Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Paulina

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikom @Łukasz i @nowy? @nowy, jak rozumiem, jesteś zainteresowany pracą w XL Tape-International? A może złożyłeś już swoje CV? Koniecznie powiedz nam jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna. @Łukasz, czy znalazłeś już odpowiedzi na swoje pytania?

Paulina

@Jerzy, a Ty jesteś pracownikiem XL Tape-International? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? @Pasztet z Delfina, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracodawcy, ale bardzo Cię proszę, abyś wypowiadając się na forum przestrzegał obowiązujących tu zasad (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą akceptowane w tym miejscu.

Jerzy

Może nie jest idealnie ale pracownicy są również bardzo rożni!!!

Paulina

@MIKI, rozumiem, że pracowałeś w XL Tape-International. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Cebula?, dziękuję za Twoją odpowiedź. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w XL Tape-International? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
MIKI

Mądre osoby już dawno nie pracują , w tym "psychozakładzie" :D Sami się zwolnili Zostali tylko ci co dążą do celu :D

Franek

Takie narzekanie to niektórzy maja w genach i nie zmienią sie !!

Cebula?

Czytam tak te wszystkie opinie i widzę jaki polski naród jest ciężki. Przecież My Polacy zawsze będziemy niezadowoleni. To leży w naszej naturze... A ja się trochę wylame. Co prawda nie pracuje już w tej firmie ale zasady są bardzo jasne i klarowne. ChcesZ to zarobisz, będziesz się obijał nie zarobisz. ( Mówię tu o pracy przedstawiciela). A co do tego że trzeba za szkolenia płacić ?!... Ja się zwolniłem ponieważ znalazłem inną pracę trochę lepiej płatną. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron bez żadnych problemów. Więc nie przesadzajcie ludzie bo firma jest OK. Oczywiscie ma swoje wady typu związane ręce PH, bądź biurokracja... Ale całokształt jest OK. Pozdrawiam

Biegły
@Cebula?

#Ja się zwolniłem ponieważ znalazłem inną pracę trochę lepiej płatną. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron bez żadnych problemów.# Hahahahahahaha ::):):):):)

Były

Mnie osobiście udało się uciec z tego wariatkowa. Wstawać o 2.30 i zapierd.........ć po 10 H w ukropie za nieco ponad 2tys. w ciągłym biegu u pewnej brygadzistki wcale mnie nie satysfakcjonowało . Powodzenie wytrwałym :) w tym czymś......

NIEBIESKIE BYDLE

No juz pracowników nie ma zaczęli zatrudniać pracowników z Ukrainy. To świadczy o firmie

Pedro

Nie rozumiem. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to albo poinformujcie szefostwo o problemach albo zmieńcie pracę.

Boru
@Pedro

i nie zrozumiesz jak nie miałaś noża na gardle :o

andy

Moja znajoma zatrudniła się miesiąc temu w tej firmie i gdyby nie brygadzistka o imieniu Helena która biega po hali ,z jednego końca słychać ją na drugim końcu, nie umie normalnie powiedzieć do człowieka tylko krzykiem i czepia się o wszystko.Wszystko wiecznie jest za wolno i wszystko wiecznie źle . oprócz jej i kilku osób było by nawet w miarę.

Irek

To dla mnie oczyswiste. Jeśli firma płaci za szkolenie to oczekuje pracy przynajmniej przez jakiś czas.

Hej
@Irek

To nie takie oczywiste. Na przykład będziesz miał jednodniowe szkolenie wewnątrz firmy z ogólnych zagadnień produktowo-sprzedażowych, czyli to co każda firma robi jak zatrudnia nowego pracownika i tu jest ono wycenione chyba na 250 zł. Jesteś wysyłany na szkolenie z technik sprzedaży nie wiedząc jaka będzie tematyka szkolenia (być może już to znasz) i nie wiesz jakie będą koszty szkolenia, ale musisz uczestniczyć i w razie odejścia z pracy zapłacić (wartość faktury wystawionej przez zewnętrzną firmę podzieloną na ilość uczestników). Nie spotkałem się z czymś takim w żadnej firmie. Równie ciekawe jest to, że po rekrutacji przed podpisaniem umowy zdajesz test ze znajomości asortymentu, czyli musisz wykuć cały katalog na pamięć zanim zaczniesz pracę a jest tego bardzo dużo. Idąc tym tokiem myślenia to pracownik na okresie próbnym powinien pracować za darmo bo przecież się uczy i poznaje firmę, klientów itp, wręcz powinien zapłacić pracodawcy, że ten wspaniałomyślnie go zatrudnił i pozwala mu się rozwijać :))

Ja Polak

Witajcie, niedługo mam rozmowę na ph. Napiszcie czy firma oferuje szkolenia, czy premie są do wyrobienia oraz jaką flotą dysponują i czy można auto wykorzystywać prywatnie. Nie chciał bym zmienić sobie na gorsze... Pozdrawiam !

GG
@Ja Polak

Auto Berlingo z GPS tylko do celów służbowych. Szkolenia tak, ale jak odejdziesz z pracy za szybko to będziesz musiał za nie zapłacić (dostaniesz taką umowę do podpisania). Plany sprzedaży dość wysokie, trudno je zrealizować. Jak masz pracę to lepiej tam zostań.

BlueDolphin to ta sama firma ? Oferta pracy na stanowisku PH w tej firmie, jakie warunki finansowe, premia, pakiety socjalne ;>

Pionek

Pracuję parę dni i dziwię się jak na produkcji wytrzymuje ten majster kuba??? jakos tak , cała zmiane w biegu i o dziwo opanowany nerwowo. Szacun!!!

