TOYOTA KOBOS

Zgłobice

Opinie o TOYOTA KOBOS

Jacek

Omijajcie ten salon z daleka. Byłem tam na przeglądzie w lutym. Zamienili mi opony. Miałem 4 nowiutkie zimowe, założyli mi jedną w połowie zużytą, no dodatek inny model. Jest bardzo podobna do moich, tak że zorientowałem się dopiero tej jesieni. Oczywiście umyli ręce.

małpa

Nie wiem jaki jest cel tej strony skoro co chwile właściciele firmy KOBOS płacą za usuwanie opinii. Salon ten ma najgorszą opinie w mieście i kasowanie ocen uzytkowników nic Wam nie pomoże! Warunki pracy i wynagrodzenie skandaliczne, co chwile się ktoś zwalnia. DRAMAT

Zostaw opinię o TOYOTA KOBOS - Zgłobice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA KOBOS