Opinie o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. w Opole

mickoprocesor

Nie masz przerobu powyżej 12 tysięcy to dostaniesz 20 procent (a nie jak w rozmowie 30 ) z tego co masz a nie liczcie że udoicie tyle bo tam są staży pracownicy i to oni dostają najlepiej płatne roboty a ty te najmniej płatne za które tamci się nie wezmą bo mają murzyna. Jak widzą kierownicy że nie dajesz sobie rady to udają że cie nie ma i giniesz pomału. Na dywanik do prezesowej bo mały przerób i won z firmy. Rotacja ,rotacja,rotacja następni frajerzy przyjdą. Za rączkę cię tam nikt nie poprowadzi ,nie licz na to.Bałagan w zleceniach, nie wiadomo co ci liczą za ile, czy masz to wpisane w kompie , ten zapomniał ten nie wpisał i dochodzenie potem we własnym zakresie. Trzeba wszystko notować od początku jak już robisz : numer buta ,długość fiuta i.t.d bo cię wyruchają. Czwórki nie zarobisz, może 2200 na rękę na początek jak będziesz harował.

500X

Oj słabo...pieniądze które proponują na rozmowie kwalifikacyjnej, są całkiem inne w praktyce...netto/brutto i inne nieznane niektórym pojęcia. Zarząd niekompetentny, myślą że każdy pracownik to półgłówek, który nie widzi co się dzieje...maślane oczka i szeroki uśmiech tylko w trakcie rozmowy i podpisywania umowy, potem wieczne kłamstwa i oszukiwanie na pieniądzach. Co chwilę rotacja ludzi i się nie dziwię...salon stoi, a nie ma komu sprzedawać bo niestety opinia idzie o pracodawcy, a Opole jest małe. Nie oczekuję odpowiedzi, mam nadzieję że da do myślenia właścicielom.

A.J.
@500X

Nie jest to możliwe aby inne były ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej a inne podczas umowy o pracę. Podpisując umowę o pracę zgadzasz się na warunki jakie tam widnieją, nikt u nas nie podpisuje umowy "in blanco". Gorzej jak pracownik po prawie 6m pracy się "budzi" i wymyśla, że było inaczej na rozmowie (czemu po pierwszym miesiącu nie było żadnych wątpliwości?) . Składa wypowiedzenie i niestety musi zapłacić za inwestycje pracodawcy w jego osobę. Przykre jest czytanie tego ponieważ całe 6m było wszystko ok. Zresztą sam kontrolowałeś wypłatę bo wiesz jaka jest prowizja od sprzedanego samochodu.

Zarząd

W firmie od wielu lat jest zasada wynagrodzenia mechaników 30% od przerobu, nasza roboczo godzina kształtuje się na poziomie 130zł---160zl A więc można sobie policzyć ile się zarobi w ciągu miesiąca. Ci co nażekają na wynagrodzenie to są ci co dwie godziny jedno koło wymieniają.

Stefan
@Zarząd

No tak, zarząd..."naŻekają"

Batory
@Stefan

Jaki zarząd,taki słownik hahaha

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik biurowy ze znajomością jęz. angielskiego?
Leszno
Mechanik

No i znowu bzdury piszecie w ogłoszeniu o pracę, że niby jako mechanik zarobi u Was takie kokosy. Hahahaa

Edek z krainy kredek

O góra się tłumaczy hehe

@Janeczek wysokość wypłaty powinna być regulowana przez umowę - próbowałeś się do niej odnieść? Piszesz też o złych relacjach z pracodawcami, czy możesz opisać na czym dokładnie polegały?

Janeczek

Ludzie nie idźcie tam pracować! Na początu będą Wam obiecywać złote góry i ślicznie się uśmiechać,a po podpisaniu umowy zostaniecie potraktowani jak śmiecie. A co do wypłaty to na pewno będzie nie taka jaką Wam obiecywano, a dużo,dużo mniejsza.

Sergiej

W treści ogłoszenia o pracę widnieje zwrot "miła atmoswera" hahahahahhaa milo będzie jak Cię przyszły pracowniku podkablują za chęć do pracy,bo starzy pracownicy boją się o własny tyłek hahahaha

ali

Za pięć złoty da się na sucho ogolić. Tam usłyszysz prawdę jak się pomylą.

Achim

O! Znowu szukają mechanika i elektryka. Czyżby znowu ktoś się poddał i zrezygnował ze stanowiska. Nowy pracownik po jakimś czasie zrobi to samo.

Pracuje tu od jakiegos czasu nie mam zlego zdania na temat tej firmy, w przeciwienstwie do zarobkow w poprzednich serwisach nie narzekam. Z urlopami rowniez nie ma problemu. Moge polecic

Benek
@Adam

Dokładnie Adam, jak pracujesz jako niewolnik od świtu do nocy to jest możliwe,że zarobisz pare złoty. Do tego (usunięte przez administratora) kolegów i masz kolejnego bonusa.

Jacek

Donosicielstwo na wysokim stopniu i wieczna rotacja ludzi, nikt nie chce tam pracować. Nie polecam!!!

@Jacek

Pamiętam, ukradł część do auta i ktoś doniuśł i został zwolniony.

Benek

Hahahaha ukradł? A tam jest co kraść? Poza tym to co ukradł? Cześci do fiata hahahaha żenua

Joachim

A dajcie spokój z takim pseudo-serwisem. Na warsztacie mają Cię za pomiota,a sami noszą się jakby byli pępkiem świata. Płaca marna,mizerna. Odradzam bardzo pracę w tym pseudo-serwisie.

Nie polecam!!! Marna płaca,a poza tym ta godzinna przerwa-bez sensu strata czasu. I wieczna INWIGILACJA.

Robokop

Było super i dobrze płacili i Pracowałem tylko osiem godzin i miałem godzinną przerwę tylko dla siebie.

mati
@Robokop

Napisane przez kogoś z zarządu - 100 % :)

admin

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Oleska 152
    45-239 Opole
  • NIP: 7542778946 KRS: 0000219818

Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.