Opinie o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. w Opole

Firma Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Doradca Klienta. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

@Daro

Nie. Po prostu pracownik odezwał się odnośnie swoich spraw. Miał rację a one nie. Dlatego go wyzywały od najgorszych. Ci ludzie naprawdę uważają się za najlepszych na świecie. Są skonfliktowani z kim się da. Wieczne szykany na pracowników, wymyślanie jakichś rzeczy, żeby tylko się na kimś wyżyć. Wszystko na porządku dziennym.

Stażystka do obsługi klienta jest bezpośrednio przez firmę zatrudniona? Na stronie tam gdzie ogłoszenie ma takiej podanej informacji a chce się upewnić, że to nie jakiś staż z urzędu. Wtedy mało płacą, wolę przez firmę.

Piotr Mechanik Nowy wpis

Tragedia....po miesiącu pracy zrezygnowałem....na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie, po miesiącu przepracowanym na " pełnych obrotach" dostałem 3150....a obiecywali minimum 5500. .. nie polecamy. Więcej zarobiłem u prywaciarza w " garażu"

Nowy wpis
@Piotr Mechanik

Serio? Różnica dość spora. To jak rozliczają to wynagrodzenie? Wytłumaczyli się czemu tak się stało? Bo rozumiem, że godzin miałeś sporo, skoro robiłeś na "pełnych obrotach". Ogólnie to na start dają umowę zlecenie czy o pracę?

123321 Nowy wpis
@Piotr Mechanik

To ciesz się, że dostałeś tyle. Był przypadek gdzie mechanik po miesiącu dostał 1500 zł...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Były z wielu pracownik

Szkoda czasu i fatygi. U nich rodzinnie mają zaszczepione aby każdego wykorzystać i zapłacić jak najmniej. Przetrwali tylko tzw (usunięte przez administratora). Wystarczy wejść do środka i stwierdzić naocznie kto i ilu z całej ekipy zostało... A finalnie mają zabrane Dealerstwo na sprzedaż samochodów oraz serwis autoryzowany na Fiata i Jeepa i Alfę. Będą zwijać sztandary. I nie żałować ich bo nigdy nie szanowali innych. Wyłączność ma teraz Chwaliński. Strata czasu.

Iwona
@Były z wielu pracownik

Rodzinnie? Czyli firmie pracuję w większości rodzina? Zapłacić jak najmniej, to znaczy ile? Dają minimalną krajową tylko?

@Iwona

Tak. Większość to rodzina. Dlatego wygląda tam jak wygląda. Cała rodzina przekonana jest o tym, że są idealni. Że znają się na wszystkim - kiedy tak naprawdę nie mają o niczym zielonego pojęcia. Będą z uśmiechem na twarzy wyzywać Cię od najgorszych, będą cyniczni, złośliwi, okrutni. Zrobią wszystko aby każdy od nich odszedł. Oczywiście pracują też wazeliny - będą im wchodzić i nadskakiwać.

Łukasz

To co chcesz przez to powiedzieć, że osoba, która nie jest po rodzinie nie ma szans tutaj zrobić kariery? Zdarzały się sytuacje, że dobry pracownik i naprawdę wykonujący dobrze swoje obowiązki musiał odejść, bo był załóżmy niewygodny?

@Łukasz

Tak. Dokładnie. Były takie sytuacje. Nawet dużo. Tam naprawdę jest ciągła wymiana pracowników.

@Łukasz

Była sytuacja w, której córki szefa zwyzywał pracownika. Pracownik poszedł do szefa i powiedział co i jak. Szef z uśmiechem na twarzy powiedział, że skoro tak powiedziały to miały powody. Wyzwiska od idiotów, kretynów i (usunięte przez administratora) Tak tam wygląda praca.

Daro
@Były pracownik jak wielu

No co ty? Ludzie zgadzają się na takie zachowania bo boją się zwolnienia? Córki szefa tu pracują i konflikt był na podłożu pracowniczym? Chodziło o jakie niewykonane obowiązki, czy co?

@Daro

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik biurowy ze znajomością jęz. angielskiego?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Doradca Klienta w firmie Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Były z wielu pracownik

Na dzisiaj to już chyba pozostało dwóch. Nie wiem co tam wielce doradzają bo Dealerstwo już zabrane i muszą zwijać oznakowania. Teraz wyłączność ma Chwaliński. Wystarczy wejść do środka i samemu stwierdzić. Marnowanie czasu i zdrowia w zakłamanej atmosferze.

