Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Iza

@... A pracowałaś tam na jakim stanowisku? Na akord wiadomo inaczej się pracuje , większość woli jednak pracować na godziny lub z podstawą. Wypłaty ucinają wiesz może za co? Wypowiadajcie się na forum , ponieważ każdy kto chce się przyjąć, informacje na tym forum na pewno mu się przydadzą.

...

Kiedyś szłam do biura pytać się i zarobki jak są liczone na akordzie i urlopy i l4 itp to nie umieli mi odpowiedzieć więc tylko trzeba się zastanowić czy tam się przyjmować bo wypłaty ciągle ucinaja nie ważne ile robisz...

;)

Racja! ;)

W imieniu szwaczek

Zarobki spoko??? Chyba na tapicerni szwaczki nie mają nawet najniższej krajowej bo 1900zł brutto tylko urzędasy się dowiedzą a będą mieli syf...i jak tu zapierdalac mając taka wypłatę normalnie się nie chce...wyzysk jak nie wiem oczywiście mówię tu o nowo przyjętych...trzeba szukać coś innego tylko atmosfera jest fajna tego mi będzie żal...

Mentor
@W imieniu szwaczek

A nam ciebie nie będzie żal a jak chcesz więcej zarobić to idź pracować do biedraki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
Mieszko Wrażliwy

Jaka jest stawka początkowa? Ile zmian? Weekendy pracujące? Proszę o rzetelną odpowiedź.

Shootwoman

wszystkim się w d..przewraca, zarobki są spoko-wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) w każdej firmie aby zarobić więc te lamenty są dziecinne, ale wszystkim wiecznie mało, mało, mało..pracownicy mają dużo swobody, co jest naprawdę plusem, bo nikt nad tobą nie stoi-też źle..najlepiej leżeć i brać pieniądze. Proponuję zmienić firmę, nikt nikogo na siłę nie trzyma to po co tu siedzicie skoro tak bardzo źle?

Kto to muffin

Stary

No wlaśnie jak im ze sobą dobrze to co cie to

mysz

a co to za pani z waty co o niej glosno,bo z tego co wiem to ona chyba ma meza itp....

Myszkieter
@mysz

jak im dobrze razem to co to cie obchodzi ?A Ze mąż to chyba jej sprawa nie

GNOM

To niech iskrzy poza pracą bo przychodząc rano do firmy trzeba być produktywnym i pracować . A nie spędzać większość czasu na flirtowaniu

A dlaczego szukają głównej księgowej? co się podziało z poprzednią? w takich firmach z reguły nie wymienia się księgowości.

Hapacz

No cóż teraz z kimś innym Love pani z waty.. hehhh bolas nie jest niezastapiony

Hapacz

No cóż teraz z kimś innym Love pani z waty.. hehhh bolas nie jest niezastapiony

Smark

A niech sobie do niej chodzi.. A co jak go "lubi.. " nikt już przecież jej nie pilnuje bolasa dawno już zapomniała

Smark

A niech sobie do niej chodzi.. Pani z waty tylko czeka. A co jak lubi.. nikt już przecież jej nie pilnuje bolasa dawno już zapomniała

lora

Pani z waty znów zajęta piuracz z Niesłabi.. widzę że tam się pęta ..

Stiv
@lora

Co was to obchodzi.. jak między nimi iskrzy to ich sprawa

Stiv
@lora

Co was to obchodzi.. jak między nimi iskrzy to ich sprawa

Škoda..

Jak wam nie gra to sie pozwalniajcue firma jak firma bez superlatyw.. albo robisz jak wół albo siedzisz cicho jak mysz i donosisz komu trzeba. Osobiście odradzam.. jedna gonitwa i układy. Laziki jak lazili tak lażą. Oficjalnie grupa nieskazitelnych osobowości.. hehehe Qń by się uśmioł

Škoda..

Tapicer3

No właśnie katalogi i allegro możesz obejrzeć w domu. Ludzie Hapia jak woly Ale nie smietanka. Ciekawe kiedy tam ludzi wymienia może najwyższa pora na to ?

Szwaczka

A może by koleżanki z akwarium podzieliły się katalogami z avonu i dobrym humorkiem A nie chowają pod biurkiem i udajom ze coś robiom?

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.