwis, bo jak nie mieszkają w domu, to woleli by mieć to odwzorowane w kasie. Ale cóż rynek trudny, konkurencja spora, to jak się chce utrzymać biznes trzeba być twardym i liczyć kasę.
pracownik 2015-03-15 10:44:20
zawód - syn :)
niezadowolony 2016-02-13 10:18:48
Pracowałem w tej firmie pół roku. Dziwią mnie tu niektóre wpisy. Ja nie byłem zadowolony. Pensja na czas. Księgowa to jakaś pomyłka, oby się nie narobić. Do księgowości się co najmniej nie nadaje, mogłaby już dać miejsce młodym ludziom, ile jeszcze spier..... Nie Polecam.
oskarek 2016-05-17 11:39:32
@edek nie sądzę, by to był ogromny problem. Do Raszyna jedzie się minutę dosłownie, to jest jeszcze przed Jankami.. a firma fajna, bo działają dość szeroko. Zajmują się sprzedażą wyrobów zużywalnych dla sterylizatorni głównie. Ciekawe ile zarabia handlowiec tutaj
Zostaw swoją opinię o AMED Biuro Techniczno-Handlowe - Raszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMED Biuro Techniczno-Handlowe