Paulina

Jak jest z wynagrodzeniami obecnie, coś lepiej? Były tu głosy, że najniższa krajowa i tyle :/ Z drugiej strony widzę, że premie są, więc jak to w końcu jest? Ile się dostaje prowizji za sprzedaż? W necie mają teraz ogłoszenie na sprzedawcę, więc dajcie znać czy warto ogólnie ;)

Cynik
@Paulina

Premie? Jak się wyklucisz to dostaniesz 100 zł

@Cynik

to kto wprowadza w błąd odnośnie premii czy też ich braku? ty czy inni wypowiadajacy sie? moze nie wszyscy dostają tyle samo i dlatego u ciebie tylko 100 zl ? wiesz coś o tym ?

Były klient

Regularnie serwisowałem tam swój samochód. Z pozoru wszystko było ok. Jakiś czas temu zrobiłem kompletny rozrząd z pompą wody. Cena podana na serwisie ok2500 zł. Przy odbiorze zapłaciłem 3200 bo "części zdrożały" w ciągu tygodnia! Nie polecam. Na koniec okazało się, że rozpięli mi kostkę od halogenów i nie podłączyli ponownie. Nigdy więcej tam nie pojadę.

klient

To nie może być ASO. To wymieniacze, ale po wysokich opłatach za wstępną i kolejną diagnostykę, a potem z grubej rury, to już tysiące. Auto po miesiącu i tak nie zrobione, bo nie mają części !

Krystian

Słyszałem że konkurencja przejmuje Fiata. Za ten (usunięte przez administratora) który panuje i Auto Tim. Nic dziwnego

Emilia
@Krystian

A można prosić o szczegóły, skąd taka informacja? I co wtedy miałoby się stać z pracownikami, też zostaliby przejęci?

Gal
@Krystian

Dokładnie tak. Konkurencja ich przejmuje. W końcu pójdą na śmietnik historii

I co znowu szukają naiwnego chętnego? Nowy pracownik i tak po tygodniu lub dwóch odejdzie. Atmosfera jest tam fatalna, szefowa opowiada niezłe bajeczki jak to tam cudownie nie jest ale szybko prawda wychodzi. Polecam omijać to miejsce

@Anonim

To co jaki czas szukają kogoś nowego? Chyba duża jest u was rotacja, co?

Renata
@Anonim

A wiesz na jakie stanowisko szukają chętnego? To ciągle na to samo stanowisko?

Anonimowy
@Marta

Na każde. Od serwisu, przez sprzedaż, kasę itd. Najpierw będzie jak super, jak pięknie aż do momentu podpisania umowy. Podpiszesz umowę i koniec! Na sprzedaży aut pracuje zboczeniec, na serwisie córeczka będzie Cię jechać ile się da bo przecież nikt nie jej podskoczy

Była pracownica

I jak tam proces z intruzem? Przegrany? Dobrze Wam tak hahaha! Za traktowanie ludzi gorzej niż (usunięte przez administratora) P.s. Kiedy Fiata przejmuje inna firma? Za rok? Hahahahaha! Bardzo Wam dobrze!

Comniepodkusiło ?

Nie szukam pracy w tej firmie, tylko kupuje auto ,fiata 500X w dieslu.Inna cena w ogloszeniu, inna przy ogledzinach auta w salonie, jeszcze inna na fakturze,oferta kredytowa zawiła, ukryte koszty.Jeszcze go nie odebralem , wplacilem zaliczkę.Zastanawiam się ,czy nie wycofać się z zakupu tego auta... Przestrzegam innych kupujących, niech zastanowią się dwa razy. Szkoda ,ze nie poczytalem opinii o tej firmie ,przed wpłatą zaliczki.Choć jeszcze nie wszystko stracone...

Pracownik Salonu
@Comniepodkusiło ?

Jednak ostatecznie bardzo się cieszę, że jest Pan bardzo zadowolony z zakupu u nas samochodu :) Mam nadzieję, że teraz możemy spodziewać się Pana pozytywnej opinii. Pozdrawiam Panie Jarku

Add

Omijajcie ten serwis mechanicy te bajki jakie opowiada pani szefowa jak tu nie jest (usunięte przez administratora) i ile sie nie zarabia a tak na prawde to warsztat nie wyposazony,syf itp i wyplata porażkaa

@Add

"Wypłata porażka", doprecyzujesz jaką dokładnie sumę masz tutaj na myśli? Powiedz proszę też coś więcej nt. warunków zatrudnienia, bo określiłeś je jako "opowiadanie bajek". Dzięki.