Byłem widziałem

Rotacja pracowników na produkcji jest tak duża że widzisz jak wchodzi na hale, a po przerwie już tej osoby nie ma. 3 zmianowy system pracy za naj niższą krajową to kpina. Nie rozumiem polityki firmy że jak pracownik który już jakimś cudem został prosi o podwyżkę dostaje 0.5 gr na godzinę, czyli na 200 (bo tyle się kręci teraz) godzinach 100 zł. Praca nie jest lekka mało tego teraz po 10 godzin i najlepiej w sobotę. Część maszyn nie obstawiona bo nie ma kto pracować pamiętam jak sam dyrektor mówił kilka lat w wstecz że, jak ci nie pasuje to na twoje miejsce jest 10 teraz nawet nie ma nawet 2. Żadnych benefitów bo po co przecież siłownia jest na hali produkcyjnej, a po resztą było by lepiej po całym tygodniu po 10 godzin zaliczyć 10 w Sobotę. Upał jak w Arabii więc po co sauna. Braki pracownicze są odczuwalne tak bardzo że nowy pracownik jest rzucany wszędzie z myślą taką by jak najszybciej załapał kilka maszyn bo nie wiadomo kto odejdzie. I dziw bierze czemu ludzie nie chcą pracować taka wspaniała firma.

były
@Byłem widziałem

A możesz udzielić informacji jakie taśmy się produkuje w Kielcach? Bo z opowieści to wszystkie i dla połowy świata tesa 3m wszystko produkuje bdt.

Ale Kit
@były

Haha. Dobre. Przecież oni głównie przewijają gotowe jumba, czyli kupują od skosnookich duże szpule taśmy i tną. Za to prezes potrafi zrobić propagandę - juz Hitler powiedział że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawda. Jak widać nawet teraz ta maksyma działa.

Dawny pracownik
@były

BDT produkuje dla Tesy, to prawda, ale nie dla 3M.

Ktos
@Ale Kit

Tylko trzy rodzaje taśm tna, wszystkie inne vprodukuja

Były pracownik biurowy

Praca w stresie, jakie by nie były twoje wyniki, zawsze będą za słabe. System premiowania pożal się Boże, bo jeśli sprzedasz za 100 000 zł w miesiącu, to 1000 zł premii, czyli 1-go procenta nie dostaniesz... podstawa 2000 zł od niedawna, wczesniej latami była minimalna 1500 zl ostatnio... prezes porywczy i nieprzewidywalny, traktuje ludzi jak przedmioty, jakby na nasze miejsce bylo 100 chetnych, a tak nie jest, sporo sie zmienilo w kiellcach i oni niedlugo poczują problem w brakiem kadry... handel jest ciężki, zwlaszcza w eksporcie, a wiem bo prscowalem i na kraju i w eksporcie... pomaga dobra opinia o marce, ale firma nie daje żadnego wsparcia. Wszyscy mysla ze dzwonisz, piszezz maila, a wszyscy klienci nie marzą o niczym innyn tylko o delfinie... w rzeczywistosci trzeba sie nieźle nagimnastykowac zeby dotrzec do osoby decyzyjnej w zagranicznej firmie, zeby sie przebic wsrod innych ofert i zostac nowym dostawca danej firmy. Jeslli nie kupia delfina to zadnej premii, nawet jesli tir wyjedzie. Przynajmniej tak bylo dwa trzy lata temu. Od czasu do czasu ktos wyleci zupelnie bez powodu, tak zeby innych zmobilizować :D nowi maja (usunięte przez administratora) jak przyjdą poza sezonem, to nierealne jest wyrobic limity, i wylatuja... firma nie daje czasu ma rozwinięcie skrzydel. Fajnie tygodniami jest, imprezy, fajny nastrój, zarty, praca, a potem jak prezesi i dyrektorzy odwala to wszysrkich brzuchy bola przez tydzien z nerwow. Zadnych zwolnień nawet jesli kestes chory ty lub dziecko, to musisz urlop brac. Za to powinni kary placic. Dwa lata temu byłem nawet swiadkiem jak prezes potraktowal dyrektora zagranicznej firmy, doslownie ubliżal mu i wyzywal a koles stwierdzil ze nikt go tak nie potraktowal nigdy. Na produkcji pracowalo wielu moich kumpli, goraco, szybko i ciężko, nie ma co ukrywac. Nie bede pisal ze tylko same zle rzeczy, bo pracuje tam parw fajnych madrych osob, najgorsze jest to ze tworzymy team, a oni ciagle kogos zwalniają. Ja tez wylecialem bo prezes i dyrektor nie mieli humoru. Oficjalny powód? Malaa sprzedaz. Zawsze ci tak powiedzą. Ogolnie w biurze warunki pracy mile, premie świątecZne, dobry sprzet, cieplo i przytulnie. Ale wartości i zasad ludzi zepsutych przez pieniadze nie nauczysz... teraz pracuje w innej kieleckiej firmie i dziekujee bogu, ze mnke wtedy zwolnili :p

Grzegorz

Z cała pewnością firma nie zwolniła nikogo bez podania przyczyny!!

Zbyszek
@Grzegorz

Właśnie, że wielu tak zwolniono. Słowa dyrektora: "nie mamy obowiązku się tłumaczyć dlaczego Cię zwalniamy". I jest to jakoby prawda, pracodawca nie ma obowiązku podawać przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony. Jeżeli jest to umowa na czas określony lub zwolnienie dyscyplinarne to wtedy musi. Za to tu nie szanują pracownika, nie muszą się tłumaczyć to się nie tłumaczą, zwalniają i tyle. Dewiza prezesa: "pracownik nie może się czuć pewnie w pracy bo spada jego wydajność, więc trzeba od czasu do czasu kogoś zwolnić od tak dla przykładu".

rubca co hceta

ICF - nie przestrzegaja etyki

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.