Dd
@Marek

2000 na zachete xd

Johan
@Dd

Dodatkowo brak odpowiedniego wyposażenia podstawowego. Stare zjechane i nie kompletne klucze, co Ci brakuje musisz się prosić kolegów którzy i tak Ci nie pożyczą. Poza tym tyrasz, a Witek przypisze Twoje godzinki swojemu ulubionemu przydupasowi.

Instruz

Intruz - kopertowe dachy 0:40

Paweł83

Tam się nie da pracować...słaba atmosfera i najniższa krajowa...a na rozmowie obiecują kokosy...

A.J.
@Paweł83

W naszej firmie wynagrodzenie zawsze jest zależne od pracy. U nas pracownik nie ma stałej pensji ona z czegoś musi wynikać a wynika to np. z przerobu, który jest widoczny od razu po wystawieniu faktury. Także jeżeli, otrzymałeś najniższą krajową to sam powinieneś wiedzieć dlaczego....

paweł
@A.J.

To jaką wypłatę otrzyma pracownik który zarobi dla firmy 9800,- netto?

A.
@paweł

Prosty rachunek przerob x 30%

Waldek
@A.

I znowu kłamstwo Z doświadczenia wiem że dostanie 1680...

A
@Waldek

to chyba nie miałeś do czynienia pracy w naszej firmie. Jeżeli uważasz, że otrzymałeś mniej niż przerobiłeś przyjdź oddam Ci różnicę x2 .

Czy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

JAN

NIEDŁUGO ZACZNĄ,BO PRZEWALILI SIĘ U NICH JUŻ CHYBA WSZYSCY

obserwator

i znowu szukaja kolejnych naiwnych. Oferta pracy od 3000 do 6000 zl.....haahahaha. Wielka sciema. Jakby w firmie byl szacunek i godziwy zarobek to nie byloby takiej szybkiej i czestej rotacji. Wchodzac co jakis czas do firmy widze coraz wiecej pustych biurek......Az pewnego dnia firma runie jak domek z kart.....

JACEK
@obserwator

Za chwilę lub dwie będzie "ich" odpowiedź, że u "nich" taaak cudownie hahahaha

Jestem pracownikiem od jakiegoś czasu. To co piszecie jest dla mnie abstrakcją! Zawsze idą mi na rękę gdy potrzebuję nagły urlop czy muszę wyjść wcześniej. Jeśli ktoś jest uczciwy i pracowity nie powinien narzekać. Jeśli pracodawca widzi, że się starasz to zawsze się dogadasz... trzeba mieć odpowiednie argumenty i je przedstawić.

Waldek

(usunięte przez administratora)proszę się nie kompromitować....wszyscy wiedzą że to piszecie hahaha

Martina

Jasne jest to, że napisał to ktoś, kogo nazwisko zaczyna się na J.... Tylko nie ma żadnego błędu ortograficznego :o szok

domyślamsię

Najłatwiej jest oskarżać firmę. Podpisując umowę każdy widzi co podpisuje więc po co teraz takie oskarżenia?

Serbia
@domyślamsię

Chyba nie widziałeś jak wygląda umowa w Auto Tim Jaenczko. Pomiędzy....a.... okres umowy, data, podpis, podpis i ot cała umowa. I na tym żerują...

Prawda w oczy kole ?????

Podpisując nie masz pojęcia w jakie (usunięte przez administratora) wpadasz... Bo raczej nikt ci nie powie tylko te głupie uśmieszki bylebyś się dał wciągnąć Głupcze !!! A jak cię przetrawimy to cię wyrzygamy ! I nikt ci nie pomoże ,nie licz na frajerów bo tam AKORD taDA AAA! każdy na siebie orze jak może a ty co nie dajesz rady uuuuuu i tak co miesiąc zmieniają sie co najmniej 2 osoby. POLECAM jak najbardziej OMIJAĆ to miejsce pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.?

Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Oleska 152
    45-239 Opole
  • NIP: 7542778946 KRS: 0000219818

Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.